На “Кроноспані” в понеділок о 10-й

10 2380

Оглянути цехи, склади, фільтри та будівництво “Кроно-2”, задати гострі питання директорці “Кроноспану” можуть усі охочі у понеділок, 23 вересня.

Голова тимчасової екологічної комісії – депутат Нововолинської міськради Віктор Марчак повідомив РАДАРУ, що це буде не парадна екскурсія, а відверта розмова.

Обговорять проблеми, які спричиняє деревообробний монстр у Нововолинську та довколишніх селах. Це насамперед шкідливі викиди, яких після відкриття другого гігантського заводу значно побільшає. 

Приходьте всі, кому набридло ковтати пилюку і труїтися формальдегідом. Подивитесь на 11 фільтрів і 21 очисну споруду. І вам одразу стане легше дихати.  🙂

Там, до речі, ще два фільтри встановлюють. 

Спитайте, чому заворушились  тільки зараз, а 15 років поспіль годували вас казочками про чисте довкілля. 

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

10
Коментуймо!

3000
2 Коментарі теми
8 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
5 Автор коментаря
Анатоль_ Бідзюра

І що там на “КРОНО-УА”? Як директорка Н.Покінська і міський голова В.Сапожніков, котрий виконує у Нововолинську функції Держави (і який привів сюди, як вбачається, “Кроношпан-ua”) відреагували на законні вимоги мешканців міста, у світлі ст. 50, Розділу ІІ Конституції України, де стверджується: “Кожен має право на безпечне життя і здоров’я довкілля та на ВІДШКОДУВАННЯ завданої порушенням цього права, шкоди”. Чи не бажаєте ви, шановні члени територіальної громади Нововолинська, що потерпають від шкідливих, можливо, викидів “Кроно”, ОЖК, ливарного з-ду, “Пана Курчака” тощо, скинутися по 10 грн. і замовити в Польщі незалежну приватну експертизу? Або самим придбати відповідні прилади для визначення токсичних речовин… Читати далі »

Людмила Зіменко

Пане Бідзюра, скидатися на ГРОШІ!!! наші люди не будуть і не з нашим щастям (. Ця ідея хороша, але утопічна 100%. Саме цим і користуються курчаки-кроноспани-ливарні і далі по списку

Анатоль_ Бідзюра

Якщо відверто то я, пані Людмило, знав, що майже ніхто із мешканців та активістів на зустріч не прийде. Бо ліниві. Та й саму зустріч за участі двох місцевих депутатів, організовали, як вбачається, по типу рекламно-попереджувального зразка. Щоб загасити протестні акції в майбутньому. Окрім В. Степюка ніхто й не протестував, так щоби дуже.
Я подивився на сайті “БУГ” фоторепортаж і подумав: “Оце заживемо!”. Як і “зажили розкішно” коли продали з-д “Оснастка” Порошенку. Це подавалося, як велика перемога діючої й донині місцевої влади на чолі із В. Сапожніковим. :))

Людмила Зіменко

Так, пане Бідзюра, ви праві. Я також знала, що ніхто не прийде і розуміла, що та зустріч просто відмазка на теперішнє і на майбутнє, тобто на все життя, що залишилось:-(( Наші люди ліниві на протести і взагалі ніякі у широкому розумінні цього слова. А стовп диму із труби Кроноспану я бачила із сторони поля, з дороги позаду підприємства. Мушу сказати, що це виглядає жахливо. Дякувати Богу що я там не живу і тим повітрям не дихаю

Неважно

10год в понеділок коли всі на роботі?!

Людмила Зіменко

А у неділю у пані Покінської і керівництва Кроноспану вихідний як і у представників тимчасмової екологічної комісії.

Людмила Зіменко

І може варто було декому відпроситися з роботи, адже мова іде про те чи буде можливість дихати чистішим повітрям?

Вася

Ви хочете сказати, що з тисячі диванних експертів із facebook які постійно плакались на кроно були на роботі? Крім 2-3 чаловік, які прийшли на екскурсію. Решті начхати.

Людмила Зіменко

Я не вірю, що всі були на роботі, бо знаю багатьох людей, які роботою прикривають свою лінь і свої заячі душі

марія

Так згідна з вами .15.5.6 мікрорайони де ви? Це в першу чергу травлять вас! Ініціативна група в фейсбуці де ви? Чому чекаєте що хтось зробить за вас ? молоді мама вам тут жити з дітками…