Минулої п’ятниці в Нововолинську міськраду завітали правоохоронці з Луцька. Витребували документи щодо призначення Ольги Лакиш у 2018 році начальницею управління освіти.

Вочевидь, відреагували на заяву депутата міськради Миколи Лукашука, який вбачає у цьому призначенні ознаки корупції та конфлікту інтересів.

Адже пані Лакиш нібито є родичкою А.Сторонського – екс-секретаря міськради, екс-заступника міського голови.  

 

На освітянському семінарі, ще до керівної посади

 

23 грудня Нововолинська міськрада ухвалила реорганізувати управління освіти й відділ культури шляхом злиття – утворити управління з гуманітарних питань. Нова структура має запрацювати з 1 березня.

Поки що всі чиновники лишаються на своїх посадах, а Ольга Лакиш та Інна Левкова увійшли до комісії з реорганізації своїх відомств. 

І от кілька днів тому Ольга Олександрівна нібито намірялася подати заяву на звільнення. 

Та замість цієї заяви у виконком надійшов адвокатський запит із Луцька від пана Сафулька. Адвокат в інтересах пані Лакиш витребовує регламент Нововолинської міськради, ще якісь документи. Вочевидь, аби оскаржувати у суді реорганізацію управління освіти.

Адже новоутворене управління з гуманітарних питань може очолити не вона, втрачати ж керівну посаду не хочеться.

 

 

Хай там як, а миру під оливами (чи то пак під ялинами біля виконкому) хтось із тіньових гравців дуже не бажає. Багаторічний адвокат колишнього міського голови В.Сапожнікова задіяний саме задля холодної паперової війни.

Хоча в нашому акустичному містечку мудрі люди не воюють, а домовляються… або йдуть гідно. 

 

 

Чи виявлять обласні борці з корупцією порушення закону у призначенні Ольги Олександрівни на посаду? Чи буде вона судитися з новою владою? І хто найбільше зацікавлений у нагнітанні пристрастей і протистоянні?

Час покаже. РАДАР стежить. 

Усі згадані тут особи можуть спростувати чи підтвердити нашу інсайдерську інформацію. 

Прочитав сам? Поділись з іншими: