Перевірте платіжки на газ! Чому нараховують зайве?!

17 3558

Нововолинці! А ви в курсі, що з вас деруть три шкури за газ?

Хтось платіжки перераховував?

На фото нижче видно, що було використано 75 кубів газу за місяць, тариф теж вказаний (це ще до подорожчання), а платити потрібно на 20 грн. більше!

 

 

Коли зателефонували для пояснень у міськгаз, то там сказали, що будуть постійно нараховувати за кожні 75 кубів газу по 20 грн. тим, у кого лічильники на вулиці, і трохи менше тим, у кого в приміщенні. Що то якесь “доведення до стандартів”.

То як це називається? Чому ми повинні переплачувати? А в цьому місяці ще й ціну за куб підняли.

Перевірили свої платіжки? У кого ще так???

 

Олена, Нововолинськ

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
17 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
АНАТОЛЬ_ Бідзюра
2 років тому

Немає платіжок, не носять. Навмисно чи спеціально – не відаю. Навкруги, у ***** Нововолинську, все так. Майдан № 4 треба творити. І то вже. Крапка.

Олег
2 років тому

А на вулиці потрібно ставити лічильник з термокомпенсатором і все.
http://gazovik.ua/meters/p-schetchik_gazoviy_samgaz_g_4_s_termokompensatorom

Леся
2 років тому

Перевірила свої платіжки, справді нарахували зайве. Було використано 70 кубів газу, по підрахунках ми отрималиб до сплати487,05 грн., а в платіжці 491.93грн., і цеж навіть не 75 кубів, а менше, звідки беруться ці цифри?

Аліна
2 років тому

Я б і уваги не звернула… дійсно.. на 120кубів нарахували зайвих 33,40грн…..

Марі
2 років тому

і я перещітала на 55грн більше,

анти чобіт
2 років тому

очередне покращення

Wagonwheel
2 років тому
Відповісти  анти чобіт

ВТВ називається, втрати на Вас перекладають. Втрати в підводному газопроводі до будинку, втрати на редукторі газу. Промислові підприємства вже з років десять оплачують ці ВТВ.
Є методика обрахування цих втрат десь затверджена ще 2006 році (це не точно). Там два основних пункти – обрахунок втрат в залежності від довжини підводного газопроводу (тобто такого що іде від місця врізки газопроводу облгазу до споживача, і найбільше по втратах це в залежності від типу газового редуктора споживача, що перетворює середній тиск газу в малий на якому працює більшість газоспоживчого обладнання)
Тепер добралися і до приватних газокористувачів.

555
2 років тому

Вот і вам пвдвищення ціни не на 50% а на 25%😫
Дибільна держава!
Ненаситні
Ще побачите які суми виставлятьдо оплати!

РАДАР
2 років тому

Дуже толковий коментар на фейсбук.
Olena Chayka: Кількість газу множать на коеф.1,01 (приводять його до t -ри 20 град.поЦельсію та тиску 760мм рт.ст), а потім на ціну газу. Є наказ Мінпаливенерго від 2004року, підписаний міністром Єрміловим. Це для тих споживачів, у яких немає лічильників газу з температурним режимом і тиском. Такий коеф.для кожної області різний. По нашій області на 6 місяців 1,01 починаючи з жовтня, потім 1,0 з квітня. Це так коротко, бо розбиралася з тим.
Постає питання, чому через 14років згадують за цей наказ, і під нове підняття ціни на газ? Чому не повідомили споживачів, а тихцем? Коли ми спитали працівників Волиньгаззбуту, нам скинули газету 104 інфо за листопад.

Марія Кантор
2 років тому

А що Ви скажете відносно цього пункту в наших рахунках за жовтень? :”Рішеннями органів влади було унеможливлене виставлення рахунків населенню з приведенням об’ємів спожитого газу до стандартних умов. Як наслідок, за період з 1 грудня 2015 року по 30 вересня 2018 року за Вашим особовим рахунком різниця в об’ємах спожитого газу в стандартних і робочих умовах становить 435.57 куб.м. Питання щодо сплатизаборгованості, яка виникла у споживачів через таку різницю, не врегульовано. Ми інформуватимемо Вас щодо цього питання.” Який так “внезапно”появився в наших рахунках.
Коли нам прийдуть рахунки-повідомлення, щоб сплатити цю заборгованість за 435,57 м3? Ніхто не цікавився????

програміст
2 років тому
Відповісти  Марія Кантор

кажуть програма винувати, щомісяця накидає пару десятків гривень більше, ніж вкористаного газу по лічильнику.

Марія Кантор
2 років тому

Тут зовсім не має значення коли і якою датою передали показник. Волиньгаз почав застосовувати на наші використані куби коеф. ( в кого 1,01 , в кого 1,04) Цей показник залежить від того, де у вас лічильник: на дворі чи в приміщенні, В кого в приміщенні – то коеф. 101, в кого на вулиці -1,04. Почитайте уважно (особливо жителі сільської місцевості, в яких опалення газом) там ще внизу рахунка маленькими буквами, є ще розмір м3 газу , за який ви винні ще з грудня 2015р. Волиньгаз на цей коеф. помножив все ваше використання газу з 12.2015р. по 09.2018р. Тож чекаємо коли “врегулюють сплату заборгованості за такі різниці”!!!