Боронь Боже нововолинський супермаркет “Вопак” від пожеж і терактів (а “мінували” його вже двічі, і поліція та надзвичайники мали тоді великий клопіт).

Але з дверима на бічному вході треба терміново щось робити. Або відремонтувати, або замінити.

А нема кому. І двері уже понад місяць тупо зачинені. Біля них бовваніє папірець: “Двері зламані”.

“Торговий центр” сусідить із супермаркетом “Вопак”. Має два входи (звичайний і з пандусом). Однак заходити покупцям доводиться аж у “Вопак”. А поки дійдуть, куди треба, то й забудуть, по що прийшли.

Продавці потерпають через зменшення виторгу.

У разі якоїсь біди – подітися просто нікуди.

 

 

Колись у кінотеатрі Червонограда, де показували фільм “Армагедон”, виникла тиснява, а вихід був лише в одні двері. Під час штовханини загинули четверо школярів, травмувалося 15. Кінотеатром керував екс-мер Червонограда Степан Слука

Людмила Петрівна Савчук – директор “Торгового центру” запевняє, що вона тут ні до чого. Мовляв, за все має відповідати орендар.

Цим орендарем є Олег Зіновійович Крижанівський із Луцька.

У свою чергу, пан Крижанівський не кує й не меле. Продавці письмово (!) звертались до нього ще місяць тому. Глухо, як у танку. Хоча за суборенду вони сплачують Крижанівському чималі кошти.

 

 

Пані Савчук незворушно радить дрібним підприємцям самотужки замінити двері  (а коштують вони зо тридцять тисяч гривень).

Ну, а РАДАР радить працівникам Нововолинського відділення УМНС завітати до “Торгового центру” (зі входу у “Вопак”, ага) і скласти пару-трійку протоколів про порушення правил пожежної безпеки.

Кілька штрафів, розголос у ЗМІ – і власники з орендарем нарешті знайдуть ВИХІД.

А він там само, де й вхід. І має бути отут.

 

 

РАДАР застерігає: жлобізм шкідливий для здоров’я!

А скупий платить двічі…

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: