Віджим триває. Мер хоче покласти Климовичу підвал під ялинку?

20 2666

Уже навіть незнайомі люди запитують на вулиці:

 – А що там той підвал на Перемоги? Прихапізував його Климович чи ні? 

Увесь Нововолинськ стежить за перипетіями довкола протирадіаційного укриття (в народі – бомбосховища), частину якого міська рада віддала в оренду голові депутатської комісії з земельних питань Леоніду Климовичу.

Оренда виглядає фіктивною,  бо жодної молодіжної політики, задекларованої в умовах оренди, орендар там ніколи не здійснював. А от сплачував під прикриттям цієї політики значно менше, ніж мав би.

РАДАР писав і про заборгованість, яку з “сумлінного орендаря” Климовича вибивали через суд, і про щурячі біга у занедбаному підвалі, і про те, як потерпають мешканці багатоповерхівки через відсутність власних комор для зберігання овочів та консервацій.

Мешканців міський голова В.Сапожніков і його заступники не чують. Натомість до грошовитого депутата дослухаються, навіть коли його забаганки переходять усі межі пристойності.

 

 

Попри бурхливі протести мешканців будинку 1-а на проспекті Перемоги та суспільний резонанс, Нововолинська міськрада наміряється віддати-таки Климовичу підвальне приміщення площею 190 кв.м, на яке претендує створене мешканцями ОСББ “Добробут-1-а”.

 

 

Проект рішення розглянуть на сесії вже сьогодні, 22 грудня. Хоча ще 15 червня Нововолинський міський суд заборонив міській раді вчиняти будь-які дії щодо спірного приміщення (підвалів) на пр.Перемоги, 1-а аж до завершення розгляду судової справи.

Лише кілька наших обранців під час попереднього обговорення проекту рішення на “дні депутата”, що відбувся 20 грудня, відкрито висловили незгоду з цинічним віджимом підвалу у виборців. За шкурні інтереси “підвального короля”, як називають Климовича у місті, вони не проголосують. А інші?

На сесії щоразу присутній прокурор. Невже закриє очі на таке безпардонне витирання депутатських ніг об закони й об рішення суду?

 

 

РАДАР уважно стежить за перебігом скандальної підваліади. І розповість вам, чи покладуть депутати сьогодні Климовичу під ялинку черговий жирний подарунок.

У ТЕМУ:

Горе-орендаря Климовича тягали до суду і примусово стягують борг

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
20 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Мешканець
4 років тому

Нє … ну повний песець! Люди створили ОСББ, а їм віддали будинок без підвалу. Цікаво… мер взагалі страх втратив?

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Мешканець

Мер збирається у вирій.

Олександр
4 років тому

Ми маємо місцевий телеканал.Чому не організовані трансляції сесій міської ради в прямому ефірі? Пора!!!

АНАТОЛЬ_
4 років тому

Це потрібно знати В. Сапожнікова. Він за “послуги” завжди розраховувався нашим (комунальним) майном. Цікаво, як там сьогодні проголосують наші наймити”?

Тролик
4 років тому

прокурор – кум Лисого…

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Тролик

Який прокурор? І.Васьовчик? В. Бас? Чи В.Книш із Володимира?

Тролик
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Чув, що Бас.

editor
4 років тому

ВНЄЗАПНО. 🙂 Зняли ЗНЕНАЦЬКА з порядку денного питання про підвал на Перемоги, 1-а.
Мешканці прийшли вранці на сесію, але їм повідомили, що питання знято з розгляду.
Запропонував зняти міський голова.

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  editor

Це звдяки тобі, НС.

Вуаля
4 років тому
Відповісти  editor

Очікувано. Окремі депутати пояснили Сапожнікову що рішення незаконне і коли подадуть у суд то феміда скасує повністю все рішення.

Гастроентеролог
4 років тому
Відповісти  Вуаля

Було б справедливо, якби суд не просто скасовував незаконні рішення міської ради, а після кожного такого скасування притягували до відповідальності винних у таких незаконних рішеннях. в данному випадку В.Б. Сапожнікова, так як ця особа відповідальна за усі протизаконні дії та рішення сесій.
Чоловік вже років 15-ть, як сплутав “береги” і розкидається добром та грошима міста, як власними. Зрозуміло, що він живе у пара-світі та та іноді можна “спускатись” на землю і аналізувати те, що навертів, ну, хоча б з інстинкту самозбереження.

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

Місцева влада + місцева прокуратура + місцеве СБУ + місцева поліція + суди = Організовані злочинні угрупування і мафія. Плювали вони на закони і Конституцію.

Уже мер задовбав
4 років тому
Відповісти  editor

А підвал по вул. Гагаріна, 20 мер зі своїм безробітним племінником віджали. Тепер там магазин “Садо…”, а було бомбосховище

коли нажжеретесь,пане :
4 років тому
Відповісти  Уже мер задовбав

І скільки тому меру треба на старість ? Тільки і чути ,що віджав то з племінником,по з Коптюком, то з Климовичем,то з … усіх і не перелічити депутатів, чиновників, та начальників ,які “співпрацюють “із ним.. Тільки правоохоронці нічого не бачать,нічого не чують нічого не кажуть антикорупційним органам.

Андрій Петрович
4 років тому

Та того климовича, я вважаю, давно треба посадити на пару років в тюрму він депутат а отже посадова особа і якщо зловживає службовим становищем є така стаття нехай правоохоронні органи займуться цим питанням

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Андрій Петрович

Ваш коментар, Андрію Петровичу, не більше аніж декларація намірів якогось анонімного і віртуального громадянина. І я теж так вважаю. І не тільки його одного. А й багатьох інших майнодавців та місцевих “дарувальників” не свого – нашого із вами комунального багатства. Там, потрібно було б розібратися іще багато з чим… Проте, нашим людям байдуже – вони думають не головами, а ***раками: “Це не моє майно, що воно нічиє, і мені ніколи собисто не належало!” Повідомлю вам “велику таємницю”, хоча й знаю, що вона не цікавитиме майже нікого із членів нововолинської зсобаченої громади: У кожній цеглині кожного будинку, у кожному м. кв. асфальту, кв. метрі тиньку (штукатурки), посадженому дереві, плитці паркету у кабінетах чиновників, навіть у кожному кріслі на яких вони сидять своїми товстими задами і кожному унітазі в персональному нужнику, у їхніх заробітних платах та всіляких дармоїдських доплатах тощо, закладена ваша доля спільних громадських коштів. Зароблених вашими батьками, дідами а також і вами. Окрім вас, все це належить вашим онукам і дітям. Ви ніколи не матимете того, що належить вам по-праву, якщо будете стояти осторонь революційних процесів, що йдуть в Україні.

Роса
4 років тому
Відповісти  Андрій Петрович

Хто його пасадіт, он же памьятнік)

Роса
4 років тому

Кажуть там Мних влазив в те, аби не дали подвал Лисому.