Рейдерство по-нововолинськи:

жінки галасують на весь коридор, а їхні чоловіки тихцем замінюють замок у дверях офісу…

Знову вибухнув скандал у садівничому товаристві “Прикордонник”. Сьогодні вранці садівники Веселов та Ушарук із дружинами та примкнулий до них Кондрат прибули в контору з неприхованою метою – дорватися до керма.

Так і кричали нинішньому голові правління Солтану: “Віддай печатку і дай нам керувати! Більше нічого не хочемо!”

Молода бухгалтер Тетяна, що працює тут, може, з місяць, розгубилася. Так звана ініціативна група вимагала від неї та Солтана всю документацію та кошти, що лежали у сейфі: “Передайте все згідно з актом, і то негайно!”

У тісному кабінеті Веселови, Ушаруки і Кондрат здійняли стільки галасу, що в сусідніх  приміщеннях неможливо було працювати.

  – Мені голос клієнта не чути за вашим криком! – прийшла зробити зауваження адвокат.

Приводом для скандалу стала вчорашня ухвала Апеляційного суду Волинської області, який залишив без змін рішення Нововолинського суду про визнання нечинними звітно-виборних зборів у “Прикордоннику”, проведених у лютому 2017 р.

Отже, треба скликати і провести нові збори.  Скликати їх повноважні лише голова чи правління, яких обрали на минулорічній конференції.

Однак Веселови, Ушаруки та Кондрат із якогось дива перебрали на себе повноваження цілого правління. Хоча входять туди з-поміж цих скандалістів лише пані Веселова з паном Ушаруком.

А крім них, у складі правління ще Терефельський, Твардовський, Ярославцев, Геліч, Близнюк, Ліщуки, Табуринський, Ліховська, Криса та інші… І винятково правління, а не група горлохватів має право вилучати документацію та печатку.

Сьогодні захоплювати печатку пришли одні члени товариства, завтра прийдуть інші, післязавтра – ще хтось… Садівників у “Прикордоннику” чимало. І права у всіх однакові. А Статут один для всіх.

Солтан терпляче намагався пояснити це своїм опонентам. Потім вийшов із кабінету викликати поліцію.

Поки він чекав на приїзд правоохоронців, Ігор Веселов притьмом замінив замок у дверях кабінету садівництва. Це на першому поверсі будинку №1 на вулиці Св.Володимира в Нововолинську.

 

Сьогодні на цих дверях вже не висіло жодного оголошення. Все зірвали скандалісти

 

Поліція, попри три нагадування через номер 102, їхала так довго, що доморощені рейдери могли б спокійно замінити замки в усіх кабінетах на першому поверсі. Коли ж нарешті двоє правоохоронців прибули, то старший із них поводився досить дивно (другий взагалі мовчав).

Уже у присутності поліції якийсь нахабний садівник шарпав мене за руку, відтягуючи від дверей кабінету, а пані Ушарук із компаньйонкою енергійно притискала тими дверима мені ногу. Мовляв, вхід тільки для членів товариства!

А поліцейські вдали, що нічого не бачать, і не схотіли – навіть на мою вимогу – з’ясувати прізвище хулігана. Старший із них при цьому ще й усміхався.

Цікаво, скільки статей Адмінкодексу вмить знайшли б оці працівники поліції, якби отак брутально повелися з ними самими чи їхніми родичами?

Прізвище надміру веселого і поблажливого правоохоронця уточню у міськвідділі, а зараз – про фінал скандалу.

Поліцейські запропонували Веселовим, Ушарукам, Кондрату та Солтану поїхати у відділок і надати пояснення. Принагідно з’ясувалося, що у Сергія Солтана є зо два тижні на оскарження судового рішення.

А до того часу правління повним складом може зібратись і визначитися, що ж робити далі.

Чи судитися без кінця (а підстави для позовів легко знайдуть усі сторони конфлікту, ба більше – будь-який член товариства)…

Чи все ж таки  отямитися, зупинитись і, провівши згідно з буквою закону звітно-виборну конференцію, спокійно та ефективно працювати.

 

У хвилини затишшя бухгалтер приймає внески 

 

Хотілося б, звісно, аби хамовиті “ініціатори” пристали на другий варіант. Однак вони так затялись і так рвуться до керма, що  РАДАР прогнозує: колотнеча триватиме ще довго.

Хто в ній зацікавлений і кому це вигідно – тут і до ворожки не ходи. Ідеться не лише про кошти товариства, а й про 140 гектарів на дачному масиві. Нововолинська влада вже тривалий час б’ється за цю землю з керівництвом Іваничівського району та Литовезької ОТГ.

Виставляючи за двері репортерку РАДАРА, ініціатори сьогоднішньої “веселухи” вже наприкінці скандалу викликали репортерів “Бугу” та СТН. І одразу стали жалітися знімальній групі промерського СТН на те, що Камишникова критикує мера!..

А замок пану Веселову довелося знову замінити. Перед походом у міськвідділ поліції мусив-таки поставити старий. Адже садівництву треба якось працювати, поки статутний (а не самоуправний) орган згідно зі статутом скличе конференцію і проведе її – знову ж таки в суворій відповідності до статуту…

Як на мене, те, що влаштували сьогодні Веселови з Ушаруками і Кондратом в офісі “Прикордонника”, називається самоуправством і спробою рейдерського захоплення. А на це є статті у Кримінальному Кодексі.

Співчуваю тим, кого оберуть у правління на найближчій конференції. Спокій вам, дорогенькі, лише насниться…

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

Веселова знову не обрали. До бійки не дійшло, але веселуха була!

Прочитав сам? Поділись з іншими: