Перевірте платіжки на газ! Чому нараховують зайве?!

23 3513

Нововолинці! А ви в курсі, що з вас деруть три шкури за газ?

Хтось платіжки перераховував?

На фото нижче видно, що було використано 75 кубів газу за місяць, тариф теж вказаний (це ще до подорожчання), а платити потрібно на 20 грн. більше!

 

 

Коли зателефонували для пояснень у міськгаз, то там сказали, що будуть постійно нараховувати за кожні 75 кубів газу по 20 грн. тим, у кого лічильники на вулиці, і трохи менше тим, у кого в приміщенні. Що то якесь “доведення до стандартів”.

То як це називається? Чому ми повинні переплачувати? А в цьому місяці ще й ціну за куб підняли.

Перевірили свої платіжки? У кого ще так???

 

Олена, Нововолинськ

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

23
Коментуймо!

3000
15 Коментарі теми
8 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
15 Автор коментаря
АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Немає платіжок, не носять. Навмисно чи спеціально – не відаю. Навкруги, у ***** Нововолинську, все так. Майдан № 4 треба творити. І то вже. Крапка.

Олег
Олег

А на вулиці потрібно ставити лічильник з термокомпенсатором і все.
http://gazovik.ua/meters/p-schetchik_gazoviy_samgaz_g_4_s_termokompensatorom

Леся

Перевірила свої платіжки, справді нарахували зайве. Було використано 70 кубів газу, по підрахунках ми отрималиб до сплати487,05 грн., а в платіжці 491.93грн., і цеж навіть не 75 кубів, а менше, звідки беруться ці цифри?

Аліна

Я б і уваги не звернула… дійсно.. на 120кубів нарахували зайвих 33,40грн…..

Марі

і я перещітала на 55грн більше,

анти чобіт

очередне покращення

Wagonwheel

ВТВ називається, втрати на Вас перекладають. Втрати в підводному газопроводі до будинку, втрати на редукторі газу. Промислові підприємства вже з років десять оплачують ці ВТВ.
Є методика обрахування цих втрат десь затверджена ще 2006 році (це не точно). Там два основних пункти – обрахунок втрат в залежності від довжини підводного газопроводу (тобто такого що іде від місця врізки газопроводу облгазу до споживача, і найбільше по втратах це в залежності від типу газового редуктора споживача, що перетворює середній тиск газу в малий на якому працює більшість газоспоживчого обладнання)
Тепер добралися і до приватних газокористувачів.

555

Вот і вам пвдвищення ціни не на 50% а на 25%😫
Дибільна держава!
Ненаситні
Ще побачите які суми виставлятьдо оплати!

Артур

Шановні друзі міськгаз тут взагалі як прокладка (резинова). Їхня задача підключати та відключати газ (боржникам). Наша газова компанія це Волинь Збут Газ (Луцьк). Кожен з читачів може дістати свій договір на газопостачання і чорним по білому прочитати там міськгаз лише підтримує роботу та робе дрібний ремонт труб в квартирі/будинку! Головна фірма в якої ми купуємо газ Волинь Збут Газ. Стосовно нарахування це у всіх так через особливість програмного забезпечення постачальника газу. Але це все легко і зручно регулюється з дому без звернення до них. В мене була така ж ситуація яка описана в статі і я дуже легко з неї… Читати далі »

Артур

Я скачав на свій смартфон з плей маркету новий додаток 104 mobail установив та зареєструвався там. Все про все пішло 8 хвилин в мене і це з поганим інтернетом який висне. Так швидше булоб. Отже заходите в програму і бачете якого числа та яким способом було передано ваший показник. Якого числа ви в Банку чи на Пошті оплатили свій газ. І саме головне в додатку ви можете самостійно прописувати свій показник і через секунду бачити ваш рахунок за ваш газ і навіть зразу оплатити банківською картою. Рекомендую цей додаток тим у кого Андроїд. Якщо телефон простий але в дома є… Читати далі »

Аня

І ми зареєструвалися і через комп. вносимо показники і відразу бачимо ціну , суму до сплати. Дуже зручно.

Артур

Раніше я теж переплачувати за газ та електрику. Програмне забезпечення розроблене таким способом що сама програма вам дописує зайві куби чи кіловати. Тут немає вини Газовиків тут вина тих хто писав програму. Але є чудовий вихід зі смартфона чи комп’ютера самостійно вносити в систему свої показники за газ і електрику і платити чесно!

Олена

Артур, так справа в тім, що кількість викорисаного газу якраз і вносилась через інтернет….

Артур

Якого числа ви завжди вносити показники? Я першого. Далі я ніколи на поріг не пускають ніяких контролерів газу чи електрики ніколи. Можливо ви були на роботі а діти чи ще хтось впустив до вашого лічильника контролера а ті нахімічили!

Читач

Не знаю чи правильно мені сказали, але по суті це наше право не пускати за поріг навіть якщо і відкрили. Тому, що це наша власність, а раз лічильник на нашій території у помешкані то наше право самим говорити показник. Бо якшо вони такі розумні то хай би повиводили їх за межі тоді командували. Мало шо. А може я не хочу зайвих очей взагалі в своїй домівці.

РАДАР

Дуже толковий коментар на фейсбук. Olena Chayka: Кількість газу множать на коеф.1,01 (приводять його до t -ри 20 град.поЦельсію та тиску 760мм рт.ст), а потім на ціну газу. Є наказ Мінпаливенерго від 2004року, підписаний міністром Єрміловим. Це для тих споживачів, у яких немає лічильників газу з температурним режимом і тиском. Такий коеф.для кожної області різний. По нашій області на 6 місяців 1,01 починаючи з жовтня, потім 1,0 з квітня. Це так коротко, бо розбиралася з тим. Постає питання, чому через 14років згадують за цей наказ, і під нове підняття ціни на газ? Чому не повідомили споживачів, а тихцем? Коли ми… Читати далі »

Артур

В наших контролерів інша схема. Припруться болота натоптать фіг роззується і головне знімає показник газу скажімо 27 числа а в місяці 30 днів. І каже за ту двійку днів комп’ютер сам по нормативам доплюсує пару гривень! Вам не стоє першого числа нічого подавати. Отака схема їхньої автоматичної надбавки. Схема легальна та закона. І вони (міськгаз) нею активно накидають зайві гривні в рахунок за газ.

Читач

То краще першого числа подавати, сплачувати? (А взагалі з тими різними числами там до 20 там до 5 грубо гаваря. Ні все першого числа і ніколи не помилишся. Все для народу, щоб менше розуміли їхні схеми.

Марія Кантор

А що Ви скажете відносно цього пункту в наших рахунках за жовтень? :”Рішеннями органів влади було унеможливлене виставлення рахунків населенню з приведенням об’ємів спожитого газу до стандартних умов. Як наслідок, за період з 1 грудня 2015 року по 30 вересня 2018 року за Вашим особовим рахунком різниця в об’ємах спожитого газу в стандартних і робочих умовах становить 435.57 куб.м. Питання щодо сплатизаборгованості, яка виникла у споживачів через таку різницю, не врегульовано. Ми інформуватимемо Вас щодо цього питання.” Який так “внезапно”появився в наших рахунках.
Коли нам прийдуть рахунки-повідомлення, щоб сплатити цю заборгованість за 435,57 м3? Ніхто не цікавився????

програміст

кажуть програма винувати, щомісяця накидає пару десятків гривень більше, ніж вкористаного газу по лічильнику.

Марія Кантор

Тут зовсім не має значення коли і якою датою передали показник. Волиньгаз почав застосовувати на наші використані куби коеф. ( в кого 1,01 , в кого 1,04) Цей показник залежить від того, де у вас лічильник: на дворі чи в приміщенні, В кого в приміщенні – то коеф. 101, в кого на вулиці -1,04. Почитайте уважно (особливо жителі сільської місцевості, в яких опалення газом) там ще внизу рахунка маленькими буквами, є ще розмір м3 газу , за який ви винні ще з грудня 2015р. Волиньгаз на цей коеф. помножив все ваше використання газу з 12.2015р. по 09.2018р. Тож чекаємо коли… Читати далі »

Олег