Дуже бурхливо відреагував т.в.о.начальника Нововолинського відділу поліції Андрій Литвин  на публікацію РАДАРА про інцидент  у районі бару “Добре пиво”.

Заявив: дзвінок у кол-центр обласного управління поліції надійшов із Нововолинська о 18.27 – повідомили про злодіїв, які влізли у квартиру. Телефонувала одна з мешканок.

Але за лічені хвилини перед тим підозрілих молодиків у під’їзді угледіла інша жінка. Запитала: “А що ви тут робите, хлопці?”

Ті  збрехали, що “шукають другого ключа”. Вона досвідченим оком оцінила оперативну обстановку – і сказала сусідці, а вже та викликала поліцію.

Наркоманів, каже керівник міськвідділу, сполошила мешканка, що розмовляла з ними в під’їзді. Її пояснення є у поліції. Ніякого таємного інформатора, що працює на злодіїв, не було!

Андрій Литвин наголосив, що поліція в Нововолинську бандюків не кришує, “кротів” серед працівників міськвідділу немає, все можливе для розкриття злочинів роблять.

РАДАР щиро зичить правоохоронцям успіху.

Ну, і як абсолютна більшість нововолинців, хоче побачити всіх міських “авторитетів” РЯДОЧКОМ на лаві підсудних.

 

У ТЕМУ:

Наркоманів, що влізли у квартиру на вулиці Куліша, сполошила сусідка у під’їзді. Коментар керівника Нововолинського відділу поліції

Прочитав сам? Поділись з іншими: