Сьогодні ввечері мерзотник у чорній масці, огрядний такий, цеглиною потрощив усі шиби у квартирі барачного типу на вулиці Олени Пчілки, 4 в Нововолинську.

Там мешкають 25-річний Віталій Грабовський, його 82-річна бабуся і тітка-інвалід. Живуть дуже бідно. Виживають.

Віталій, колишній майданівець, активіст із сумною сирітською долею, нещодавно вийшов із СІЗО, куди потрапив за дурний телефонний жарт про гранату під сусідовим бусом. Поліція давно мала на нього зуб за різні витівки і тому засадила його аж на півроку.

У січні був вирок суду: 3 роки умовно.

Після СІЗО Віталій помудрішав на кілька років. Узявся за розум, покинув пити, пройшов курс лікування від алкозалежності і почав шукати роботу. Щось ніби пропонують, але до офіційного працевлаштування досі не дійшло.

Сьогодні вночі мав поїхати у Польщу на добу, в нашій прикордонній місцевості це підзаробіток для багатьох. І о 20-й зателефонував мені: ось номер бабусі, наберіть її завтра кілька разів, бо той Артур може вчудити.

Такий собі “блогер” Артур Зоткін ще 13 лютого погрожував йому розправою. Надсилав смс-ки садистського змісту. А оце нещодавно ходив у нього попід вікнами, кричав: “Виходь, падла, я своїх хлопців привів!”

Мені цей Зоткін погрожує вбивством досі – і триває залякування вже ТРИ ТИЖНІ.

Ми з Віталієм звернулись у поліцію. Там розпочали кримінальне провадження за ст.129, ч.1 ККУ (погрози вбивством).

Учора, 5 березня, о 9.00 мали провести перехресний допит і очну ставку. Однак Зоткін влаштував (як і хвалився напередодні) скандальне шоу, аби зірвати слідчі дії.

Його намагалися зупинити, роз’яснювали і переконували, але 30-річний чоловік привів із собою на допит своїх батьків, і вони утрьох перетворили слідство на базар.

Батько Зоткіна у приміщенні поліції пригрозив Грабовському, що найме двох алкашів – і ті його відгамселять.

Ну, цього на телефон Артур Зоткін знімати не став, а от свою біганину до начальника відділення і весь той базар відзняв і виклав на фейсбук. Щоправда, невдовзі чомусь видалив.

Кричав у поліції, що знімає сюжет для телеканалу “Аверс” і все це буде у вечірніх новинах.

Та не було на “Аверсі” нічого такого. На запитання, чи співпрацюють вони з Зоткіним, у редакції запевнили, що не знають його взагалі.

Правоохоронці склали адмінпротокол на громадянина Зоткіна, який зірвав слідчу дію і не підкорявся законним вимогам поліції.

Всі три стоп-кадри – з відео Зоткіна

А сам він був дуже задоволений, адже все ще перебуває у статусі свідка. І через такі шоу підозру йому вручать невідомо коли.

– Навіщо мені адвокати, я сам вартий 20 адвокатів, я ж Артур, артист! Таке шоу у ментовці зробив! – похвалявся він знайомим.

Сьогодні на нього склали ще один протокол. Зоткін на вулиці незаконно стежив за Грабовським, знімав його без дозволу, обзивав і провокував.

Одне слово, чинив брутальний психологічний тиск на учасника кримінального процесу.

Два протоколи за два дні – це не жарт. І хоч до суду вони ще не дійшли, сам факт напружує.

І мені, і Віталію цей “блогер” письмово оголосив нищівну війну. І от хроніка останніх подій.

О 19.32 мені телефонували батьки Зоткіна (свій номер я ні їм, ні йому не давала). Претензії, нарваність, підвищений тон. Поклала слухавку.

О 20-й, як ви пам’ятаєте, Віталій попросив мене надзвонювати завтра його бабусі, “бо той може вчудити, від нього тепер можна чекати всього”.

О 20.37 Віталій гарячково набирав 102, бо всі вікна за хвилину перед тим розбили цеглиною.

Хто? Здогадайтеся з трьох разів.

Повнуватий, у чорній масці. Так злочинця описав очевидець.

Двоє дуже хороших людей, Андрій та Ігор, дізнавшись про біду, прийшли цього вечора до Грабовських і допомогли затягнути вікна плівкою та підручними матеріалами.

Завтра треба засклити. Хто може?

Зараз у хаті так:

Загалом розтрощено 8 таких вікон. Вони подвійні, тобто треба 16 шиб.

Дай Боже, щоб баба Марія (за паспортом Марфа) не підхопила у цьому холоді застуду чи щось гірше.  А вже як дві старші хворі жінки перелякалися й розхвилювалися – можете собі уявити.

Коротше, беремо все, чим ви допоможете. Скло, рами, штапики, та й гроші не завадять. Роботу майстра-шкляра треба оплатити.

Номер карти Приватбанку: 

4149 4991 3769 8625.

Грабовська Марфа Трохимівна.

Телефон Віталія 097 128 70 41.

Такої паскудної і дикунської помсти в Нововолинську давно не було.

На добраніч, люди, тепла вам і гарних снів. У бараці біля третьої школи зараз холодно і страшно. Четверо приблудних котів і собака розгублено туляться до господарів…

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими: