Пані Лакиш не хоче звільнятись і задіяла адвоката Сафулька

7 4194

Минулої п’ятниці в Нововолинську міськраду завітали правоохоронці з Луцька. Витребували документи щодо призначення Ольги Лакиш у 2018 році начальницею управління освіти.

Вочевидь, відреагували на заяву депутата міськради Миколи Лукашука, який вбачає у цьому призначенні ознаки корупції та конфлікту інтересів.

Адже пані Лакиш нібито є родичкою А.Сторонського – екс-секретаря міськради, екс-заступника міського голови.  

 

На освітянському семінарі, ще до керівної посади

 

23 грудня Нововолинська міськрада ухвалила реорганізувати управління освіти й відділ культури шляхом злиття – утворити управління з гуманітарних питань. Нова структура має запрацювати з 1 березня.

Поки що всі чиновники лишаються на своїх посадах, а Ольга Лакиш та Інна Левкова увійшли до комісії з реорганізації своїх відомств. 

І от кілька днів тому Ольга Олександрівна нібито намірялася подати заяву на звільнення. 

Та замість цієї заяви у виконком надійшов адвокатський запит із Луцька від пана Сафулька. Адвокат в інтересах пані Лакиш витребовує регламент Нововолинської міськради, ще якісь документи. Вочевидь, аби оскаржувати у суді реорганізацію управління освіти.

Адже новоутворене управління з гуманітарних питань може очолити не вона, втрачати ж керівну посаду не хочеться.

 

 

Хай там як, а миру під оливами (чи то пак під ялинами біля виконкому) хтось із тіньових гравців дуже не бажає. Багаторічний адвокат колишнього міського голови В.Сапожнікова задіяний саме задля холодної паперової війни.

Хоча в нашому акустичному містечку мудрі люди не воюють, а домовляються… або йдуть гідно. 

 

 

Чи виявлять обласні борці з корупцією порушення закону у призначенні Ольги Олександрівни на посаду? Чи буде вона судитися з новою владою? І хто найбільше зацікавлений у нагнітанні пристрастей і протистоянні?

Час покаже. РАДАР стежить. 

Усі згадані тут особи можуть спростувати чи підтвердити нашу інсайдерську інформацію. 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
7 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ Бідзюра
1 рік тому

Адвокатська приватна контора вже давно пользує владу. Ще з 2005-го. І зі мною змагалися. Дуже дорога фірма. Та нехай. 26 років при владі… є чим платити. Проте, вал провокацій наростатиме. Б. Карпусу потрібно бути напоготові.

Ваврисевич Жанна
1 рік тому

Я не знаю пані ЛАКІШ особисто. Але сьогодні зателефонував в освіту, думаючи, що говорю з секретарем, попросила пораду. Моє питання було передано до фахівця. І уявіть моє здивування, коли я взнала, що говорила не з секретарем , а з завміськвно. Чемна і привітна людина. Мені було приємно.

Євген
1 рік тому
Відповісти  Ваврисевич Жанна

А от двері на вході в управління освіти, 5-й поверх виконкому, чогось наглухо зачинені. Чиновники сидять собі комфортно, як у коробочці.

Михайло
1 рік тому
Відповісти  Євген

Гадаю, якщо Вам треба, то Вас приймуть. Чи Вам в коридорі просто постояти?

Євген
1 рік тому
Відповісти  Михайло

Гадаю, що замість гадати треба просто відчинити двері. Як на всіх інших поверхах.

Федір
1 рік тому

Як кажуть “где би работать лиш би не работать”

РАДАР
1 рік тому

Нешановна “Надіє”, “Маріє Маріє” і так далі. Тут не публікують коментарів, у яких ви оббріхуєте і безпідставно звинувачуєте РАДАР, його авторів та інших хороших людей 🙂 І загалом тут не терплять хамства, злоби й агресії. На все добре. .