Новими ігровими та спортивними спорудами користуватимуться мешканці будинків №8 та №10, що на вулиці Глушкова у Володимирі-Волинському.

Бавитися на оновлений дитмайданчик сходяться діти і з навколишніх багатоповерхівок. А їх тут, зі слів голови найбільшого у Володимирі-Волинському ОСББ “Наше містечко”, близько 200.

Тож питання активного та змістовного дозвілля у дворах вирішено!

– Ми з дітками готувалися до відкриття дитмайданчика ще з початку літа, – ділиться враженнями Анна Медведєва, голова ОСББ “Наше містечко”. – Звернулися до Фонду братів Юнаків “Кращий вибір” по допомогу, і нам, як завше, не відмовили.

 

 

Тож спочатку ми з дітками прибрали територію й розпланували місце розташування ігрових споруд. Потім за сприяння партії УКРОП оновили наші старі гойдалки, замінили деякі елементи. Зрештою, встановили нові.

Тепер діти різного віку, і менші, і старші, мають де з користю для здоров’я провести вільну хвилину.

 

Поділяє думку керівника ОСББ і голова володимир-волинського УКРОПу Сергій Радкевич.

– Допомагали з транспортуванням майданчика, зі встановленням, – зазначає Сергій Леонідович. – Як депутат міськради, розумію, що такі ініціативи дуже важливі. Адже справжній український патріот запроваджує зміни на краще там, де він живе: зі свого міста чи району.

 

 

Якщо сьогодні кожен мешканець зробить хоча б по одній добрій справі, то наскільки зміниться наш Володимир-Волинський!

 

Багаторічний досвід підтримки громадських ініціатив має засновник Фонду братів Юнаків “Кращий вибір” Микола Юнак.

 

 

– Дитячі майданчики ставимо традиційно уже понад 10 років, – розповідає Микола Петрович. – За цей період їх, мабуть, п’ятдесят встановили. Хоча певного часу влада декотрі з них демонтувала і ставила свої.

Що важливо: наші дитмайданчики значно дешевше розмістити у дворі, ніж би це зробили коштом міського бюджету. А якістю вони не поступаються. Та це вже знову повертаємось до ефективного використання фінансів. Є на те відповідні органи – хай вони і контролюють.

Наше ж завдання – підтримувати гарні ініціативи ОСББ, де активні жителі міста господарюють самотужки.

– Ми всі робимо добру справу, бо діти – це таки справді майбутнє нашого Володимира-Волинського та району! – каже Микола Юнак.

 

 

ДВІ ХВИЛИНИ  СУПЕРПОЗИТИВУ! ВІДЕО

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=NWQxc-C5aVQ[/youtube]

Прочитав сам? Поділись з іншими: