Підвал-нелегал. Вам ніззя, а Рибаку було можна…

26 3067

Ось вам друга серія історії про “Ваш Лаваш” і ломбард у приміщенні аптеки, яке належить підприємцю Олександру Рибаку.

Місце дії – житловий будинок біля майдану Незалежності в Нововолинську.

Мешканці на зборах свого ОСББ у листопаді 2020 р. вирішили, що далі так жити не можна. І звернулись до нововолинського міського голови Бориса Карпуса з вимогою закрити магазин-пекарню “Ваш лаваш”.

Підстави: відсутність належних дозволів, належної вентиляції, інші незручності від гамірного сусідства.

25 січня їм відповів заступник міського голови Олександр Громик.

Ознайомитися з актом обстеження мешканцям іще не вдалося. А от РАДАР його  одержав – через запит на публічну інформацію.

Той акт був настільки промовистим, що рішення виконкому Нововолинської міськради не забарилось.

І було воно жорстким.

Ось уже 2 місяці ця справа на розгляді у поліції.

Фішка у тім, що до відповідальності за незаконну реконструкцію приміщення колишньої аптеки мають притягнути не пересічного підприємця, а бізнесмена з найближчого оточення екс-мера В.Сапожнікова.

Пекарня (тоді ще “Грузинський хліб”, а не “Ваш лаваш”) відкрилась минулої весни. Наближались місцеві вибори, меру потрібні були гроші. Багато грошей.

Старанно заплющивши очі на порушення містобудівних вимог, владці  не заважали “своєму” бізнесмену самовільно перепланувати частину першого поверху житлового будинку.

Усе літо крутився там племінник тодішнього міського голови Борис Очеретко. Має інтерес у ломбарді з обмінником, припускають мешканці. Подейкують навіть, що неофіційним власником частини приміщень є саме він, а Рибак –  то так, про людське око, на папері.

Самопальна реконструкція і самовільний поділ колишньої аптеки на три заклади не завадили представникам обленерго зробити окремі вводи для лічильників.

Зазвичай вони виймають душу й купу коштів із підприємців: зроби проєкт, сплати солідну суму… А тут – будь ласочка! Чого ще забажаєте?..

Племінник тодішнього мера тримав процеси під контролем.

За літо встигли багато дечого. Без усяких там погоджень і дозволів. А восени влада змінилася…

Ну, а тепер уважно почитайте акти. 

 

Далі буде

ПОЧАТОК ТУТ: 

“Ваш лаваш” і наші вікна. “Дихати нічим!” – жаліються мешканці

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
26 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Уууу
10 місяців тому

Супер! А скільки іще таких “сюрпризів” нам залишив колишній мер у своїх вже колишніх володіннях?…Робити не переробити!…Роботи непочатий край!… А якусь мзду у вигляді штрафу до міського бюджету ці вочевидь винні персонажі платити будуть?

Анатоль_ БІДЗЮРА
10 місяців тому

Оце те, про що мої друзі (Ф.Свідерський, Є.Кліндухов, В.Мигас, М.Ужвій, В.Коптюк) і я, товкмачили нововолинцям, починаючи з 2004 року. Саме через це, у тім самім році, була започаткована безтермінова акція “Нововолинськ без Сапожнікова!”, яка збирала тисячні мітинги мешканців міста, яке вже тоді було перетворене на зону “сапогізму і рожелюківщини”, а потім ще й “сторонщини”.
Нате вам! – тут і дружбанство, і кумівство, і свояцтво… Три в одному, тільки у цьому одному випадку.
Скільки було таких, а то ще й набагато страшніших злочинів, які можуть обчислюватися сотнями чи й тисячами, за чверть століття перебування у “жовтому домі” однієї всім нам, аж занадто відомої особи – тільки одному Господу може бути відомо. “Сапогізм” ще багато років буде вилазити нам всім боком у найнесподіваніших проявах, в різних, можливо, зовсім неочікуваних громадянами сферах та місцях їхньої майбутньої діяльності.
Місто знову мовчить. Один, якщо не рахувати мого, коментар небайдужої людини на палючу публікацію НС…

Уууу
10 місяців тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Я тут, адже небайдужа людина це я. Напевно варто при нинішній міській раді відкрити/організувати щось на зразок спеціальної комісії, яка буде перевіряти законність діяльності підприємців і підприємств працюючих у житловій/спальній зоні міста. Це єдиний шлях до позитивних і швидких змін.

Анатоль_ БІДЗЮРА
10 місяців тому
Відповісти  Уууу

Дякую, “Уууу”. Єдина правильна пропозиція. А також, здійснювати контроль за будь-якими діями найвищих посадовців місцевої влади та членів міського виконавчого комітету. Не обов’язково створювати спеціальну комісію. Це можна робити з допомогою громадських організацій. Скажімо, Віталія Грабовського (ГО КНП) ГО “Україна + Польща”, ГО “Координаційна Рада НРУ” В. Мигаса, або осередку міського ПП “ВО Свобода”. Статутом яких передбачена така діяльність. Закони Держави і Конституція це дозволяють. Таке вже було. Такий контроль ми (патріоти і націоналісти) здійснювали в 2006-2007 роках. Ваші пропозиції?

Уууу
10 місяців тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Ну дивіться скільки у нас усілякої шушери і вже вам, Анатоль, дизлайки вліпили. А ще є ті, які не читають Радар. Я за тих усіх осіб вами перечислених, треба діяти, бо під лежачий камінь вода не тече

Олександр
10 місяців тому

А ще було б цікаво почитати про хід вакцинації в Нововолинську…

Уууу
10 місяців тому
Відповісти  Олександр

У Нововолинську є вакцинація?

Уууу
9 місяців тому
Відповісти  Уууу

А вакцина вже навіть не індійська, а китайська?

Пилип
10 місяців тому

Якби ви знали хоча б половину того що робилося в Новіку за Сапога, то вам би волосся дибки стало. За все їм відплати буде, навіть вони собі не думають як скоро, Господь все бачить. Покайтеся шановні, поки є ще час.

Сергій
10 місяців тому
Відповісти  Пилип

Пилип, а чого ви такий ******, знали і нічого нікому не казали?

Альона
10 місяців тому

Якийсь олександр весь час намагається відвести в сторону від оговорювання Головного питаня про лаваш.То його цікавить нова посада головного лікаря, то вакцинація.Мне цікавить Питаня до Бориса чого ще працює лаваш від Борисовича якщо йому ніззя по всіх пунктах