Нововолинський молодняк – про подорожчання проїзду

13 1970

Жваво коментують у соцмережах нашу новину “Уже 3 гривні за проїзд у маршрутці!” http://radar.in.ua/proyizd-u-marshruttsi-novovolynska-vzhe-3-gryvni-servis-bez-zmin/ 

Ніби й дрібничка – доплачувати 25 копійок, але ті   напхані автобуси   маршрутні ТАКСІ багатьом уже у печінках.

Отже…

Дуже показова розмова у найбільшій міській спільноті  “Зізнання Нововолинська”:

Бодя: Давно пора, 25 копiйок в карманi тiльки заважають.

Катерина: Хоч мороки з копійками не буде вже… та й подорожчати маршрутка мала ще більш як півроку назад, тому нічого раптового тут немає…

А сервіс… а що пані Камишникова хоче від сервісу? Щоб швейцар на дверях стояв, а в маршрутці лежала доріжка і подавали безкоштовний чай?

 

 

Тетяна:  Півроку тому вартість до 3 грн. була піднята незаконно, тому її швиденько знизили тоді. Сервіс? Можливо, щоб хоча б узимку не їхали з відкритими дверима? Можливо, щоб на голову не капало?

Іще одна “забаганка”: щоб не кричали на пасажирів, вимагаючи за свій кошт зробити заїзд до зупинки. Щоб не “сходили” з рейсу, а їздили згідно з графіком… Можу продовжити.

Наші власники маршруток ніколи не були ображені.

 

 

Олександр: Луцьк більший в три рази, маршрутки по 3.

Айлін: Про який сервіс мова, це ж громадський транспорт! У нас іще нормальні маршрутки, з дня в день їжджу – і одиничні випадки того, що описала Тетяна. А щоб на голову капало, то ніде такого не бачила, хіба, може, якісь дуже убиті сільські маршрутки, і то…

Тетяна:  Можливо, Нововолинськ для когось і село, але не для мене. Я писала про власний досвід. Маршрутками їжджу майже кожен день. Згідна, це не кожен день і не у кожній маршрутці таке. Але всі описані мною речі – правда.

Як часто ви чекаєте маршрутку рейсу 6, або 2, де їде лише вона одна після 20.00? Були випадки, що біля озера чекала маршрутку 40 хвилин, це була 9-та година вечора.

 

 

Чому в годину пік власники рейсів не випускають додаткові маршрутки, щоб не впихатись в той автобус, наче в “консерву”? Чому не пустять шкільний автобус, щоб дітям дорослі не лізли на голову, коли поспішають зайти чи вийти?

 

 

Інколи просто потрібно оглянутись, що робиться навколо, і почати щось змінювати, а не плисти за течією, – додає Тетяна.

 

РАДАР аплодує Тетяні за цікаві й відверті висловлювання!

Щодо вкрай поганого руху маршруток “2” після 20-ї години.

РАДАР нагадав про це начальнику транспортного відділу виконкому Нововолинської міськради Юрію Коцурі. Той заявив: “Не може бути”.

Тоді РАДАР чемно запропонував вийти разом на перевірку й відзняти ситуацію на зупинці десь у Шахтарському мікрорайоні. Начальник, у чиї функціональні обов’язки входить контроль руху маршрутних таксі, у відповідь тупо нахамив.

 

РАДАР надішле і цю публікацію нововолинському міському голові В.Сапожнікову.

  • Розкажу iншим:

Також читають

13
Коментуймо!

3000
7 Коментарі теми
6 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
8 Автор коментаря
Мешканка

Всім тим коментаторам,що пишуть про хороший сервіс в маршрутках хочу відповісти:Коли я користуюсь цим транспортом не в години пік і не ввечері то і претензій теж нема!!!Поїздіть тиждень О 8 або 9,коли їде купа дітей з портфелями на спині…шанс вийти з цілими колготами або курточкою дуже низький…От тут в нагоді і стає переповнена маршрутка,бо як напхається незліченна кількість людей то і рухатись немає як!!!І окрема історія вечір,після 20:00,коли вам час на роботу…. Спробуйте от тоді і будете писати…

Балконник

Треба менше їздити на тих маршрутках, а то ногі зовсім атрофуються і за рахунок цього в маршрутках більше буде місця 🙂
Залиште маршрутки для людей похилого віку і малечі.

Мешканка

Правильно кажете пане Балконник,от із себе і почніть…А якщо ще подумати,то для малечі є безліч днз та зош щоб взагалі не їздити,та і людям похилого віку крім ранкового маршруту транспорт більше не потрібен!!!У мене є ще геніальніша за вашу про позиція,давайте відмовимось від маршруток взагалі?!

editor

Я за! Ще пам’ятаю ті часи, коли містом ці ж самі маршрутні ТАКСІ курсували як автобуси. 🙂 І нормально возили.

Мешканка

…доповню…для людей похилого віку ранковий маршрут в поліклініку,…хоча вони ж туди за здоров’ям Їдуть…правильно кажете щоб ноги не атрофувались нехай туди ідуть))

роман

місту нарешті потрібно відходити від такого типу маршруток – вони були перехідним етапом від розваленого централізованого АТП до налагодження автобусного сполучення. Потрібно виводити на маршрути великі нормальні автобуси з заниженим в’їздом до дверей , щоб таким транспортом могли користуватись мами з колясками і особи з особливими потребами . Для цього варто лише на наступному тендері на маршрути випсати умови преференції для таких великих автобусів.

editor

Наш начальник транспортного відділу пан Коцура зробить це хіба ПІД ВЕЛИКИМ ТИСКОМ ГРОМАДСЬКОСТІ. Його, як я зрозуміла, все влаштовує, змінювати нічого не збирається. Наводиш йому кричущі факти, а він: “Не може бути!”
Чиновник чомусь увірував у святих і безгрішних перевізників, які під його чуйним керівництвом виграли тендер…

Анатоль_

Пані та панове! У транспортному відділі виконавчого комітету Нововолинської міської ради завжди були проблеми із законністю, як і у найвищих керівників (два в одному) цих обох структур. :))) Згадайте, хоча б Дмитрука. Не далеко втік від нього, вочевидь, і Ю. Коцура. Контролю місцевого чиновництва за розвитком, проведенням тендерів, зручністю і комфортом при перевезенні пасажирів у громадському приватному транспорті, котрий курсує у Нововолинську, нема. І ніколи не було. Та й не могло бути. Часто-густо водії палять тютюн за кермром, звучить нецезурна попса і мат. Інвалідська, “совкова” сапожніковська команда переймається зовсім іншими турботами – наповненням бюджету. Ось тільки чийого?

гість46831

А я була свідком коли водію хамили * чи то жінка не дала і тд і тп* знаєте завджи є вибір у цьоому житті! І за 30 хв що виділяємо маршрутному таксі можемо з 15 мікрорайону пройтися до міської ради кожен сам визначає свої пріорітети

перевізник

Пане Романе .Зрозумійте не один АВТОБУС не буде рухатись порожній .Тому що його треба заправляти і ремонтувати.Якщо Ви адекватні люди то ви зрозумієте.Якщо ні я пропоную сісти з ранку до вечора поїздити і побачити чесно яка це праця.

Олександр

Про маршрутки і ціни можна говорити довго мене дійсно зацікавило чому в нашому місті до цих пір нема пішоходно-велосипедної дороги центр-5 мікрорайон. Був у Польщі такі доріжки є у кожному місті, Європа починається з тієї дороги яка дозволяє пішоходу рухатись пішки чи на велосипеді безпечно і не по коліна в болоті. Колись намагався пройтись пішки з центру на 15 по маршруту 2/6 за 30 років нічого не змінилось, совковий підхід у градоначальників у крові

перевізник

Я поважаю всіх мешканців. Є теми де ви пані Наталю праві. Аде ви взагалі нерозбираєтесь то нетреба бідбурювати людей.

editor

А до чого я їх підбурюю??? 🙂