Картопля у нововолинських магазинах “АТБ” віднедавна коштує 22 гривні.

Про це з сумом повідомили наші читачі.

Ні, вона не золота й не з кіндерсюрпризами. Просто карантин паралізував дрібне підприємництво, натомість відродив монополію супермаркетів і їхніх гуртових постачальників.

Не картоплею єдиною – здорожчала цими днями й інша городина. Приміром, цибуля – удвічі.

Відстоявши чергу на вулиці (а знову похолодало), покупці в масках і рукавичках нервово розглядають цінники. І призабуте “Спекулянти, ***!” виривається з мовчазних вуст.

Отож нововолинські дрібні підприємці вирішили звернутись до міського голови, аби дозволив після 3 квітня відновити роботу продуктового ринку – центрального і “хитрого” (біля стадіону).

 

Фото ілюстративне

 

Аргументи прості:

1. На відкритій місцині, яка добре вентилюється вітром, підчепити вірус значно важче, ніж у магазинах. Порядок торговці забезпечать. Аби не виникало скупчень люду, організують чергових. Поліція чи міська варта проконтролюють дотримання правил карантину.

2. Ціни на ринку будуть вочевидь нижчими, ніж у магазинах, а конкуренція – це завжди вигідно для споживача. Можливо, тоді зменшать накрутки і у супермаркетах.

3. Платоспроможність населення через простій багатьох підприємств падає день  при дні. Соціальне невдоволення наростає. Продуктовий ринок –  це змога пом’якшити фінансовий удар по кишенях нововолинців, змушених нині скуплятися винятково у магазинах.      

 4. Наближаються Великодні свята, попит на продукти зростає. Якщо ринок буде й надалі зачинений наглухо – нововолинцям доведеться ходити в магазини з корвалолом і заспокійливим.

Підприємці надіслали сьогодні міському голові В.Сапожнікову відповідну офіційну заяву.Точніше, поклали у скриньку для звернень, вона при вході в міськраду.

Підписали її голова профспілкової організації нововолинського ринку Андрій Супрунюк і голова спілки підприємців ринку Олексій Гольчук

А ще сьогодні вранці дрібні торговці мали безрезультатну розмову з першим заступником міського голови А.Сторонським. Як і 18 березня, коли він розпорядився закрити базарчик біля стадіону, зустрілися просто неба, під ялинками 🙂

 

Так було 18 березня.

Фото – відділ інформполітики виконкому

 

Пан Сторонський підприємцям відмовив, пославшись на закон про карантин, хоча там конкретно про ринки не сказано. 

А тепер слово вам, користувачі-споживачі.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: