7 вересня о 15.00 суддя Нововолинського міського суду Микола Ушаков розпочне розгляд доволі скандальної справи.

Про незаконне, на думку позивача Анатолія Бідзюри, суміщення Андрієм Сторонським посад секретаря Нововолинської міськради і першого заступника міського голови.

Якщо суд візьме до уваги аргументи позивача, Нововолинській міськраді доведеться скасувати своє рішення щодо  затвердження Сторонського на одній із цих посад.

Не виключено, що з відповідачів стягнуть і певну суму коштів…

 

  – Андрію Мироновичу, прокоментуйте позов Бідзюри!

  – *** *** *** (пі-пі-пі)!!!

 

РАДАР дістав від невгамовного позивача отаке запрошення:

“ЗАПРОШУЮ всіх небайдужих на другий судовий адміністративний процес, де розглядатимуть мій позов до нововолинського міського голови Віктора Сапожнікова, першого заступника міського голови, секретаря міської ради Андрія Сторонського та Нововолинської міської ради.

 

Такі ж повістки отримали міський голова і секретар міськради. Але – як відповідачі

 

Перший судовий процес – щодо приховування інформації – відбувся у селищі Іваничі. Районний суд в особі судді І.Невєрова цілковито став на мій бік і зобов’язав найвищу посадову особу міста надати мені рішення виконкому щодо виділення житла за 2004-2015 рр.

Там, напевно, натраплю на прізвища кумів, свояків, сватів, небожів та інших наближених до нововолинської влади, котрі отримали комунальне житло, земельні ділянки з фінськими будинками й інше громадське майно. І, вочевидь, успішно приватизували його.

 

Бідзюра опублікує розсекречені рішення виконкому на своєму сайті “Красти не можна”

 

У другому судовому позові вимагаю скасувати рішення сесії міської ради № 2/5 від 12 листопада 2015 року щодо суміщення Сторонським двох посад – секретаря міської ради та першого заступника міського голови. Адже таке категорично заборонено «Законом України про місцеве самоврядування», стаття 50, пункт 2.

 

  – Бідзюро, ти мене дістав!!! Ех, мало я тебе матюкав у приймальні виконкому!..

 

Перше судове засідання почнеться 7 вересня 2016 року (у середу) о 15.00 в Нововолинському міському суді за адресою: вул. Гагаріна, 14

Зпрошую всіх членів територіальної громади Нововолинська!

А.Бідзюра“.

 

Місце зустрічі змінити вже не можна…

 

На фото вгорі – Андрій Миронович Сторонський

Усі фото надав А.Бідзюра

Прочитав сам? Поділись з іншими: