Обіцяли – насадили

17 2162

Чим скінчилась історія з благоустроєм майданчика біля магазину “Смак”, що по вулиці Грушевського в Нововолинську?

Пам’ятаєте, тоді безжально зрубали одну тую.

Власники магазину обіцяли покращення – з десяток дерев по периметру майданчика.

Справді, насадили, і то саме туї.

Віталій Грабовський зробив кілька фото:

 

 

Як вважаєте, що тут буде? Власники запевняють, що не наливайка зі столиками. 

ПОЧАТОК ТУТ: 

Обіцяють насадити 10 дерев і не робити “ригайлівку”

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

17
Коментуймо!

3000
8 Коментарі теми
9 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
12 Автор коментаря
Вікторія

“Ресторан” “під туями”.

Вася

До чого?

Вікторія

Ваша правда, він там ні до чого.

асталавіста

тут будуть бухарікі збиратися як і під кожним магазином смак олега бадзюна. подивіться на його магазин гадюшнік біля автостанції. зайдіть до нього на вулиці шопена що по дорозі на кладовище мікрорайону шахтарського. стільки років меру **** лизати і не заробляти потім на своїх виборцях це було б не в стилі бадзюнів. не кажу вже про то що старший бадзюнь людину вбив у ДТП, а досі його подають як великого мецената і благодійника. як там попи кажуть? гріхів повний мішок – розстібай кошилька рімішок!

Зоряна

А гадюшник чого? Бо люди не вміють зробити елементарні речі прибрати після себе!!!

Колишній шахтар

А яка Вам різниця всім, хоче зробить наливайку,хоче що захоче!!!
Всім завідно,що людина має гроші,і будує,а Ви далі їздтьте на Польщу і возіть контрабанду,і розказуйте всім як Вам погано живеться,бо Ви нічого робити не хочете!!!!
І потім будуй з такими країну!!!!

Ольга

Як це яка нам всім різниця??!!!!!! Будувати майданчики для пияків то звичайно благородна справа!!!!! Я живу навпроти, і дуже не хочу бачити у себе з вікна ще більше пияків, і так їх вистачає за магазином. А туалет ваги їм поставлять, чи так і будуть людям під вікна робити свої справи…..
Краще б щось для дітей зробили, а то лиш пияків радують!!!!!!!!

Анні

Пане шахтар, а ви поцікавилися як сусідам буде жити? Там вечером і так страшно пройтися, бо на зупинці всякі збираються. А як буде наливайка,а вона буде, то як людям буле. І до чого тут Польша з контрабандою? Кожен виживає, як може.

Вікторія

Та да, наливайку то наливайку, різниці ж немає.
Будувати країну, вже ні з ким буде, і зовсім скоро, тому, що новин на кшталт:
“У Дніпрі затримали молодиків, які вбили людину заради відео”;
“У Луцьку 5 п’яних неповнолітніх побили та пограбували чоловіка”… побільшає.
Вам все-одно,наливайка чи наркопритон, головне, що будується…логіка залізна!

асталавіста

хто тут завідує бздюням? привик бухати – йди бухай. з контрабасом за всіх не розписуйся. країну ти будуєш? абаснуй як саме. бо колишній шахтар – це хто? або на пенсії, або смотався на шабашкі. то шо ти там набудував для країни? меру хату? його плємяшкі? чи сторонському з нагорним через стєнку в тій новостройкі? чи ти думаєш, що в нашому місті нормально коли на кожній остановці по бару і буліки на лавках сплять? таке місто ми дітям оставимо? так ми їх виховаємо? карочє вася не захищай бойових 3,14дарасів з міськно бо вони за тебе і пальцьом не поворухнуть. хіба ти… Читати далі »

Зоряна

Яка різниця що там має бути! Гадюшник біля автостанції? в місті там де ставлять ялинку не гадюшник? Мусору куча ,дорослі та в тому числі малолєткі сидять п’ють там то нічого да??? Чому на це ніхто не реагує? Там діти гуляють а це нікого не хвилює!!!

Ольга

Написала вчора коментар, модерацію він не пройшов, от вам і свобода слова!!!!!!

РАДАР

Укотре роз’яснюю: модер не зобов’язаний сидіти тут цілодобово. Має час – ставить коментарі. Зберігайте спокій.
У соцмережах ця публікація є, там теж можна коментувати. Групи “Новік”, “Радар”, наприклад.
А взагалі інтернет великий – до вибору, до кольору.

Оксана

Там “бухарікі” збираються , десь “бухають” то там- то сям, “там гадюшник”, “там наркомани” ,а там… ще щось “НЕ ТАК”– а може справа не в підприємцях, які мають власну справу??? Таке враження, що всі підприємці в нашому місті (не лише ті що “туї садять” чи “рубають”) винні у всіх негараздах та роблять лише проблеми…. Це моя думка. Можете не коментувати

РАДАР

Та чого, прокоментуємо, нам не шкода. РАДАР стає на захист підприємців, коли це справді потрібно. Бо серед них чимало порядних, і вониі намагаються бути більш-менш чесними з державою і споживачами. На жаль, коли йдуть у владу, стають місцевими депутатами – здебільшого починають бити хвостом перед мером чи іншими чиновниками. Це наша думка. Можете не коментувати.

Славко

Моя особиста думка бухаріків має контролювати поліція є стаття за розпивання у публічних місцях підійшли штрафанули тоді будуть пити при касі і підприємець подумає

Житель

Дуже скоро, з настанням справжньої весни, весь Нововолиськ взнає ціну слова власника цього магазинчика, який так голосно запевняв що “ригайлівки” там не буде…