У мене є мрія…

17 1098

Друзі, у мене є мрія.

Велика і прекрасна, як мішок собачого корму. 

Такий казковий мішок, знаєте, – щоб ніколи не закінчувався.

Моя бездомна банда тузиків зараз на нулі. Люди, ви читаєте мене на РАДАРІ щодня. Це волонтерський проект чесних новин, хоробрих думок і цікавих історій.

Маєте повне право вряди-годи видавати нам із тузиками гонорар.  🙂  Тузики приймуть його з вдячністю.

Залишати будь-які суми можна в магазині “Наша ряба” на вулиці Шахтарській у Нововолинську. Продавцям сказати пароль: “Для собачок”. Можете самі щось купити і передати.

Ще нам треба дерев’яні піддони (можна б/к). І завжди актуальні БУДИ!

Оті, що їх радить робити пан президент.

 

 

Ну, кожному своя будка. І своя мрія. А ми…

 

 

Наш тузик-бенд іще не втратив віри в людей.

 

Наталя Камишникова

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
17 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ната
4 років тому

Перепрошую, а куди ви діли 25 тисяч ,щь вам Гузь дав ?

editor
4 років тому
Відповісти  Ната

Не 25 тисяч, а 20. Нікуди не поділа. Лежать у надійному місці і терпляче чекають, поки я зможу використати їх за цільовим призначенням. Їхнє призначення – не харчі для бездомних псів.
Особисто Гузь мені цих грошей не дав. Я виграла грант на відкритому конкурсі фонду “Прибужжя”. У ньому могли взяти участь і ви.

Ще вірю у справедливість
4 років тому
Відповісти  editor

Пані Наталя! При всій повазі до тваринок,які потребують нашої допомоги, я би Вам порадила забрати ще в притулок до себе під нагляд в своі хороші добрі руки тварин з гуртожитку біля автовокзалу, тому що там не тільки ім немає належного нагляду а ще стоїть сморід, на скільки мені відомо Ви в свій час приймали участь,щоб жінка яка іх приютила мала величезний захист зі сторони закона,і чхали на проживаючих людей, які терплять це роками хворобливе хоббі власниці собак та котів.Так от…як тільки допоможете тваринам отримати гідне житло,я думаю що зможете розраховувати на допомогу з харчуванням!
Дуже люблю собак котів,часто купляю іжу ім,але такого бєзпрєдєла і неповаги до людей немає бути!!!

editor
4 років тому

Наскільки мені відомо (а мені таки добре відомо), я неодноразово закликала вашу сусідку не робити в гуртожитку притулок. Є різні варіанти, вона обрала найгірший. Погано і їй, і вам. Але я тут ні до чого.
А от коли нещасного собаку хотіли викинути з вікна 5-го поверху вашого гуртожитку – так, це я припинила. І того собаку забрала до себе. На жаль, свій розум нікому не вставлю, совість також.
Порадила б і я вам: не переповідайте брехливих пліток.
Без вашої допомоги якось обходилась і ще обійдусь.

Така ось штука
4 років тому
Відповісти  editor

Добре Вам не може бути відомо,тому що Ви там не проживали, і в кожноі людини є свій поріг терпіння, за санітарними нормами проживання людей а тим більше дітей не можливо! Можете звернутись до мене особисто я Вам відповів на всі запитання, від самого початку проживання моєі близької людини двері в двері, поряд з якою існував цей безлад, іі відношення до людини який важко хворів і переносив ці всі неподобства зі сторони власниці, на той час не такоі кількості звіринця.Тому ця ситуація тягнеться з далекого минулого і тому не Вам знати як людям ці всі роки нестримно терпіти цю неврівноважену жінку з іі хворобливим ставленням до тварин. Якщо ця ситуація лишається поза законом в підтримку неадекватноі людини, то я думаю все вертається на круги своя,і той біль, зневагу зі сторони правосуддя, хто лишив цю ситуацію осторонь,що відчувають на собі мешканці,а насамперед і в свій час відчув мій близький рідний,відчують на собі!

editor
4 років тому
Відповісти  Така ось штука

я вам співчуваю, але читайте уважно.
Анонімна пані написала: “на скільки мені відомо Ви в свій час приймали участь,щоб жінка яка іх приютила мала величезний захист зі сторони закона,і чхали на проживаючих людей”.
Я відповіла: наскільки мені відомо (а мені таки добре відомо), я всіляко переконувала цю жінку змінити ситуацію. Наприклад, вибратися з гуртожитку разом із усією живністю на село. Або роздати тварин у добрі руки. Ще можна розмістити частину тварин на якійсь дачі і ходити/їздити їх годувати. І так далі.
Тобто мені краще за анонімів відомо, що я роблю/ робила і в чому брала участь.
Додам: там, вочевидь, прописана дитина. У дитини є мама-тато. Ну, от і треба вимагати від мами з татом, щоб дитину виписали. Тоді ситуація вирішується в адміністративний спосіб. Простіше кажучи – можуть виселити.

Така то штука Ще вірю у справедливість
4 років тому
Відповісти  editor

Це я одна і та сама людина,!попередній і наступний коментар мій,я так розумію що нічого не зміниться !!! Як легко ввести в оману людину,змінивши тільки Логин! Не виправдовуйтесь!це ситуації не змінить,а тим паче коли людина виправдовується,це тільки посилює сумніви у Вашій правоті

editor
4 років тому

Мені немає діла до ваших логінів, я відповіла по суті. Виправдовуватися перед вами не маю за що, а от вашу анонімну брехню спростувала. Що можна зробити – я тут написала.
Коли людина так ховається за логінами, це посилює сумніви у її правоті і порядності. На все добре.

editor
4 років тому

А ще я б вам порадила зробити власний притулок і забрати туди до себе під нагляд у свої хороші добрі руки тварин із гуртожитку.
Не хочете? не можете? Ну, то й мені не радьте. Мене на все не вистачить.

Зна
4 років тому
Відповісти  Ната

Мені цікаво чому наша міська влада хоче щоб Гузь давав кошти через них

editor
4 років тому
Відповісти  Зна

а вона хоче? а можна детальніше?

Оксана
4 років тому

пані Наталя-поставте людину на ринку з коробочкою-мені здається там би щось накидали трохи..там же набагато більше людей ходить як в той магазин…

editor
4 років тому
Відповісти  Оксана

Коробочку знайшла б, 🙂 а от із людиною складніше.

editor
4 років тому

Оленка: Прочитала… і згадала, як дружно люди прибирали на озері. Може, і зараз, щось в тому типі вигадати, щоб побудувати собачі будки… хтось дошками поможе, хтось має досвід в будові будок… як кажуть зі світу по ниточці 🙂

editor
4 років тому

Є трохи піддонів. Запропонували дошки на будку. Дякую двом хорошим людям.
А мішок корму все ще лишається мрією…

editor
4 років тому

Є тузячий гонорар! Цілий мішок корму! 🙂 🙂 🙂
Собачки дякують Людмилі Ігорівні з Нововолинська. Вона зайшла у “Золоту рибку” і оплатила вартість мішка.

editor
4 років тому

50 гривень у “Рябі”, ще не знаю, від кого. Дякую. На 3 кіло собачої радості. Там такі “кисті крила” продають.