Пляшка бензину, плакат і відчай. Підприємець може вдатися до самоспалення! ВІДЕО

63 3310

На 2 тисячі доларів “кинули” азербайджанця Фарида Хейдарлі в Нововолинську. Принаймні так він стверджує.

Фарид вклався у ремонт кіоску на пожежній площі, який орендує в Олександра Каптура. Хотів торгувати там східним наїдком – кебабом. Модернізував приміщення, поклав бруківку, підвів воду і каналізацію,

А тепер “Водоканал” , попри офіційний дозвіл, воду не підключає. Орендодавець виставляє Фарида геть і не хоче відшкодувати витрати.

 – На мене ТИСНУТЬ, – каже Фариду, виправдовуючись, пан Каптур.

Але не каже хто.

Один із заступників нововолинського голови просто у вічі заявив Фариду, що торгувати йому тут не дозволять.

А ще сказав, що земля під кіоском не приватизована, Каптур на неї документів досі не оформив. Питання розглянуть на сесії (можливо, вже 3 серпня), але не факт, що позитивно.

 

Сліди ремонту ще помітно. Раніше це був доволі обшарпаний кіоск жовтого кольору

 

 – Ходив до Сторонського, – розповідає Фарид. – Ходив до Рожелюка. Зайшов і до Сапожнікова. Всі віднікуються: “Це не моє питання”.

А хто ж вирішує?! І що мені робити? Ось пляшка бензину, я готовий спалити себе тут, на сходах міської ради.

 

Це не “Сандора”, це бензин. Чиновники граються з вогнем…

 

Поки радикально налаштований чоловік пікетує мерію, його дружина Валентина звернулась по консультацію в бюро правової допомоги. Звісно, треба якось розрулити ситуацію без екстриму.

“Водоканал” відмовляється надавати послугу. Орендодавець порушує попередні домовленості. Розумний чиновник у маленькому місті , де все на видноті, зібрав би всі сторони конфлікту і посприяв порозумінню. Та схоже, що тиснуть на Каптура і начальника “Водоканалу” Озімчука саме чиновники з виконкому.

Їм не до смаку кебаб і взагалі турецька кухня? Чи не до вподоби Фарид? А може, мають свої плани на це козирне місце навпроти магазину “Аміго”?

Хтозна. Але дуже схоже на штучне перешкоджання малому бізнесу і корупційну складову в діях чиновників.

До слова. У відділі торгівлі та захисту прав споживачів головний спеціаліст Оксана Люлько пояснила РАДАРУ і підприємцю Фариду Хейдарлі, що підприємець має погоджувати з виконкомом лише режим роботи. Асортимент товарів, види послуг підприємець визначає самостійно, ніхто з чиновників не вправі щось йому забороняти чи нав’язувати.

Зрештою, є служба Держпродспоживнагляду, яка перевіряє санітарні умови у кіосках та павільйонах, де торгують фастфудом.  Кебаб – лише привід, чи не так, панове Сторонський і Рожелюк?

 

 

Не так давно ми писали про цей-таки кіоск, де торгували фірмовим хлібом “Теремно”.  Тоді на власника кіоску теж тисли. Тисли так, що він розірвав письмову угоду з луцькою фірмою, яка завозила нам смачні й оригінальні хлібобулочні вироби.

Уся провина підприємливих лучан полягала лишень у тім, що вони на пожежній площі успішно конкурували з кіоском від нововолинського хлібозаводу. А там серед акціонерів, подейкують, сам пан мер…

“Теремнівці” намагалися протестувати, вивішували на вітрині плакати й відозви… Скандал був на все місто, але чиновників нічого не навчив. Тиснуть далі.

Цікаво, який у них інтерес цього разу?

ПРЯМА МОВА ФАРИДА ХЕЙДАРЛІ:

 

 

 

Наталя Камишникова

Фото, відео – Валентин Мінчик

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

63
Коментуймо!

3000
17 Коментарі теми
46 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
22 Автор коментаря
Анатоль_ Бідзюра

Та, який інтерес? Він навпроти – на частині тротуару і дещиці віджатої у МНСників землі. Це магазин “Аміго”. Якщо, якась сволота, хоча б щось та гавкне проти – подам до суду за землю та нічний алкогольний колапс у центрі міста!

гiсть

Яремi скупердяю все мало, *****

гiсть

дайте людини працювати

людмила зіменко

Один підриємець, який мав магазин, проганяв машину, з якоі продавали якісну муку і ще деякі продукти поблизу його магазину по нижчій, ніж у нього ціні. Грозився задавити всіх своєю конкуренцією. Ім’я підприємця багато кому відоме. Тепер він уже не торгує.

Петро з Буковини

Тю! Я б на такі жертви не йшов, просто потім спалив би той ларьок до ями в землі

editor

цікавий поворот думки 🙂 Але Кримінальний кодекс таке не вітає.

гiсть

треба довести до ладу а потим працювати а наши чиновники гребуть все пид себе набридло

Ульріх

не треба палити кіоск – треба палити мерію

editor

не треба палити нічого, треба змінювати владу в місті.

Ульріх

поки не подінемо оту, то нова не прийде

Анатоль_ Бідзюра

Треба змінювати. Проте, наші виборці абсолютно не розбираються у людях. Раз-у-раз обирають злодюг і покидьків. Політично безграмотні та байдужі до своїх доль і власних дітей. Докрадуть таки Нововолинськ “папа” і родичі.

Гість

А до чого тут ларьок???то хай йде палить відразу мерію!!!

Гість

А причому там діти? До того кіоску

людмила зіменко

Бізнес здатний тиснути на всіх, хто трапиться йому на шляху. Деякі нечисті на руку підприємці такий тиск на потенційну жертву влаштовують, що можуть довести людину до інфаркту, до інсульту, або, не приведи Господи, до суїциду. Це вже не просто нечесна конкуренція, що вже само по собі злочин, а усунення конкурента в будь-який спосіб. Нахабство і підлість б’ють через край. Самоспалення не вихід. Фарид повинен зрозуміти, що недоброзичливцям можна протиставити тільки силу свого духу і віру у свою правоту. Вже багато фірм і виробництв позакривали у такий спосіб, як хочуть закрити його. Це якраз той випадок, коли вчитися треба на чужих… Читати далі »

людмила зіменко

Цікаво, чи оговорено у договорі про оренду такий капітальний ремонт? Чи має Фарид документи, які засвідчують, що саме він вклав у той ремонт такі кошти? Чи, може,це від самого початку був спланований лохотрон?

124

Він не уклав ніяких договорів, і почав робити ремонт.
Це обговорються і сума і строк і якість роботию
І куди там всунути 54 тисячи грн в цю халабудку?
якщо по фото дивитися

сусід в очікуванні дива

Вашим обіцянкам “грош ціна” -трубу витяжну кафе “Мангал” вже рік обіцяли встановити (вже й не згадуйте за обіцяний “побудуваний” дитячий майданичик)- це ж саме з обіцянками про “самоспалення” – може грубо, то вибачте, але що це правда – то факт!Невірте у це піарне самоспалення – це фішка для реклами!!!! сусіди до цього часу “насолоджуються шашликом в квартирах”. Добавились ще й салюти в 11.30 прямо у вікна будинку навпроти! на пластикові балкони!!! І як сказав пан, що піариться на “самоспаленні” – дякую за скарги – це була реклама “Мангалу” – нас відвідали усі від Гудзя. мера і т.д пообідали і простили.… Читати далі »

Вуаля

Ярема відкрив на Світязі бар навпроти дитячого легера “Чайка”.

Рязанов

Фарид, а ти навів лад з “мангалом”?
Таки вивів окремо трубу, чи таки травиш-коптиш жителів верхніх квартир?
А може, і добре що не дають, ще і там будеш “шашьлік” жарити, ну і що, що не можна, ну що, що це площа…

людмила зіменко

Яка цікава деталь! Супермаркет “Наш край” у Благодатному таки не виправив ситуацію із витяжкою. Вентиляційна решітка у моїй квартирі і далі заклеєна намертво, бо угарним газом від пічок в моій квартирі смердить несамовито. І ніхто, у тому числі і селищна рада, навіть не муркнув із цього приводу.
Раніше у тому приміщенні був промтоварний магазин, то, мабуть, таки не можна було встановлювати у магазині ті пічки через непристосованість будинку. І чи правильно ті пічки встановлені, ніхто так і не перевірив.

Дикий захід

Ні Сторонського,ні 70-річного чи скільки йому там кпсс-ника Рожелюка ніхто з нововолинців на виборах не вибирав.А чуть що-то вони замість мера вирішують дуже серйозні питання.А мер-не його компетенція…

Анатоль_ Бідзюра

Цікавуще питання! Потрібно обсмоктати.

Таті

В нашому місті, ще такому савдепівському, бізнес вести можуть тільки обрані . Нажаль. Якщо так далі буде продовжуватись , в місті залишаться наркомани і владні бізнесмени … Дуже шкода …

Mary

Стосовно торгівлі хлібом в Нововолинську-може справа в попиті? Хлібозавод і так достатньо хліба випускає,а тут іще і підприємливі лучанин зі своїми булками. Не має стільки їдунів того хліба . Я розумію, що в нас всі хочуть лише продавати або розливати. Розливайок в нас і так вже аж за надто.

editor

два теремнівських кіоски в місті все ж таки є. Отже, є і попит. Конкуренція пекарень – це вигідно для покупців.
Щодо розливайок. Так, якраз на пожежній площі жваво торгують спиртним в “Аміго” депутата Яреми.

людмила зіменко

Не тільки кіоски. Багато магазинів продають хліб і випічку від приватних пекарень. Асортимент просто зашкалює. Це і справді добре для покупця, коли є можливість вибору.

Бубочка

Фарід, тримайся, ми з тобою!!! Нововолинці хочуть смакувати смачними кебабами!!!

Володимир

До чого тут діти ? взагалі похоже на цирк – людина хоче спалити себе заради дітей ,( ім ніхто не погрожує ,не ображає), чи заради 2 тис дол яких неможна повернути? скоріше всього таким чином привернути увагу до своєї проблеми – йому вдалося.

Гість

Ой ну які 2 тис доларів😂😂😂😂це навіть смішно читати!!!куди він вклав таку суму грошей???

editor

комунікації ви забули? а там написано. І який сенс йому брехати?
Думаю, що через 200 чи навіть 500 доларів він би на сходах із плакатом не стояв.

0123

а ви попробуйте прокласти комунікації під мій будинок. Мінімум водоканал скаже, -ви хто такі? Доручення або договір оренди , тоді будемо з вами говорити

editor

Жодного бажання прокладати комунікації до вашого будинку не маю. Змоги теж.

0123

Ви не кладіть комунікації, а пишіть новини.
Цей сайт останній острівок правди, далі йде морок на чолі з хитровусом
Ви мене зрозуміли, крім фінансів потрібно ще доручення, або договір оренди. Ніхто без цих документів , копати та підключати не буде з державних контор.

editor

Однак “Водоканал” надав йому дозвіл! і навіть якийсь технічний документ!

0123

то може він ще хабара дав, щоб провели?…чудно

0123

зрештою мають бути чеки по виконаним роботам

editor

я спитала, чеки є.

Анатоль_ Бідзюра

Ви б, “госте”, не пхали свого писка до Фарида. Починає набридати, якщо відверто. Вам вже й Ярема платить? Ви його на пів-ставки обслуговуєте? Не потрібно цього робити, а зрештою, як самі собі вирішили – кому служити хочете – то служіть вірно і підлизуйте *****. Бачите, Леонід Юрійович мовчить і всі йому дали спокій. До наступної купівлі, за пів-дарма підвалу чи суду із ОСББ “Добробут-1”. :)))

0123

це вільна площадка, та кожен має право висловити свою думку, якщо вона нікого не ображає

Гість

А хіба салюти заборонені??? І взагалі дайте людям спокій…. Хай працюють…..новенькі ім потрібно звикнути до наших людей… А з нашою місцевою владою потрібно боротись… І хай не думають що вони вічні на своіх коронованих кріслах… Шкода Саакашвілі не в нас. Він би всіх дрібних підприємців пітримав би…

людмила зіменко

Салюти заборонені від самого початку війни на сході України. Про це не раз казали в новинах по телебаченню. Заборона пов’язана з тим, що і переселенці, і діти переселенців, і учасники АТО уже досить наслухалися вибухів і мають право жити в спокоі і в мирі.

Гість

Ви краще пане мер і Сторонський навели лад в аптеці де кожного ранку в аптеку наркомани заходять… Люди ви коли зверніть увагу…. Там де ця бутка аптека Гольчука і ті наркомани кожного ранку там пасуться цікаво чим???? З вікон видно…. Я мабудь якось сфотографую і виставлю.. Тільки от гарантіі на мою безпеку нема бо можуть пригрозити… І взагалі наша владо наведіть порядок злочинцями, наркоманами і торгівцями наркоти а не забороняйте продавати смачну іжу…. Хватить вже з вас… Прийдуть вибори і вас всіх точно не вибиратимуть…

editor

давайте фотки. Не обов’язково зі своїх вікон. Є ж варіанти.

Гість

Кожен може побачити там типічних хворих))) ніби то ідуть за ліками… А виходять з маленькими ампулами а може з іншими засобами…. Просто ми всі знаємо чим закінчується для любопитних… І як ви важаєте в меріі не знають???? У нас в місті мабудь це можна а та людина яка хоче чесно то ій тупо не дозволяють… А може питання в тому що не підігріли наших))) все можливо…

Ульріх

Там під аптекою постійно валяються як не шприци, то пляшечки з під глоду

Анатоль_ Бідзюра

Вони встигнуть набити пельку ще до виборів.

Шостак

Чого ж той каптур не попередив людей що там таки проблеми,ага Бо *** захотів, шоб йому на халяву ремонт зробили,не нажерся ще,люди пиднимайтеся давайте разом ту Владу и таких умникив ****

editor

Цивілізовані люди не б’ють інших людей на очах у всієї другої зміни на шахті №9.
Це роблять тільки нарвані хами. Проблему поглиблює те, що нарваний хам має депутатський мандат.
А цивілізовані люди справді вирішують усі питання в розмові.

людмила зіменко

Стосовно оренди – це справа слизька і ненадійна. Орендодавець здає, а орендар приймає. От так і орендатор “Нашого краю” прийняв наш клмунальний двір у оренду, думаю, що не оформляючи цю оренду письмово. А асфальт у дворі був розбитий ще до нього. От і заплатив орендар зі своєї кишені за укладання асфальту в кільких місцях у нашому комунальному дворі.

Анатоль_ Бідзюра

“Папік”, якби захотів, вирішив би це простяцьке питаннячко одним порухом вусів. Проте, не захотів…
Я готовий стати із тобою, Фариде, на сходах міської ради! Хто ще? Зголошуйтесь.

гість

нужно послушать обе стороны

editor

Звісно. Уважно вислухаю і пана Каптура.

0123

До речі, хай розкажуть і про “кримінальників”, які виступають “третейськими суддями” чи ….по даній проблемі.

editor

а судді хто? можна детальніше?

Робін Гуд

Editor, так Ви вислухали позицію пана Каптура, стосовно цієї ситуації?

editor

і навіть двічі.

Марина

Який це мае бути ремонт на 2000доларів контейнера.не смішіть за такі гроші можна новий купити з рулетами. А тут просто покрашений красною фарбою. І хто в наший час робить бізнес на слові без договорів?

людмила зіменко

Писали, що там підведена вода і каналізаія – це вже дуже дороге задоаолення. А бізнес без договорів – хто знає в якій площині відбувались перемови із орендодавцем?

людмила зіменко

Справжній підприємець той, хто готовий завжди почати все спочатку, той, хто знає, що бізнес -це не тільки прибуток, а і збитки. Близько 12-ти років тому одного підприємця “кинули” на 3 тисячі доларів. Таке відбувається часто, принаймні в Нововолинську.

Ульріх

Без документу який сенс було щось починати? Ще й іноземцю.

людмила зіменко

Так там взагалі повний морок – земля під кіоском не приватизована.

Анатоль_ Бідзюра

Повний морок і в “АМІГО”. Проте, земля під ним приватизована. Ще й шматок МНСівської прихоплено.

Марина

Воду провести не коштуе 2000 доларів я з цим стикалась не давно. Мені провели на дачі за 2000грн.