Не всі танцюють під дудку Гури. На дев’ятій шахті хочуть такого директора, щоб “довбав” і давав заробляти

15 2639

Чутки над териконами.

Поки Володимир Юрків, давно звільнений керівник дев’ятої нововолинської шахти, ігнорує наказ по звільнення, ухвалу міського суду про відсторонення від посади і про негайну передачу слідчому ключів від кабінету у зв’язку з кримінальним провадженням…

Поки один із профватажків копальні – Василь Гура вимагає призначити замість ЮрківаМатіюка і погрожує очільнику ДП “Волиньвугілля” Андрію Пилипюку акціями протесту (шини палити –  не під землею пітніти)…

Частині трудового колективу шахти вже розвиднілося. Люди хочуть приносити додому реальні гроші, а отже – нормально і стабільно працювати. Під дудку проффункціонера Гури танцювати їм уже набридло.

 – Дайте нам нормального директора! – кажуть вони. – Такого, щоб довбав, вимагав, але щоб ми стабільно виконували план, стабільно продавали вугілля й заробляли нормальні гроші. Бо шахту колотить, толку нема, і вже з нас “Бужанка” сміється.

Одна з кандидатур – Михайло Борсук, він свого часу очолював і ДП “Волиньвугілля”, і шахту №9.

 

 

Друга – Павло Танчев, якого міністерство ще влітку призначило керувати “переформатованою” копальнею – не у складі ДП, а зі своїм статутом і балансом.

 

 

Думайте, хлопці, думайте. Маєте змогу обрати між хорошим і кращим, а не між шиною і “Дозою”…

 

РАДАР

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

15
Коментуймо!

3000
8 Коментарі теми
7 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
9 Автор коментаря
гість

Шахта 9 з літа уже не входить до ДП Волинь вугілля, а є окреме державне підприємство? Чув лише ЧУТКИ що ніби шахта зараз ну як правильно пояснити наче державна але й не державна. Шахта стала як ОСББ. На шахті (непідтверджена чутка) наче самоуправство. ДП Волиньвугіля шахта більше не підкоряється і пливе не за течією а проти течії. Че лише чутка така як на справді там я достовірно не знаю але люди, з такою ненавистю говорять про той бардак який зараз в кабінетах на шахті твориться. Що там насправді твориться хто знає розкажіть.

Петрович.

Молодий який дійсно хоче сам працювати і щоб працювала шахта ще довгі роки. Так це тільки Танчев Павло!

Іра

Ваш Танчев судимий, вирок набрав законної сили. вгадайте – за що?) правильно – розтрата коштів і незаконні накази на премію самому собі)) от і думайте тепер!

Петрович.

Іра навіщо брехати. Де тиї судимості і розтрати? Чи ви думаєте в міністерстві дурні працюють.

петьо

звідки ви взнали ?

шанувальник

юрків  і Ко накрав, мабуть, на мільйони , гура людям розказує що все добре ( кому добре ? ) . ми теж працюємо на шахті і бачимо як гура мутить за нашими спинами з юрківом , не вилазячи з його кабінету. то шоферів собі понабирав , яким іде підземний стаж , то вугілля десь почало діватись , то люди в робочий час в польщу їздять за відкати керівництву .до речі , гура зрозумів , що брехливий план  -волинець юрків гура , провалився і треба звалювати з цієї шахти , але перед тим зробити регрес, що він і робить . лікарі… Читати далі »

шахтарі

оце так новина ! дякую ВАМ Наталя Семенівна і вашому радару , за розкриття очей нашим шахтарям.ось як так званий лідер зміг обдурити , разом з нашим директором багатьох робітників шахти .а кореспондентка БУГУ вимикає коментування статей про юрківа і думає втаїти шило в мішку за ГРОШІ . по місту вже давно ходять чутки про корупцію на БУЗі !та що там чутки ! ПРОАНАЛІЗУВАВШИ СТАТТІ КОРЕСПОНДЕНТІВ БУГу все стає і так видно.що ж тепер будуть робити юрків і Ко ?передбачаю – черговий загін ОБМАННИМ ШЛЯХОМ шахтарів під ДП палити газети . гура , а чому не під суд ? це… Читати далі »

червоноград

А вугілля ваше в Ванові Купровський продає.

шахтарі

а ніхто і не сумнівався на рахунок купровського. зараз ці схеми випливуть. кажуть, це родич юрківа , який на протязі всієї своєї каденції відмиває гроші. а ще під час так званого страйку підвозив горілку нашим шахтарям , щоб прикрити свої оборудки по шахті .

Анатоль_ БІДЗЮРА

Ви знаєте, я теж це помітив: На абсолютно всіх акціях протесту, що відбувалися у місті, деякі шахтарі майже не “просихали”. :))

Гість

Шахтарі все життя пили і будуть пити

шахтар

от з такими приходиться працювати… других не має. для гури з юрківом ви знахідка.

Гість

Людям всеодно хто буде директором шахти 9.дайте людям роботу і вчасну зарплату. І всі будуть мовчати і працювати.

гість

На шахті, горілку вже продає сам заступник Гури, машиніст електровоза А-в, і не тільки, вся шахта в «точках», і ніхто нікого не викриває!!!!

шанувальник

ось і дожились. ось вам і керування підлриємством . а чого тут боятись ? дав відкат і торгуй собі горілкою. гура , я вас вітаю , ви добились свого . шахта деморалізована повністю.