Він безкарно труїть людей і вбиває собак. Це триває роками.

Однак поліція чомусь бездіє, міська влада – теж…

 

Двоє хлопців (кажуть, із 5-ї школи) сьогодні вдосвіта пили спирт неподалік від ялинки, встановленої навпроти Нововолинської міської ради.

Пляшку вони купили у такого собі Ігоря на прізвисько Сюсь.

Він мешкає на Соборній, у бараці навпроти третього ЖЕКу. Торгує на дому давно. Де бере спирт і чим його розводить – має добре знати поліція, бо люди неодноразово труїлися тим пійлом.

Сусіди стверджують,  що дехто навіть помирав і що за кілька днів до свята якийсь клієнт Сюся віддав Богу душу просто в бараці.

Однак торговця зеленим змієм це не зупинило.

 

 

Отже, близько шостої ранку на стадіон примчала “швидка”, бо коли 15-річний школяр хильнув оковитої, йому одразу стало зле, з рота пішла піна.

На 103 зателефонував його 14-річний приятель (пили разом).

 

 

Підлітка завезли в реанімацію. В якому він стані зараз – невідомо.

Зате дещо стало відомо про Сюся.

Цей чоловік не лише продає на дому спиртне тіньового походження, а й поїдає собак. Розводить їх у сараї за високим парканом, відгодовує, а потім вбиває та їсть. Зі слів очевидців, він тримає великих псів типу вівчарок.

Приносять йому й бездомних тварин, які теж ідуть у нього на м’ясо. Один із сусідів (уже покійний) навіть душив тих псів для Сюся

Питається: ДОКИ цей Сюсь труїтиме нововолинців смертельно небезпечними напоями, які викликають блювоту і піну з рота?

 

 

І ДОКИ він безкарно вбиватиме собак?

Поліція явно бездіє. Батькам підлітків байдуже, як розважаються їхні чада о шостій ранку. Родичі померлих від алкогольного отруєння теж не дошукуються правди, аби притягнути Сюся до відповідальності.

Можливо, зреагують хоча б захисники тварин?

Зараз у сараях за парканом навпроти третього ЖЕКу гавкають 9 чи 10 смертників…

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: