Наркопритони Нововолинська  – тема багата й досі не розкрита.

РАДАР покаже вам сьогодні кубельце Яни-“окулістки”. Отієї, що продає наркоманам очні краплі для ширки.

Винниченка, 19. Хвилини дві йти до суду і до виконавчої служби, три – до прокуратури, шість – до міськради. Усе поряд.

 

 

Наш фотокор зайшов у цей двір лише на хвилину. Хвилини вистачило, аби побачити довкола десятки використаних шприців.

 

 

Навпроти наркопритону – дитячий садок.

 

 

І закинутий готель збанкрутілої “Оснастки”, колись це було модне і престижне місце. Кажуть, навіть Софія Ротару зупинялася там після концерту…

 

 

Тепер модна будівля продається, і то вже не перший рік… Вона стала улюбленим місцем збору наркоманів.

А з іншого боку дитсадка – новий магазин. Звісно, тут торгують алкоголем і тютюном.

 

 

Аби звести цю будівлю, в дитсадка віджали пару соток землі. Люб’язно пішов назустріч бізнесу тодішній начальник управління освіти виконкому Нововолинської міськради Олександр Моренко.

Дізнавшися про оборудку, забив на сполох громадський активіст Анатолій Бідзюра. Довго листувався він на цю тему з прокурорами і начальниками міліції, що змінювалися в Нововолинську, як… як гумові засоби.

Ті дивувались, який дурень чи пройдисвіт дозволив забрати в дітей частину ділянки, однак у кінцевому підсумку порушень не виявили.

Моренко спокійно пішов на заслужений відпочинок. Підприємець Шатковський за лічені місяці – вже цьогоріч – звів свій маркет на землі, віджатій міською владою у дитсадка ще років десять тому. А чого боятись, перебоялися…

Наркокубло мирно сусідить із дитсадком. Тьотя-“окулістка” терпляче чекає, поки підростуть і підтягнуться в її  салон нові клієнти. Закону на неї немає. Управи – теж. Міській владі давно по цимбалах.

РАДАР покаже вам ще чимало цікавих куточків Нововолинська – “європейського містечка”, яким уже 20 років беззмінно керує В.Б.Сапожніков. 

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими: