РАДАР довго чекав цих новин із Нововолинського міського суду.

Там розглядали позови голови ревізійної комісії садівничого товариства “Прикордонник” Ірини Чужикової та незаконно звільненого голови товариства Сергія Солтана до осіб, які явно рейдерським шляхом улітку 2017-го захопили й офіс, і печатку, і документацію.

Суди тривали понад рік, і всі три позови повністю задоволені!

Суд визнав нечинним рішення самопроголошеного правління від 9 серпня 2017 р., коли члени призначили Ігоря Веселова виконувачем обов’язків голови.

Суд скасував наказ про звільнення голови товариства Сергія Солтана. “Прикордонник” має відшкодувати йому весь заробіток за вимушений прогул – за період, коли Веселов, Ушарук, їхні дружини та прибічники не допускали його до роботи. Загальна сума до виплати – 42 тисячі гривень.

 

Веселов і Ушарук довели до ручки…

 

Збори, що відбулися 11 березня 2018 р. у залі міської ради за участю заступника голови Нововолинської міськради В.Рожелюка, суд теж визнав нечинними. Отже, втратили чинність усі ухвалені на тих зборах рішення: про обрання нового правління й нової ревізійної комісії, про затвердження Веселова головою і про розробку змін до статуту товариства.

І це означає, що за дурний гонор, нахабне самоуправство, незаконні дії та роздуті амбіції самопроголошених членів на чолі з Веселовим та Ушаруком доведеться платити простим садівникам.

Але рейдери ніяк не заспокояться! І на 16 грудня знову незаконно, без жодних повноважень,  скликають дачників на збори.

РАДАР стежить за цією самоуправною ВЕСЕЛУХОЮ (як називають у “Прикордоннику” дії подружжя Веселових та їхніх спільників). Запасаємось…  ну, хто чим  хоче. 🙂

У ТЕМУ:

Злам дверей, винос мозку і три виклики поліції за півдня. Нова веселуха у “Прикордоннику”

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: