На Волині СБУ вилучила у наркоділка понад сто грамів кокаїну.

Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури затримали на Волині наркодилера при спробі продажу понад ста грамів кокаїну.

Ділок планував продати кокаїн місцевому мешканцю. Спочатку передав клієнту на пробу один грам наркотику, а потім «сторони» домовилися про покупку 116 грамів кокаїну за ціною 80 доларів за 1 грам.

Продавець підсів у машину клієнта на одній із заправок у Володимир-Волинському районі. Рушили до визначеного наркоділком місця на трасі, де мала відбутись оборудка.

Співробітники спецслужби затримали баригу під час продажу.

 

 

Вилучили 116 грамів кокаїну та 8 тисяч  доларів.

 

 

Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 305, ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії.

Прес-служба УСБУ у Волинській області

ДОПОВНЕНО!

Як дізнався РАДАР із неофіційного джерела, затриманий мешкає у Володимирі-Волинському на вулиці Ковельській. Йому 51 рік.  Це Володимир К-в.

Іще у вересні він збув цьому ж таки клієнту (нібито безоплатно) понад 1 грам кокаїну. Півроку потому вирішив продати тій самій особі більшу партію.

Зустрілися барига з клієнтом на заправці “ВОГ” за Володимиром. Свій “Мерседес” Володимир К-в залишив там і підсів до покупця.

Як і минулого разу, доїхали до дорожнього знаку “Львів 131; Устилуг 7; Грубешів 10”. Там і відбулась оборудка.

Песець в особі працівників СБУ підкрався непомітно…

Прочитав сам? Поділись з іншими: