Підприємці, зустрічайте! Комісія шукає в Нововолинську нелегальну працю

54 2445

Ахтунг-ахтунг!

Дійшли чутки, що по місту ходить комісія та вишукує факти нелегальної праці.

Облаву на економічних партизанів влаштувало економічне гестапо  служба “Охорона праці” й виконком за підтримки місцевих відкатників.

До кого вже завітали – поділіться враженнями!

Підкрадаються непомітно!!!

ПЕСЕЦЬ

  • Розкажу iншим:

Також читають

54
Коментуймо!

3000
12 Коментарі теми
42 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
24 Автор коментаря
editor

Андрій Кандиба:
У “Сантехмонтаж” спершу!

Писець

Спочатку до Яреми, а потім у “Сантехмонтаж”

Ілона

Ну молодці, попередили!! Навіщо таке писати?? Щоб кому треба встигли заховати необліковані папери??

Геннадий 5.10

1- “кому треба”, и так денег дадут (кому треба)
2- “необліковані папери”, у вас есть желание платить этому государству такие налоги как сейчас есть ?

Wagonwheel

господин Балашов, Вы ли это собственной персоной?
У Вас набагато краще виходило ставити на місце кримські підставки для прапорців пр.

писець

По-перше, я вважаю, що штрафи надзвичайно великі та нерозумні
Я згідний їх платити лише тоді, коли посадовцям за хабар – смертний вирок, а всю сім’ю в заслання в Чорнобиль.
По-друге, я маю платитии 3000 грн податку, щоб Сапожніков заплатив “Нашому містові ” за свій піар за одну статтю?
Може, це попередження якусь родину врятує від штрафу 130 000 грн.
Зрештою, моя точка зору: пора підприємцям створювати свою профспілку, разом і “чобота” легше бити.

Wagonwheel

3000 грн.? Це Ваш особистий утриманий податок з заробітної плати, як найманого працівника ? Чи Ви підприємець з найманою робочою силою і суммарно Ви платите 3000 грн в місяць, як підприємець на єдиному податку плюс відрахування ЄСВ з найманих працівників?

писець

-як підприємець на єдиному податку плюс відрахування ЄСВ з найманого працівника

Wagonwheel

Повірте, оподаткування юридичних осіб, та і фізичних (податок з доходів у найманого працівника) в Україні не найбільші і не такі грабіжницькі як в Європі. Я беру сухі відсотки, розумію Ви зараз скажете, що працюючий європеєць після сплати прибуткового чи інших податків може собі дозволити, і піде перелік так на пунктів 20, а у нас в Україні – і підуть нецензурні вислови. Це все так. Але якщо говорити чесно, то сума Вашого єдиного податку який Ви сплачуєте як підприємець, без ЄСВ з найманого працівника, менша часто буває за прибутковий податок, який утримується з працюючих у Нововолинську. Так що слова про те,… Читати далі »

Ілона

От ви такі цікаві. Врятує родину від штрафу…так якого , вибачте, овоча, порушувати закон?? Ми ж всі хочемо в Європу, ганимо чиновників за їх великі гріхи, і самі – туди ж. Я на всі 100000% відсотків згідна, що країна пропадає, але КОЖЕН приложив до цього руку, бо якщо не почати самому максимально дотримуватись законів, бути людиною і жити чесно, ніц не зміниться. І це називається МЕНТАЛІТЕТ. Гірше українців тільки росіяни, і це тяжко. Закидайте мене камінням, але мало який народ буде, як наші, здавати одне одного полякам на митниці, доносити на сусіда, казати поліції ” я не бачив, що до… Читати далі »

писець

Я у Європу не хочу. Я хочу, щоб Європа хотіла до нас та на наших умовах. Чий закон порущують – Пороха і Гройсмана? Чиновника, який постійно працював на держслужбі та став олігархом! Він на своєму прикладі показав, як потрібно обманювати державу. 130 тисяч штраф – це 42 місяці без зарплати. Ви вважаєте, це адекватно? А в селах, де 30 покупців, там як втримати магазинчик? Штраф. Впаяли нечесному бізнесмену штраф – і в нас за ці кошти побудували майданчик чи спортивний клуб відкрили. Це було би півбіди. Але в наших реаліях, як бізнесюк із досвідом, скажу: перевіряючі скажуть: – 30-тка –… Читати далі »

Наталка

згадалось про подібне, хоч і не по темі. Колись купили в продуктовому сирок , він виявився з пліснявою, що аж в одному місці фольгу пліснява проїла. Ми були молоді та наївні – звернулись у СЕС. Нам сказали , що нажаль нічого вдіяти не можуть, не мають права. А через кілька днів розгнівана завідуюча чи власниця магазину (не знаю точно) побачила нас і обурювалась, що прийшли з СЕС і “збили” з неї гроші , щоб “не було проблем”

А по темі, я малий підприємець без найманих працівників, плачу податки, для мене вони малі прийнятні.
Штрафи звичайно космічні, як я почитала, і необгрунтовані

editor

кмітливі люди були у СЕС…

Люся з Португалії

О заслання в Чорнобиль за хабарі. Оце тема. Лайк.

editor

Блогер ПЕСЕЦЬ забіг на РАДАР і скористався свободою слова.
Будемо раді, Ілоно, опублікувати і ваш блог.

Оксана

Не розумію,чим погано,коли працівники офіційно оформлені???

писець

погано, коли податки непомірні,
коли фонди проїдають половину свого фонду,
погано, коли податки йдуть на відкати
я не бачу ніде позитиву
– ні в лікарні
– ні в освіті
– ні в ЖКО
– ні в поліції
– ні в суді
поправте, де є позитив?

Wagonwheel

Позитиву також не бачу, але Вам не здається, що своїм дописом прикладаєте руку до того,що написала Ілона?
У людей відсутнє розуміння причинно-наслідкової зв’язки. не сплачені податки – відсутні нормальні сервісні функції держави.
Добре, коли все добре, допоки той хто не платить податку не потрапляє в лікарню наприклад. Що таке лікарня і лікування у нашій державі я прекрасно знаю. І тут його просто рве – де лікування, де нормальне ставлення мед персоналу і лікарів. Непорядок, гвалт, караул, порушення моїх основних конституційних прав. Ніколи він не зізнається, що сам приклав до цього руку.

Писець

Медицина в нас безплатна?
Для прикладу – треба видалити родимку.
Наш дерматолог (до якого важко отримати талончик) направить вас у Луцьк, до зав. відділення
а в Луцьку вам зав.віддлення запропонує видалити в своєму приватном кабінеті за 700 грн після обіду.
і в неї після обіду в приватном кабінеті – черга зі всієї області . Тобто зі всіх районів їй стягують пацієнтів місцеві дерматологи –
схемка…
Тож причинно-наслідкового зв’язку я не бачу..,
Є один лише зв’язок: несплачені податки – сльози дітей Ярем, Коптюків, Сторонських,
– “папік” не має де гроші відкатувати, “буду знов я лох ходити з айфоном 7”

Анатоль_ Бідзюра

Ваша 100% правда. Таки нема. Перевірено. Кругова порука.

ник

Погано в тому, що в нас закони недопрацьовані. В мене є знайомі люди пенсійного віку, які підробляють, а офіційно оформлятися категорично проти. Не вигідно, субсидія пропадає. Коротко

Є інформація

Наскільки я чула це тільки початок, перевірятимуть і Ярему, і Коптюка, Новосада і інших. Молодці!!!

Wagonwheel

Це не таємниця, графік планових перевірок управління праці на 2017 р. опублікований був на початку року. Так що всі прекрасно підприємства поінформовані, про прийдешню перевірку.

Писець

Перевірка службою “охорона праці тут і не пахне”
по телефону:
– ми вас будем перевіряти. Давай мінімальний штраф 4000 грн – і ми не шукаємо далі, ну типу невчасно оплачений аванс
– а може, ви все ж таки оформите офіцйну перевірку і почнете шукати, може, щось і знайдете?
– якщо ми перевіряємо, по-любому має бути штраф, в нас є план штрафів із Луцька!
В них план із Луцька!!
******, ми вас скоро в*****и будемо за ваші плани.

Писець

Одне діло – планова перевірка, друге діло -“зграйка” чиновників-хапунів, яка згідно з феодальним указом Сапожнікова називається – комісія “по детінізаціїї та легалізації”
Перевірка починається від початку вулиці та до кінця дня.
Вони навіть не мають власних службових наказів, направлень на перевірку, всі посилаються на “указ Борисовича”

Wagonwheel

Я зрозумів за яку комісію мова, це коли Громик по ринку ганяє і лякаю продавців чи підприємців про нелелальне працевлаштування. Потім звітує перед шефом скількох підприємців він сьогодні налякав. І міськвиконком ставить собі плюс, що він розяснювальну роботу провів. За 30 – 50-100 суща правда. Лапувка перевіряючому, або прокуратурі, або судді. Так і є. За медицину я не казав, що вона у нас безкоштовна. Я хотів донести думку, що перший хто не платить податки буде волати про те що його конституційні права порушені. І ніколи собі чи іншому не признається, що це він колись обдурив державу, в результаті вона недофінансувала… Читати далі »

Аміна

Погоджуюсь з користувачем Писець-дія таких обстежантів-цілком незаконна.Звісно-вони лише виконавці,і скоріш за все мають при собі якесь розпорядження мера,який може послатись на ЗУ Про місцеве самоврядування і на те,що створивши Держпраці держава тим законом надала щирокі повноваження органам місцевої влади…Просто існує велике АЛЕ і таке ж велике НО:В законодавстві немає такого поняття,як обстеження,рейди-це самоуправство.Є чітко визначені заходи державницького контролю у сфері провадження підприємницької діяльності і в сфері трудових стосунків у тому числі.І ті заходи називаються :планова і позапланова перевірка,і ВСЕ.Про те,чи даний суб’єкт є в списку для планової перевірки можна глянути на сайті Держпраці,такий план є на цілий рік і дрібні… Читати далі »

Писець

Дякую вам за гарний коментар

Wagonwheel

я би ввів рейди не проти підприємців, а для працівників, і всіма методами пояснював би що людина втрачає, коли погоджується, щоб підприємець для органів показував би в звітах, що працівник отримує мінімалку а не справжні гроші, скільки він втрачає, коли навіть підприємеуь погоджується обліковувавти лікарняні і показувати їх далі перед фондом твп, але різниця між мінімалкою і справжніми заробленими грошима і розрахунок лікарнянихне на користь працівника. а то людина батрачить на підприємця, а він не то що лікарняних від нього не прийме, а відпускні ніколи не заплатить. писець, Ви приймаєте лікарняний свого працівника, Ви йому оплачуєте відпуску? визнаю, я колись… Читати далі »

Писець

Відпустку оплачую, або компенсація. Працівник може подати до суду за це. Почекайте? а не фонд “тимчасової втрати працездатності” повинен оплачувати лікарняний? там якось 5 днів, а далі через фонд? то вас фонд надурив? А я ввів би пенсійну накопичувальну систему, з виплатою, гарантованою державою. І мені не треба буде ні рейдів, ні фондів – люди самі будуть переживати за старість. Ви чули таке поняття “складний процент”? коли проценти йдуть чі процентів. 700 грн кожен місяць та через 20 років ви можете йти на пенсію, коли самі забажаєте, та жити на відсотки. Кошти можете заповідати дітям. А тепер, як співалося в… Читати далі »

Wagonwheel

Компенсація відпустки можлива тільки при звільненні працівника, а так Ви мусите його відправити у відпустку і виплатити йому відпускні. Так що тут Ви вже порушуєте КзОТ і закон про відпустки. Ваші слова “там якось 5 днів” свідчать про те, що своєму найманому працівнику Ви ніколи не оплачували лікарняні тривалістю до 5 днів, які нараховує і оплачує !!! роботодаваць !!!! з власної кишені, беручи за основу страховий стаж найманого працівника і середньоденний заробіток (не пам’ятаю чи за 6 чи за 12 місяців). “і далі через фонд?” – ще раз свідчить про те, що ні Ви особисто не користуєтесь, ні Ваш працівник… Читати далі »

Наталка

колись це звучало гарно, але не теперь, коли з шаленою інфляцією через 20 рокв може виявитись , що накопичили – “дулю”

Wagonwheel

мені по барабану мінуси, яж написав не проти підприємців , а ДЛЯ працюючих, для того щоб пояснити, що людина втрачає ідучи на поводу у підприємця, коли він її не оформлює, або для звітності показує мінімалку, а людина заробляє більше

писець

Wagonwheel, я також був колись найманим працівником.
Мені запропонували ставку, я відмовився, лише на відсотки я був згідний працювати.
Мені запропонували з суми, яку складали мої відсотки, робити відрахування для офіційного працевлаштування. Я відмовився.
Кожен вибирає сам.
Ну це треба мати розум, щоб заробити 6000, із них відати 2500 різним паскудам при владі?
Wagonwheel, не вішай ярликів – і на тобі тоді не буде нічого висіти!
В мене є бухгалтер, і він займається бумагодебілізмом,
Документація, пов’язана з найманою працею, – ще один мінус офіційного працевлаштування.
Це песець повний!

ДРУГ

Мова йде про комісії, які буцімто роблять обстеження магазинів.
Навіть більше, вони називають це обстеженням. Це не перевірка – а обстеження, кажуть вони
Хоча потім це обстеження перетікає в кримінальну справу.
Вихід один – викликати поліцію, хай документують, опитають вас та обстежуючих, складуть протокол.
Потім слідчий їм пояснить, чи законно вони діяли, чи ні, та на скільки років перевищили свої повноваження.
Вам же нічого не буде за те, що засумнівалися в законності вимог даних “діячів”

Гість123

У нас є бажання спробувати власні сили у торгівлі. Але лякає те, що можливо у нас нічого не вийде, а податки, оренда і різного виду збори заженуть, звичайну сім*ю, в величезні борги. Була така думка не звільняючись з основного місця роботи і не відкриваючи ФОП по черзі торгувати з чоловіком, але штраф (якщо спіймають звичайну людину) за неофіційну діяльність і те що ми не будемо сумісниками, у такому розмірі змусить не те, що звільнитися з роботи, а ще й виїхати в іншу країну на заробітки((((((((((

Волинський хлопець

Яка сума штрафу за не законну підприємницьку діяльність, не підскажете?

Аміна

Сума штрафу за незаконну підприємницьку діяльність від 36 тисяч до 51 тисячі гривень

Наталка

насправді , щоб торгувати (якщо на ринках) треба платити зовсім мало податків 160+354 (більше на кілька грн, досі не можу запам’ятати точно). Якщо торгувати в магазині то там уже звичайно не такі цифри. Але це не така шалена сума, заради якої варто ризикувати торгувати без документів для цього.

Сонька

Тепер сиджу і переживаю за знайому (Торгує САМОГОНОМ ).Кому треба адресу дам.Це ж її як перевірити то піпець…85000 грн за незаконне виготовлення +17000 грн за незаконну торгівлю+51000грн за незаконну підприємницьку діяльність.Бюджет міста буде в плюсі!!!!!!

editor

ага, Сапожнікову з Рожелюком і Ко якраз вистачить на надбавки до зарплатні. І Яремі збільшать дотацію з бюджету для піару влади на ТТІ.

Волинський хлопець

От допустим відкрився я 1 місяць тому, (сфера послуг), підприємця не відкривав, так як незнаю як воно далі буде. Реально доходу маю 2000-3000грн. тепер з тих 2000 я маю віддати 1300грн. в податкову і пенсійний, що мені залишається? Якщо до мене прийдуть і я скажу що хотів спробувати чи вийде мені, невже відразу оштрафують? Має бути попередження на скільки я знаю, потім штраф від 10 до 100 не оподаткованих мінімумів.

Писець

Друже, будь партизаном, старайся не платити ніяких податків. Відкрився та надавай послуги.

Будуть проблеми- будеш вирішувати. Он дивися, “Леді Гагаг” наркотиками барижить.. Наркотиками!! І що – їй дали штраф за незаконну підприємницьку діяльність? Комісія з детінізації з/р плати приходила до неї?

Віктор

П одатки мають бути розумними і стимулювати економіку і розвиток держави.На даний час ,як весь час незалежності УккраЇни,більшість бюджету розкрадається ,чиновники за рахунок тещ,мам,дружин за лічені роки стають небачено багаті.Весь світ сміється з декларацій чиновників,особливо високого рангу.Олігархи ,податки практично не платять ч-з в офшори. ГреціЇ пробачили 250 млрд. євро боргів.УкраЇні МВФ 1млрд не хочуть давати. Всі у світі розуміють ,що вкрадуть і борги не віддадуть. Поки укр. народ не почне розуміти прописні істини економіки і далі буде роздавати своЇ вуха брехливим тел. каналам ,то і буде вестися дискусія ні про що…..Всі бідні держави ,навіть в стані війни ,ставали багатими різко… Читати далі »

Аміна

Сьогодні розказували про скандал при проведенні обстеження комісією роботи громадського транспорту і оформлення водіїв.Кажуть-були претензії з підвищенням голосу щодо того,що в автобусах водії не возять трудових договорів.Припускаю,що члени славнозвісної комісії від органів влади теж читають Радар,тому громада була б вдячною ,якби їй тут у вигляді коментаря надали інформацію з посиланням на конкретні пункти конкретного закону,де було б вказано,що оформлений трудовий договір повинен бути на робочому місці працівника,як і ,наприклад,уся особова справа того ж таки працівника-книга наказів,самі накази,особова картка з фотографією,посадова інструкція разом з правилами внутрішнього трудового розпорядку і так далі…Можливо справді ми неуки-були б вдячні члени нововолинської громади від душі… Читати далі »

editor

готова вислухати маршрутників і зробити сюжет. Маршрутники, агов!

писець

Вихід один – викликати поліцію, хай складають протокол та документують про перевищеня службовими особами своїх повноважень.

Віктор

Зрозуміти стан речей можна тоді,коли є розуміння причин….Як правило вони приводять до наслідків….

Цікаво

Хай прийдуть на Волиньвугілля, і подивляться що, там мінімалку не платять, мене вчора заставили підписати договір на 2.600. Куди остальні грошики дінуть?

editor

справді ЦІКАВО. От би з цим питанням до Порплиці. Або до голови своєї профспілки!

Аміна

Взагалі-то є різні причини для встановлення заробітної плати нижче мінімального рівня-наприклад,відпрацювання робочого часу менше встановленої норми,при 160 год в місяць,наприклад,відпрацьовано 110 год.Але такі умови повинні бути взаємно обговорені між керівником і працівником,оформлено заявами та наказами,все решту тягне на позапланову перевірку….

Олена

А вы в Шару зайдите!!!Там продавцысидят десять часов на полставки,без оформления, без договора,но под колпаком Львовского судьи!Где правда?!!

editor

а шо, треба зайти. Ходжу повз.

Олена

А вы зайдите в магазин “Шара”,т от что в “Шахтёре” на первом этаже! Продавцы сидят по десять часов т на полставки,зато “Шары” начальник Виталий – хам редкостный!!!!!!говорят, он судья из Львова