– Це не дорога, це б***ство!!! – лаконічно заявив РАДАРУ водій, який щойно подолав усі перешкоди на вулиці Некрасова.

Вона сполучає 5-й мікрорайон Нововолинська з районом хлібозаводу і далі – зі світом.  

Десь на початку листопада асфальтування цієї дороги життя нарешті завершили. Міський голова через своє ТТІ відрапортував про грандіозне досягнення.

Не минуло й місяця, пройшов цикл “замерзло – відлига”… і асфальт теж зійшов. На пси!

 

Це свіженький асфальт, туди вгатили півмільйона, як не більше!

 

Традиційна розвага нововолинців – дивитись, як Коптюк укладає у сніг і мороз бордюри.

Сьогодні після відлиги ми бачимо, що укладали бордюри поспіхом, абияк, рівень «точності» зашкалює. По фотках добре видно, що бордюри тупо ставили на відсів, не додавали жодних бетонно-цементних сумішей!

Встановлено приблизно 45 бордюрів. А списалося-закаталося півтонни цементу, якого тут і близько не було -.  кожен може пересвідчитись.

 

 

Таке нахабне нехлюйство триває вже кілька років. Тож не бачимо більше сенсу апелювати до міського голови Сапожнікова та його заступників – нічого не змінюється.

Нпрошується висновок: міський голова в долі, кришує халтурника та дозволяє йому дерибанити міський бюджет, який нововолинці наповнюють своїми податками. Окрім кришування, ще й дозволяє Коптюку неякісно виконувати роботи.

Тому наступного разу, коли міський голова вам буде розказувати на телебаченні та на зустрічах, що коштів у бюджеті немає з певних причин, знайте: причина одна – власна кишеня та кишеня його подільників.

Звертаємось до керівництва обласної та міської прокуратури, поліції, до депутатів міської ради – зокрема, до новоствореної депутатської групи «Справедливість»: розберіться врешті-решт із марнуванням бюджетних коштів та халтурною роботою підрядника, який виконував та виконує асфальтно-бетонні роботи в Нововолинську!

 

Коптюк наклав халтури й у Володимирі, але там йому не попустили

 

У Володимирі-Волинському і громада, і влада дали по руках фірмі екс-митника Микитюка “Аміла”, яка сікось-накось, без дотримання нормативів, поклала асфальт на одній із вулиць. “Амілі” довелося знімати асфальт і переробляти аж тричі! Бо соцмережі кипіли від обурення.

Під тиском громадськості міський голова Саганюк мусив втрутитись у скандальну ситуацію й осмикнути криворуку “Амілу”.

Нагнали там колись із халтурою і Коптюка.

Нововолинці, а ви проковтнули язик? вам пороблено? чому ви терпите цей коптюкізм і мовчите? Наклав Коптюкхай відповідає!

Щоправда, двоє водіїв урочисто пообіцяли “набити тому Сантехвідкату морду”. Але краще, хлопці, дати йому по руках. Хай переробляє власним коштом. Як “Аміла” у Володимирі. Під громадським і прокурорським наглядом!

 

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=KPFESuPHhuM[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3-Ezxw3SiW4[/youtube]

 

 

 

Фото, відео – Руслан Влодарчик

ШаржКром

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: