Наркогазони під міськрадою. Нарковолинськ буденний

8 1798

Ці фото нам переслала Ольга зі Львова. Пише:

“Немає слів. Якщо таке коїться під міською радою, то що ж у самому Нововолинську? Серце болить за рідне місто…”

Хтось зі знайомих дівчини мешкає в Нововолинську. Проходив повз нашу мерію, а там отаке…

 

Ну, і сфоткав.

Бодай так привернути увагу нововолинських владців до проблеми, яка вже стає головною в нашому чудовому (ага) європейському містечку.

 

 

Те, що ви бачите на газоні, – квіточки. Ягідки трохи далі, за міськрадою і молитовним будинком. Там цілодобово діє наркопритон “Каблук” – колишній банк. Справді гарна архітектурна споруда, яку наркомани та просто недоумки руйнують на очах у цілого міста.

Владі на чолі з міським головою В.Сапожніковим і секретарем міськради А.Сторонським до цього всього байдуже.

Їй головне – годинник недолугий посеред бульвару встромити. Масовку для Юлі в Луцьк завезти. Святкову ілюмінацію прикупити. Грошенят на підконтрольні засоби інформації побільше відстібнути.

Коротше, “зробіть нам  красіво”. А шприци – то таке,  двірники приберуть…

 

 

РАДАР роздумує: куди б то ще й наркоманів прибрати? і владу Нарковолинська   

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
8 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Мама
2 років тому

А все тому,що у нас у місті немає господаря.Засидівся вже старічок,пора і честь знати!От цікаво,невже йому не хочеться,щоб про нього гарно люди говорили,а не проклинали?!

Ліна
2 років тому
Відповісти  Мама

А міг би залишитися мером, якого б з вдячністю згадували довгі роки. Так, ні! Все ім мало! Коли вже понажираються??

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Стариган вже нічого не робить для простих міських виборців, окрім як, для власного шкурного збагачення. Правда, він і раніше – як молодшим був на 20 із лишком років, теж був лацюгою. Проте, хоча б робив вигляд “слуги народу”. Пора, пора у вирій: засиділася душа на Волині, забагатіла і розпаскудилась… Там де мавпи на пальмах верещать, на білий пісочок тропічних островів та лагун. Там, де гроші.

Олександр
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Який пісочок?… Тільки в депутати і в столицю…

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Олександр

Депутатом ВРУ, ще обраним потрібно бути. І. Гузь – безумовний конкурент. Він (В. Сапожніков) це вже проходив. Кидає анонімний клич час від часу: “В.Б. йде у міністерство енергетики в Київ. В.Б. забирають заступником голови ВОДА. В.Б. буде балотуватися у ВРУ…” І тому подібна маячня. І слухає зі своїми прихвостнями: А що люди кажуть?
Та, ніде він нікому не потрібен із його “талантами”!
Остання “мулька” була від голови ВОДА О. Савченка, нещодавно, (котрий сам давно тримається на волосині) на урочистому відкритті ЦПМСД на пр. Дружби, мовляв, “чарівне містечко” у вас тут і мера потрібно слізно прохати, щоби його хтось кудись не вхопив – на підвищення. :))) Він і не був ніколи запотребуваним. Брехунів скрізь і своїх вистачає.

Ліна
2 років тому

Коли нарешті наведуть порядок під міською радою? Ви хочете, щоб в дворах шприців не було? Якщо у них під носом таке… ввечері пройтися страшно, юрби наркоманів сидять і перед і за міською радою! Чому наркоманів?? А тому що таку кількість шприців майже кожного дня лишають.. і нормальні підлітки там сидіти не будуть! Невже не можна поставити додаткові ліхтарі за міською??? Крім наркоманів, часто можна побачити людей, які справляють своі нужди під ялинками і туями.. невже Сторонському і Сапожникову подобається така картина у них під носом??? Наведіть порядок, можновладці, хоча б біля свого “білого дому”

Вікторія
2 років тому
Відповісти  Ліна

Ліна, подібне притягує подібне. Це не я сказала.))

Оля
2 років тому

Дякуємо Вам, що висвітлюєте такий “порядок” у місті! Дивно чомусь, але лише аісля ваших статей щось робиться.. ( доречі, огорожу в парку комунальники поремонтували:) є надія, що вони хоч підміскрадою порядок наведуть. І кошти виділять не на ілюмінацію, а на ліхтарі, і хоча би в центрі біля міскради буде освітлюватися..
молитовний будинок теж заставити повіситм ліхтарі! Невже ім приємно , коли під іх забор ходять у туалет??? І шприці викидають!