Я не здамся, а ви?

6 1867

Минув рік, як я взяв на себе відповідальність розбудити краян від тихої сплячки і показати, в якому шкідливому середовищі ми всі живемо.

Я впевнений, що 100% нововолинців це дуже добре знають. Але… Але не всі спроможні на рішучі кроки, щоб змінити ситуацію.

Деякі просто не мають фізичних сил прийти на збори, на мітинги.

Деякі думають, що це справа депутатів, активістів або й самої держави, це має зробити ХТОСЬ інший.

А деякі просто не хочуть, аби ситуація змінювалась: їм так ВИГІДНО, бо з їхньої згоди все це знущання над людьми й робиться.  І впевнений, що небезкоштовно.

Ось вони цілий рік безбожно брешуть, що мізерна, проплачена купка людей спеціально бунтує мешканців. А найбільше “поливають” мене.

Я вже стільки бруду про себе почув: і від військкомату я ховаюсь у 55 років, і за 30 срібляків (чи то євро, чи долярів) я відпрацьовую – підриваю ділову репутацію світового монстра.

І ще маса чого…

Я підриваю їхню репутацію  🙂

Багато знайомих мені кажуть:

 – Вікторе, а воно тобі потрібно??? Люди можуть тільки на фейсбуці правду говорити, а за тобою ніхто не піде і в очі тим, від кого залежить вирішення цієї ситуації, не висловиться…

ПОТРІБНО!!! Нехай я буду не такий, як усі, але в мене є свої принципи життя і свій світогляд!

У мене не стоїть фішка тільки на КРОНОСПАНІ ! І ливарний, і ОЖК, і КУРЧАК, і очисні мають бути приведені до таких норм роботи, щоб по вечорах ми спокійно могли вийти на вулицю з дітьми, посидіти на балконі з філіжанкою кави…

І насолоджуватися ЧИСТИМ повітрям, без смороду, як це нам гарантує наша Конституція.

За рік я багато чого усвідомив, розібрався для себе, хто друзі справжні, а хто – ні…

І не хочу я тут говорити, який наш мер зі своєю командою, які власники підприємств, що труять нас… Не хочу. Ті, хто в силі думати, самі це розуміють.

Закидають екоактивістам, що це знову перед виборами і тема екології дуже зручна…

А потрібно було ТАК побудувати життя в Нововолинську, щоб ця тема була невигідна перед виборами! Або вигідна тим посадовцям, які б могли сказати:

  – Я все зробив, щоб ми дихали вільно чистим і свіжим повітрям.

Це коптить небо ливарний завод.

Його власник Чернявський – друг мера

ПІДСУМОК

Я не збираюся здаватись, і НІХТО мене не зупинить і не купить, не дочекаєтесь.

А громаду закликаю думати й гуртуватися. Тільки разом – і до перемоги!

МИ ПРИМУСИМО ЇХ НАВЕСТИ ЛАД У НАШОМУ МІСТІ!

Віктор СТЕПЮК

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
6 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ульріх
2 років тому

В міськрадників альтернативні легені, мабуть, якщо вони не відчувають нічого.

в підтримку
2 років тому

Вікторе, дуже добре, що Ви написали самі про себе. Я вірю. Адже дійсно в нашому місті знайдеться багато тих, хто литиме бруд на вас і кожного, хто намагається хоч якось навести лад. Дуже не хочеться, щоб наше місто перетворювалося на “вонючку”, де люди все частіше хворіють важкими хворобами. Сподіваюся, містянам трохи розвидниться і однодумців, готових діяти, ставатиме все більше!

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Ну, чому ж, Вікторе? Не всі не хочуть, чи не мають сили прийти на пікети або мітинги під міську раду. Живучи поруч з ОЖК та будучи наслуханим про дива (правда, про це мені говорять нашіптуючи і благаючи не називати імен), що творилися і кояться й далі за участі місцевої влади там таки, та потерпаючи від невідомих викидів, я готовий іти протестувати під вікнами відомого всім нам брехуна і протиправного (про що доведено в судах!) посадовця.

Andriаna
2 років тому

А я Вам хочу посоветовать баллотироваться на выборах в местные депутаты и заняться серьёзно проблемой экологии в Нововолынске. Хотя, в нашей прогнилой системе это очень тяжело будет сделать. У нас уже есть в городе один депутат, который возглавляет экологический комитет. И что с того ? Постоянно выступает, какие-то комиссии (скорей всего проплаченные) вызывает, а воз и ныне там. Ничего в городе не меняется и все нам в глаза тупо врут, что у нас Всё замечательно, это только активистам всё плохо. Я не живу на 15-м микрорайоне, я там просто выживаю в зловониях кроноспана и едкого дыма с пылью от литейки…А я не активистка. Так что, Виктор, попробуйте себя депутатом (мером Вам не дадут стать) и я готова вам подставить своё нежное женское плечо.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Andriаna

До “Андріани”. Я йому теж про це казав. Якщо немає коштів (а звідки вони в нього?) піду з простягнутою рукою: Дайте не минайте!. Люди зрозуміють. І на виборчу кампанію назбираємо обов’язково.

Іра Матвійчук
2 років тому
Відповісти  Andriаna

скажіть будь ласка, ви прийшли на зустріч в Кроноспані, яку організував згаданий вище вами депутат? чи може на Курчак? чи хоча б в міськраду на збори? я впевнена, що ні!!!!
Голова екологічної комісії добився за пару років роботи більше ніж сапог і всі разом взяті!!!!
Ясне діло, що не все виходить одразу, не все так, як хочеться, але людина старається, щось робить, а ви отак одним коментарем обезцінюєте – и что с того….а то, що курчак встановив нарешті фільтри, перестав вивозити свої відходи на очисні споруди міста, кроноспав НАРЕШТІ ( за надцять років) хочаби купив ті фільтри, встановив, запуск планується коли пустать налагоджувальника з Німеччини.
на ливарний тупо перевірку не пускають, але це питання до правоохоронних органів, а не до депутата, в якого немає права вриватися у цех просто так. не полізе ж людина кулаками махати. ви б запитали, перед тим як писати
щодо посту – це дуже хороші наміри – боротися із екофашизмом з місті, але як ви прокоментуєте чутки, що ОЖК – це ваше підприємство? чи це брехня?

Отак виглядають ці коментарі після модерації. Дописувачка може порівняти свій варіант і цей. І зрозуміти, чого тут не хочуть бачити.
Модер