Перший пішов! І задекларував

3 408

Першим волинським посадовцем, що задекларував свої доходи через інтернет, виявився головний податківець Володимира-Волинського Ігор Пакулець.

Чиновники, робіть як він!

1 вересня в Україні запрацювала система обов’язкового електронного декларування державними чиновниками майна.

5 вересня на спеціалізованому сайті Національного агентства запобігання корупції у відкритому доступі з’явилася декларація начальника Володимир-Волинської ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області Ігоря Пакульця.

 

 

 – Гарний приклад для наслідування іншими посадовцями…

 Ось чому цих декларацій так боялися окремі чиновники, які не зможуть приховати майно своїх “бідних” дружин, дітей, батьків.

Чекаємо з нетерпінням декларацій “вічних” волинських мерів, – пише на фейсбук володимирський громадський діяч Анатолій Сорока.

Довідково

З 1 вересня всі посадовці (у тому числі нардепи, міністри і президент) мають подати розширену декларацію про доходи через Інтернет.

Упродовж 60 днів всі без винятку посадовці високого рівня мають подати декларацію про доходи та майно своєї родини.

 

Джерело: “Волинь і світ” volynlife.com

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
3 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
6 років тому

До речі, дуже детальна декларація. Нововолинські чиновики й депутати, а вам слабо?..

Анатоль_
6 років тому

Беззаперечним фактом є те, що більшість нововолинських місцевих високопосадовців регулярно приховують свої справжні доходи. Те, що вони пишуть у деклараціях є лише мікроскопічною часточкою їхніх гігантських статків, котрі нажиті корупцією. І, очевидно, у кримінальних угрупуваннях організованого злочинного світу Нововолинська. Скажіть, яким чином пенсіонерам платитимуть достойні пенсії, а працівникам-бюджетникам нормальні зарплати? Студентам – стипендії, а іншим знедоленим та калікам – такі соціальні виплати, щоби за них можна було прожити? Левова частка коштів, як вбачається, розкрадаються. Навіть у власноручно заповнених деклараціях міських чиновників можна знайти два-три, а то й більше , ними ж і задокументованих фактів приховування свого справжнього багатства. Я зверну Вашу увагу, наступного разу, на конкретних прикладах у опублікованих багатіями Податкових деклараціях. Там добре все видно й неозброєним оком.

юрий
6 років тому

живу в очікуванні декларацій найчесніших, найскромніших, з живущих на одну з/п, найшанованіших наших мера товариша віктора борисовича сапожнікова і його зама андрія сторонського………дякую