Чутки над териконами.

Поки Володимир Юрків, давно звільнений керівник дев’ятої нововолинської шахти, ігнорує наказ по звільнення, ухвалу міського суду про відсторонення від посади і про негайну передачу слідчому ключів від кабінету у зв’язку з кримінальним провадженням…

Поки один із профватажків копальні – Василь Гура вимагає призначити замість ЮрківаМатіюка і погрожує очільнику ДП “Волиньвугілля” Андрію Пилипюку акціями протесту (шини палити –  не під землею пітніти)…

Частині трудового колективу шахти вже розвиднілося. Люди хочуть приносити додому реальні гроші, а отже – нормально і стабільно працювати. Під дудку проффункціонера Гури танцювати їм уже набридло.

 – Дайте нам нормального директора! – кажуть вони. – Такого, щоб довбав, вимагав, але щоб ми стабільно виконували план, стабільно продавали вугілля й заробляли нормальні гроші. Бо шахту колотить, толку нема, і вже з нас “Бужанка” сміється.

Одна з кандидатур – Михайло Борсук, він свого часу очолював і ДП “Волиньвугілля”, і шахту №9.

 

 

Друга – Павло Танчев, якого міністерство ще влітку призначило керувати “переформатованою” копальнею – не у складі ДП, а зі своїм статутом і балансом.

 

 

Думайте, хлопці, думайте. Маєте змогу обрати між хорошим і кращим, а не між шиною і “Дозою”…

 

РАДАР

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: