Вирок убивцям Каті: 14,5 і 13,5 років за гратами

27 5348

Щойно РАДАР дізнався, яку міру покарання визначив Ковельський міськрайонний суд убивцям Каті Литкіної з Нововолинська.

Назару Статочнюку – 14,5 років ув’язнення.

Максиму Терлецькому – 13,5 років ув’язнення.

Нагадаємо, прокурор просив ув’язнити Статочнюка на 14, Терлецького – на 13 років.

А батьки Каті просили покарати обвинувачених максимально – по 15 років кожному.

Адвокати засуджених, вочевидь, подадуть апеляцію.

Тобто  ще місяць-два Статочнюк і Терлецький проведуть у комфортних камерах на дільниці Луцького СІЗО в Маневицькій колонії. І цей термін помножте на два – для них усе ще діє закон Савченко.

Через цей закон обоє сидітимуть за гратами на 3-5 років менше. Їм врахують подвоєний термін тримання під вартою.

Вирок винесла колегія у кримінальних справах під головуванням Ірини Логвинюк.

Текст вироку – трохи згодом.

ДАЛІ ТУТ:

Адвокат Терлецького: “Це ще не все, буде апеляція, бо він такий позитивний…”

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
27 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Катя
3 років тому

Мало!!! На самосуд їх

Роман
3 років тому
Відповісти  Катя

карма чекає слушного моменту

Вадим
3 років тому
Відповісти  Катя

Як будете самосуд робити? На кол чи колесувати?
Немає в нас такого- самосуд. А вот “адвокатам” то можна.

Цікаво
3 років тому
Відповісти  Катя

Є ще. Божий суд, де всім воздасться по заслугами +підтримую Романа ні карми ні закону бумеранга ніхто не відміняв.А самосуд не вихід краще вийдіть на мітинг щоб звільнили тих поліцейських, які даю100% вже знали від Яші, від вітчима -капітана, що сталося і поширювали фейки про Бандерштат, Львів, Польщу, Італію, нагуляється прийде сама, це все тянуло час щоб не шукати дівчину, і щоб ці двоє могли втекти, але з Божою поміччю їх нашли, і Бог не допустить і тої апеляції, а ви зробіть щоб вітчим не працював у поліції, доречі він і переатестацію пройшов:(:(

Наталя
3 років тому

Дуже мало!!!

Читач
3 років тому
Відповісти  Наталя

А скільки повинні були дати? По закону (не рахуючи закон Савченко) їм дали почті максимальний термін. Та і півроку забрали, розраховуючи що подадуть апеляцію

Наталіа
3 років тому

Мало дали,вкоротили дівчині віку !

Читач
3 років тому

Зараз, деякі будуть писати про самосуд, але самі і пальцем не ворохнули, поки один з сухоребриків дрищавих 2 роки жив спокійно в Словенії. Навіть уявити і слова підібрати важко, щоб описати, що пережили батьки та рідні вбитої. А їм, з цим, все життя жити, прокидатися. Справа дуже резонансна. Аудиторія читачів велика, і серед них є різні читачі. Надіюсь, що батьки переживши це пекло, нарешті розправляться з виродками так, щоб це було УРОКОМ всім схожим виродкам і батькам виродків, які змогли чи намагаються відмазатись від правосуддя. Так, як батькам вбитої вже нічого втрачати. Найстрашніше вже сталось. І слід пам’ятати, що є речі, які не забуваються та не прощаються

Іван
3 років тому

Молодці судді

голос звідти. . .
3 років тому

ТВАРЮКИ ЩЕ ПОСМІЮТЬ ПОДАТИ НА АПЕЛЯЦІЮ ? ? ?!!!

Вікторія
3 років тому

Від усього серця бажаю їм потрапити у поважне тюремне товариство, яке знає толк у таких виродках.
Горіть у пеклі і насолоджуйтесь небом у клітинку, тварюки!

Вікторія
3 років тому

Шостак, Дягель та інші …вам вже ніколи не відмитись…

бабушка Кати
3 років тому
Відповісти  Вікторія

уажаемая Виктория, можете мне поверить, и дягелю и тем более шостаку ГЛУБОКО на все НАПЛЕВАТЬ!!! я имела “удовольствие” с этими ……… пообщаться! ну да Бог с ними! я верю, каждый получит заслуженное!!!

Вікторія
3 років тому
Відповісти  бабушка Кати

Я щиро співчуваю горю вашої родини. Мені невимовно жаль, що така чудова Катя не житиме на світі і не прикрашатиме своєю присутністю, не стане гарним фахівцем своє справи, не народить прекрасних діток… натомість дві потвори, які залишились при своїх нікчемних життях ,не принесуть абсолютно нічого доброго у світ.
Така несправедливість убиває. Як і та, що подібним потворам не дають пожиттєвий строк, а найкраще, як у Біблії- смертну кару: “Око за око, зуб за зуб, життя за життя…”
Ви праві, поважаючий себе і свій фах адвокат, ніколи не перейшов би ту грань між справедливим захистом та відбілюванням звіроподібних сутностей. Справжній двокат не тільки захищає клієнта. Опосередковано, він захищає і державу, і Конституцію. Він не дає можливість якимось миттєвим, особистим інтересам, взяти верх над основним законом держави. Ну це, можливо, в ідеалі.
А те, чим займались ці персонажі з юридичною освітою, скоріше за все, підпадає під опис дій з ККУ. Тому я зробила висновок, що Дягель та Шостак- не можуть називатись адвокатами.

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Вікторія

Я повністю вас підтримую, Вікторіє. Катерина ніколи вже не народить діточок. Не почує їхнього лепету, як і її батьків та бабусь онуки (правнуки) не назвуть вже дідом і бабою, прабабусями… І оце найстрашніше. Вбивши дівчину, ці тварини вбили і її майбутніх дітей. Чи можна це пробачити? Я немолода вже людина… Проте, не знаю що й відповісти. А у її катів ще можуть бути нащадки. Якщо вийдуть із тюрем…

Лєна
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Таке не пробачається і не забувається , бо це не дає нормально жити тим хто любив її або вона їх любила, як ніхто інший.

Tetjana
3 років тому

Пожиттєво тим виродкам треба було дати,або зробити точно так само з ними НЕЛЮДАМИ

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому

Катюгам по заслугах!

Сергій Верба
3 років тому

Навіщо вони її вбили ??? не можу цього збагнути і зрозуміти..

Olha Olha
3 років тому
Відповісти  Сергій Верба

Дівчина гарна розумна,вибрала собі хлопця,якого хотіла і тим вразила самолюбство,комплекс неповноцінності бандюків.Як вони могли перенести,що вона поступила в декілька вишів,що вона не тільки гарна ,а й розумна?Та вони від заздрості дуріли.В придивіться до осіб ,що вас оточують,якщо ви розумні,успішні ,гарні,то біля вас повно тих,що вам заздрять і готові нагадити в любий момент,ховаючи свою заздрість і ненависть за нещирою доброзичливістю.

Сергій Верба
3 років тому
Відповісти  Olha Olha

Дякую за відповідь, моторошно усвідомлювати що так мабуть і є… як це прикро, ваші слова як настанова з вуст Господа. Люди, діліться думками (не будьте ліниві) чому так буває, можливо ці розуміння з ваших вуст огородять підростаючого янгола.

Лондон
3 років тому

А що, неправдиві попередні свідчення не врахували? ! Якась пародія, а не суд.

Таня
3 років тому

цікаво виходить– убивці просять суд прийняти справедливе рішення, а самі суду дають несправедливі свідчення. А потім надіються на апеляцію. Ще й в апеляційному , якщо подадуть, то будуть все перекручувати . Мабуть треба буде там частіше передивлятись
нові матеріали і контролювати все, бо інколи там ще й проводять засідання чомусь з однією стороною, а потім читаєш в матеріалах справи- було попереднє засідання тоді то. А чому без мене? а ви не з”явились. Так мене ніхто не попередив. Ми вам надсилали лист,ось відмітка . А листа то і не було.

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Таня

Зі свого власного досвіду скажу: якщо це не стосується крадіжок і корупції посеред фараончиків із місцевої влади, від яких часто-густо залежні (і сплетені воєдино) міські (районні) судді, суди першої інстанції у 70% випадків ухвалюють справедливі постанови.
В апеляційних судах цей % менший бо апелювальники, зазвичай, встигають “поколядувати” окремо із кожним з 3-х суддів колегії.
Тому вони часто відміняють постанови перших судів і, натомість, видають свої.
Які стають зовсім не схожими на попередні, і у котрих свідомо залишають лазівки для адвокатів апелянтів.
Отож, вам (батькам бідної дитини) потрібно бути готовим до цього і привозити щоразу з собою потужну групу підтримки. Я розумію: нерви, гроші і терпіння закінчуються, проте, будьте мужні – не виключено, що у випадку свого програшу в апеляційному суді адвокати диявола і батьки подадуть касацію. А в касаційному суді нічого швидко не робиться.

бабушка Кати
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

большое спасибо за поддержку и совет, Анатоль! но, к сожалению, нам на заседаниях суда не удалось собрать никакой группы поддержки, только, конечно, в интернете благодаря поддержке РАДАРА и БУГА! огромное им СПАСИБО!!!

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  бабушка Кати

Пані, я оплакую Вашу дитину теж. І молюся за її занапащене неповнолітньою нечистою силою життя, та за її невинну, янгольську душу. У Нововолинську зібрати групу підтримки дуже важко. Майже неможливо. Люди збайдужілі до чужого горя і дуже чимось перелякані.
Так було завжди за винятком деяких моїх однодумців із НРУ. Я, коли судився із міським головою В. Сапожніковим, спеціально винаймав буса, щоб повезти своїх товаришів в Іваничі та у Львів.
І у Володимир теж один раз возив.
Правда, у Львові мені була підтримка в особі покійного І. Желізка (Царство йому Небесне, у якого місцеві наші владні бандючки “відтиснули” радіоорганізацію “Львівська Жінка”) та його друзів. Будьте твердими і йдіть до кінця, як важко це не було б. Заради бідолашної Катерини – наївної і доброї дитини. Зло має бути покаране.

бабушка Кати
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

СПАСИБО Вам большое, Анатоль! за транспорт мы договаривались, но из желающих поехать (кроме родных Кати) никто не отозвался.