Підвал-нелегал. Вам ніззя, а Рибаку було можна…

35 3044

Ось вам друга серія історії про “Ваш Лаваш” і ломбард у приміщенні аптеки, яке належить підприємцю Олександру Рибаку.

Місце дії – житловий будинок біля майдану Незалежності в Нововолинську.

Мешканці на зборах свого ОСББ у листопаді 2020 р. вирішили, що далі так жити не можна. І звернулись до нововолинського міського голови Бориса Карпуса з вимогою закрити магазин-пекарню “Ваш лаваш”.

Підстави: відсутність належних дозволів, належної вентиляції, інші незручності від гамірного сусідства.

25 січня їм відповів заступник міського голови Олександр Громик.

Ознайомитися з актом обстеження мешканцям іще не вдалося. А от РАДАР його  одержав – через запит на публічну інформацію.

Той акт був настільки промовистим, що рішення виконкому Нововолинської міськради не забарилось.

І було воно жорстким.

Ось уже 2 місяці ця справа на розгляді у поліції.

Фішка у тім, що до відповідальності за незаконну реконструкцію приміщення колишньої аптеки мають притягнути не пересічного підприємця, а бізнесмена з найближчого оточення екс-мера В.Сапожнікова.

Пекарня (тоді ще “Грузинський хліб”, а не “Ваш лаваш”) відкрилась минулої весни. Наближались місцеві вибори, меру потрібні були гроші. Багато грошей.

Старанно заплющивши очі на порушення містобудівних вимог, владці  не заважали “своєму” бізнесмену самовільно перепланувати частину першого поверху житлового будинку.

Усе літо крутився там племінник тодішнього міського голови Борис Очеретко. Має інтерес у ломбарді з обмінником, припускають мешканці. Подейкують навіть, що неофіційним власником частини приміщень є саме він, а Рибак –  то так, про людське око, на папері.

Самопальна реконструкція і самовільний поділ колишньої аптеки на три заклади не завадили представникам обленерго зробити окремі вводи для лічильників.

Зазвичай вони виймають душу й купу коштів із підприємців: зроби проєкт, сплати солідну суму… А тут – будь ласочка! Чого ще забажаєте?..

Племінник тодішнього мера тримав процеси під контролем.

За літо встигли багато дечого. Без усяких там погоджень і дозволів. А восени влада змінилася…

Ну, а тепер уважно почитайте акти. 

 

Далі буде

ПОЧАТОК ТУТ: 

“Ваш лаваш” і наші вікна. “Дихати нічим!” – жаліються мешканці

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
35 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Уууу
3 місяців тому

Супер! А скільки іще таких “сюрпризів” нам залишив колишній мер у своїх вже колишніх володіннях?…Робити не переробити!…Роботи непочатий край!… А якусь мзду у вигляді штрафу до міського бюджету ці вочевидь винні персонажі платити будуть?

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 місяців тому

Оце те, про що мої друзі (Ф.Свідерський, Є.Кліндухов, В.Мигас, М.Ужвій, В.Коптюк) і я, товкмачили нововолинцям, починаючи з 2004 року. Саме через це, у тім самім році, була започаткована безтермінова акція “Нововолинськ без Сапожнікова!”, яка збирала тисячні мітинги мешканців міста, яке вже тоді було перетворене на зону “сапогізму і рожелюківщини”, а потім ще й “сторонщини”.
Нате вам! – тут і дружбанство, і кумівство, і свояцтво… Три в одному, тільки у цьому одному випадку.
Скільки було таких, а то ще й набагато страшніших злочинів, які можуть обчислюватися сотнями чи й тисячами, за чверть століття перебування у “жовтому домі” однієї всім нам, аж занадто відомої особи – тільки одному Господу може бути відомо. “Сапогізм” ще багато років буде вилазити нам всім боком у найнесподіваніших проявах, в різних, можливо, зовсім неочікуваних громадянами сферах та місцях їхньої майбутньої діяльності.
Місто знову мовчить. Один, якщо не рахувати мого, коментар небайдужої людини на палючу публікацію НС…

Уууу
3 місяців тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Я тут, адже небайдужа людина це я. Напевно варто при нинішній міській раді відкрити/організувати щось на зразок спеціальної комісії, яка буде перевіряти законність діяльності підприємців і підприємств працюючих у житловій/спальній зоні міста. Це єдиний шлях до позитивних і швидких змін.

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 місяців тому
Відповісти  Уууу

Дякую, “Уууу”. Єдина правильна пропозиція. А також, здійснювати контроль за будь-якими діями найвищих посадовців місцевої влади та членів міського виконавчого комітету. Не обов’язково створювати спеціальну комісію. Це можна робити з допомогою громадських організацій. Скажімо, Віталія Грабовського (ГО КНП) ГО “Україна + Польща”, ГО “Координаційна Рада НРУ” В. Мигаса, або осередку міського ПП “ВО Свобода”. Статутом яких передбачена така діяльність. Закони Держави і Конституція це дозволяють. Таке вже було. Такий контроль ми (патріоти і націоналісти) здійснювали в 2006-2007 роках. Ваші пропозиції?

Уууу
3 місяців тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Ну дивіться скільки у нас усілякої шушери і вже вам, Анатоль, дизлайки вліпили. А ще є ті, які не читають Радар. Я за тих усіх осіб вами перечислених, треба діяти, бо під лежачий камінь вода не тече

Олег
3 місяців тому
Відповісти  Уууу

Згідний. І наберем в ту спеціальну комісію – колишніх водіїв, великих диванних спеціалістів і професорів околовсяческих наук. Які точно знають, як повинні дихати стіни.

Уууу
3 місяців тому
Відповісти  Олег

Який ви розумний і дотепний, а це головне. Мене можна взяти, хоча би офіційним консультантом. Я маю безпосереднє відношення до бізнесу і знаю чималенько “околовсяческих” хитрощів підприємців. От лише щойно мені на очі потрапила чергова хитрість конкретних і непересічних осіб-підприємців. Дякувати не треба – я їх здам безкоштовно, аби тільки хто брав їх за зябра

Олег
3 місяців тому
Відповісти  Уууу

Отакі “проффесори” в яких освіта нуль, знань по темі нуль, зате керувати перші. З 1917 року такі прийшли до влади.
А це перл “аби тільки хто брав їх за зябра”. В вас до підприемців класова ненависть?
” Я маю безпосереднє відношення до бізнесу” цікаво до якого, завод, кафе, магазин, чи просто підвозили товар?

Уууу
3 місяців тому
Відповісти  Олег

Ох як ви заметушились, “Олег”!… Напевно рильце у вас у пушку і земля під ногами хитається, бо є чого боятись я бачу

Олег
3 місяців тому
Відповісти  Уууу

А ха, ха, ха, ха!!!! У вас кругом якісь заговори, інтриги і ви в своїх мріях, такий на коні з шаблею очолюєте всіх і рубаєте наліво і направо. Може хватить мріяти про гетьманство, спустіться на землю, трошки амбіції зменшіть. Бо ви некомпетентні в цих питаннях і не треба лізти в тему в якій зовсім не розбираєтесь. Ще раз вас запитую, яка в вас освіта, що ви хочете в комісію по благоустрою?

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 місяців тому
Відповісти  Олег

До аноніма “Олега”. Про свою освіту я вам урочисто повідомляю: Закінчив кулінарний технікум зі заочною формою навчання. Але слово “підприЄмці” пишу правильно, як і не збиваюся на русизми типу “околовсяческих”, “хватить” та інших. Можу позмагатися у написанні українського диктанту чи твору по шкільній програмі будь-якого класу. Призначайте час і місце, “високоосвічений” пане.

Маня
3 місяців тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Мені також можете призначити час і місце. Тоді побачите хто я, а я побачу хто ви. Певні документи, щоб розвіяти ваші сумнівні твердження про мою освіту обіцяю прихопити з собою. Буде цікаво. Запросимо пані Камишникову і пана Грабовського. Грабовський засвідчить, Камишникова напише, якщо вони будуть не проти. Ви б сказали – ” ЖДУ”, а я кажу – ЧЕКАЮ

Олександр
3 місяців тому
Відповісти  Маня

Маня, половина Нововолинська (молоді) з документами про вищу освіту (або і двома) возили сигарети в Польщу,або на маминій шиї “сиділи”…це вже давно не показник розуму.

Маня
3 місяців тому
Відповісти  Олександр

Таки да! І я таких знаю. Знаю, як вони дипломи купували, а самі насправді розумом не вийшли

Олег
3 місяців тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

По перше, пане Анатоль я до вас не писав і не красиво, якщо я відповідаю комусь, відповідати на ті питання вам, бо вони не вам адресувались.
По друге, ваші знання кулінарії і українського правопису, жодним чином не відповідають комісіі з благоустрою.
І якщо на то пішло, чого диктант? Давайте вам проведем єкзамен з курсу “Проектування високопродуктивних мікропроцесорів, комп’ютерів та їх програмного забезпечення”.
По трете я не казав, що я високоосвічений, я не лізу ні в яку комісію і не маю навіть наміру, а якщо хтось хоче в комісію то повинен довести, що він має спеціальну профільну освіту, чи може я не правий?

Уууу
3 місяців тому
Відповісти  Олег

Пан Анатоль БІДЗЮРА має право на власну думку і має право цю власну думку висловлювати там, де вважає за потрібне. А ви, Олег, маєте поважати співрозмовника, а не від початку стверджувати, що освіти у когось НУЛЬ. Поведінка ваша, Олег, таки хамувата. Але на фоні таких людей, як ви одразу краще видно чемних дописувачів. Олег, вам всього доброго. Вчіться спілкуватись, якщо ви здатні до такої науки

Олег
3 місяців тому
Відповісти  Уууу

Пане Уууу, всі мають власну думку і кожен може висловлювати думку там, де вважає за потрібне, але як я вже писав, а ви пропустили мої слова повз вуха, існує різниця, просто висловлювати свою думку і хотіти посаду в комісії благоустрою. Так ви, висловили бажання бути членом комісії, тоді по закону ви мусите надати інформацію, яка в вас освіта для такої посади. Просто висловлювати свою думку і працювати в комісії це різна справа. Чи може я не правий і у вас є профільна освіта зі спеціальності “містобудування та архітектура”. Бо чого я написав що освіта нуль, тому що знання в любій іншій галузі до цієї посади ніякого відношення не мають. А то тільки в ссср набирали не спеціалістів, а просто по блату, таку країну і мали.
Так що чекаю від вас інформацію про вашу освіту, як кандидата в комісію по благоустрою, можливо ви повністю підходите.

Уууу
3 місяців тому
Відповісти  Олег

Олег
Це ви щось там розмріялись, чи розігнались. Бажання бути членом комісії мною висловлене не було. Було бажання надати певну інформацію про певних підприємців. І ви мені цього не забороните. І у мене вистачає розсудливості чи здорового глузду не показувати мої документи анонімам, як ото ви. Бувайте

Олег
3 місяців тому
Відповісти  Уууу

Пане Уууу, мені ваші документи не потрібні, могли б і просто так написати, але лекше с тим. Бачу по тексту ” Було бажання надати певну інформацію про певних підприємців” Надавати інформацію ви любите, в вас бачу звичка надавати певну інформацію, залишилась напевно, ще з часів СССР. Там також деякі люди надавали, певну інформацію про сусідів і співпрацівників.

Уууу
3 місяців тому
Відповісти  Олег

Не вгадали. Пишеться не СССР, а СРСР і то саме у вас колишня радянська звичка писати русизми замість українських слів. Мені з вами розмовляти без потреби і користі. Я вже давно бачу по ваших коментах, що ви за людина, чи посадовець

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 місяців тому
Відповісти  Олег

Звичайно, що неправий
. Про проектування мікропроцесорів ми якось іншим разом поговоримо, а зараз – диктант. Тоді все інше. Коли?

Олег
3 місяців тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Ні, пане Анатоль, диктант іншим разом, а зараз тільки проєктування мікропроцесорів. Коли можете екзаменуватись?

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 місяців тому
Відповісти  Олег

Добре. Домовились. Але, у мене ще будуть до вас додаткові запитання. По темах проектування засобів ліквідації пожеж у хмарочосах Сполучених Штатів Америки, що виникли у спеціалізованих ресторанах і кафе для харчування наукових співробітників приватних дослідних лабораторій з проєктування високопродуктивних мікропроцесорів (моя колишня курсова робота). А також, магістральних газогонів високого тиску, що живляться від компресорних станцій Західної України, збудованих для випомповування і подачі природного газу до споживачів країн Євросоюзу зі природних сховищ, розташованих в Івано-Франківській, Львівській та Закарпатській областях (моя дипломна робота). Гм. Вирішуйте і визначайтеся з місцем і часом. А, може, краще диктант?

Олег
2 місяців тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Пане Анатоль, а я тут при чому? Я не говорив, що я великий науковець, це ви тут перед всіма хизуєтесь своїми знаннями правопису. А я вам говорю, що знання правопису не роблять з вас великого вченого і активіста. Великі вчені нашого і минулого часу, часом дуже погано знали правопис, що не робить їхні відкриття і їх, менш геніальними. А знання правопису в любій коміісії, це тільки професія секретарки. Так що єкзаменуватись на вакансію секретарки ми не будемо.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 місяців тому
Відповісти  Олег

Все. Закрили тему. І “любу комісію” теж. Як і по професійній секретарці. :))) Вам ні про що писати?

Маня
3 місяців тому
Відповісти  Олег

Чого ви вирішили, що освіти нуль??? Звідки така вищість і зверхність можете сказати?

User
2 місяців тому
Відповісти  Уууу

Я дипломований інженер-електрик спеціаліст можу за два тижня приблизно відновити ще плюс корочки по газовому господарству посудини під тиском вантаж підйомні мех. і тд і тп. маю досвід роботи гол.енергетиком безробітний на даний момент. То що пагналі ?

Уууу
2 місяців тому
Відповісти  User

Вже один безробітний спеціаліст допомагав людям у селі зробити газифікацію будинку і допомагав із планом газифікації. Справа закінчилась погано. Газівникам той план зарубали на корені через серйозні порушення

Олександр
3 місяців тому

А ще було б цікаво почитати про хід вакцинації в Нововолинську…

Уууу
3 місяців тому
Відповісти  Олександр

У Нововолинську є вакцинація?

Уууу
2 місяців тому
Відповісти  Уууу

А вакцина вже навіть не індійська, а китайська?

Пилип
3 місяців тому

Якби ви знали хоча б половину того що робилося в Новіку за Сапога, то вам би волосся дибки стало. За все їм відплати буде, навіть вони собі не думають як скоро, Господь все бачить. Покайтеся шановні, поки є ще час.

Сергій
3 місяців тому
Відповісти  Пилип

Пилип, а чого ви такий ******, знали і нічого нікому не казали?

ВОЛОДИМИР
3 місяців тому

Рибака треба гнати … і в цьому вам допоможуть ГО .

Альона
3 місяців тому

Якийсь олександр весь час намагається відвести в сторону від оговорювання Головного питаня про лаваш.То його цікавить нова посада головного лікаря, то вакцинація.Мне цікавить Питаня до Бориса чого ще працює лаваш від Борисовича якщо йому ніззя по всіх пунктах