Не хотілося про це, але доведеться.

25-річний нововолинець Віталій Грабовський виклав у соцмережах відео, на якому він у Палаці культури на святкуванні Дня комунальника підходить до міського голови В.Б.Сапожнікова й у вічі називає його баригою і скотиною.

По-простому.

Це трапилось у п’ятницю, 15 березня, а вже у суботу майстер УЖК №1 Н.Ситник сказала Віталію, щоб звільнявся.

Сьогодні, у понеділок, двірника Грабовського звільнили-таки. Ще до обіду вручили йому наказ, а до кінця робочого дня видали розрахункові.

Він працював там 12 місяців (перші три –  з випробувальним терміном). Претензій до його роботи не було.

Звільнили “за власним бажанням”, і мусив погодитись, бо в іншому разі звільнили б “за статтею”. Так і сказали.

 

Нововолинський міський голова завітав на концерт…

 

А тут такий нежданчик!.. 

 

У вересні 2018-го Грабовський на знак протесту проти хронічного правління мера палив шину під виконкомом.

Адмінкомісія при тому ж таки виконкомі оштрафувала його за це на 1360 грн.

Нововолинський міський суд визнав постанову комісії незаконною. Натомість Апеляційний адміністративний суд у Львові , припустившись сміховинних помилок у тексті свого рішення (про це напишу окремо), скасував рішення першої інстанції та зобов’язав Грабовського сплатити штраф.

Держвиконавці вже почали вираховувати штраф із його скромного заробітку. Тепер стягуватимуть останні гроші з безробітного?

 

 

Зараз ви побачите це скандальне відео з сумними для Грабовського наслідками. Не ставила його на РАДАРІ раніше, бо не схвалюю форми, в якій хлопець висловив свою критичну думку. Та по суті він, як виявилось, має рацію!

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=r4VJxojufDU&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2w5pQzVuv6FVRNddpmSZP4kwj-nYtcu67WpWwV2ZQ1E_2mK8jKNLkflVo[/youtube]

 

От Ляшка ніхто не звільняє нізвідки за “скотиняку”. Керівник нововолинських радикалів, друг Сапожнікова Ярема безкарно обзиває мене і голову громадської організації Бідзюру.

А Грабовський за “баригу і скотину” постраждав. Хоча як виборець він має право на гостру критичну оцінку міського голови.

Ще раз – форма протесту невдала. Така дитячо-хлопчача.

Але малий сказав правду.

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ: 

Художника звільнили з роботи за фото у соцмережах. На фото була бабця-жебрачка. ОНОВЛЕНО!

Прочитав сам? Поділись з іншими: