Оце дають!.. Купив ЗАВТРАШНІЙ хліб

24 2400

 – Нововолинський хлібозавод THE BEST!!!

Сьогодні (21.10) купив хліба, а він виготовлений ЗАВТРА! 🙂

Тобто 22.10.

Оце молодці – не полінувались і зганяли в майбутнє, шоб ми сьогодні могли їсти завтрашній хліб! Респект! – іронізує нововолинець Іван Кравчук.

А й справді… Придивіться:

 

 

Вікторія Жура теж купила сьогодні завтрашній хлібчик. І він теж – нововолинського хлібозаводу.

 

 

Бачте, як ми всі застрягли в минулому. А НХЗ працює на випередження! 🙂

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

24
Коментуймо!

3000
8 Коментарі теми
16 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
16 Автор коментаря
претензія до АТБ

Як добре що ви підняли тему хліба. Недавно я їздив у Луцьк в сервісний центр Самсунг по своїх справах. Перш як їхати додому я зайшов у великий торговий центр ПортСіти. Пройшовшись ним я спустився в Там-Там і купив дещо перекусити і хлібчик додому Теремнівський круглий.
Тепер від мене велика претензія до Нововолинських магазинів АТБ. У вас Теремнівський хліб завжди як дуб несвіжий.
Чого в Там-Тамі завжди Теремнівський хліб гарячий і м’який а у вас хліб як лом. Можна зуби обламати.
Я люблю лише свіжий хліб. Уже перейшов я на хліб Нововолинського Хлібзаводу він хоч свіжий.

Сусід

Їси всяку фігню і тішишся що дешево

Наталія

Так наскільки знаю і бачу (живу біля Атб) то кожного дня їм Теремно привозить хліб, можливо це діло не до АТБ а до Теремно?

Ната

Я купую в Атб Теремнівський час від часу і просто дивлюсь на дату. Там на полиці справді буває несвіжий. Вибираю свіжий от і все

Re@

А що машина часу вже иснуэ в нововолинську🤔…ух ти супер накинець то.молодци …а якщо насправди то хлиб завод лоханувся..👎👎👎👎👎👎👎

Ірина

Ну, поставили помилково дату не ту, то що, відразу писати і скидати фото в інтернет.Люди заспокойтеся трішки ,а то скоро не можна буде по вулиці ходити сфотографують і кинуть у фейсбук.

Претензія до АТБ

Ще хочу розказати, як я за 62 гривні в буфеті Там-Таму від пуза нажерся 🙂 купив 360 грамів салату олів’є, курину ніжку фаршировану з грибами, 3 скибки хліба і компот. І о чудо за усе це заплатив 62 гривні. Наївся так – думав, з-за столика не вилізу. Наостанок в Там-Тамі була дегустація шампанського та вина Безкоштовно. Питання до наших магазинів: де в Нововолинську можна попоїсти на 62 гривні так, щоб увечері їсти не хотіти? А ніде. В нас же місто шахтарів, усе дорого. В нас лише 1 котлетку на 62 гривні можна лизнути в їдальні. Після поїздки в Луцьк у… Читати далі »

Студент

Можна поїсти на 62 грн в Тернопольській академії в місті нововолинськ, правда шампанське там недигостують. Якщо нада то додому доставляють їжу. Відповідь написав на правах реклами 🙂

претензія до АТБ

І з якого боку та їдальня в Тернопільському? Завтра зайду поїсти до вас. З якого боку заходити то?

Іра

Я в студентські роки теж часто заходила в Там-Там у відділ, де продається готова їжа. Тоді там було усе підзіпсуте. М”ясо з душком, овочі слизькі, залиті майонезом, щоб запах перебив….. як ви кажете, аби ніц не пропало, все туди пхали..для збагачення власників.

Претензія до АТБ

Іра, зараз Там-Там переробили. Кухня за склом усе видно. Як і з чого готовлять. Їжа смачна зараз і ситна. З прострочки уже не готовлять. Плюс добудували до Там-Тама великий торговий центр Порт-Сіті.

Ксенія

Зрозумійте,якісно не може бути дешево!Я взагалі в шоці,в Там-Тамі не можна їсти(((Подивіться на ціни на продукти,а Ви говорите про 62 гр.Кулінарія в Там-Тамі це перероблені продукти які б вже мали списуватись,нажаль(

претензія до АТБ

Неправда ваша. Немає зараз там того. Колись бувало так. Але не зараз. Усе свіже там. От якби Сиротюк який купив Кінотеатр Україна зробив у нас такий самий торговий центр як Там-Там. Нововолинськ маленький немає де відпочити та скупитися вигідно. Одна надія на Сиротюка що він збудує для нас великий торговий центр.

Олег

А людей все те купувати Ви де найдете? Чи буде 2,5 людини ходити по торговому центру.

Ната

Ох і наївні же люди бувають. Куди ж по вашому дівають підзіпсовані продукти…. Кулінарія для того і створена там,щоб їх переробляти
Їсти там майонезні салати ,то себе не поважати.

Олег

Не зрівнюйте обласний центр і невелике місто. Чим більше місто тим нижчі ціни, тому що беруть набагато більше. В Києві в дешевій столовці черга безкінечна. А в нас може бути наготують і 50% в смітник. Так само й на базарі і в магазинах, виторг у людей менший тому і ціни більші. Колись в мене знайомий в Москві торгував на хазяїна то в день виторг був 5000$ то можна і ціни знижувати.

Олег

360г салату Олів’є? А які ж там інгредієнти за таку ціну, я думаю ковбасу по 150грн кг не кидали, а по 30-40 за кг, майонез також найдешевший, це якщо, як Ви кажете все в них свіже. Я б таке не їв би.

Eys

62 грн це їрунда і я думаю звичайний пересічний мешканець не вважає цю суму за яку можна з’їсти щось нормальне крім шаурми.

Стойкій

Це не одноразово,там завжди це роблять(колишній працівник)

ГОСТ

На етикетці видно напис ГОСТ. ОДразу згадую численні статі про запечених мишенят в хлібі. Про гайки та болти запечені в хлібі. Невже це такий ГОСТ? Радар, знайдіть в архіві ті статті і хоч одну статтю вставте про болти в хлібі.

людмила

дешево і смачно можна поїсти в їдальні коледжу

Рідний край

В рідному краю на кафешкі біля кінотеатру можна поїсти за 35-50грн перше друге є салати,все свіже такщо завітайте.

Саня.

Помилилися числом.

Київ

Покажіть в Києві дешеву столовку…