Пі-пі-пікантні фото. 18+!!!

9 3136

Ці фото зроблені явно не сьогодні 🙂 Але побачити таке неподобство можна щодня, як не щогодини!

Юні європейці облаштували попід чужими вікнами сортир. Поливають травичку з ранку до ночі. Ну, й не лише поливають…

Мешканці будинку №14 на вулиці Грушевського в Нововолинську вже запасаються протигазами. Відчинити вікно неможливо. Сморід нестерпний. 

Люди просять міську владу встановити там або біотуалет, або відеокамеру з публічним доступом. І штрафонути порушників правил благоустрою так, щоб забули туди дорогу раз і назавжди. 

 

 

А ще бомжі там наскладали різного хламу. Як запалає синім полум’ям – мало не видасться.

Третя школа зовсім поруч.

Є в нас якісь інспектори з благоустрою? Є працівники ВУКГ, наділені правом складати адмінпротоколи? Поліція є, врешті-решт?

Зробіть спільну засідку – й запишіть те все на відео. Як зрошують газони, як оформляєте протокол. Поб’є всі рекорди переглядів у соцмережах.

Ну, а шо робити? Пропонуйте свої варіанти, громадяни.

Бо мешканцям те сороміцьке кіно вже остогидло. 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
9 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому

А для кого це написано? Ви кого хочете пристидити…міську недолугу владу чи людей,в яких очі на лоба лізуть? Можливо варто задати питання чому супермаркети відкриваються без туалетів…чому на дверях стадіону висить об’ява- ” Туалет не працює”…чому в “мерії” туалети замкнені…чому в “старому горкомі”,де безліч різних служб, в кожному кабінеті “свій” ключ від туалетів?… Пишите,штрафувати людей…? А ви спробуйте… Для початку головою думати чому все так і що потрібно змінити…або нового мера запитайте коли відімкне туалети в мерії…

РАДАР
1 рік тому

А ви спробуйте… пожити над цим сортиром. А тоді думайте. Головою.
Цих ***кунів не змінить доступ до туалету у школі, мерії чи магазині. Їх змінює лише перетин кордону. У Польщі вони під чужі вікна до вітру не підуть.

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

А я буду з Вами сперечатись,бо з цим можна боротись тільки туалетами…я не знаю хто це писав,але людина явно не “обізнана” з ситуацією- це “історичний”запах “совка”… Саме в тих місцях були туалети жителів “барачного”містечка. Та й традиція це нововолинська,а не європейська,бо це в Нововолинську у всіх дитсадках були бесідки і будиночки-туалети…це на місці будинку біля ДЮСШ був паркан з касами і кущами…люди на іншу сторону переходили,так смерділо ,а коли почали будівництво- гівно машинами вивозили….а поруч “парк”….великий туалет! А “автостанція”… Вся славна “70 річна історія” в туалетах…”вишенька” на торті- туалет в центрі міста….бачите ялинку біля “Біг-Бена”?….Яка вимахала…бо росте на місці “центрального” туалету міста… Я не хочу слухати про “не культурних європейських нововолинців”,а от про “недолугу владу”-з задоволенням! Тільки вже не про “паперєдніків”…. Про нову,діючу…яка на 60% складається з голів ОСББ і комунальників…кому,як не їм знати про цю проблему… Як каже новий мер- побачимо зміни вже за пів-року…місяць,правда,сплинув…

Сергій
1 рік тому

Цікаво, а поряд яка та чия наливайка без туалету? Бо здається, що десь дуже поряд продають та розпивають алкогольні напої і потім уже ці випивохи шукають найближчий закуток…

макс п.
1 рік тому

Те саме відбувається біля магазинів ” квадрат”, ” гранат”, “зустріч” ,”люкс” і т.д. розкладають палатки,роблять навіси ставлять столики.. пиво(і до пива) на розлив продають….а про туалет забувають))))

Побита
1 рік тому

Що там те с***ни, е справи цiкавiши. Кримiнальну справку замняли. Слiдчу “днём с огнём не найдешь!” Шифруется, номер мобiли змiнила(можливо?) У адвоката iнсульт. Питання 1.шубу громадянка Х для чого продавала? 2. Продала? 3. Слiдчи для чого, кому должни допомагати? СПРАВЕДЛИВICТЬ ПО-НОВОЛИНСКO!!!!?!!??

Побита
1 рік тому

Ще додам: класса керiвничка казала: “заберiть заяву, бо дружки можуть побити!” Дякую Л.В. за пораду. Як мене поб’ють, буду знати хто!

Побита
1 рік тому

Закон бумеранга существует! За слова, за дела нужно платить! Желаю всем добра. А поставившим мне минусы просто оказаться в моей ситуации! Тогда вы поймёте поговорку “сытый голодному не товарищ”

Акунаматата
1 рік тому
Відповісти  Побита

Ви видали набір слів не пов’язаних між собою змістом та ще й з орфографічний помилками і хочете щоб вам мінуси не ставили?