До нас приїхав ревізор. Перевіряли нововолинську поліцію

13 3897

У міському відділку ажіотаж – приїхали перевіряльники з Луцька.

Може, обласне начальство у такий спосіб відреагувало на звернення нардепа Гузя про височенний рівень злочинності у Нововолинську. А може, так, за планом влаштували комплексну перевірку.

Аваков їх відає. 🙂

 

Але всі у відділку два дні поспіль були такі забігані, такі забігані – йой.

У четвер уранці під Нововолинським відділенням поліції:

 

 

Як щойно дізнався РАДАР у поліції, перевірка тривала два дні, була плановою – раз на три роки.

Особливих порушень не виявили.

Ревізори поїхали, відділок полегшено зітхнув.

 

Фото – Віталій Грабовський

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
13 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Таня
2 років тому

Давно пора

Вікторія
2 років тому

Невже Всесвіт почув стогін постраждалих осіб?
Шановні перевіряючі, перевірте чому насильники не покарані, якщо заяви надсилались у поліцію протягом декількох років? Чому не притягнутий до відповідальності насильник над малолітньою дитиною, при тому між насильником і малолітньою дитиною немає жодного родинного зв’язку?
Чому на заяви немає письмових відповідей?
Чому поліцейські, які приздять на виклик заявляють, що будуть діяти коли буде труп? І чий, власне, труп їх влаштує? Матері чи дитини? Чи не являються дані вимоги поліцейських про труп, заявлені при насильнику поштовхом до того, що насильник продовжував своє насилля до того, що дитина під тиском погроз заподіяння смерті вимушена покинути житло, в якому зареєстрована. Поліція абсолютно бездіяльна.

Олександр
2 років тому
Відповісти  Вікторія

Планова перевірка, порушень не виявлено, в Поліції-все “чікі-пікі”.

Вікторія
2 років тому
Відповісти  Олександр

Та я ж не з Місяця, розумію, що перевірка відбулась на “рівні”, асортимент блюд та напоїв “поляни” залежав від рівня порушень та занедбаності справ.
Усі задоволені, усі вільні…на три роки можна забути про будь-які напруження, розслабитись та збиратись на слідуючу “поляну”.
“Танцуют все.”(с)

алла григорівна
2 років тому
Відповісти  Вікторія

шановна Вікторія,ідіть і працюйте в поліцію.Ім саме такі креативні працівники потрібні.

Виталий
2 років тому
Відповісти  алла григорівна

А к чему эта фраза сейчас от вас?. Типа раз такая умная то сама попробуй?. Так я вам скажу одну печальную весть. В МВД есть люди которые хотели бы что то изменить. Но так же есть и гнилая система против которой они не попрут. Потому что для того что бы в сложившейся обстановки что то сделать нужна поддержка населения. А население сидит и говорит иди мол попробуй сам.

Вікторія
2 років тому
Відповісти  алла григорівна

Алла Григорівна, не кажіть комусь робити те, що самі не можете зробити. Це по-перше.
А по-друге, я б з задоволенням пішла працювати у поліцію, але не зможу одна проти цілої системи, яка діє у поліції…такі, як я у поліції не бажані. Та й не зможу я працювати під девізом: “аби день до вечора” у смердючих прокурених кабінетах, вислуховуючи трьохповерові поліцейські матюки.
А ще я не вживаю алкоголю і не палю. А це вже абсолютно не за статутом поліції, розумієте? Біла ворона…

РАДАР
2 років тому

Доповнено наприкінці. Хто на щось надіявся – розслабтесь. 🙂

Катеринка
2 років тому

Печально… корупція процвітає на всіх рівнях.

Лілія
2 років тому

А ви надіялись на щось краще?До нас комісію треба з Марсу. 😕

Потерпілий
2 років тому

Аж дві квартири обікрали

Прокурор
2 років тому

прийдіть та покажіть як працювати із тими законами!!!!

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Прокурор

Заходите в Інтернет, “пане Прокурор”, набираєте котрийсь зі цікавлячих вас законів чи статей Конституції України і… читаєте. Якщо нестерпно починає боліти голова – приймаєте анальгін. Якщо хочеться спатоньки, робите собі потрійну каву. А якщо заболіло серце – кладете під язик корвалол.
Прочитавши все, починаєте швидко діяти: пишете заяви на своїх кривдників: в прокуратуру, поліцію, СБУ… Якщо не допомагає – наймаєте адвоката і він складає позов до Нововолинського міського суду. Суд наш – як і всі суди першого ешелону… :))) Після отримання постанови не на свою користь, подаєте апеляцію в апеляційний суд м. Львова.
Якщо й там вас не зрозуміють – касаційну скаргу в Київ. Проте, не зневірюйтеся! Є ще в Україні Верховний суд. Отож, оскаржуєте касаційну постанову там.
Але, якщо й тут ваші вперті потуги по віднайденні правди та совісті у головах найвищих посадових осіб місцевого собі\вор\яд\ування міста Нововолинська все ж, не можна вважати закінченими – продовжуєте. Ви шукаєте собі інші судові шляхи. Є ще МСПЛ у Страсбурзі (Міжнародний Суд із Прав Людини). Зібравши в долоню рештки грошей, взявши кредити під кабальні % , надсилаєте свої позови ще й туди. Англійською мовою. Чекаєте вироку високих суддів зо 3-5 років.
Якщо пощастить – матимете нормальну постанову і компенсацію за моральні збитки, і за судові витрати. Якщо ж ні, і ви ще не дасте дуба до цього часу – надсилаєте скаргу в Організацію Об’єднаних Націй. :)))
І тільки тоді, із почуттям виконаного обов’язку перед грядущими поколіннями своїх нащадків у боротьбі
зі всепоглинаючою корупцією в Нововолинську, посеред “вічної” місцевої влади (деолігархізації, декомунізації, денаркотизації, деалколізації…) можете спочити під сонцем від справ праведних. :))) Але ж. Стоп! Все можна змінити за півтори години чи й, навіть, менше… То навіщо платити більше? :)))