Сьогодні в Нововолинську на вулиці Ковпака  відбулися збори дрібних підприємців, які на території продуктового ринку торгують шкарпетками, рукавичками, іншим крамом.

Люди дуже стривожені, адже можуть втратити робочі місця.

Як повідомили РАДАРУ учасники зборів, директор ринку Петро Приступа заявив, що з нового року розірве угоди з ними всіма. Там він їм торгувати не дасть. Мають усі перейти на промислову частину центрального ринку і перенести туди свої контейнери/ятки. Місця їм визначить директор.

 – Що ж це за  примха така? – запитують підприємці. – Адже зараз у будь-якому продуктовому магазині торгують побутовими товарами. От, приміром, “Вест” на Шахтарській. Там і хліб, і і пральний порошок, і галантерея,  й іграшки – що завгодно. То чому в магазинах можна, а на ринку – ні?!

Зрозуміло: люди бояться ще більшої конкуренції. Тут покупець набере продуктів, а заразом прикупить якусь побутову дрібничку. Зручно всім. На промисловій частині ринку виторг у цих продавців упаде, а він тепер і так не дуже…

РАДАР пропонує адміністрації центрального ринку, підприємцям і споживачам висловитися щодо запланованого “покращення” у коментарях. Чи з цього треба починати, аби навести лад на нашому базарі?

 

На підходах до центрального ринку…

 

Ініціативна група підприємців, яку обрали на зборах, донесе їхню позицію до міської влади.

У суботу, 16 грудня,  підприємці зберуться ще раз.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: