Вони це зробили!.. Дитячий майданчик більше не сусідить зі смітником

39 2907

Довго й нудно просили мешканці 6-го мікрорайону Нововолинська перенести смітники подалі від дитячого майданчика. Чиновники чхали і плодили відписки.

Тоді молоді батьки зібрались – і…

І перенесли ті контейнери самотужки!

Готові винести на смітник і лінивих владців.

 

Розповідає голова асоціації “Містечко” Руслан Влодарчик:

– Три роки поспіль люди зверталися з цим питанням до “батьків міста”. Просили, переконували: перенесіть контейнери в інше місце!

Смітники розташовані за 10 метрів від дитячого майданчика. Біля них – бетонна пішоходна доріжка, якою третина дітей з 5-ого мікрорайону та самбуду ходять до школи і зі школи. Ходять повз антисанітарію. Бо там прибирай не прибирай, а вітер все розносить знову…

Огорожа – просто сітка, а не металопрофіль, який захищає від вітру. Не завадила б і покрівля від негоди.

 

 

Може, на сміттєвий майданчик і є документація, погодження, але в мешканців будинку №2 у 6-му мікрорайоні згоди ніхто не питав!

А на всі прохання перенести смітники подалі людям надходили лише відписки.

 

 

Цьогоріч знову було колективне звернення з підписами до владців, було й звернення на депутата М.Карпача. Заступник нововолинського міського голови В.Рожелюк відписав: погоджуйте територію з сусідами.

Тобто ви сваріться між собою, а влада осторонь…

 

 

Хоча коли вирішили встановити контейнери у дворі біля “Базиліку”, попід носом у мешканців, то й норми не потрібні, і людей не питали.

Тому сьогодні молодим батькам із будинку №2 урвався терпець. І першими збунтувалися мами…

 

 

Влада ігнорує, не сприяє – ОК, ми робитимемо як НАМ краще. Дітки більше не будуть бавитись у смітті!

Чоловіки зібралися – та й перенесли смітники в більш придатне місце.

 

Велика культурна революція!

 

Це місце у стороні, є доїзд і бетонне покриття, лишилося впорядкувати й огородити.

 

 

А на старому місці тепер лише оголошення…

 

Увага, смітники переїхали!

 

 

РАДАР пересвідчився: мешканці налаштовані рішуче. Вони застерігають чиновників і комунальників:

  • Якщо буде супротив, то ми готові хоч щодня носити ті смітники на нове місце.
    А можемо й збайдужілих чиновників винести на смітник!!!

 

Фото, відео – Руслан Влодарчик

А тут одне зі звернень народу до влади:

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
39 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
6 років тому

Недовго діти й батьки з будинку №2 раділи, що на дитячому майданчику почистішало.
Мешканці будинку №6 гонорово повернули смітники на старе місце.
Типу: терпіли? і терпіть далі, а нам біля дитячого майдачика викидати сміття зручно!!
Цікаво, яким буде наступний хід мешканців будинку №2?
РАДАР стежить!

Катерина
6 років тому
Відповісти  editor

так, їм зручно!!!біля себе два контейнера стоїть то вони туди не кидають,та і діти не граються на нашому майданчику!!!вони ж собі ціни не сложать ,заїзд на парковку через будинок №8,мусор викидати теж їм зручно тут,бо вони до машини йдуть та викидають!!!блатота та й все!((((а ви простий народ ,як кажуть, сидить та мовчіть ((вибачте ,але це просто свині!!!!!

мешканка
6 років тому

КОНТЕЙНЕРИ ТУДИ СЮДИ-ПРИКОЛЬНО.

editor
6 років тому
Відповісти  мешканка

там депутат якийсь є?.. Таке враження, що нема. У кожній конфліктній ситуації депутат від округу має прийти до людей, вислухати, подивитись. І разом з ними знайти прийнятне рішення.
Шкода, що Влодарчик зараз не є депутатом міськради.

Анатоль_
6 років тому
Відповісти  editor

У Нововолинську, схоже, немає ж- о -д- н- о- г- о місцевого депутата. Прийоми виборців не ведуться. У біди та турботи громадян вони не втручаються. Деруть руки не за те що треба. Чи воно їм треба?

Мешканка
6 років тому

Про що ви говорите,який заiзд через 8 будинок.,Це ж вони пiд вiкнами 6 будинку зробили автостоянку ,та СТО.,i нiколи пiсля себе, там не прибирають. А ми ставимо машини на своiй тереторii, бiля пiдiзду,i смuття викидаем у своi контейнери.

Катерина
6 років тому
Відповісти  Мешканка

сьогодні бачила дуже цікаву картину,самі винесли контейнери ,вчора хтось переніс їх назад,так самі сьогодні мусор в них і викидали…то питання на засипку,навіщо ви їх перетаскивали ,якщо мусор туда й кидаєте????странний в нас народ!!!!

мешканка буд.8
6 років тому

шановний пане Влодарчик яке право ви маєте лізти в чужий двір? Мешканці вашого будинку №2 мають свої ящики для сміття, хай туди і викидають сміття. А то що виходить: самі носять сміття в наші ящики. а потім їм це заважає . І вони їх переносять з місця на місце. А нас хтось питав? Ми в ваш двір нелізимо, наведіть спочатку поряток в себе.

Влодарчик Р.І.
6 років тому
Відповісти  мешканка буд.8

ДЯКУЮ ЗА ПОРАДУ….НАВІВ!!!

Влодарчик Р.І.
6 років тому
Відповісти  Влодарчик Р.І.

до мешканки буд.8…двори відання яких в Асоціації постійно прибрані, в цьму році пофарбовані, покошені в цьому році вже тричі, всі лавочки, смітники, дитячі качелі і все що находяться в дворах відремонтовані…А ТЕПЕР ВИГЛЯНЬТЕ В ВІКНО ТА ОЗИРНІТЬСЯ!!!!
П.С. ПРО БРЕВНО В ОЦІ РОЗПИСУВАТИ НЕ БУДУ

мешканка буд.8
6 років тому
Відповісти  Влодарчик Р.І.

Виглядаю в вікно кожного дня і наш двір мені подабається. Дитячі качелі, лавки в нас теж пофарбовані. А до чого вони тут, коли мова їде про ящики для сміття?

Влодарчик Р.І.
6 років тому
Відповісти  мешканка буд.8

Ми в ваш двір не ліземо, наведіть спочатку порядок у себе.

мешканка буд.8
6 років тому
Відповісти  Влодарчик Р.І.

Добре. Кожний мусорний пакет кинувший мешканцями вашого будинку в наші ящики, будуть під вашими підїздами.

Катерина
6 років тому
Відповісти  Влодарчик Р.І.

в нашому будинку повний порядок!!!!!!не чіпайте нас,ми вас ніколи не трогали,то й ви не трогайте!а по поводу двора,вийдіть та подивіться,які красиві в нас лавочки,які красиві в нас качелі…одна машинка чого коштує,красота да і только!!!!займайтеся собою!!!!не зачепайте нас!!!!

Віка
6 років тому

Матінко! А що це за хащі за смітниками на двох самих верхніх фото? Там ще чупакабра не оселилася?

мешканка буд.8.
6 років тому
Відповісти  Віка

ЖЕК не косить бо не їх територія, Влодарчик теж саме. ват і ростуть такі хащі. невеличкий кусочок, а немаєкому викосити.

editor
6 років тому
Відповісти  мешканка буд.8.

Влодарчик вам не найнявся, правда? І тягати смітники назад знайшлись охочі. А викосити нема кому?..

мешканка буд.8.
6 років тому
Відповісти  editor

а міг би і зробити таку послугу, можливості в нього є. Наш будинок більше 50% АТОшники,а Влодарчик волонтер. Чи він волонтером був тільки до виборів? А смітники назад тягали жителі буд.6.

editor
6 років тому
Відповісти  мешканка буд.8.

Людино добра, Влодарчик конкретно й волонтери загалом вам нічого не винні! Кожному з них треба уклінно подякувати, що витрачали/ витрачають на волонтерство свій час, кошти, нерви, здоров’я. Припустимо, 50% вашого будинку – учасники АТО (насправді, мабуть, менше). Але ж інші 50% разом з вами могли б стати волонтерами, як Влодарчик. Хто заважав? Та й робили б усім послуги надурняк…
До речі, хто ваш депутат у міськраді?..

Катерина
6 років тому
Відповісти  editor

ті хто допомогав,(охороняй їх Господь) ті й досі допомагають та не роблять з цього показуху,як деякі…не треба гребсти всіх під одну гребенку…..а насправді ви не знаєте скільки в нас АТО живе.а зі своїм волонтерством ми самі розберемся…..та й ви і знати не будете…..є така пословиця (Колі хорош, так не хвастай: тебе і так помітять.) .я вже писала раніше,—не трогайте наш будинок!!!!

Образи видалено. Модер

Катерина
6 років тому
Відповісти  Катерина

звертаюсь до модератора!!!!які образи видалено????жодної образи я не писала…!!!!! і тут брешуть,а ви хочете щоб наша влада не брехала!!!!!

editor
6 років тому
Відповісти  Катерина

Здається, ви настійливо радили комусь “сидіти й мовчати у тряпочку”. Це не образа? Будь ласка, доносьте до людей свої думки й емоції акуратніше.

мешканка буд.8
6 років тому
Відповісти  editor

а ви думаєте ми мало зробили для своїх хлопців, тільки з фотоапаратом не бігаємо і не афішуємо. Ви що думаєте добре сидіти біля телефону і чекати дзвінок щоб хоч голос почути (знати що живий), це вже третій рік. Чи ви рахуєте що волонтери більше за нас зіпсували свої нерви та здоровя. Я не буду говорити за всіх волонтерів, але такий волонтер як Влодарчик, вважаю, він це робить для піару. А про свій час і кошти я взагалі говорити навіть не хочу. А ті чоловіки які залишились у дома (а це більшість пенсіонери) вони нам (жінкам) і так допомагоють як можуть, як ви пишете “надурняк”.

editor
6 років тому
Відповісти  мешканка буд.8

Я вважаю, що ви не так “рахуєте”. Не те треба рахувати, хто більше зіпсував собі здоров’я: ви чи волонтери. Полічіть краще, скільки за цей час вкрала влада. Центральна. Місцева. Подумайте, чому війна досі триває. Кому вигідно.
Усі претензії до Влодарчика можете висловити на його сторінках у соцмережах. Він є і в Однокласниках, і на Фейсбук. А РАДАР не треба використовувати для зведення дріб’язкових і АНОНІМНИХ порахунків.

Влодарчик
6 років тому
Відповісти  мешканка буд.8

до “мешканки” – про те, що ховався, про боягузтво та Василя з 6-ого будинку. У середу ми біля тих смітників зустрічалися. Був Василь і декілька дівчат з 6-ого будинку. Поговорили та прийняли оптимальні рішення… І МИРНО РОЗІЙШЛИСЯ.

мешканка буд.8
6 років тому
Відповісти  Влодарчик

“оптимальне рішення” -це перенесення ящиків блище до школи. Я теж розмовляла з Василем. Це не є вирішення проблеми, це перекидання проблеми з одних плечей на інші.

Анатоль_
6 років тому
Відповісти  мешканка буд.8.

Ви б назвалися, боягузко. Я – А. Бідзюра. А Ви хто?

Катерина
6 років тому
Відповісти  Анатоль_

модератор!!!!а ось це вже образа!!!!!!!чому не видалено?????

editor
6 років тому
Відповісти  Катерина

Це Анатоль не вам, а попередньому оратору – “мешканці буд. 8”. Людина не назвалась, анонімно звинувачує інших… Анатоль має право на таке оціночне судження.

Катерина
6 років тому
Відповісти  editor

означає що анатолію можна ображати та казати *боягузко*! а сказавши *сидити й мовчати у тряпочку * -це образа????ах ну да ,тут же теж все схвачено Анатоль похоже ваш знайомий,а ми хто простий народ.да й тільки!!!!все з вами ясно !!!нема чого з вами й мови мати!!!!!

editor
6 років тому
Відповісти  Катерина

Анатоля справді давно і добре знаю, це Анатолій Миколайович Бідзюра. І ми з ним теж – “простий народ”. А ви наразі – прості аноніми. Тому “сидіть і мовчіть у тряпочку”. Це ж не образа, по-вашому 🙂
Чи все ж таки неприємно, коли так тобі кажуть інші?

Катерина
6 років тому
Відповісти  editor

ось люди вам і все!!!Анатоля знаю,так що може писати образи!а тебе не знаю ,так що ні неможешь писати свою думку!!!!дійсно ,тільки час на вас марнуєшь!!!піартесь далі……..

editor
6 років тому
Відповісти  Катерина

О невдячність. 🙁 Всю вашу думку оприлюднили, лише видалили одненьку образу. Висловлюйтесь охайно, і буде вам щастя. Знаків оклику можна ставити трохи менше 🙂 – тоді ваша думка виглядатиме виваженіше.

Катерина
6 років тому
Відповісти  editor

скільки хочу стільки ставлю!!!не тобі мене вчити!ти б краще не тут з жінками спорив,а зібрав речі та поїхав в АТО,там тебе дуже ждуть -редактор!а з жінками спорити всі можуть!а в інтернеті спорити то взагалі ти не мужик,ти нікто!не образливо ж я звернулась!

editor
6 років тому
Відповісти  Катерина

А я й справді не мужик, я – жінка. 🙂 Катю, ви б звернулись до нас на пошту сайта, ми б спокійно поспілкувалися. Бо, бачу, вам накипіло, і справа явно не у Влодарчику, не у Бідзюрі й не у мені…

Влодарчик
6 років тому
Відповісти  мешканка буд.8.

Що стосується вашого будинку, волонтерства та АТОшників, подивіться мою замітку річної давнини на ОК та ФБ. в багатьох групах. Більше трьох місяців писав та платив по вашому сусідові Фураєву. Робив рутинну роботу майже кожен день… і рахував це своім обов’язком… бо він був там, а я був удома.

Влодарчик
6 років тому
Відповісти  Влодарчик

ПИСАВ ТА ПОСТИВ

Влодарчик
6 років тому
Відповісти  мешканка буд.8.

Ця і інші територіі на балансі міста. На благоустрій виділяються кошти. У 2016 році приблизно 5.9 млн. грн. Ці кошти йдуть на прибирання вулиць, парків, озера, обрізку дерев, косіння трави, догляд за квітниками,прибирання та посипання в ожеледицю, на прибирання снігу… НА ЦЕ ВИДіЛЯЮТЬ кошти в бюджеті.
То чому ми, чи ЖЕК, чи ще хтось маємо своїми силами та за своі кошти виконувати чужу роботу?
ЯКШО ХТОСЬ БАЖАЄ БУТИ БЛАГОДІЙНИКОМ ЗАМІСТЬ ВИМАГАТИ ВІД ВЛАДИ ВИКОНАННЯ СВОІХ ОБОВ’ЯЗКІВ – нічого не маю проти.

мешканка буд.8
6 років тому
Відповісти  Влодарчик

робити можна багато чого, але хочеться бачити результат. Більше нічого писати нехочу, тільки дором час трачу.