Ніхто, крім нас. Тато зрікся хворого малюка, а треба знову робити операцію

17 4899

Зараз у реанімації Волинського неонатального центру лежить півторамісячний Іванко. Діагноз важкий, і малий завис був між життям і…

Але руки в лікарів золоті, надія є.

Потрібні кошти на вже третю операцію.

 

Бравий тато з 14-ї бригади уже не хоче брати на себе тягар порятунку малого. Мама приїхала на Волинь із Луганщини, тут у неї тепер нікого, крім сина і лікарняних стін.

М и з вами трохи підсобили Вікторії й Іванкові, зібравши близько 10 тисяч гривень. Віка вам усім дуже вдячна. Але благає не залишати малого напризволяще.

Пише у відчаї:

“Люди милі! Прошу вашої допомоги!!! Нас за тиждень мали виписувати з лікарні, але сину Івану стало зле,  мають робити ту саму операцію. Знову мого синочка перевели в реанімацію. Хто може, допоможіть!!!!! Дякую вам за допомогу!!!!”

Ніхто, крім нас. РАДАР просить усіх поширити цю новину і переказати на порятунок малого хто скільки може.

Віко, тримайтесь! Іванку, живи!

Картка Приватбанку:

5168742607410424

Отримувач: Решетняк Вікторія Аркадіївна.

 

У ТЕМУ:

Життя малюка залежить від нас. Терміновий збір коштів на порятунок!

  • Розкажу iншим:

Також читають

17
Коментуймо!

3000
7 Коментарі теми
10 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
8 Автор коментаря
Валік

Мама дитини правильно робить кругом стукає! Як кажуть стукайте і відкриють або кажуть іще так: Якщо виходу немає бийтеся в стенку і нехай стена стане вам дверима. В свій час у мене в житі була така мить ну все виходу немає і не може бути кінець. Але ця порада про бийтеся в стіну і нехай стіна буде вам дверима мені помогла. Звертаюся до матері хворої дитини шукайте і вірте в надію. Батько гад якщо в тяжкий час не підтримує свою сімю.!

Друг

Тато нікого не зрікся! Тата відправили на Схід!!!! Захищати нас і вами!!! Є різниця між цими двома речами????
Для чого писати таку інформацію?!??!🤤😲😲😲

editor

Будемо дуже раді помилитися. Просто щасливі будемо.

Вікторія

Якщо ви друг! Запитаєте його, чому батько не записав сина і досі на себе? Чому продав коляску сина? Чому не поцікавився на сьогоднішній день яке самопочуття у дитини? А найпростіше запитайте його на сьогоднішній день яка вага дитини, які лікі йому дають? Вам говорить одне а мені інше. Бог йому суддя, такому батькові!!!!

небайдужа

Тримайтеся,Вікторія,а малечі найшвидшого одужання!Бог суддя такому татові((((

Гість

Хіба власна маленька беззащітна дитина не важніша за схід, захід і кучу кутків на землі?

Гість

Тато просто не допомагає не фінансово не морально. Ви перше розберіться в ситуації а тоді пишіть. На схід примусово не їдуть а тим більше коли в сім’ї така ситуація. А якщо і поїхав то чим він думав коли залишив дружину (з Луганської обл) саму в лікарні з дитиною без грошей. Хто має найбільше допомогти як не він.?

Валік

Класна отмазка. Во! Та якби не дай Боже в моєї дитини сталася така біда а я був би космонавтом. Яби роботу, все нахрен кинув і навіть космічний корабель без дозволу посадивби і летівби до своєї дитини.

Валік

В мене в голові зараз промайнула шальная ідея а якщо комусь наприклад з громадських активістів узяти опломбовану скриньку і піти збирати гроші на лікування крошки спочатку пройтися всіма кабінетами нашого воєнкомата далі міськрадою далі совбезом, іншими державними організаціями. Податкова, прокуратура, Суд, поліція, паспортний стіл і інші організації. Дитина вмирає потрібно швидко всіх на ноги підняти та що на ноги землю перевернути але гроші найти.

editor

Валік, ніхто, крім вас.

Валік

Шановні підприємці може ви поможете а! Зробіть акцію 50 копійок з кожного чека хай піде на порятунок дитини. Ті 50 копійок з кожного чека вам і не замітно буде а дитинку спасти лікарі зможуть. Ей ви там на горі Рідний Край, Вопак, Єва, Ваттстонс, Простор, поможіть дитині і вам реклама буде.

Валік

У нововолинську існує спілка воїнів АТО. Хлопці давайте якось зоорганізуйтеся і поможіть дитині. До речі читав я колись що ваше фінансуваня (спілки) йде від Сапожнікова напряму! Підіть до нього попросіть допомогти дитині. Сапожніков родом зі сходу отже повинний допомогти матері хворої дитини.

анти чобіт

там копійки ідуть

Валік

Знаю. Того й написав ІСНУЄ.

Валік

Люди залиште будь ласка в коментарях номер тата дитини. Я хочу з ним познайомитися, поспілкуватися. Ім’я чи прізвища чи позивних не лишайте бо не можна. От номер мобільного залиште. Я аж горю бажанням до тата дитини подзвонити.

Вікторія

Добрий день! Зателефонуйте мені на цей номер —0689040591

editor

Віка Решетняк просить усіх хороших людей помолитися зараз за її синочка. Малого Іванка щойно повезли на третю операцію.
Лежить у реанімації в Луцьку, йому півтора місяця.
Господи, дай Іванкові одужати, дай лікарям зробити все як слід.