Переполох в Устилузі. Затримали митника

12 3662

Посадовці налагодили конвеєр хабарів.

За зміну набиралось до 150 тис. грн.

Оперативники Служби безпеки України викрили у міжнародному пункті пропуску «Устилуг» механізм отримання митниками хабарів за пропуск через кордон товарів широкого вжитку.

Посадовці митного посту систематично вимагали гроші з водіїв, які перетинають кордон.

За суму від 1 тис. до 1,5 тис. гривень із кожного автомобіля митники обіцяли громадянам не створювати перешкод.

За одну 12-годинну зміну через пункт пропуску проїжджає від 50 до 150 автомобілів, які транспортують такі товари.

Загальний розмір «данини», якою митники обклали українських громадян, міг сягати віл 60 тис. до 150 тис. грн.. за зміну.

Співробітники СБУ задокументували 9 фактів отримання хабарів посадовцями.

Одного з фігурантів провадження – інспектора митниці затримали під час отримання чергової неправомірної вигоди.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 ККУ (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), тривають невідкладні слідчі дії для притягнення до відповідальності інших посадовців.

Операцію проведено спільно з ДБР під процесуальним керівництвом Генпрокуратури, повідомляє управління СБУ у Волинській області.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
12 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Яна
2 років тому

Нарешті!!! Задовбали!!! Шкуродьори!!!

Ворожка
2 років тому
Відповісти  Яна

Що значить “задовбали”?! Якщо транспортний засіб перевозить товари у межах встановлених митних норм, то тоді за що ті хабарі давали? Ви, Яна, везли товару понад норму я так зрозуміла. Задовбали перевізники-човники, які везуть невідь скільки і невідь що, бо я собі їду, як закон пише і везу, як митниця вимагає, то за що митнику придиратися і хабаря чекати? Митники-хабарники таки винні, але і громадяни обнагліли до неможливого

Олег
1 рік тому
Відповісти  Ворожка

А вони думають, що коли корупцію на таможні приберуть, то вони будуть возити все що хочуть софіками. А голову включити не можуть, що коли гроші з них брати не будуть то і пропускати з товаром не будуть. В нас народ думає, що корупцію роблять всі тільки не він, а коли це його будуть ставити на місце то тоді требе кричати “ТИ ЩО МЕНЕ ЗА КОРУПЦІЮ ТУРБУЄШ, вон ВЕРХОВНА РАДА ТАМ КОРУПЦІЮ ЇХ ТУРБУЙ, А Я ХОЧУ І ДАЛЬШЕ РОБИТИ ТАК ЯК МЕНІ ВИГІДНО!!!!!”

Ворожка
1 рік тому
Відповісти  Ворожка

А ще додам – потрібно розробити систему серйозних штрафів за порушення митних вимог і за контрабанду, бо ці порушники банальні контрабандисти. У ці контрабандисти пішли усі, кому відсутність совісті дозволяє. Працювати ці люди вже не хочуть, бо кажуть що їм вигідніше туди-сюди через кордон їздити. Це вже такий стиль життя і тих, хто так не живе вони ввадають якимись неповноцінними. Це ціла система і справжня мафія

Паша
1 рік тому
Відповісти  Ворожка

Заберіть надумані обмеження ввозу. І корупція на цьому малому рівні просто пропаде. Невже ваше мишлення закінчується на “зробіть систему серйозних штрафів”?

Ворожка
1 рік тому
Відповісти  Паша

Ні, моє мислення на тому не закінчується, а іде набагато далі. Закони приймають для того, щоб вони працювали і щоб їх дотримувались, тому що без законів буде повний коллапс і темрява. Потрібно поважати свою країну, бо країна починається з нас, з людей. Абсолютно усі мої знайомі, які їздять туди-сюди геть не бідні люди, а забезпечені. Це доволі легкі, швидкі гроші без будь-якої відповідальності і контролю. Для такої “роботи” не потрібно закінчувати вищий чи середній навчальний заклад, не потрібні ніякі здібності чи таланти. Більше того – сидіти у машині поруч із шофером можна навіть у нетверезому стані. Це дууууже зашибательна сзема, яка багато кого влаштовує. Зашибаєш гроші і все!…

Олег
1 рік тому
Відповісти  Паша

“Заберіть надумані обмеження ввозу”??????. А для чого платити податки і піднімати економіку своєї країни? Давайте відкриємо границі, щоб за кордоном відкривалися робочі місця і піднімалась зарплата. А ми будем на заробітки до них їздити. В нормальній країні навпаки максимально обмежують імпорт, а не дають різним контрабандистам ввозити по таксі товар нічого в бюджет не платячи, бо він самій хитрий на лівих людей, оформляє товар, до якого вони ніякого відношення не мають. Це по вашому чесна людина? За таке треба ввести кримінальну відповідальність і садити в тюрму.

Ворожка
1 рік тому
Відповісти  Паша

Паша, невже ваше мислення зводиться тільки до скасування “надуманих”обмеженнь ввозу? Вам аби тільки було широко везти, я так розумію. Тоді взагалі навіщо цей кордон? Нехай їде хто хоче і везе що хоче і скільки хоче, кажучи вашою мовою. А як же тоді економіка нашої і економіка іншої країни? Та і в правових питаннях є багато нюансів. До скасування заборон людство ще не дожило і не доживе найближчим часом. Якщо ви хочете їздити за кордон ” човником”, то ви повинні триматися у тих межах, які вам визначає держава – це ваш громадянський обов’язок

Щось не так
1 рік тому
Відповісти  Ворожка

А не будуть возити-будуть голосувати проти Зе – дихати не дає малому бізнесу… Це українець!

Ворожка
1 рік тому
Відповісти  Щось не так

Кажуть експерти-аналітики, що голосувати проти Зе будуть обов’язково, тому що такий менталітет наших громадян хаяти і лаяти усіх керівників і постійно казати, що нам у чомусь не догодили і ми незадоволені. Потрібно лише трохи часу і незадоволення буде лише наростати. Таке наше життєве кредо

Анатоль_ Бідзюра
1 рік тому

Нарешті, щось таки скрипнуло у заіржавілому механізмі… Бо коли я проводжу свої душевні бесіди в СБУ, із високими начальниками, (скажімо в Луцьку, Володимирі чи раніше ще – в Нововолинську) то завжди питаю: чому не взяли того посадовця чи іншого – скажімо, нач. відділу чи міського голову й таке подібне, все ж на поверхні, навіть занадто напружуватися не потрібно – піднімай і бери. Хочете, заяву напишу? І тут-таки й надаю її. Відводячи очі, вони завжди відповідають: “Команди зверху не було”.
Подібне відбувається і в поліції, і в прокуратурі… Потім надходять дурні відписки.
Особисто для мене, все давно зрозуміло: Кругова порука, шкурний інтерес, годівнички та спільні корита, як вбачається. Котрі створювалися і викохувалися роками, і як тепер важко від них відмовитися (!) та жити чесно – на зарплату, як ми всі живемо.

Щось не так
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

А Ви почніть з сусідів, знайомих, які на таксах сидять і субсидії мають і до Луцька не потрібно їздити…