Наркокубло сусідить з дитсадком!

9 2763

Наркопритони Нововолинська  – тема багата й досі не розкрита.

РАДАР покаже вам сьогодні кубельце Яни-“окулістки”. Отієї, що продає наркоманам очні краплі для ширки.

Винниченка, 19. Хвилини дві йти до суду і до виконавчої служби, три – до прокуратури, шість – до міськради. Усе поряд.

 

 

Наш фотокор зайшов у цей двір лише на хвилину. Хвилини вистачило, аби побачити довкола десятки використаних шприців.

 

 

Навпроти наркопритону – дитячий садок.

 

 

І закинутий готель збанкрутілої “Оснастки”, колись це було модне і престижне місце. Кажуть, навіть Софія Ротару зупинялася там після концерту…

 

 

Тепер модна будівля продається, і то вже не перший рік… Вона стала улюбленим місцем збору наркоманів.

А з іншого боку дитсадка – новий магазин. Звісно, тут торгують алкоголем і тютюном.

 

 

Аби звести цю будівлю, в дитсадка віджали пару соток землі. Люб’язно пішов назустріч бізнесу тодішній начальник управління освіти виконкому Нововолинської міськради Олександр Моренко.

Дізнавшися про оборудку, забив на сполох громадський активіст Анатолій Бідзюра. Довго листувався він на цю тему з прокурорами і начальниками міліції, що змінювалися в Нововолинську, як… як гумові засоби.

Ті дивувались, який дурень чи пройдисвіт дозволив забрати в дітей частину ділянки, однак у кінцевому підсумку порушень не виявили.

Моренко спокійно пішов на заслужений відпочинок. Підприємець Шатковський за лічені місяці – вже цьогоріч – звів свій маркет на землі, віджатій міською владою у дитсадка ще років десять тому. А чого боятись, перебоялися…

Наркокубло мирно сусідить із дитсадком. Тьотя-“окулістка” терпляче чекає, поки підростуть і підтягнуться в її  салон нові клієнти. Закону на неї немає. Управи – теж. Міській владі давно по цимбалах.

РАДАР покаже вам ще чимало цікавих куточків Нововолинська – “європейського містечка”, яким уже 20 років беззмінно керує В.Б.Сапожніков. 

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
9 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
6 років тому

Емілія пише: Про продаж наркотичних речовин в місті знала наша доблесна міліція ще 20 років тому, і знали, хто продає і де продають. Але чомусь ” не знали”.
А за дитячі садки -це окрема мова. Найкращі садочки міста повіддавали прокуратурі, суду, податковій. Це найперші по забудові садочки в місті. Вони були теплими, просторими. Дітям там було затишно. Натомість залишили холодні з величезними вікнами та спальнями, в яких дітки в зимовий час повинні спати одягнені.
А потім ми нарікаємо, що наші діти хворіють.
Віддала освіта. Але всі добре знають що без згоди мера не обходилось.
Навіщо було знищувати навчальний комбінат? Діти хоч вчились там. одержували навички роботи з комп’ютером. рукоділля. керування автомобілем. А зараз що? Стоїть мертва споруда. Нема у нас в місті господаря, один хапуга.

Небайдужа
6 років тому

Багато мови і галасу про наркоторговців та наркоманів, мені от цікаво, невже не боїться наша мерія, що людям може увірватися терпець і потянеться ланцюг самосудів. Адже якщо винних все одно не знаходять, то чи варто народним месникам боятися правоохоронних органів, які ні на що не здатні?

нововолинці
6 років тому

садити ту страшну окулістку яну і надовго…ходить сама з опухшими руками як ожоги – від тих же наркотиків..то нехай..але не треба всю молодь за собою тягнути. тим більше сама ж дочку має..
співчуваю тій дитині. мама часто по місту з наркоманами ходить і заодно зі своєю дитиною ..- що вона вже бачила, то того мабуть ми всі разом з вами не бачили ще!
та найбільше душа болить за своїх дітей і нашу молодь міста!
у 1-у чергу влада повинна бити тревогу і бути зацікавленою прикрити цю наркоманію в місті і тоді поліції не буде байдуже!

Надія
6 років тому

Вм хочете в евро. Стояли на майдані розвалили україну. Так вот це і є европа де дозволені легалінь наркотикі,ле ніхто не зовається я бачила в германі як прям коло школи сидів коловся і заснув,і йрму права немає ніхто нічого сказати . А літи ідуть і дивляться. Так само в париже коло ельфовой вежі коляться,иам срутт сцють шо іти не можна куча наркоманів бомжів. Почеквйте скоро і в нас така буде європа. І ви вже не зможити показувати своє довольсиво тай ще писати в газетах срц сетях на вас наркрмани зможуть пожаоуватись. І вас посадять. Бо тут вони маютт права , вони хворі люди. І ви немае права обіжати

Віка
6 років тому
Відповісти  Надія

Надія, скільки Вам років? Невже Ви в школі не навчились грамотно писати? Не схоже, щоб Ви були в Парижі та бачили, як справляють нужду біля Ейфелевої вежі. Скоріше за все Ваші друзі з кола цієї Яни.

Наталія
5 років тому
Відповісти  Надія

Надія,ви що зглузду з’їхали? В Європі дозволені наркотики? Не смішіть і не пишіть єрунду!

Надія
6 років тому

Яна окулістка не нарушує закон її не можуть посадити. Так чк каплі троаікамід не є наркртиками чи щабороненою речовиною. Їй максимум можуть дати штраф за продаж каплів без ліценщії. Тоді будутт купувати в апиеці ці каплі вони теш там продаються. І шо дальше зробим самосуд над усіми аптеками.

Цікаво
6 років тому
Відповісти  Надія

Чомусь з простих смертних в аптеці требують рецеп на ці ліки, мені іх виписав окуліст, мусила бігти за рецептом, і в третій аптеці купити, по рецепту.. Звичайно яна криміналу не робить, але я знаю що є дозування цих капель, і якщо закапати більше то можна осліпнути (на деякий час), а якщо їх колоти, чи як там іх наркомани вживають, то буде біда. І

Надія
6 років тому

Хочете в евроау так учіться ставати европейцями. Европейські мінталітет це пофігізм на все . На те шо хто робить як ходить. А я буду молитися шоб не дав Бог нам такого європейського життя.ьоронь Боже нам вступити євросоюз. Якщо вступимо,одразу переїжаю з дітьми до Росії,чи Білорусії. А ви дорогі поїдьте поживіть в ту европу і думаете перш ніш ставати на майдан. І розвалити так країну