Ось вам друга серія історії про “Ваш Лаваш” і ломбард у приміщенні аптеки, яке належить підприємцю Олександру Рибаку.

Місце дії – житловий будинок біля майдану Незалежності в Нововолинську.

Мешканці на зборах свого ОСББ у листопаді 2020 р. вирішили, що далі так жити не можна. І звернулись до нововолинського міського голови Бориса Карпуса з вимогою закрити магазин-пекарню “Ваш лаваш”.

Підстави: відсутність належних дозволів, належної вентиляції, інші незручності від гамірного сусідства.

25 січня їм відповів заступник міського голови Олександр Громик.

Ознайомитися з актом обстеження мешканцям іще не вдалося. А от РАДАР його  одержав – через запит на публічну інформацію.

Той акт був настільки промовистим, що рішення виконкому Нововолинської міськради не забарилось.

І було воно жорстким.

Ось уже 2 місяці ця справа на розгляді у поліції.

Фішка у тім, що до відповідальності за незаконну реконструкцію приміщення колишньої аптеки мають притягнути не пересічного підприємця, а бізнесмена з найближчого оточення екс-мера В.Сапожнікова.

Пекарня (тоді ще “Грузинський хліб”, а не “Ваш лаваш”) відкрилась минулої весни. Наближались місцеві вибори, меру потрібні були гроші. Багато грошей.

Старанно заплющивши очі на порушення містобудівних вимог, владці  не заважали “своєму” бізнесмену самовільно перепланувати частину першого поверху житлового будинку.

Усе літо крутився там племінник тодішнього міського голови Борис Очеретко. Має інтерес у ломбарді з обмінником, припускають мешканці. Подейкують навіть, що неофіційним власником частини приміщень є саме він, а Рибак –  то так, про людське око, на папері.

Самопальна реконструкція і самовільний поділ колишньої аптеки на три заклади не завадили представникам обленерго зробити окремі вводи для лічильників.

Зазвичай вони виймають душу й купу коштів із підприємців: зроби проєкт, сплати солідну суму… А тут – будь ласочка! Чого ще забажаєте?..

Племінник тодішнього мера тримав процеси під контролем.

За літо встигли багато дечого. Без усяких там погоджень і дозволів. А восени влада змінилася…

Ну, а тепер уважно почитайте акти. 

 

Далі буде

ПОЧАТОК ТУТ: 

“Ваш лаваш” і наші вікна. “Дихати нічим!” – жаліються мешканці

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: