Новий асфальт уже став дибки! Коптюк наклав…

11 1728

 – Це не дорога, це б***ство!!! – лаконічно заявив РАДАРУ водій, який щойно подолав усі перешкоди на вулиці Некрасова.

Вона сполучає 5-й мікрорайон Нововолинська з районом хлібозаводу і далі – зі світом.  

Десь на початку листопада асфальтування цієї дороги життя нарешті завершили. Міський голова через своє ТТІ відрапортував про грандіозне досягнення.

Не минуло й місяця, пройшов цикл “замерзло – відлига”… і асфальт теж зійшов. На пси!

 

Це свіженький асфальт, туди вгатили півмільйона, як не більше!

 

Традиційна розвага нововолинців – дивитись, як Коптюк укладає у сніг і мороз бордюри.

Сьогодні після відлиги ми бачимо, що укладали бордюри поспіхом, абияк, рівень «точності» зашкалює. По фотках добре видно, що бордюри тупо ставили на відсів, не додавали жодних бетонно-цементних сумішей!

Встановлено приблизно 45 бордюрів. А списалося-закаталося півтонни цементу, якого тут і близько не було -.  кожен може пересвідчитись.

 

 

Таке нахабне нехлюйство триває вже кілька років. Тож не бачимо більше сенсу апелювати до міського голови Сапожнікова та його заступників – нічого не змінюється.

Нпрошується висновок: міський голова в долі, кришує халтурника та дозволяє йому дерибанити міський бюджет, який нововолинці наповнюють своїми податками. Окрім кришування, ще й дозволяє Коптюку неякісно виконувати роботи.

Тому наступного разу, коли міський голова вам буде розказувати на телебаченні та на зустрічах, що коштів у бюджеті немає з певних причин, знайте: причина одна – власна кишеня та кишеня його подільників.

Звертаємось до керівництва обласної та міської прокуратури, поліції, до депутатів міської ради – зокрема, до новоствореної депутатської групи «Справедливість»: розберіться врешті-решт із марнуванням бюджетних коштів та халтурною роботою підрядника, який виконував та виконує асфальтно-бетонні роботи в Нововолинську!

 

Коптюк наклав халтури й у Володимирі, але там йому не попустили

 

У Володимирі-Волинському і громада, і влада дали по руках фірмі екс-митника Микитюка “Аміла”, яка сікось-накось, без дотримання нормативів, поклала асфальт на одній із вулиць. “Амілі” довелося знімати асфальт і переробляти аж тричі! Бо соцмережі кипіли від обурення.

Під тиском громадськості міський голова Саганюк мусив втрутитись у скандальну ситуацію й осмикнути криворуку “Амілу”.

Нагнали там колись із халтурою і Коптюка.

Нововолинці, а ви проковтнули язик? вам пороблено? чому ви терпите цей коптюкізм і мовчите? Наклав Коптюкхай відповідає!

Щоправда, двоє водіїв урочисто пообіцяли “набити тому Сантехвідкату морду”. Але краще, хлопці, дати йому по руках. Хай переробляє власним коштом. Як “Аміла” у Володимирі. Під громадським і прокурорським наглядом!

 

 

 

 

 

Фото, відео – Руслан Влодарчик

ШаржКром

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
11 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

Валентина, Володимир-Волинський, уже склала віршик: 🙂

І у Новіку, і в нас дороги робить *****ас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

editor
5 років тому

Андрій Квітень коментує: Вже після майдану,що може бути страшніше? Я думаю, у Володимирі є хоч 30% свідомих людей, які готові діяти. Луцьк підтримає. Просто кожен думає, що їх мине той чи інший безпредєл, а коли всеж таки касається, то починають нити, чому так, чому сяк.
А тому, що коли твого сусіда вчора били і грабували, то ти одне з другим сиділо в своїй норі, як миша, і надіялось на щось. На тому-то і стоїть та схема : грабувати і дурити всіх по черзі, по-тихому, як кажуть. Так зручніше!
Повірте ,ці падлюки бояться розголосу і бояться народного гніву. Тому не боятись, заручитись підтримкою ЗМІі, хлопцями, які повернулись із АТО, патріотами і свідомими людьми – і йти звільняти їх з роботи! Людей, які хочуть змінити цей безпорядок, багато! Головне – розпочати!

Лія
5 років тому
Відповісти  editor

Їх стільки ще нема. Але коли прикриють кордон і притиснуть податками і 50% з’явиться.

Володимир
5 років тому

Аналогічно похабно проходять роботи і в 5 -й школі , що на 15 МКРН, Проводиться заміна сходів що ведуть від школи вниз до шкільного стадіону , там взагалі цікаво чи получиться в них і чи не порозкрадають матеріал , який завезли ще 2 тижні тому.

editor
5 років тому
Відповісти  Володимир

але ж знайшли час!! рівняються на Коптюка?

Анатоль_
5 років тому

“Шлях став дибки, вийшов з меж. Мер у***ався, Коптюк щез!” Припливи-відпливи, відкати – до хати! Вітаю, земляки. Із черговим дерибаном ваших і моїх, тяжкою працею зароблених гривників. “А це не я! Так міські депутати вирішили: віддати шляхові роботи “Спецсантехвідкату” – скаже міський голова. А що йому! Зашпори від Майдану ІІ вже відійшли. Художній фільм “Повернення Дурцибелла” – 5 серія.

саня
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

мер із коптюком можуть вам мстити,анатоль будьте обережні

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  саня

Знаю. Як і знаю те, що їхній зоряний час вже сплив. Будуть відповідати перед громадою по повній кримінальній програмі.

editor
5 років тому

Так виглядає, що цей любитель накласти шо-небудь завзято виборює звання “УДАК РОКУ”.

Ната
5 років тому

Хочу звернутися до мера. Віктор Борисович вам не соромно кожний день дивитись у вічі мешканцям міста? Ще в 2013 році в кінці року поміняли в центрі міста бордюри, на пішохідному переході біля магазину “Вопак” з однієї сторони зробили пандус (якщо можна це назвати пандусом), а з другоі хоч драбину підставляй, молоді мамусі їдучи з візками з вас сміються, біля магазину “Дебют” в мене слів не має, кожного разу ідучи там згадую ” господарників” незлим тихим словом.
І ви ще будете вихвалятись що наше місто це Європа. та в Польщі в селі у полі асфальт якість кращу має ніж в нашому місті. Ганьба такому керовнікові, господарем я вас назвати не можу.

editor
5 років тому

На фейсбук Тарас коментує: Показав, як клали асфальт у Володимирі, працівнику дорожньої служби в Німеччині. Він не міг в це повірити. А як побачив, що люки закатують асфальтом, то він був шокований, він ще такого не бачив. Просив, щоб це показати своєму керівництву.