“Не дочекаєтесь”. Мер одужав і суне на 6-й термін

17 2239

Учора нововолинського міського голову, який понад 3 тижні лікувався в Луцьку, бачили на стадіоні у товаристві його першого заступника Сторонського.

Ні, не бігав. Роздивлявся ремонтні роботи.

Наближається 70-річчя міста, урочистості відбуватимуться на стадіоні. А там і до виборів рукою подати.

Сьогодні пан Сапожніков записав відеозвернення до нововолинців. Запевняє своїх виборців: “Не дочекаєтесь!”

Звучить глузливо: не дочекаєтеся змін і поступу.

Віктор Борисович явно йде на рекорд і хоче правити Нововолинськом довічно. Як почав восени 1996-го – так і керує, так і кермує…  І гальма, схоже,  втратив.

РАДАР бажає пану Сапожнікову міцного здоров’я.

І мудрості – щоб нарешті піти на заслужений відпочинок.

ВІДЕО тут:

Повертаюся до роботи.Щиро вдячний усім, хто цікавився моїм здоров‘ям та висловлював свою підтримку.

Posted by Віктор Сапожніков – Нововолинський міський голова on Reede, 3. juuli 2020

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
17 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

На початку останніх двох його каденцій, у процесі передвиборчої кампанії, товариш В.Сапожніков незмінно обіцяв омолодження своєї підстаркуватої совдепівської команди. Проте, якщо й щось відбувалося у цьому плані, то мер брав собі у камарилью людей за ознакою особистої відданості та готовності претендентів служити і бути вірними до скону.
Я вже неодноразово писав, що як тільки міський голова вийшовши з обл. лікарні заявить: “Не діждетесь!” – то буде вшосте балотуватися на улюблену посаду. Так і вийшло.
Проте, це вже було. Після того, як його у позі здихаючого лебедя, возили на колясочці по реанімації в НВ ЦМЛ, не так вже й давно. Отже, якщо пройшло тоді – має бути успіх і нині – подумав собі міський голова. Але, скажу я вам, не все так просто – вигляд у голови, м’яко кажучи, залишає бажати набагато кращого. І якість мови вже не та…
Якщо ви, В.Б., дякували тим хто молився за вас і таким чином залишилися при житті – то це точно мені. Тому, хто благав Бога двічі на день, за вас і ваш дорогоцінний добробут. Я не ворог, але вважаюся таким у очах вашої команди бо судився з усіма вами – натхненниками і організаторами сапожніковсько-комуністичної, майже 30-річною давнини, окупації Нововолинська. Гай-гай, Вікторе Борисовичу! Все найгірше, у вас як вбачається – після вашого публічного з’явлення, ще тільки попереду. А я вже був подумав… Проте, бажаю доброго здоров’я і довгих років життя. Та, все ж, потрібно йти з пляжу геть, і не гнівити Бога. Його терпіння не безмежне…

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

П.Анатоль,а ви,часон, не знаєте членом якої партії являється зараз Сапожніков? БПП вже немає,в ЄС вроди не переходив…інші-зашкварені…щось мені здається,що партія “мерів”- саме то… Любому можна лизнути,головне-нічого зайвого не ляпнути.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

До Д. Сапожніка. Він там, точно буде. Якщо встигне. Ця партія феодалав-латифундистів.

Денис
1 рік тому

Ледь тепле, вітьок тікай поки ласти не склєїв, тільки вперед ногами обісцяного винесуть з того горкома

Мешканка
1 рік тому

Раніше думала :,, Який є, де кращого взяти?,, цієї весни за період карантину побачила яка це фальшива та брехлива людина. Але думаю за літо оббігає всі церкви, підагітує, подивляться люди на наш гарний центр, та все ж чимала кількість думаю проголосує за нього(забуваючи про всі інші вулиці які тонуть в багні після ремонтних робіт по заміні труб водоканалом)

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Мешканка

Але ж ви йому дасте ще один шанс,провда?

Громвдянка
1 рік тому

Даремно вихваляється. Не скучили ми за ним.

подросток
1 рік тому

Как по мне,то выглядит не очень.Пора на покой,внуков нянчить,кайфоввть с вашим достатком на пенсии,путешествовать.Всех денег не заработаешь,а свобода и воля важнее.И ещё,почему в репортаже со стадиона с приеззжим чиновником мер общался на русском,это для того чтобы показать эрудицию или прогиб.?

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  подросток

Мер вдома, в сім’ї, спілкується російською. А ось на роботі, мав би поважати державну мову та людей, які платять йому не злу зарплату. Проте, як він сказав на відео: Не дочекаєтесь!

Ірина
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Ви що, пане Анатоль!? Вечеряєте разом, що знаєте якою мовою спілкується у сім”Ї????

Вікторія
1 рік тому
Відповісти  подросток

Яка ерудиція після десятиліть прогиба?

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  подросток

Він колись клявся,що ніколи не стане під синьо-жовтий прапор….а ще раніше-бути вірним ленінцем…. Сапожніков=СССР,це те що ви так любите. Одна у вас дорога…і кінець один.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Чого не зробиш заради грошей.

РАДАР
1 рік тому

У нас тут праворуч на сторнці опитування щодо вибоірив мера. Голосніть і ви, цікавить ваша думка.

Андрій
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

поставте в голосування Сиротюка