Нова сенсація в Нововолинську.

Керівник ДП “Шахта №1 “Нововолинська” Григорій Бар 2 тижні тому написав заяву на звільнення. Її вже підписали в міністерстві – і завтра на першу прибуде новий директор або в.о.

Це Валерій Стасюк, який був головним інженером на шахті “Бужанська” за керівництва Павла Танчева, а також кандидатом на в.о.гендиректора ДП “Волиньвугілля” у 2015 році.

Фішка кадрових змін у тім, що Григорій Бар виборов посаду керівника першої в запеклих боях із її трудовим колективом.

Восени він кілька тижнів поспіль пробивався у кабінет у супроводі поліції – бо працівники та профспілки горою стояли за попереднього директора.

 

 

Просидів у цьому кабінеті лічені місяці – і от зненацька йде.

 

 

Куди? Кажуть, що на багатші села. Ну, тобто ще далі за Поромів  – ближче до Лежниці й Млинища, на недобудовану копальню №10.

Не виключено, що Бар керуватиме нею замість в.о.директора Віктора Ковтуна. Принаймні вже обходив із Ковтуном територію.

 

 

А охороняє її дехто з лояльних до Григорія Бара “контролерів КПП”, що донедавна працювали на першій шахті й належать до скандально відомої профспілки “Захист праці”.

Не менш цікавою є нагла поява Валерія Стасюка. Він був директором шахти ім.Мельникова, в.о.директора “Селидіввугілля”. Вдачу має жорстку, на “Бужанській” навіть говорили, що цей головний інженер поводиться як цілий гендиректор об’єднання. 🙂

Особливо пильні профватажки волинських шахт пов’язували його то з бізнесменом Андрієм Венгриним, то з екс-міністром енергетики Демчишиним. Бо саме Демчишин восени 2015 року призначив Стасюка в.о.генерального директора ДП “Волиньвугілля”.

Однак голова Волинського теркому профспілки вугільників Юрій Калістратов та інші зацікавлені особи здійняли тоді шумову хвилю на підтримку Федора Богдана. Мовляв, волинські шахти хоче прибрати до рук угрупування Кисельова –  Венгрина – Стасюка.

Стара місцева гвардія тоді перемогла. А невдовзі Стасюк уже керував “Селидіввугіллям”. Щоправда, недовго.

 

 

Розкладка по першій і десятій дуже інтригує.

Адже десята – це легальна чорна діра для закопування кількох мільярдів гривень. І туди поставлять не досвідченого професіонала, а сина працівниці міністерства енергетики, зятя колишнього директора десятої?

Ну, а перша шахта, попри низку дій із її закриття, може відновити видобуток вугілля!

Умови для цього є, вихід на вугільні поля й необхідне устаткування збережені. Про це сказав нещодавно РАДАРУ керівник ДП “Волиньвугілля” Андрій Пилипюк.

Одне слово, на волинських шахтах було цікаво (маю на увазі скандальєро на дев’ятій), а  стане ще цікавіше.

До слова, у міністерстві проведуть конкурс на керівника шахти №9. Юрків, Рудець чи ще якийсь достойник – визначать незабаром.

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

Відверто – про волинські шахти і керівника “Волиньвугілля”. Відео!

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: