Перевізники плюють на рішення міськради!..

63 2021

Плюють перевізники й на місцеву та обласну прокуратуру.

Не хочуть возити дітей із багатодітних родин безоплатно…

Уже кілька тижнів прокурори б’ють себе у груди, що захистили право дітей із багатодітних родин на БЕЗОПЛАТНИЙ проїзд у нововолинських маршрутках.

Нововолинська міськрада, аби не програвати прокуратурі у судах, рішенням №21/51 від 22 грудня 2017 р. внесла зміни у своє незаконне рішення від 12 жовтня 2017 р. і повернула цій категорії дітей БЕЗОПЛАТНИЙ проїзд.

Рішення оприлюднено на сайті міської ради. Працівники виконкому: начальник відділу зв’язків із громадськістю С.Груй і начальник відділу транспорту Ю.Коцура – давно вже мали донести цей документ до відома громадськості і перевізників.

Громадськість завдяки інтернету здебільшого у курсі. А от перевізники й водії вдають, що ні сном ні духом!..

 

 

Багатодітна мама Мирослава Баюк повідомила РАДАРУ:

 – На маршруті №6 водій автобуса АС 7894 АР Жура Сергій сказав, що ніхто не їздить безоплатно, треба платити.

І я сплатила за дітей. Таке було й у неділю, 21 січня, о 9-й ранку, і в будні дні.

 

РАДАР чекає на коментар від пана Жури і від пана Коцури.

Публікацію надішлемо нововолинському міському голові й у місцеву прокуратуру. Відповіді оприлюднимо.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
63 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
4 років тому

Уже надіслала.
“Нововолинському міському голові В.Б.Сапожнікову
Прошу дієво відреагувати на критичну публікацію про хронічне і масове недотримання водіями та перевізниками в нововолинських маршрутках законодавства України й рішення №21\51 міськради від 22 грудня 2017 р., а також на відсутність контролю з боку начальника відділу транспорту Ю.Коцури.
Посилання додаю:

http://radar.in.ua/pereviznyky-plyuyut-na-rishennya-miskrady/

Адреса для відповіді:
info@radar.in.ua
24 січня 2018 р.”

АНАТОЛЬ_
4 років тому

Ви, панове, хіба не знаєте хто такий С. Жура?..

Нікодим
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Сергій Жура син екс-депутатки Жури. А може ще й інший є у місті С. Жура.

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Нікодим

Немає.

Альона
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Чому тут всі налітають і сварять водіїв, перевізників. Вони взяли на себе зобов’язання перевозити пасажирів і це роблять (про якість мовчу).
А влада сказала що погасить борги по пільговому перевезенні, і цього не зробила, кожному перевізників винні від 80тисяч гривень…. я повністю їх розумію… Такщо люди тут заручники ситуації, говорити треба з владою яка не чує перевізника

Нововолинець
4 років тому
Відповісти  Альона

Так перевізник нехай і говорить з владою – вони обоє порушують закони України (одні відмовляються возити, інші – компенсувати).

Альона
4 років тому
Відповісти  Нововолинець

Говорили перевізники з владою і не раз..

editor
4 років тому
Відповісти  Альона

Значить, не про те говорили. У цих перевізників із Коцурою і Сапожніковим одна мова: як підвищити тарифи, а не як отримати компенсацію.
“Сам Моторс” отримує, а вони чим гірші?

Фея
4 років тому
Відповісти  editor

Я перепрошую. А може то не говорити треба, а писати – оформити звернення як належить письмово з вимогою компенсувати витрати, дочекатись офіційної письмової відповіді, та і по всьому?

editor
4 років тому
Відповісти  Фея

Та звісно, мали б писати. Але не хочуть ускладнювати собі життя. Їм місцева влада і так завжди йде назустріч – коли треба підвищити вартість проїзду…

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  editor

Мова перевізників із місцевою владою боязка і у підлабузливому тоні: бояться, що розірвуть угоду. Окрім того, можливо, при проведенні конкурсу були задіяні корупційні схеми. Якщо влада відмовляється компенсовувати пільговий проїзд, потрібно оголошувати страйк і не виїжджати на лінію. Маєте право, згідно ст 34 Конституції, на свої власні погляди, свободу думки і слова та вільне їх вираження. А стаття 44 гарантує ваше право, цитую: “… на страйк для захисту своїх економічних і соціальних інтересів”. Хтось із перевізників тримав хоча б раз, у своїх руках, Основний Закон держави? То й не плачтеся! На світі набагато більше речей, яких не купиш за гроші, аніж тих які купуються. Організовуйтеся і подавайте суди на місцеву владу. Повірте, ваша справа права і виграшна! Сміливіше.

кажу вам як доктор
4 років тому
Відповісти  Альона

влада бездіяльна . здатна лише провокувати конфлікти між людьми.. та дерибанити в той час, коли люди займаються зясуванням стосунків. Кліптоман иоже лише як липку обдирати народ, а повертати борги, ,відшкодовувати завдані збитки – ХВОРОБА НЕ ПОЗВОЛЯЄ. “Говорити з владою – марна справа,. оскільки вона потребує серйозної фахової психіатричної допомоги.

Саня
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Яка різниця хто такий Жкра.Дякуйте що він вас возить за 3грн бо яйце в магазині 3 грн ви їх берете і мовчите.А солярка 27 грн.

Гастроентеролог
4 років тому
Відповісти  Саня

Бідні перевізники, аж сині.
По-перше, якщо солярка 27 грн., то літр солярки водій використовує не на одну людину, а “наб’є” в маршрутку людей так, що вікна і двері репають. Довелось бути свідком ганебної ситуації, коли вагітна жінка від давки в салоні кричала, щоб не давили, бо вона вагітна.
По-друге, якість перевезень не завжди залежить від грошей, тому що не потрібно ні копійки, щоб салон маршрутки був не прокурений, як в притоні.
По-третє, люди не худоба, салон, включаючи вікна, двері, крісла мають бути чистими, а ці салони не миються від самого першого рейсу. Підлога мало того, що брудна, то ще й обдерта, та задерта, тому потрібно уважно дивитись під ноги, щоб не перечепитись і не впасти. Стіни залапані брудними руками, чи то в мазуті, чи то ще в якомусь непотребі. Погляньте на гумовий ущільнювач на вікнах- якась закисла гидота червоно-коричнево-чорного кольору, яка стікає слизькою субстанцією по стінах, залишається на рукавах курток та пальто. Те ганчір’я, яке вісить на вікнах абсолютно не повертається рука написати- “штори”, брудне та смердить несамовито.Обшивка на кріслах обшарпана, лосніє від наслоювання бруду, іноді краще стояти, ніж сісти у якусь гидоту.
По-четверте, зачасту водій скандалить зі старенькими, дітьми, хамить та поводить себе, як останнє бидло.
Вам самим не соромно їздити за кермом таких автобусів? Ви люди чи хто? Напевно, не пасажири повинні мити ваші маршрутки.
Може це і є ці оспівані “послуги”, за які ми маємо навколішках дякувати?

Таня
4 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

Бидло як ви виразилися не водій а ці що рвуть сідушки ,пишуть по них,і витирають руки в штори ,чи то водій все рве,вимазує,і по сідушках розливає олію або рибу ловить на сідушки.Я була свідком як водій зробив зауваження жінці яка поставила пакет в знього щось икло то її чоловік чуть не побив водія,но ніхто не зробив зауваження цім людям.

Гастроентеролог
4 років тому
Відповісти  Таня

Уважно читайте,ніхто не звинуваував водія у тому, що він рве, пише та витирає, мною було написано:”По-четверте, зачасту водій скандалить зі старенькими, дітьми, хамить та поводить себе, як останнє бидло.
А “сідушки” від років рвуться, бо їх ніхто не доглядає.
Ну, і люди, звичайно є бидлуваті, що пишуть і рвуть.

editor
4 років тому

Люда Шабас: У маршрутці 13 я спитала водія чи можна дітям по посвідченні їздити і він махнув головою що ні.

доки це триватиме
4 років тому
Відповісти  editor

Марщрутчики 2 і 6, взагалі ,не в курсі ,що відновлено пільги дітям з багатодітних сімей… ПРОКУРОРИ треба поновити суд та притягати до відповідальності братву та повернути збитки багатодітним родинам з кишень чиновників.

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  доки це триватиме

Цей ваш анонімний коментар не більше, аніж декларація намірів. Це мене завжди дивувало і дивує дотепер. Хто буде притягати до відповідальності “братву”? Хто поверне збитки багатодітним родинам із кишень чиновників? Зорганізуйтеся, ви молоді й сильні, і зробіть хоч щось, у своєму житті – корисного і потрібного собі та людям!

доки це триватиме
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Анатолію, а чому вас так дратують анонімні правдиві коментарі? Ліпше анонімно сказати правду, ніж офіційно та відкрито допомогати Сторонському через Вищі суди узаконювати посади або сприяти через міський суд Сторонському відмазатися від вживання нецензурщини у громадських місцях. Щось ваші коментарі не зовсім відповідають справам.

editor
4 років тому
Відповісти  доки це триватиме

Ну, це ви загнули… і перегнули. Особливо щодо суду зі Сторонським за його матюки.

доки нас дуритимуть
4 років тому
Відповісти  editor

А НАВІЩО БУЛО ІНІЦІЮВАТИ СУДОВУ СПРАВУ, ДЕ НАВІТЬ НЕ БУЛО ПОТЕРПІЛОТО ?

Natali
4 років тому

У маршрутці 9запитали у шофера про пільговий проїзд дітей з багатодітної сім’ї,на що він сказав що це приміський маршрут і на них не розпространяється рішення міськради

editor
4 років тому
Відповісти  Natali

Дітям з багатодітних сімей (троє і більше дітей) надаються такі пільги, як безкоштовний проїзд у всіх видах міського пасажирського транспорту (крім таксі), в автомобільному транспорті загального користування в сільській місцевості, а також у залізничному і водному транспорті приміського сполучення, автобусах приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрішньорайонних, внутрішньо-та міжобласних, незалежно від відстані.
Так пише закон.
Ви можете звернутись на фейсбук до Івана Мирки, начальника департаменту транспорту Волинської ОДА. Він відкритий для спілкування на своїй фейсбук-сторінці.

пільговик
4 років тому
Відповісти  editor

,А що до І. Миряки звертатися, якщо і ОДА і прокуратура і депутати усіх рівнів бездіяльні щодо цього та й інших порушень міськради. Відписки – це все на що вони спроможні.

? ? ?
4 років тому
Відповісти  Natali

А чому прокуратура така бездіяльна ? Слабо прокурору або меру перевірити як виконуються внесені зміни до рішення міськради щодо перевезень пільговиків ? А чому це прокуратура така лояльна до порушника-відповідача ( міськради ) та не довела діло до кінця ? Коли на порушників при владі будуть накладатися стяннення та притягнення до відповідальності за порушення законів ? Чи не провокує така безкарність міськрали в подальшдму ігнорувати ЗАКОНИ УКРАЇНИ ? Коли настане край отаким договорнякам ?

editor
4 років тому

Olla Tarnavska: Я рiдко користаюся нашим маршрутним транспортом, проте, одного разу – це була 2, на зупинцi по вул. Св. Володимира бiля Кулiнарii, Зайшла дiвчина рокiв 15, показала посвiдчення, то шофер почав так кричати, нiби йому апендицит без наркозу вирiзали I ще ножицi залишили на згадку!!!
Дiвчина спокiйно йому вiдповiла, що особисто ходила в мiську раду до ….(не запам’ятала я прiзвища), так той “кэровца” так сказати вiдповiв, що власнику – ДО ДУПИ!!!, саме так!!! ЯК ВIН ТАКИЙ РОЗУМНИЙ ХАЙ САМ ЗА ВСЕ ПЛАТИТЬ!!! А ВОНА АБО ПЛАТИТЬ АБО ВИХОДИТЬ! Ось так дiвчина заплатила 1,50, так I сказала – добре я заплачу 1,50, хоча це був вихiдний, оскiльки я знаю деякi наглоття ще деруть 3 грн. з дiтей в вихiднi

Вадим
4 років тому
Відповісти  editor

А, що хіба 1.5грн варто того, щоб не оплачувати? Я рахую, що нехай депутати приймуть рішення про компенсацію перевізникам з місцевого бюджету, тоді і проблема відпаде. Або нехай свої муніципальні рейси запускають.

editor
4 років тому
Відповісти  Вадим

Думаю так само. Потрібні муніципальні автобуси і/або компенсація перевізникам, так само як ОДНОМУ з перевізників регулярно компенсують за доїзд пільговиків на дачі.
Особливо ж потрібен комунальний транспорт на маршруті №13.
Але там і селищна влада має ворушитись.

Небайдужий
4 років тому
Відповісти  editor

Компансація з міського бюджету? А де в міському бюджеті набрати коштів? Це держава має компенсовувати з Державного бюджету, не вводьте людей в оману. Так само комунальні автобуси. Один автобус 1,5 мілн, на місто треба хоча б 7, і хто виграє в результаті?

editor
4 років тому
Відповісти  Небайдужий

А ви поцікавтесь, який у Нововолинська щорічний бюджет. Будете дуже здивовані. 7 автобусів купити – елементарно. І вони ж окупляться.
10 мільйонів – це Коптюку на раз-два закатати в асфальт чи старі труби прокласти під виглядом нових.

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  editor

Більше 500 000 000. Це, для тих, хто не дружить із цифрами – пів-мільярда гривень. Елементарно, написати інформаційний запит міському голові і попросити надати дані про видатки нововолинського бюджету, скажімо, за 2017 рік. А потім промоніторити куди і скільки було витрачено. Хто це зробить? Я допоможу консультацією. І навіть, беруся подати до суду за неправдиву відповідь чи відписку. :))

обпльовані ким?
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Допоможжіть багатодітним матерям з Благодатного. А то вони з розпачу вирішили звернутися до Громика. Ото рішалу найшли.. Ще у треба було поскаржитися Бабійчуку Б. або меру, який провернув цю оборудку. Грося винні. мик і Бабійчук від мерії вогонь відводять, кажуть що це маршрутчики ,,які “плюються ,винні в усіх негараздах. Нараду збиратимуть з перевізниками.

порада небайдужому
4 років тому
Відповісти  Небайдужий

Красти менше требе та націоналізувати хоча б частину вдерибаненого, то й на тролейбуси для усіх без виключення пільговиків . як у Луцьку ,коштів вистачило б . Нпвіщо така влада , коли батьки утримують школи і садочки,. хворі спонсорують лікарні, пільговики — транспортний бізнес.

editor
4 років тому

Василь Троць: Дуже файно!!! “Ми не визнаємо цього рішення”, а завтра я не визнаю податкового кодексу і перестану платити податки… А що, мені так хочеться…

гість
4 років тому

а давайте безоплатний проїзд зробимо в таксі, літаках. В продуктових магазинах рохдають продукти задармо

КОМУНІЗМ
4 років тому
Відповісти  гість

Так цей ” безоплатний” комунізм уже давно і в Україні існує, Тому й не вистачає коштів на відшкодування за проїзд у маршрутках пільговиків.

для Народу
4 років тому
Відповісти  гість

На безоплатні гулянки у ресторанах , то в мерії шаленні кошти є( і підтримок держави не треба ). А на півтарілки супу дитині атошника у шкільній їдальні ніяк віднайти у бюджеті міста не вдається,.

editor
4 років тому

Тетяна Павловська: 23 січня о 16.40 водій маршрутки 2 на зупинці біля кафе «Мангал» не просто не зупинився, а проїхав з більшою швидкістю, при цьому ледь не збив з ніг пішохода!!!
При цьому автобус був напівпорожній.
На превеликий жаль не встигли записати номерні знаки…

Народ
4 років тому
Відповісти  editor

Шановні громадяни міста і всієї країни, як Ви не можете зрозуміти,що в цій ситуації влада всіх рівнів скидує відповідальність з себе на простих людей. Нацьковує громадян міста на перевізників,які є давним давно заложниками ситуації коли влада нехоче надати людям пільги . Як люди нерозуміють що маршрутки це не громадський транспорт а приватний. Пільги повинна давати держава,влада,а не простий підприємець як всі інші. Тому.,шановні, прошу Вас скировуйте свій гнів хоча б на місцевих можновладців. Хай вони вимагають щоб Верховна Рада,кабмін виділяли гроші на всякі пільги….. Зрозумійте, перевізник такий самий підприємець як і мільйони підприємців України, тільки він чомусь повинен надавати пільги, замість держави,з своєї кишені.

Фея
4 років тому
Відповісти  Народ

То мені цікаво приватні аптеки продають ліки по знижках/пільгах за чий рахунок?

пільговик
4 років тому
Відповісти  Народ

А чому ” Перевізники плюють на рішення міськради!..” Дивний заголовок…. Це міськ рада, прокуратура, чиновники усіх рівнів” плюють” на Закони України. Рішення шодо пільговиків ,( а там крім дітей порушені права пенсіонерів і ін. категорій пільговик) на сьогодні не є “СКАСОВАНИМ”, завдячуючи некомпетентності прокуратури та обласним службам і депутатам, які не взяли на контроль це питання та не посприяли відновленні законних прав пільговиків та Конституції України, на сторожі яких правоохоронці та державники і службовці повинні стояти як атошники на сході України.

Саня
4 років тому

Люди якщо держава в бюджет незаклала коштів на пільгове перевезення то чим винні перевізники

editor
4 років тому
Відповісти  Саня

а чим винні діти з багатодітних родин і пенсіонери?..

багатодітні
4 років тому
Відповісти  editor

А осрбливо “не винна” прокуратура, яка так і не спромоглася скасувати протизаконне рішення міськради.

гість
4 років тому
Відповісти  editor

якщо перевізники не будуть заробляти, вони не зможуть працювати і тоді будете ходити пішки.

editor
4 років тому
Відповісти  гість

Тоді люди підуть пішки до міськради, винесуть усіх “батьків міста” разом із кріслами і перекриють тими кріслами трасу.
Треба відновити в місті комунальний транспорт, це давно на часі.

С.Олександрович
4 років тому

Проблема з маршрутками на 13 маршруті і така буде проблема на місті .Люди може пора подумати про автобуси.Одні багатодітні роблять погоду я знаю сімю в яких четверо дітей мама дома а тато на заробітках вони не платять податків а пільгою хочуть користуватися .Думаю що держава несправедливо поводиться з людьми а перевізники крайні оостались. Но без маршруток буду погано.А це до того йде. Я був у Ковелі і попала газета місцева і там прочитав що ціна піднімається на проїзд .А в нас ще ніхто не піднімає .Але в Ковелі малі маршрутки їздять і дуже рідко їздять.Люди давайте збережем оте що маємо.

Фея
4 років тому
Відповісти  С.Олександрович

Цікава картина вимальовується – коли десь хтось на якійсь роботі має невелику, по його поняттю, зарплатню, то заручниками роблять людей.
Мої сусіди не платять за опалення і заборгували дуже велику суму, але це не моя проблема, а теплокомуненерго. От хай теплокомуненерго і подає позови до суду на таких, як мій сусід, щоб стягнути борги.
Перевізникам винна гроші держава чи міськвиконком? Перевізникам потрібно це достеменно з’ясувати і теж позиватися до суду, або хоч спробувати щось подібне зробити.
Коли я не пільговик, а автобуси їздять рідко, бо держава перевізникам гроші заборгувала/чи міськвиконком, то чому я маю страждати через чужі проблеми?
І чому через повний кавардак у сфері транспортних пасажирських перевезень мені мають піднімати ціну на проїзд?

Саня
4 років тому
Відповісти  Фея

Ціну піднімуть обов’язково солярка виросла податки теж виросли в Червонограді з 1.02.18р.ціна проїзду 5грн.а в Нововолинську 3 грн я думаю що нас також це чикає.

правда
4 років тому
Відповісти  Саня

В Червонограді тільки дві шахти закрили. Решта шахт успішно працює. А в Нововолинську усі шахти понищили .Лише дві ледь-ледь жевріють. А те що проїзд в Червонограді 5 грн. – брехня.

15 М-Н
4 років тому
Відповісти  Саня

В ЧЕРВОНОГРАДІ ДОЗВОЛЕНО АВТОНОМНЕ ОПАЛЕННЯ КВАРТИР. А в нас климовичі на автономку ЛИШЕ 15-Й мікрорайон перевели (у передвиборчих програмах тільки, на жаль) То, може, і владу собі з Червонограда випишемо в обмін на своїх БРЕХУНІВ?
Шахти запрацюють усі, завод СТО відновиться. ШАХТА 10 добудується – то й за проїзд по 5 грн. можна буде платити.

editor
4 років тому
Відповісти  15 М-Н

Наших БРЕХУНІВ червоноградцям і даром не треба!
А от наших шахтарів вони досить успішно переманюють на свої шахти.

ГІСТЬ
4 років тому
Відповісти  editor

Ви праві ,ці БРЕХУНИ ніде і нікому не потрібні, тому й тримаються мертвою хваткою у нашому місті стільки каденцій.

анти чобіт
4 років тому
Відповісти  15 М-Н

закон один для всіх,якщо в червонограді дозволено то чому автономка у нас тільки у ізбранних

ковельчани для С Олександрович
4 років тому
Відповісти  С.Олександрович

Погане треба змінювати на краще, а не терпіти та” зберігати” свавілля.
В тому ,що тати їдуть на заробітки – не вина багатодітних сімей, а провина злодіїв при владі.
Мамі з 4-ма дітьми в цивілізованому світі доплачують по 1000 євро на кожну дитину!
У Ковелі маршруток набагато більше, ніж у Нововолинську, в т.ч. і приміських. А тому курсують вони частіше, ніж через 5 хв. НІХТО ЦІНИ НА ПРОЇЗД НЕ ПІДНІМАВ.

Natasha
4 років тому

Може нехай міська рада спочатку виконає свої зобов’язання відремонтує дороги,намалює розмітку. А потім вже міську раду можна по пільговим квиткам на кінечну станцію в Низкіничі.