Оце дають!.. Купив ЗАВТРАШНІЙ хліб

24 2452

 – Нововолинський хлібозавод THE BEST!!!

Сьогодні (21.10) купив хліба, а він виготовлений ЗАВТРА! 🙂

Тобто 22.10.

Оце молодці – не полінувались і зганяли в майбутнє, шоб ми сьогодні могли їсти завтрашній хліб! Респект! – іронізує нововолинець Іван Кравчук.

А й справді… Придивіться:

 

 

Вікторія Жура теж купила сьогодні завтрашній хлібчик. І він теж – нововолинського хлібозаводу.

 

 

Бачте, як ми всі застрягли в минулому. А НХЗ працює на випередження! 🙂

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
24 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
претензія до АТБ
3 років тому

Як добре що ви підняли тему хліба. Недавно я їздив у Луцьк в сервісний центр Самсунг по своїх справах. Перш як їхати додому я зайшов у великий торговий центр ПортСіти. Пройшовшись ним я спустився в Там-Там і купив дещо перекусити і хлібчик додому Теремнівський круглий.
Тепер від мене велика претензія до Нововолинських магазинів АТБ. У вас Теремнівський хліб завжди як дуб несвіжий.
Чого в Там-Тамі завжди Теремнівський хліб гарячий і м’який а у вас хліб як лом. Можна зуби обламати.
Я люблю лише свіжий хліб. Уже перейшов я на хліб Нововолинського Хлібзаводу він хоч свіжий.

Сусід
3 років тому
Відповісти  претензія до АТБ

Їси всяку фігню і тішишся що дешево

Наталія
3 років тому
Відповісти  претензія до АТБ

Так наскільки знаю і бачу (живу біля Атб) то кожного дня їм Теремно привозить хліб, можливо це діло не до АТБ а до Теремно?

Ната
3 років тому
Відповісти  претензія до АТБ

Я купую в Атб Теремнівський час від часу і просто дивлюсь на дату. Там на полиці справді буває несвіжий. Вибираю свіжий от і все

Re@
3 років тому

А що машина часу вже иснуэ в нововолинську🤔…ух ти супер накинець то.молодци …а якщо насправди то хлиб завод лоханувся..👎👎👎👎👎👎👎

Ірина
3 років тому

Ну, поставили помилково дату не ту, то що, відразу писати і скидати фото в інтернет.Люди заспокойтеся трішки ,а то скоро не можна буде по вулиці ходити сфотографують і кинуть у фейсбук.

Претензія до АТБ
3 років тому

Ще хочу розказати, як я за 62 гривні в буфеті Там-Таму від пуза нажерся 🙂 купив 360 грамів салату олів’є, курину ніжку фаршировану з грибами, 3 скибки хліба і компот. І о чудо за усе це заплатив 62 гривні. Наївся так – думав, з-за столика не вилізу. Наостанок в Там-Тамі була дегустація шампанського та вина Безкоштовно.
Питання до наших магазинів: де в Нововолинську можна попоїсти на 62 гривні так, щоб увечері їсти не хотіти? А ніде. В нас же місто шахтарів, усе дорого. В нас лише 1 котлетку на 62 гривні можна лизнути в їдальні. Після поїздки в Луцьк у мене склалося таке враження, що в Луцьку все для людей, а у нас усе лише для збагачення власників магазинів.

Студент
3 років тому
Відповісти  Претензія до АТБ

Можна поїсти на 62 грн в Тернопольській академії в місті нововолинськ, правда шампанське там недигостують. Якщо нада то додому доставляють їжу. Відповідь написав на правах реклами 🙂

претензія до АТБ
3 років тому
Відповісти  Студент

І з якого боку та їдальня в Тернопільському? Завтра зайду поїсти до вас. З якого боку заходити то?

Іра
3 років тому
Відповісти  Претензія до АТБ

Я в студентські роки теж часто заходила в Там-Там у відділ, де продається готова їжа. Тоді там було усе підзіпсуте. М”ясо з душком, овочі слизькі, залиті майонезом, щоб запах перебив….. як ви кажете, аби ніц не пропало, все туди пхали..для збагачення власників.

Претензія до АТБ
3 років тому
Відповісти  Іра

Іра, зараз Там-Там переробили. Кухня за склом усе видно. Як і з чого готовлять. Їжа смачна зараз і ситна. З прострочки уже не готовлять. Плюс добудували до Там-Тама великий торговий центр Порт-Сіті.

Ксенія
3 років тому
Відповісти  Претензія до АТБ

Зрозумійте,якісно не може бути дешево!Я взагалі в шоці,в Там-Тамі не можна їсти(((Подивіться на ціни на продукти,а Ви говорите про 62 гр.Кулінарія в Там-Тамі це перероблені продукти які б вже мали списуватись,нажаль(

претензія до АТБ
3 років тому
Відповісти  Ксенія

Неправда ваша. Немає зараз там того. Колись бувало так. Але не зараз. Усе свіже там. От якби Сиротюк який купив Кінотеатр Україна зробив у нас такий самий торговий центр як Там-Там. Нововолинськ маленький немає де відпочити та скупитися вигідно. Одна надія на Сиротюка що він збудує для нас великий торговий центр.

Олег
3 років тому
Відповісти  претензія до АТБ

А людей все те купувати Ви де найдете? Чи буде 2,5 людини ходити по торговому центру.

Ната
3 років тому
Відповісти  претензія до АТБ

Ох і наївні же люди бувають. Куди ж по вашому дівають підзіпсовані продукти…. Кулінарія для того і створена там,щоб їх переробляти
Їсти там майонезні салати ,то себе не поважати.

Олег
3 років тому
Відповісти  Претензія до АТБ

Не зрівнюйте обласний центр і невелике місто. Чим більше місто тим нижчі ціни, тому що беруть набагато більше. В Києві в дешевій столовці черга безкінечна. А в нас може бути наготують і 50% в смітник. Так само й на базарі і в магазинах, виторг у людей менший тому і ціни більші. Колись в мене знайомий в Москві торгував на хазяїна то в день виторг був 5000$ то можна і ціни знижувати.

Олег
3 років тому
Відповісти  Претензія до АТБ

360г салату Олів’є? А які ж там інгредієнти за таку ціну, я думаю ковбасу по 150грн кг не кидали, а по 30-40 за кг, майонез також найдешевший, це якщо, як Ви кажете все в них свіже. Я б таке не їв би.

Eys
3 років тому
Відповісти  Претензія до АТБ

62 грн це їрунда і я думаю звичайний пересічний мешканець не вважає цю суму за яку можна з’їсти щось нормальне крім шаурми.

Стойкій
3 років тому

Це не одноразово,там завжди це роблять(колишній працівник)

ГОСТ
3 років тому

На етикетці видно напис ГОСТ. ОДразу згадую численні статі про запечених мишенят в хлібі. Про гайки та болти запечені в хлібі. Невже це такий ГОСТ? Радар, знайдіть в архіві ті статті і хоч одну статтю вставте про болти в хлібі.

людмила
3 років тому
Відповісти  ГОСТ

дешево і смачно можна поїсти в їдальні коледжу

Рідний край
3 років тому
Відповісти  людмила

В рідному краю на кафешкі біля кінотеатру можна поїсти за 35-50грн перше друге є салати,все свіже такщо завітайте.

Саня.
3 років тому

Помилилися числом.

Київ
3 років тому

Покажіть в Києві дешеву столовку…