Проспект Перемоги перекрито, рух маршруток і автівок поліцейські скеровують у бічні вулиці.

Найбільший торговий центр Нововолинська стоїть порожній. Покупців і продавців похапцем вивели надвір.

Бо годину тому в поліцію надійшов телефонний дзвінок: “Вопак” заміновано!

Деталі трохи згодом, наразі  – фоторепортаж.

 

 

Усі фото з місця подіїАнатолій Бідзюра

А тепер розповідь і версія очевидця:

ЗАМІНУВАЛИ! Сьогодні. Перед обідом. У Нововолинську. Серед білого дня.

Присутня обласна поліція і міська на чолі зі своїм начальством. Працюють службові пси, натреновані на вибухівку. Поліцаї озброєні до зубів, у бронежилетах. І дуже злі.

Із Луцька привезли вибухотехніків, які обгородили стрічками по периметру всі підходи й евакуювали персонал та покупців. Поміж поліцейського начальства був помічений перший заступник міського голови, він же – секретар міської ради А. Сторонський. Очевидно, за “совєта” служив сапером строкову.

 

 

Поліцаї таки дозволили мені, коли надав посвідчення журналіста, сфотографувати зовні дійство з пошуків вибухового пристрою.

Нічого дивного тут нема: нещодавно у Нововолинську гранатою підірвали чиєсь авто. Народ озвірів…

Проте мені, старому, чомусь видається, що ніякої вибухівки там нема. “Вопак” орендує приміщення у… О, якби ясне панство знало, кому належить приміщення колишнього “Універсаму” і чия то приватна власність – розміром близько 3500 квадратних метрів! Ах! Який то знаменитий і поважний чоловік, і комусь там кимось доводиться у площині родинних зв’язків… і яке то відоме всенькому міському електорату у нього прізвище.

Шановні злидні і старці, що бігаєте з року в рік голосувати за численні каденції високого місцевого пана та згромаджуєте його у те саме нагріте власною дупою за багато років сидіння кріселечко… То все ігри конкурентів, як видається. Комусь ну дуже вже хочеться змінити вивіску “Вопак” на іншу і завезти туди свій товар. Бо то гроші! І величезні.

Гай-гай, мої любі! У вас би очі вилізли на лоба, якби вам трапився документик, у якому чорним по білому видрукувана ціна за продаж всенького «Універсаму» з підсобними приміщеннями та комірчинами. Зокрема, й ті, де знаходилось багатостраждальне, блаженної пам’яті ПП РО «Кабельне телебачення «Львівська жінка» Ігоря Желізка.

Проте всьому свій час. Може…

Завше ваш, Анатоль Бідзюра

Прочитав сам? Поділись з іншими: