Незаконно стежить за людьми. Поліція склала протокол на “блогера”

36 5324

Сьогодні о 12.45  у двір за супермаркетом “Вопак” прибув наряд  патрульних.

Вгамовувати скандального “блогера” Артура Зоткіна. 

Нововолинець Віталій Грабовський ішов центром міста у своїх справах  – і зненацька виявив, що його прицільно знімає на телефон сумнозвісний “блогер”.

Попросив негайно припинити відеознімання: “Я згоди не давав!”

Однак той нахабно знімав далі, ще й кричав: “Ти наркоман! Розкажи, як ти колешся!”

 

 

Отаке кіно. 

Віталій повідомив про незаконне стеження мені. Я викликала поліцію.  

 

 

Бо знаю: Зоткін і його неодноразово переслідував, провокував, залякував. У фейсбучній групі “андонів”, де цей Артур є адміністратором,  висить паскудний і брехливий допис про Віталія. Мовляв, це наркоман і незабаром усі дізнаються про нього “всю правду”.

Поряд – фото, яке Грабовський після звірячого нападу на нього зграї молодиків надіслав колись Зоткіну у приватному листуванні. Обличчя Віталія там у синцях і крові.

Дозволу на поширення цього фото він не давав.

Уся правда, панове, полягає в тім, що Грабовський – не наркоман і ніколи не був ним. А Зоткін – підле хамло і брехло (моє оціночне судження).

 

Обережно: Зоткін!

 

Своїми наклепами і плітками він не лише чинить психологічний тиск на Віталія, а й заважає йому у працевлаштуванні.

До слова, Грабовський якраз вийшов із офісу ТТІ, куди подав оголошення про пошук роботи.  

 

Віталій Грабовський

 

Правоохоронці склали на Зоткіна протокол про незаконне стеження та лайку.

 

 

Збирання конфіденційної інформації про особу без її відома та згоди теж заборонено. А зображення на фото чи відео відносять до персональних даних. І доступ до них ви маєте право обмежити.

Коротше, побачите, що вас на вулиці впритул знімає отакий “блогер” – сміливо викликайте поліцію. 

 

 

Чомусь  він дуже нервував, коли його знімали поліцейські…

І заперечував проти відеофіксації, хоча теж її проводив. 

 

 

За кільканадцять хвилин перед тим горе-блогер влаштував скандал у салоні мобільного зв’язку, угледівши там Анатолія Миколайовича Бідзюру. Смикав його за рукав, фотографував, кричав: “Ти, Бідзюра, чого мене на РАДАРІ об****єш?” 

Працівники салону зробили нарваному молодику зауваження, але  – не подіяло.

Потім чіплявся до сивого правозахисника на вулиці, одне слово – поводився як останній “андон”.

Мудрий пан Бідзюра сказав йому: “Оті люди, що тебе зараз використовують, потім  викинуть, як… “

Ви правильно подумали. 🙂

І про людей. Зачувши про виклик поліції, Зоткін забіг до офісу ТТІ, порадився і трохи осмілів – вийшов надвір.

 

 

А коли наряд прибув, працівниця ТТІ здалеку знімала на відеокамеру Бідзюру, Грабовського і правоохоронців.

Не здивуюся, коли на ТТІ візьмуть у “блогера” інтерв’ю  і зліплять зі смердючої субстанції цукерку. Типу ось правдолюб і борець із РАДАРОМ!

Наближаються місцеві вибори, РАДАР про владу пише гостро. Закрити мені рота – заповітна мрія  нововолинських владців. Тут “андони” і прислужаться. 

А він ще й кришею своєю хизується. Мовляв, я недоторканний, у мене криша є! Мені мій криша сказав: роби що хочеш, я прикрию, аби не тяжкі злочини!

Ну, буває: дах їде, а криша з’являється…  🙂

 

Наталя Камишникова

Фоторепортаж – Анатолій Бідзюра

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
36 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ВІКТОР
2 років тому

Його криша – Сапожніков!!!

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  ВІКТОР

Поліції респект і подяка. Протокол за протоколом активіст і “блогер” рухається до переможного кінця своєї активістської кар’єри, а головне що сам не розуміє яка прірва його чекає з такою недоторканністю і таким “дахом”. І оті настанови від ” криші” мені нагадують моїх цькувальників і оббріхувачів, які мені в очі також казали, що можуть робити що хочуть і їм нічого не буде. Один і той самий “почерк”, а, отже, одна і та ж сама криша. Мені теж одна особа казала, що я наркоманка, хоча я не знаю як виглядають наркотики і наркоманкою я не є. Залишається тільки знайти той ” дах”. Грабовському, Бідзюрі, Камишниковій витримки, успіхів і довгого життя без таких переслідувачів. За титанічну працю подяка “Радару”, бо він нам дуже потрібен

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Дякую, Людмило, що не боїтеся і пишете під своїм справжнім прізвищем. Це ж така рідкість для Нововолинська… Якщо відверто, мені у якійсь мірі й шкода Артура, якби це не парадоксально не звучало. Молода людина, нібито все попереду. Проте, подальший його шлях прослідковується – використають, відомі в місті люди, як і раніше бувало (не називатиму прізвищ) і викинуть, ніби зіжмакану ганчірку.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Вся біда у тому, що у таких, як Артур у голові коротке замикання і вони шукають того покровителя, якому будуть служити, а покровителі для своїх справ шукають таких людей із замиканням у голові. А з приводу страху – то кожен сам собі вирішує, а мене мої вчителі з великої літери(не шкільні) вчили не боятись, за що я їм постійно безмірно дякую

Оленка
2 років тому
Відповісти  ВІКТОР

Ржу не могу

Anatole
2 років тому

Щось той блохер схожий на *** !!!

Ульріх
2 років тому

Забіг в офіс ТТІ і там осмілів?
Вікторе Борисовичу, так от яка у Вас молода гвардія?)))

РАДАР
2 років тому

Щойно Віталію Грабовському потрощили у квартирі всі вікна. Це барак. У бараці 82-річна бабуся і хвора тітка-інвалід. Він викликав поліцію, але вона шиби не вставляє. І ви розумієте, хто це зробив…
Хто може допомогти, люди? Склом або вставити, терміново! АБО ХОЧА Б ФАНЕРОЮ ТИМЧАСОВО!

Вікторія
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Поліція шибки не вставляє? Та й не потрібно було б вставляти шибки, якби поліція одразу навела порядок і втихомирила неадеквата, який вже відчув себе Маклаудом, а насправді лише жалюгідний нащадок Кургана – Артур Крюгер.
Сьогодні шибки, а завтра цей Зоткін, відчуваючи безкарність піде й людей, як вікна трощити.
А, ну, так, поліція у випадку вбивства чи каліцтва акуратно та старанно складе протокол, зафіксує факт і внесе у реєстр.

Сусід
2 років тому

Та це якийсь Гондурас… Якщо і наркоман або алкаш. Ніхто не мае права осуджувати.. В кожного життя свое..

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Сусід

І осуджувати, і збирати чи розповсюджувати інформацію про особу забороняє Коституція Украіни. Проблема у тому, що такі “блогери-активісти” і “криша” про Конституцію і чути не хочуть, напевно що туди і не заглядали. Незнання законів не звільняє від відповідальності як адміністративної, так і кримінальної

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Пані Людмило! Я не згідний з Вашим твердженнями про заборону на збір інформації. Конституція України, ст. 34: “Кожен має право вільно ЗБИРАТИ, ЗБЕРІГАТИ, ВИКОРИСТОВУВАТИ (виділення моє – А.Б.) І ПОШИРЮВАТИ інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір”.

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

А ще є статті про повагу до честі. гідності і про захищеність приватного життя. В Україні заборонено збирати конфіденційну інформацію про людину без її ївідома і згоди. А суспільно важливу – на здоров’я.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Розумію, але не зовсім так. Мої цькувальники і переслідувачі збирають інформацію про те, що я роблю, що купую, що знаходиться у моїй власності, оцінюють усе моє майно і поширюють про мене неправдиву, загалом брехливу інформацію, пане Бідзюра. Збирати і поширювати інформацію дозволяє Конституція для всебічного розвитку особистості і розбудови власної діяльності особи. А який може бути всебічний розвиток особистості у бандюків-керівників-посадовців і їхніх шісток і якою може бути розбудова їхньої діяльності? Це пояснювати не треба, так само, як не треба пояснювати і те, що є недоторканним особисте і ділове/робоче життя особи, якщо та особа не порушує законів держави. Порушенням законів займаються правоохоронці

Олена
2 років тому

В псіхушку б того Зоткіна

Знову не так.
2 років тому
Відповісти  Олена

Не знали ті 40 малоліток куди силу дівати.

Nvid
2 років тому

Не вгоминиться, поки не хапне добрих п…єй
Сьогодні б’є вікна старожилам, а завтра піде бити діток в початковій групі дитячого садка.
В АТО його, там розуму хлопці навчать…

Знову не так.
2 років тому
Відповісти  Nvid

…Бажано міни шукати…

Слюсар
2 років тому

Оце і є той блогер накачаний? 😄

ХХХ
2 років тому

Зараз до тебе на дачу підїдемо машиною.
Вибємо молотком твоє пластикове вікно, і гвоздя тобі в череп молотком увібємо.
Ти вже дописалася.
Підпал дачі тебе нічого не научив по ходу.

ХЗХЗ
2 років тому
Відповісти  ХХХ

По ходу тебе так і не навчили ставити апостроф.
Гвоздя ти дурною писаниною вб’єш у кар’єру Борисовича. Він тобі не пробачить.
А може, ти блохерок? То купи собі солі. 🙂 І насип… ну, ти знаєш куди.

Ннвідомий
2 років тому

Так той блогер трохи слабуватий на голову

Валерій
2 років тому

пам’ятаю як його малолітки щелбанами били біля стадіону на день шахтаря. то він кричав як порося недорізане що поліція бездіє. а зара осмілів??? Артурчику, згадай но, що, не було такого? чому про це своїй криші не розказував? чи від зграї дітей ти втікаєш в супроводі 10 поліцаїв, а дядькові ти вікна б’єш?

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Валерій

Як усе запущено! Щоб то та “криша” прислуговувалась такими недоробленими чи недоколиханими людьми!? А чи не пора ту “кришу” в’язати за таке керування і за намовляння до хуліганських дій, порушення громадського спокою, конституційних прав громадян? Якби “кришу” пов’язали, то такі цькувальники розбіглись би, як таргани по шпаринах, та і за “кришею” у процесі слідства могли би і набагато серйозніші гріхи відкритись. Запрошую доблесну Нововолинську і обласну поліцію до дій, тому що як сказав обласний прокурор після прийому громадян у Нововолинську саме Володимир-Волинський і Нововолинськ мають найвищий рівень злочинності у Волинській області. І цікаво знати що обіцяє чи що платить та “криша” своїм посіпакам? Одному моєму цькувальнику, наприклад, пообіцяли все моє рухоме і нерухоме майно і я так зрозуміла, що після моєї насильницької смерті, бо цькувальник казав:”Вже скоро”, а я не маю проблем із здоров’ям. То всяка нечисть може і не працювати, прикриваючись “кришею”, а реально грабувати людей. Деякі правоохоронці вже в курсі.

Знову не так.
2 років тому
Відповісти  Валерій

Накачався…чи малолітки перевелись?

Оленка
2 років тому

Пане Зоткін знаючи ,що ви читаєте радар,сидите під різними ніками і адресами тут прошу дати відповідь на ті питання які задавалися в вашій групі:
1.Чи лікувалися Ви в профільних закладах?
2.Чому героями своїх сюжетів Ви вибираєте тих хто не може вам відповісти або фізично слабких, або жінок, або літніх людей?
3.Що ви маєте за душею? Особисте життя?улюблену роботу? хоббі?
4.І все таки за що живе людина вашого віку!за те що Ви робите багато не дадуть тільки 30 се ребряників.

Вікторія
2 років тому
Відповісти  Оленка

Оленко, з огляду на страхітливу кримінальну тенденцію у нашому колись мирному місті, то усі вище наведені питання потрібно у червоному кольорі та дуже великими літерами представити перед очі міського голови та до усієї його міськрадівської кАманди. З вимогою відповісти на ці запитання.
Я б додала ще декілька дуже важливих:
1. До якого часу у місті буде продовжуватись геноцид асфальтових доріжок у вуличках та дворах, біля магазинів та на території усіх підприємств міста?
2.Чому міський голова без дозволу громади міста, яка оплачує його так звану роботу, вирішив фінансувати з бюджету міста газетку “Наше місто”?
2.Коли припинеться дороговартісне і абсолютно безглузде друкування відвертої брехні у газеті “Наше місто”, яке фінансується за кошти платників податків?

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Вікторія

Та ви шо, Вікторія! Такого категорично не можна робити😃 Мій самий головний ворог і посіпака вишевказаної “криші” любить цю газету до знемоги і буде без цієї газети, як без рук, чи без повітря. “Наше місто” чітко виконує покладені на неї функції доводити до відома громадян думку про стабільність добра у місті за часів Союзу, в наш час і на майбутнє, але при ще Радянській формі керування містом. Одні читають і думають, що все добре, а інші читають і думають що потрібно якось прислужитися, аби примножити те “добро”