Орендар і власники чекають на пожежу?..

3 1293

Боронь Боже нововолинський супермаркет “Вопак” від пожеж і терактів (а “мінували” його вже двічі, і поліція та надзвичайники мали тоді великий клопіт).

Але з дверима на бічному вході треба терміново щось робити. Або відремонтувати, або замінити.

А нема кому. І двері уже понад місяць тупо зачинені. Біля них бовваніє папірець: “Двері зламані”.

“Торговий центр” сусідить із супермаркетом “Вопак”. Має два входи (звичайний і з пандусом). Однак заходити покупцям доводиться аж у “Вопак”. А поки дійдуть, куди треба, то й забудуть, по що прийшли.

Продавці потерпають через зменшення виторгу.

У разі якоїсь біди – подітися просто нікуди.

 

 

Колись у кінотеатрі Червонограда, де показували фільм “Армагедон”, виникла тиснява, а вихід був лише в одні двері. Під час штовханини загинули четверо школярів, травмувалося 15. Кінотеатром керував екс-мер Червонограда Степан Слука

Людмила Петрівна Савчук – директор “Торгового центру” запевняє, що вона тут ні до чого. Мовляв, за все має відповідати орендар.

Цим орендарем є Олег Зіновійович Крижанівський із Луцька.

У свою чергу, пан Крижанівський не кує й не меле. Продавці письмово (!) звертались до нього ще місяць тому. Глухо, як у танку. Хоча за суборенду вони сплачують Крижанівському чималі кошти.

 

 

Пані Савчук незворушно радить дрібним підприємцям самотужки замінити двері  (а коштують вони зо тридцять тисяч гривень).

Ну, а РАДАР радить працівникам Нововолинського відділення УМНС завітати до “Торгового центру” (зі входу у “Вопак”, ага) і скласти пару-трійку протоколів про порушення правил пожежної безпеки.

Кілька штрафів, розголос у ЗМІ – і власники з орендарем нарешті знайдуть ВИХІД.

А він там само, де й вхід. І має бути отут.

 

 

РАДАР застерігає: жлобізм шкідливий для здоров’я!

А скупий платить двічі…

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
3 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Юля
5 років тому

там є ще одні двері біля сходино у Фокстрок які постійно відкриті.Особисто я часто через них ходжу,тому не потрібно казати,що нема запасного виходу!

editor
5 років тому

Данило пише: Дякую за вашу статтю. Дійсно, може статись біда. Часи важкі… війна в державі… різні ситуації можуть вималюватись. І коли стається непоправне, тоді всі рвуть на голові волосся. А можна було б не допустити…
Ось і керівництво Вопаку чекає не знати чого… поки смажений півень не дзьобне… Якось бачив (коли двері з пандусом ще функціонували), як старша жінка мало не впала на слизькій плитці пандусу, аж заплакала, дуже злякавшись. Ось так і чекаємо… шановні відповідальні особи… чого? Пожежі, теракту чи ще якого лиха? Людські життя дорожчі, ніж нові двері !!! Тож подбайте про те, бо це ваш обов’язок!

Тоня
5 років тому

Хай Савчук і замінить, нахапали комунальної (нашої ж вами, шановна громадо) власності і гребуть гроші за оренду, придурюючись овечками. Де податкова? Чому не платять податки з сотень тисяч гривень за оренду?