Нові смердючі точки

5 1797

Смердюче виробництво скандальної фірми “Екопротеїн” вже переносять із Нововолинська в село Морозовичі.

А біля Мишева на Іваничівщині може постати біотехнічний завод, куди теж звозитимуть відходи м’ясопереробки… 

Про все це РАДАРУ стало відомо з власних джерел.

Мешканці 15-го, 5-го, 6-го мікрорайонів Нововолинська можуть полегшено зітхнути. Ненависний сморід більше їм не дошкулятиме. Спалювачі курячого пір’я та інших відходів перебираються на багатші села.

“Пощастило” Морозовичам, що за 4 кілометри від Нововолинська.

 

Фото з соцмереж

 

Упродовж багатьох років там діяло переповнене сміттєзвалище. Нині основний потік сміття пішов на Лішню, а селяни в Морозовичах зраділи й розслабилися.

Песець “Екопротеїн” підкрався непомітно…

Вочевидь, із сільським головою власники домовилися.

Водночас голова районної ради Андрій Бадзюнь запевнив РАДАР, що  районна рада ніяких погоджень не давала:

 – Зо два тижні тому до мене звертався А.Величко з Нововолинська, пропонував зустрітися  – мовляв, приїде власник фірми. Я відповів, що в нашому районі немає місця для їхнього виробництва.

– А що хочуть будувати біля села Біличі?

 – Не біля самих Білич, а на території Мишівської сільради. У травні приїздили іноземні інвестори (австрійські, німецькі) – пропонували звести завод із виробництва кормів для норок.

Таких заводів наразі два: у Польщі і в Ладижині на Вінниччині. Це сучасні потужні підприємства. 

 

Завод “Ензим” у Ладижині на Вінниччині

 

В одному з цехів

 

– Але сировина та сама?.. Курячі відходи? – спантеличено спитав РАДАР, почухавши потилицю.

Отже, відходи курячих імперій (не лише з “Пана Курчака”, а й із інших птахофабрик і боєнь) планують утилізувати на Іваничівщині. Десь же їх треба утилізувати і переробляти…

 

Карта радянського генштабу – ну дуже детальна. Мишів – угорі

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
5 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Емілія
6 років тому

Коли мали будувати Кроноспан, мова йшла про підприємство, яке мало бути аналогічним підприємству в Польщі. Навіть возили туди на екскурсію. А що одержами нововолинці? Вампіра, який “пожирає” людські життя-здоров”я.
Ось і тут так буде. Роблять з нашої землі сміттєзвалище.

Анатоль_
6 років тому
Відповісти  Емілія

Добре пам’ятається словесна тріскотня у сапожніковських ЗМІ за ту поїздку до Польщі. А їздили туди особливо наближені до “папіка” журналісти, депутати і родичі. Погарували… Попіарились на ТБ. Написали переможні реляції і погукали “славу” великому “господарнику”. А діти, як хворіли, так і хворіють.Тоді ще функціонувавла дитяча поліклініка у котельні на 15 М-ні. Жодна сволота, на міськрадівській зарплаті, про це не написала. Мені дивно: а чому до цих пір прокуратура, СБУ, поліція не візьмуться за місцевих владних колабораціоністів? Можливо, чекають поки це розпочне громада? Тоді навіщо нам такі правоохоронці, наші наймити, що дурять нас казочками про те, що “Все прекрасно, улюблена маркізо!”?

Роман
6 років тому

А як на рахунок смороду від пана Курчака – особливо влітку такий стоїть сморід! я просто працюю неподалік і помітив, шо особливо зранку, напевно, на Курчакові викидають якісь відходи. Сморід невиносімий!!! І як заставити їх не за*****ти наше місто???

editor
6 років тому
Відповісти  Роман

пікет – непоганий засіб для початку.

Іван
6 років тому

З головою морозович ніхто про розміщення екопротеїну питання не обговорював навіть по телефону. Про це треба обговорювати з головою та з громадою