Підприємці просять відкрити продуктові ряди

23 2395

Картопля у нововолинських магазинах “АТБ” віднедавна коштує 22 гривні.

Про це з сумом повідомили наші читачі.

Ні, вона не золота й не з кіндерсюрпризами. Просто карантин паралізував дрібне підприємництво, натомість відродив монополію супермаркетів і їхніх гуртових постачальників.

Не картоплею єдиною – здорожчала цими днями й інша городина. Приміром, цибуля – удвічі.

Відстоявши чергу на вулиці (а знову похолодало), покупці в масках і рукавичках нервово розглядають цінники. І призабуте “Спекулянти, ***!” виривається з мовчазних вуст.

Отож нововолинські дрібні підприємці вирішили звернутись до міського голови, аби дозволив після 3 квітня відновити роботу продуктового ринку – центрального і “хитрого” (біля стадіону).

 

Фото ілюстративне

 

Аргументи прості:

1. На відкритій місцині, яка добре вентилюється вітром, підчепити вірус значно важче, ніж у магазинах. Порядок торговці забезпечать. Аби не виникало скупчень люду, організують чергових. Поліція чи міська варта проконтролюють дотримання правил карантину.

2. Ціни на ринку будуть вочевидь нижчими, ніж у магазинах, а конкуренція – це завжди вигідно для споживача. Можливо, тоді зменшать накрутки і у супермаркетах.

3. Платоспроможність населення через простій багатьох підприємств падає день  при дні. Соціальне невдоволення наростає. Продуктовий ринок –  це змога пом’якшити фінансовий удар по кишенях нововолинців, змушених нині скуплятися винятково у магазинах.      

 4. Наближаються Великодні свята, попит на продукти зростає. Якщо ринок буде й надалі зачинений наглухо – нововолинцям доведеться ходити в магазини з корвалолом і заспокійливим.

Підприємці надіслали сьогодні міському голові В.Сапожнікову відповідну офіційну заяву.Точніше, поклали у скриньку для звернень, вона при вході в міськраду.

Підписали її голова профспілкової організації нововолинського ринку Андрій Супрунюк і голова спілки підприємців ринку Олексій Гольчук

А ще сьогодні вранці дрібні торговці мали безрезультатну розмову з першим заступником міського голови А.Сторонським. Як і 18 березня, коли він розпорядився закрити базарчик біля стадіону, зустрілися просто неба, під ялинками 🙂

 

Так було 18 березня.

Фото – відділ інформполітики виконкому

 

Пан Сторонський підприємцям відмовив, пославшись на закон про карантин, хоча там конкретно про ринки не сказано. 

А тепер слово вам, користувачі-споживачі.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
23 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Рдд
2 років тому

Це питання має ставитися поліції .
Чи будуть вони штрафувати підприємців від 17000 грн до 34000 грн?
Поліція забезпечує виконання і дотримання законів.
А міська рада не штрафує і не відміняє штрафи.

Підприємець
2 років тому

Всім треба якось жити.Але тоді і магазини відкривайте.А то одні будуть працювати,а інші ні.В магазинах теж можна контролювати кількість людей. Легше ніж на ринку…

Уууу
2 років тому
Відповісти  Підприємець

Жити треба не “якось”, а безпечно. Особисто я безпеки у відкритті ринку не бачу. Хто буде там контролювати дотримання правил карантину? Будуть штрафувати за порушення? Дезинфікувати? Не думаю. Я не хочу, щоб мої сусіди поперлися на ринок і принесли з ринку вірус. Дезінфекцію у нас у будинку і на територї ніхто так і не робив і робити не збирається. А продовольчі ряди на ринку завжди були брудними і тепер там не краще. ЦЕ СМЕРТЕЛЬНА НЕБЕЗПЕКА! Якщо хто пам’ятає, то я підриємець, маю відмінний інстинкт самозбереження і знаю той ринок з середини. Це просто жахлива ідея. Нехай мої сусіди ходять в магазин, а не на ринок, бо в магазині набагато безпечніше і чистіше. Люди, дотримуйтесь правил карантину і будьте здорові! Захворювання на корнавірус у місті вже є…

Сусідка
2 років тому
Відповісти  Уууу

Ваші сусіди ганяли до Польщі, возили той вірус туди-сюди, розпускали той вірус по всіх магазинах, ви самі писали. У магазини тепер не підеш, бо він там. 🙁

Уууу
2 років тому
Відповісти  Сусідка

Ринок то НЕБЕЗПЕКА! ТАКА МОЯ ОСНОВНА ДУМКА . Я про своїх сусідів краще знаю. Тепер хай вдома сидчть. Може візьмуться до якоїсь серйозної праці. В магазинах вірусу нема, бо там дотримуються каранантину і з Польщі вже вірус не возять. Життя і здоров’я – то велика цінність. Бережімо себе, своїх рідних і всіх оточуючих, бо оберігаючи усіх оточуючих сьогодні ми зберігаємо своє життя і здоров’я потім

Допитливий
2 років тому
Відповісти  Сусідка

То ви до маґазинів ні ногою, бо страшно дістати вірус, а на базарі вірус не приживеться?

гість
2 років тому
Відповісти  Допитливий

Там вентиляція краща 🙂

Допитливий
2 років тому
Відповісти  гість

Ціную гумор)), а ще там тепер через карантин багато залежаного товару який має піти по занижених цінах, це коли буде продаватися як уцінений а не свіжозакуплений.

старий але не розумний.
2 років тому

ціни підуть вниз?* Не вірю. Хіба на картоплю та овочі бо вже гниють.

гість
2 років тому

Шанс підхопити вірус на базарчику під стадіоном менший, ніж у магазині. Все ж таки свіже повітря. Маски й рукавички можна роздавати на вході.
Біля озера у вихідні людей було неміряно, шашлички під берізками, компанії – ага, карантин. Поліція і штаб боротьби з пандемією цього чомусь не не бачили. На вулиці у теплу погоду молодь гуляє юрбами.

РАДАР
2 років тому

У спільнотах “Новік” і “Радар” дискусія на цю тему точиться дуже жвава. Багато мови про інтернет-торгівлю з безкоштовною доставкою додому. І я обома руками за це.
Але тут самі продавці зізнаються: обійти за день стільки будинків/квартир – це ризик і для них, і для клієнтури. Торкаються різних поверхонь, контактують із багатьма людьми. Відстань 1,5 м при виборі товару майже ніхто не дотримує.
Хоча продукти й речі під двері – це зручно.
Старенький електорат пана Сапожнікова в інтернеті не сидить і товарів не замовляє. Суне в магазини. А там – черга і ціновий удар.

Уууу
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Я не знаю як із чергами, але ніби нормально. Шашликування і гуляння мають правоохоронці контролювати. Друге діло, шо пенсійний електорат мера просто помирає від бажання погуляти по базару і побалакати з кимось до знемоги. Це пенсіонери люблять і люблять пошукати де дешевше, а на базарі ще і поторгуватись можна. Постійно ностальгують за союзом, а тут треба сидіти вдома

марія
2 років тому
Відповісти  Уууу

пенсіонери шукають де дешевше не тільки з нудьги а від дуже” великих” пенсій(не всі мають шахтарську пенсію)

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Уууу

От чого не люблю, то це зневажливих узагальнень. Хто дав вам право отак кепкувати з кільканадцяти тисяч старших людей? Помираєте від бажання показати свою дотепність і вищість?
Ні, не всі вони постійно ностальгують за Союзом .А якщо ностальгують – це їхнє життя і їхнє право. Живіть своїм, не глузуйте з пенсіонерів, які не сидять в інтернеті. а шукають спілкування в інший спосіб.
Про вбогі пенсії Марія вже сказала.

Уууу
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Пенсіі вбогі не в усіх, а серед невбогих я знаю тих, хто плачеться, як убогий. Насправді бідних не ображаю, але навіть пенсіонери не усі такі бідні, як кажуть.

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Уууу

Насправді тут ви зневажили всіх підряд. На все добре.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Уууу

До “Уууунонімного”. Теж мені таємницю відкрили. Звичайно, є у Нововолинську і VIP-пенсіонери з числа прокурорів, суддів, міських голів, їхніх заступників, “червоних директорів” та інших свояків-родичів-дружбанів-кумів,.. – стародавніх і “заслужених орденоносців” – змащувачів шестерень та підшипників прокомуністичної “зони сапогізму і рожелюківщини”. І ви, як вбачається, один з них. Назвіться справжнім своїм іменем. “Папіка” боїтесь?

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Уууу

І я теж шукаю де дешевше. Замовити необхідне харчування додому, не можу з відомої всім незаможним пенсіонерам причини. За СССРією не ностальгую і зробив все, що у моїх силах було, для її повалення, на відміну від вас. Дуже тішуся, якщо ви собі можете дозволити найдорожчі та найякісніші продукти, послуги і товари, а також вільний виїзд за кордон… Проте, не забувайте: це вирішилося, саме для вас та вашої родини завдяки нам – першорухівцям і сотням тисяч полеглих Героїв за волю України, котрі поклали свої життя ще раніше – перед нами.

Уууу
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

З усією повагою до вас хочу поцікавитись з вашого дозволу і згоди чи лише АТБ чи ринок підходить вам для закупів? Чи не подобається вам який інший магазин чи супермаркет? Я далеко не пенсіонер і далеко не розкошую. Напевно світосприйняття у мене інше. Коли була би змога, то бекоштовна доставка продуктів для вас була би моєю особистою відповідальністю. Мені не звикати. Якби… Але фонд соціального захисту населення має організувати доставку продуктів соціальними працівниками для окремих категорій населення, інвалідів і пенсіонерів при потребі. У інших містах так роблять. Можливо вам варто поцікавитись у соціальній службі з цього приводу по телефону? Уклінно дякую вам і таким як ви за нашу Україну. Ваша праця не даремна. Ще не все втрачено. Ми переможемо разом. Здоров’я і добра вам

Уууу
2 років тому
Відповісти  Уууу

І ще…. є пенсіонери у яких ну дуже забезпечені діти, а діти зобов’язані допомагати батькам. Як наш президент ЗЕ, який вивіз своїх батьків у Швецію на час пандемії. От хто насправді має вільний виїзд за кордон, а я за кордон ні-ні

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Уууу

Дякую. Я ні в кого нічого не прошу. В мене все є. І соціальних працівників не потребую. А скуплятися на риночку “Шахтар” добре для мене було. Ходжу в АТБ, маг. “Для вас” на вул. св.Володимира – це близенько і зручно. У мене немає анінайменшого сумніву, що в нашої України велике і величне майбутнє. Ми переможемо всіх наших ворогів!