Нововолинський молодняк – про подорожчання проїзду

13 2038

Жваво коментують у соцмережах нашу новину “Уже 3 гривні за проїзд у маршрутці!” http://radar.in.ua/proyizd-u-marshruttsi-novovolynska-vzhe-3-gryvni-servis-bez-zmin/ 

Ніби й дрібничка – доплачувати 25 копійок, але ті   напхані автобуси   маршрутні ТАКСІ багатьом уже у печінках.

Отже…

Дуже показова розмова у найбільшій міській спільноті  “Зізнання Нововолинська”:

Бодя: Давно пора, 25 копiйок в карманi тiльки заважають.

Катерина: Хоч мороки з копійками не буде вже… та й подорожчати маршрутка мала ще більш як півроку назад, тому нічого раптового тут немає…

А сервіс… а що пані Камишникова хоче від сервісу? Щоб швейцар на дверях стояв, а в маршрутці лежала доріжка і подавали безкоштовний чай?

 

 

Тетяна:  Півроку тому вартість до 3 грн. була піднята незаконно, тому її швиденько знизили тоді. Сервіс? Можливо, щоб хоча б узимку не їхали з відкритими дверима? Можливо, щоб на голову не капало?

Іще одна “забаганка”: щоб не кричали на пасажирів, вимагаючи за свій кошт зробити заїзд до зупинки. Щоб не “сходили” з рейсу, а їздили згідно з графіком… Можу продовжити.

Наші власники маршруток ніколи не були ображені.

 

 

Олександр: Луцьк більший в три рази, маршрутки по 3.

Айлін: Про який сервіс мова, це ж громадський транспорт! У нас іще нормальні маршрутки, з дня в день їжджу – і одиничні випадки того, що описала Тетяна. А щоб на голову капало, то ніде такого не бачила, хіба, може, якісь дуже убиті сільські маршрутки, і то…

Тетяна:  Можливо, Нововолинськ для когось і село, але не для мене. Я писала про власний досвід. Маршрутками їжджу майже кожен день. Згідна, це не кожен день і не у кожній маршрутці таке. Але всі описані мною речі – правда.

Як часто ви чекаєте маршрутку рейсу 6, або 2, де їде лише вона одна після 20.00? Були випадки, що біля озера чекала маршрутку 40 хвилин, це була 9-та година вечора.

 

 

Чому в годину пік власники рейсів не випускають додаткові маршрутки, щоб не впихатись в той автобус, наче в “консерву”? Чому не пустять шкільний автобус, щоб дітям дорослі не лізли на голову, коли поспішають зайти чи вийти?

 

 

Інколи просто потрібно оглянутись, що робиться навколо, і почати щось змінювати, а не плисти за течією, – додає Тетяна.

 

РАДАР аплодує Тетяні за цікаві й відверті висловлювання!

Щодо вкрай поганого руху маршруток “2” після 20-ї години.

РАДАР нагадав про це начальнику транспортного відділу виконкому Нововолинської міськради Юрію Коцурі. Той заявив: “Не може бути”.

Тоді РАДАР чемно запропонував вийти разом на перевірку й відзняти ситуацію на зупинці десь у Шахтарському мікрорайоні. Начальник, у чиї функціональні обов’язки входить контроль руху маршрутних таксі, у відповідь тупо нахамив.

 

РАДАР надішле і цю публікацію нововолинському міському голові В.Сапожнікову.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
13 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Мешканка
5 років тому

Всім тим коментаторам,що пишуть про хороший сервіс в маршрутках хочу відповісти:Коли я користуюсь цим транспортом не в години пік і не ввечері то і претензій теж нема!!!Поїздіть тиждень О 8 або 9,коли їде купа дітей з портфелями на спині…шанс вийти з цілими колготами або курточкою дуже низький…От тут в нагоді і стає переповнена маршрутка,бо як напхається незліченна кількість людей то і рухатись немає як!!!І окрема історія вечір,після 20:00,коли вам час на роботу…. Спробуйте от тоді і будете писати…

Балконник
5 років тому

Треба менше їздити на тих маршрутках, а то ногі зовсім атрофуються і за рахунок цього в маршрутках більше буде місця 🙂
Залиште маршрутки для людей похилого віку і малечі.

Мешканка
5 років тому
Відповісти  Балконник

Правильно кажете пане Балконник,от із себе і почніть…А якщо ще подумати,то для малечі є безліч днз та зош щоб взагалі не їздити,та і людям похилого віку крім ранкового маршруту транспорт більше не потрібен!!!У мене є ще геніальніша за вашу про позиція,давайте відмовимось від маршруток взагалі?!

editor
5 років тому
Відповісти  Мешканка

Я за! Ще пам’ятаю ті часи, коли містом ці ж самі маршрутні ТАКСІ курсували як автобуси. 🙂 І нормально возили.

Мешканка
5 років тому
Відповісти  Балконник

…доповню…для людей похилого віку ранковий маршрут в поліклініку,…хоча вони ж туди за здоров’ям Їдуть…правильно кажете щоб ноги не атрофувались нехай туди ідуть))

роман
5 років тому

місту нарешті потрібно відходити від такого типу маршруток – вони були перехідним етапом від розваленого централізованого АТП до налагодження автобусного сполучення. Потрібно виводити на маршрути великі нормальні автобуси з заниженим в’їздом до дверей , щоб таким транспортом могли користуватись мами з колясками і особи з особливими потребами . Для цього варто лише на наступному тендері на маршрути випсати умови преференції для таких великих автобусів.

editor
5 років тому
Відповісти  роман

Наш начальник транспортного відділу пан Коцура зробить це хіба ПІД ВЕЛИКИМ ТИСКОМ ГРОМАДСЬКОСТІ. Його, як я зрозуміла, все влаштовує, змінювати нічого не збирається. Наводиш йому кричущі факти, а він: “Не може бути!”
Чиновник чомусь увірував у святих і безгрішних перевізників, які під його чуйним керівництвом виграли тендер…

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  editor

Пані та панове! У транспортному відділі виконавчого комітету Нововолинської міської ради завжди були проблеми із законністю, як і у найвищих керівників (два в одному) цих обох структур. :))) Згадайте, хоча б Дмитрука. Не далеко втік від нього, вочевидь, і Ю. Коцура.
Контролю місцевого чиновництва за розвитком, проведенням тендерів, зручністю і комфортом при перевезенні пасажирів у громадському приватному транспорті, котрий курсує у Нововолинську, нема. І ніколи не було. Та й не могло бути. Часто-густо водії палять тютюн за кермром, звучить нецезурна попса і мат. Інвалідська, “совкова” сапожніковська команда переймається зовсім іншими турботами – наповненням бюджету. Ось тільки чийого?

гість46831
5 років тому

А я була свідком коли водію хамили * чи то жінка не дала і тд і тп* знаєте завджи є вибір у цьоому житті! І за 30 хв що виділяємо маршрутному таксі можемо з 15 мікрорайону пройтися до міської ради кожен сам визначає свої пріорітети

перевізник
5 років тому

Пане Романе .Зрозумійте не один АВТОБУС не буде рухатись порожній .Тому що його треба заправляти і ремонтувати.Якщо Ви адекватні люди то ви зрозумієте.Якщо ні я пропоную сісти з ранку до вечора поїздити і побачити чесно яка це праця.

Олександр
5 років тому

Про маршрутки і ціни можна говорити довго мене дійсно зацікавило чому в нашому місті до цих пір нема пішоходно-велосипедної дороги центр-5 мікрорайон. Був у Польщі такі доріжки є у кожному місті, Європа починається з тієї дороги яка дозволяє пішоходу рухатись пішки чи на велосипеді безпечно і не по коліна в болоті. Колись намагався пройтись пішки з центру на 15 по маршруту 2/6 за 30 років нічого не змінилось, совковий підхід у градоначальників у крові

перевізник
5 років тому

Я поважаю всіх мешканців. Є теми де ви пані Наталю праві. Аде ви взагалі нерозбираєтесь то нетреба бідбурювати людей.

editor
5 років тому
Відповісти  перевізник

А до чого я їх підбурюю??? 🙂