Уже навіть незнайомі люди запитують на вулиці:

 – А що там той підвал на Перемоги? Прихапізував його Климович чи ні? 

Увесь Нововолинськ стежить за перипетіями довкола протирадіаційного укриття (в народі – бомбосховища), частину якого міська рада віддала в оренду голові депутатської комісії з земельних питань Леоніду Климовичу.

Оренда виглядає фіктивною,  бо жодної молодіжної політики, задекларованої в умовах оренди, орендар там ніколи не здійснював. А от сплачував під прикриттям цієї політики значно менше, ніж мав би.

РАДАР писав і про заборгованість, яку з “сумлінного орендаря” Климовича вибивали через суд, і про щурячі біга у занедбаному підвалі, і про те, як потерпають мешканці багатоповерхівки через відсутність власних комор для зберігання овочів та консервацій.

Мешканців міський голова В.Сапожніков і його заступники не чують. Натомість до грошовитого депутата дослухаються, навіть коли його забаганки переходять усі межі пристойності.

 

 

Попри бурхливі протести мешканців будинку 1-а на проспекті Перемоги та суспільний резонанс, Нововолинська міськрада наміряється віддати-таки Климовичу підвальне приміщення площею 190 кв.м, на яке претендує створене мешканцями ОСББ “Добробут-1-а”.

 

 

Проект рішення розглянуть на сесії вже сьогодні, 22 грудня. Хоча ще 15 червня Нововолинський міський суд заборонив міській раді вчиняти будь-які дії щодо спірного приміщення (підвалів) на пр.Перемоги, 1-а аж до завершення розгляду судової справи.

Лише кілька наших обранців під час попереднього обговорення проекту рішення на “дні депутата”, що відбувся 20 грудня, відкрито висловили незгоду з цинічним віджимом підвалу у виборців. За шкурні інтереси “підвального короля”, як називають Климовича у місті, вони не проголосують. А інші?

На сесії щоразу присутній прокурор. Невже закриє очі на таке безпардонне витирання депутатських ніг об закони й об рішення суду?

 

 

РАДАР уважно стежить за перебігом скандальної підваліади. І розповість вам, чи покладуть депутати сьогодні Климовичу під ялинку черговий жирний подарунок.

У ТЕМУ:

Горе-орендаря Климовича тягали до суду і примусово стягують борг

Прочитав сам? Поділись з іншими: