Наркоманів, що влізли у квартиру на вулиці Куліша, сполошила сусідка у під’їзді. Коментар керівника Нововолинського відділу поліції

10 1956

Дуже бурхливо відреагував т.в.о.начальника Нововолинського відділу поліції Андрій Литвин  на публікацію РАДАРА про інцидент  у районі бару “Добре пиво”.

Заявив: дзвінок у кол-центр обласного управління поліції надійшов із Нововолинська о 18.27 – повідомили про злодіїв, які влізли у квартиру. Телефонувала одна з мешканок.

Але за лічені хвилини перед тим підозрілих молодиків у під’їзді угледіла інша жінка. Запитала: “А що ви тут робите, хлопці?”

Ті  збрехали, що “шукають другого ключа”. Вона досвідченим оком оцінила оперативну обстановку – і сказала сусідці, а вже та викликала поліцію.

Наркоманів, каже керівник міськвідділу, сполошила мешканка, що розмовляла з ними в під’їзді. Її пояснення є у поліції. Ніякого таємного інформатора, що працює на злодіїв, не було!

Андрій Литвин наголосив, що поліція в Нововолинську бандюків не кришує, “кротів” серед працівників міськвідділу немає, все можливе для розкриття злочинів роблять.

РАДАР щиро зичить правоохоронцям успіху.

Ну, і як абсолютна більшість нововолинців, хоче побачити всіх міських “авторитетів” РЯДОЧКОМ на лаві підсудних.

 

У ТЕМУ:

У поліції є “кріт”, який працює на бандюків?

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
10 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

Треба віддати належне пану Литвину: реагує блискавично! Прочитав – з’ ясував – набрав номер. Ну, і трохи пообурювався. 🙂
Зате тепер, можливо, в тому районі Нововолинська наркозлодюгам зроблять справжній шухер.
Користувач/ка “Пепсі”, ось вона, сила вашого слова!

Лілія
5 років тому

Не вірю, що міліція не працює з наркоманами,когось кришує а той хтось здає все.
Коли у нас з підїзду з домофоном покрали велосипеди, то на другий день на ринку зловив власник одного велосипедазлодія і викликав поліцію, коли я прийшла у відділок, то була шокована допитом… злодій путався в показаннях, молов всяку ерунду, казав що купив у двох чоловіків за 300 гр дорогущого велосипеда…і було таке враження що я більше випитала винуватця ніж працівник поліції…правда коли стало гаряче то він мене попросив вийти з кабінету…а сам не фотороботів не склав на тих ніби-то що продали йому ні фотоальбом злочинців не показав і навіть фото велосипеда неохоче брали…все ж по гарячому йшло…через 3 год після викрадення на ринку продавали…якби я заплатила гроші поліції то вмить би знайшли

воротник
5 років тому
Відповісти  Лілія

а зачем и так все понятно звони нам ми поможем

editor
5 років тому
Відповісти  воротник

так телефончик напишіть для Лілії, як же вона вас знайде? 🙂

editor
5 років тому

я от тільки думаю: чому ті наркомани “кричали номер будинку і квартири” людини, яка зателефонувала на 102?

Віка
5 років тому
Відповісти  editor

Ага, саме так думає добра половина міста.

editor
5 років тому

Розповім деякі подробиці вчорашньої пригоди на вулиці Куліша.
Двоє молодиків зайшли у під’їзд, надворі справді сиділи сусіди. Ті двоє піднялися на другий поверх. Знали, що в одній квартирі хазяйки точно немає (вона на городі, їхні дружбани там її “пасли”).
Але стали добирати ключі й до іншої квартири. А там мешканці якраз були вдома. Хазяїн почув якісь дивні звуки й гукнув з-за дверей: “Що треба, хто там?” Злодюжки знітились: “Та нічого, ми помилились”.

editor
5 років тому
Відповісти  editor

Тут на другий поверх піднімається одна з сусідок – подивитись, куди ж ці типи посунули. Бачить: вони пхають відмичку у двері порожньої квартири. “А що ви тут робите?” – “Та ми не того ключа…” І побігли вниз.
Ну, якось так, але це не все…

editor
5 років тому
Відповісти  editor

Одне слово, зацініть безкарність і супернахабство злодіїв. Людину “пасуть” на городі, щоб упевнитись: її не буде вдома. Ідуть красти серед білого дня. Ключі “добирають” до двох квартир одразу, хоча біля під’їзду сидять сусіди!
А залишившись без здобичі, йдуть на промисел до іншого будинку. Як діти до школи. І так щодня!

Ковпак
5 років тому

Без чийогось кришування такої кількості точок продажу наркотиків у місті не може бути