Назвав мера баригою і скотиною – звільнили з роботи

42 8093

Не хотілося про це, але доведеться.

25-річний нововолинець Віталій Грабовський виклав у соцмережах відео, на якому він у Палаці культури на святкуванні Дня комунальника підходить до міського голови В.Б.Сапожнікова й у вічі називає його баригою і скотиною.

По-простому.

Це трапилось у п’ятницю, 15 березня, а вже у суботу майстер УЖК №1 Н.Ситник сказала Віталію, щоб звільнявся.

Сьогодні, у понеділок, двірника Грабовського звільнили-таки. Ще до обіду вручили йому наказ, а до кінця робочого дня видали розрахункові.

Він працював там 12 місяців (перші три –  з випробувальним терміном). Претензій до його роботи не було.

Звільнили “за власним бажанням”, і мусив погодитись, бо в іншому разі звільнили б “за статтею”. Так і сказали.

 

Нововолинський міський голова завітав на концерт…

 

А тут такий нежданчик!.. 

 

У вересні 2018-го Грабовський на знак протесту проти хронічного правління мера палив шину під виконкомом.

Адмінкомісія при тому ж таки виконкомі оштрафувала його за це на 1360 грн.

Нововолинський міський суд визнав постанову комісії незаконною. Натомість Апеляційний адміністративний суд у Львові , припустившись сміховинних помилок у тексті свого рішення (про це напишу окремо), скасував рішення першої інстанції та зобов’язав Грабовського сплатити штраф.

Держвиконавці вже почали вираховувати штраф із його скромного заробітку. Тепер стягуватимуть останні гроші з безробітного?

 

 

Зараз ви побачите це скандальне відео з сумними для Грабовського наслідками. Не ставила його на РАДАРІ раніше, бо не схвалюю форми, в якій хлопець висловив свою критичну думку. Та по суті він, як виявилось, має рацію!

 

 

От Ляшка ніхто не звільняє нізвідки за “скотиняку”. Керівник нововолинських радикалів, друг Сапожнікова Ярема безкарно обзиває мене і голову громадської організації Бідзюру.

А Грабовський за “баригу і скотину” постраждав. Хоча як виборець він має право на гостру критичну оцінку міського голови.

Ще раз – форма протесту невдала. Така дитячо-хлопчача.

Але малий сказав правду.

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ: 

Художника звільнили з роботи за фото у соцмережах. На фото була бабця-жебрачка. ОНОВЛЕНО!

  • Розкажу iншим:

Також читають

42
Коментуймо!

3000
24 Коментарі теми
18 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
30 Автор коментаря
Вікторія

Перепрошую, а навіщо Віталій писав заяву на звільнення за власним бажанням? Якщо йому погрожували звільненням за статтею, то нехай би звільнили…цікаво за якою саме, якщо нарікань на виконання обов’язків не було? Потому, на підставі висмоктаної з пальця статті та ганебного звільнення, можна було б подавати заяву до суду, відновитись на посаді і стягнути моральну шкоду + кошти за вимушений прогул. Віктор Борісовіч, з моменту цього ганебного звільнення ви дійсно плювок на обличчі міста. Ось тільки ви не знаєте, як вас позаочі називають ваші підлеглі і дулю в кишені тримають, а перед вами навкарачках плазують, а цей чолов’яга ножа у спину… Читати далі »

Руслан

Це не правда. ви це пишите зі слів Грабовського.

Вікторія

Руслан, ага, стенографувала під його диктовку.

Цікаво

Просто малий вже собі славу заслужив, свої ми вчинками,і не розкаявся, тому люди йому і не вірять, це як в анекдоті:люди рятуйте вовк

Вікторія

Руслан, якщо це неправда, то подивіться на реакцію Рожелюка та чоловіка позаду Сапожнікова. Як на мене, то красномовніше за задоволення на обличчі Рожелюка вже важко щось знайти.
У непередбачуваній ситуації емоції задоволення важко приховати , правда, пане Рожелюк? Не соромтесь, я вас розумію.))

Фея

Правильно, Вікторія, але із власного досвіду знаю, що саме підлабузи, підлизи і плазуни мають більшу популярність серед начальства

Mr. Freeman

Йому вручили і поставили перед фактом або за власним бажанням або за статей. А в його роботі можна до чого хоч найти у виконанні його обовязків. А наш мер не святий і в цьому випадку він поступив як скотина. Якщо ж він такий хороший чого в нашому місті досі не розібралися з проблемами водопостачання, проблеми доріг, наркоманія, крадіжки, але це для нашого мера так пустий звук. А вот прийняти та вручити грамоту вот це робота. Це ж нада проголосувати, потратити гроші з бюджету міста та вручити грамоту. І він ображається на скотину і барига. Можем по другому назвати.

Мирослава

Шкода хлопчину,вони його зацькують.

Сергій

Я сам не являюсь прихильником нашого мере, але хай мені хтось пояснить як Грабовський має право ображати людину. Є люди які мають здоровий глузд і ніколи не зрозуміють як одне не образоване *** може не з щого ображати просто так людину

Анатоль_ БІДЗЮРА

Сергію, скажіть, яким чином В. Грабовський образив вашого улюбленця? Літературною мовою – без істерик та крику, було названо публічну людину – найвищого місцевоврядного службовця, котрий виконує у Нововолинську функції Держави, тими словами на які вона заслуговує давно.
Так думає не тільки він, а й без сумнівів, і більша половина виборців нашого знищеного, майже дощенту, міста. Хочете, доведу документально? Це ще В. Грабовський, м’яко сказонув. І ви теж, “як одне не образоване”, освітою не виблискуєте. :)))

юра

яке право має сапожніков, як мер, ось вже майже 30 років , ображати і брехати містянам Нововолинська , причому, абсолютно безкарно , за наші ж гроші – як – то розваливши всю інфраструктуру міста, причому поламавши, тим самим , тисячи доль і сімей , побудувавши блага для себе, кожен рік гарно брехати і ображати людям своєю ” роботою ” ? …. а ще є десяток запитань …

Віка

Відверто висловив свою думку(хоч теж не підтримую такий спосіб) і відразу ж постраждав,хоч потребує допомоги…А начальник ЖЕКу звільнила Віталія за наказом Пана Мера чи з власної ініціативи? Тим,кому мають надати допомогу,то ще й здеруть.По-батьківськи (((допомогли хлопцю(((

гість Олександр

Віталік ,,,,,ти молодець!!!

Анатоль_ БІДЗЮРА

Я приєднуюся до публічних слів В. Грабовського – “чудо, скотина і барига”. Нормально все було сказано. Мужньо і сміливо. Ненормативної лексики хлопець не застосовував. Звільнений незаконно – ні за що, як переслідуваний за іншодумство і політичні переконання. У нього є місяць на те, щоб передумати і забрати заяву, згідно чинного законодавства. На його місці я так і зробив би. А там було б видно. А на місці В. Сапожнікова, через таку всеміську ганьбу – подав би у відставку. Негайно і безповоротно – навіки. Особливо, після судів із міським головою, які були мною виграні майже всі, але через крутійство деяких непорядних… Читати далі »

Андрій

Може хто має контакти хлопця (об’ява на роботу)https://m.facebook.com/groups/176687605677122?view=permalink&id=2456670117678848

Укроп

Ні разу не бачив як Віталька підмітав вулиці, а лише як на ринку…

Новік

Якби наш президент звільняв всіх за висловлювання людей,то вся Україна була б безробітною. Ганьба меру,що не сприймає критику в свою сторону. Ну і звичайно начальниця… боїться за свою шкуру..ганьба!

Сергій

Сапог, це така істота, яка пристосується до будь якої влади, скількох президентів він пересидів у кріслі мера. Бо “перефарбовується ” на льоту.

Максим

Це лайк, просто політичний хамелеон)

анти чобіт

рожелюк людина?далеко він не втік

Гоша

Ви захищаєте грабовського.. Запитайте працівників ринку.. що вони про нього думають.

Авторка

Я НЕ захищаю Грабовського. Я захищаю своє уявлення про справедливість, порядність і права людини в Україні.
До речі: http://radar.in.ua/hudozhnyka-zvilnyly-z-roboty-za-foto-v-sotsmerezhah-na-foto-bula-babtsya-bomzhyha/

Світлана

А якби Віталій тимчасово не працював, тоді звідки б звільнили? Взагалі – то, думаючі мери, доплачують працівникам житлово-комунальної сфери. Інакше, люди – підуть. І сміття поховає місто. А тут… Самодурство? Залякування? (Вилетить з vip – роботки двірника)! Розумне керівне рішення? Віталій матиме кращу роботу. З людським відношенням. Із гідним заробітком. Без сумніву, керівництву потрібні підхолуї. Докеруються, що прибиратимуть самі.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Та до того і йде, Світлано. Сьогодні, центральний проспект Дружби – біля АТБ та “Водограю”, прибирали загальним прибиранням бо немає, вочевидь, двірника. Таке я спостерігав вперше.

Мама

Хай кине пити!!!

Тролик

Віталік, ви помилилися, Рожелюкс також барига і скотиняка. Вам респект.

За справедливість

2 прогули і догана – це супер робота шикарного працівника? До обіду звільнили, а в лікарні п’яний після 12 був – це як? Вдаватися в деталі більше не збираюся, як і дискутувати… Шкодували хлопця, допомагали і виручали, чим могли. Не входили? Ну таке… А звільнятися сам прийшов.

Авторка

Уточнюю. Про звільнення Грабовському двічі сказала його безпосередній начальник – майстер Ситник Надія Богданівна. Сказала в суботу, повторила сьогодні: “Пиши краще заяву сам, бо звільнять за статтею”.
Начальник УЖК №1 С.Шевчук заяву одразу задоволила. Так розповів Грабовський.
Про догану він дізнався лише зараз із коментаря “За справедливість”.
Прогул, стверджує, зробив лише один – коли пішов у Низкиничі на збори щодо церкви.
Щодо “п’яний” – ніхто алкотест не робив.
Мені нещодавно розповідав, що в УЖК від нього вимагали не викладати в соцмережах ніяке відео, бо – звільнять. Шикарно, чи не так?

Максим

А питання до публіки, кого ви бачите наступним очільником міста?

Вікторія

Віктор Борісовіч, не вас, це однозначно.

Віталій

В мене прогулів не було, звільнили незаконо

Рижий

Він сам прийшов і написав цю заяву. p.s. сам там був і це бачив.

Слава

Якій сенс в цьому що він обізвав ? Собі зробив гірше ?(Так)

РАДАР

Нешановний Сергію, відпочиньте від нас, ОК?

Читач з Володимира

Ваш городський мер подобиє Лукашенка даже хуже. Хоча і наш Володимирський мер як то кажуть дві ягоди з одної гілки. *котина рідкісної породи ваш городський голова. Уже вибачте на слові. Хлопцеві треба звертатися в незалежну спілку профсоюзів України. Я був в Луцьку як приїздив Порошенко. Його ще гіршими словами називали і нічого! Ваш голова шо себе Лукашенком возомнил?

вася

якийсь двырник посилаэ мера,,,,,,це позор для мыста,, навыщо таке писати на сайты, це шо камедыклаб

Тролик

Двірник платить податки і утримує ними мера, тому він має право сказати утриманцю що він про нього думає та його роботу, має також право критикувати владу

гість

Вася, по перше не якийсь двірник а патріот своєї незалежної держави. По друге ми живемо не в Північній Кореї! Кожен може сказати що він думає! Позор для міста це дії х#ра нашого! Чому якщо особа відкрито критикує х#ра міста то це відразу ганьба для критикуючого! Поки нам будуть затикати рота допоки ми будемо кріпаками у себе дома! Дай Бог вам всього доброго. І не судіть інших і несудимими будете. Як говорить святе слово!

Фея

Вася! “Якийсь двірник” прибирає, чистить місто, щоб нам усім було у цьому місті чисто, навіть скотині меру! У багатьох країнах Європи двірники і прибиральники сміття мають високу освіту і великі зарплати. Це і є основна вимога демократичного суспільства – цінувати і поважати кожну людину і будь-яку людську працю. Вам,”Вася”, до демократії, як до Марса, але ви вчіться поважати інших, і то терміново вчіться!

Анатоль_ БІДЗЮРА

Він не “якийсь двырник”, Васю, а Віталій Грабовський і не “посилаэ мера”, а публічно каже, що він про “скотину” думає. Ганьба для мера, а не для нього. Закон для всіх один і відповідальність В. Сапожнікова за долі міста у 1000 разів більша, аніж у Віталія.

Anonimus

Що тут обговорювати.
Брехун є брехун!!! І всі його “друзі-плазуни” такі ж!!!
Як говорять у народі – “Який їхав таких і віз”.

Тролик

У нас є управління праці, комісія Громика, сходи-но Віталію до них і напиши заяву, що заставили написати, хай заразом і перевірять чи правильно нарахували зарплатню.