Садівництво “Прикордонник” хочуть захопити подружжя Веселових та Ушаруків?

12 2443

Рейдерство по-нововолинськи:

жінки галасують на весь коридор, а їхні чоловіки тихцем замінюють замок у дверях офісу…

Знову вибухнув скандал у садівничому товаристві “Прикордонник”. Сьогодні вранці садівники Веселов та Ушарук із дружинами та примкнулий до них Кондрат прибули в контору з неприхованою метою – дорватися до керма.

Так і кричали нинішньому голові правління Солтану: “Віддай печатку і дай нам керувати! Більше нічого не хочемо!”

Молода бухгалтер Тетяна, що працює тут, може, з місяць, розгубилася. Так звана ініціативна група вимагала від неї та Солтана всю документацію та кошти, що лежали у сейфі: “Передайте все згідно з актом, і то негайно!”

У тісному кабінеті Веселови, Ушаруки і Кондрат здійняли стільки галасу, що в сусідніх  приміщеннях неможливо було працювати.

  – Мені голос клієнта не чути за вашим криком! – прийшла зробити зауваження адвокат.

Приводом для скандалу стала вчорашня ухвала Апеляційного суду Волинської області, який залишив без змін рішення Нововолинського суду про визнання нечинними звітно-виборних зборів у “Прикордоннику”, проведених у лютому 2017 р.

Отже, треба скликати і провести нові збори.  Скликати їх повноважні лише голова чи правління, яких обрали на минулорічній конференції.

Однак Веселови, Ушаруки та Кондрат із якогось дива перебрали на себе повноваження цілого правління. Хоча входять туди з-поміж цих скандалістів лише пані Веселова з паном Ушаруком.

А крім них, у складі правління ще Терефельський, Твардовський, Ярославцев, Геліч, Близнюк, Ліщуки, Табуринський, Ліховська, Криса та інші… І винятково правління, а не група горлохватів має право вилучати документацію та печатку.

Сьогодні захоплювати печатку пришли одні члени товариства, завтра прийдуть інші, післязавтра – ще хтось… Садівників у “Прикордоннику” чимало. І права у всіх однакові. А Статут один для всіх.

Солтан терпляче намагався пояснити це своїм опонентам. Потім вийшов із кабінету викликати поліцію.

Поки він чекав на приїзд правоохоронців, Ігор Веселов притьмом замінив замок у дверях кабінету садівництва. Це на першому поверсі будинку №1 на вулиці Св.Володимира в Нововолинську.

 

Сьогодні на цих дверях вже не висіло жодного оголошення. Все зірвали скандалісти

 

Поліція, попри три нагадування через номер 102, їхала так довго, що доморощені рейдери могли б спокійно замінити замки в усіх кабінетах на першому поверсі. Коли ж нарешті двоє правоохоронців прибули, то старший із них поводився досить дивно (другий взагалі мовчав).

Уже у присутності поліції якийсь нахабний садівник шарпав мене за руку, відтягуючи від дверей кабінету, а пані Ушарук із компаньйонкою енергійно притискала тими дверима мені ногу. Мовляв, вхід тільки для членів товариства!

А поліцейські вдали, що нічого не бачать, і не схотіли – навіть на мою вимогу – з’ясувати прізвище хулігана. Старший із них при цьому ще й усміхався.

Цікаво, скільки статей Адмінкодексу вмить знайшли б оці працівники поліції, якби отак брутально повелися з ними самими чи їхніми родичами?

Прізвище надміру веселого і поблажливого правоохоронця уточню у міськвідділі, а зараз – про фінал скандалу.

Поліцейські запропонували Веселовим, Ушарукам, Кондрату та Солтану поїхати у відділок і надати пояснення. Принагідно з’ясувалося, що у Сергія Солтана є зо два тижні на оскарження судового рішення.

А до того часу правління повним складом може зібратись і визначитися, що ж робити далі.

Чи судитися без кінця (а підстави для позовів легко знайдуть усі сторони конфлікту, ба більше – будь-який член товариства)…

Чи все ж таки  отямитися, зупинитись і, провівши згідно з буквою закону звітно-виборну конференцію, спокійно та ефективно працювати.

 

У хвилини затишшя бухгалтер приймає внески 

 

Хотілося б, звісно, аби хамовиті “ініціатори” пристали на другий варіант. Однак вони так затялись і так рвуться до керма, що  РАДАР прогнозує: колотнеча триватиме ще довго.

Хто в ній зацікавлений і кому це вигідно – тут і до ворожки не ходи. Ідеться не лише про кошти товариства, а й про 140 гектарів на дачному масиві. Нововолинська влада вже тривалий час б’ється за цю землю з керівництвом Іваничівського району та Литовезької ОТГ.

Виставляючи за двері репортерку РАДАРА, ініціатори сьогоднішньої “веселухи” вже наприкінці скандалу викликали репортерів “Бугу” та СТН. І одразу стали жалітися знімальній групі промерського СТН на те, що Камишникова критикує мера!..

А замок пану Веселову довелося знову замінити. Перед походом у міськвідділ поліції мусив-таки поставити старий. Адже садівництву треба якось працювати, поки статутний (а не самоуправний) орган згідно зі статутом скличе конференцію і проведе її – знову ж таки в суворій відповідності до статуту…

Як на мене, те, що влаштували сьогодні Веселови з Ушаруками і Кондратом в офісі “Прикордонника”, називається самоуправством і спробою рейдерського захоплення. А на це є статті у Кримінальному Кодексі.

Співчуваю тим, кого оберуть у правління на найближчій конференції. Спокій вам, дорогенькі, лише насниться…

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

Веселова знову не обрали. До бійки не дійшло, але веселуха була!

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
12 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ Бідзюра
4 років тому

Ну, то й що? І я критикую мерову бездіяльність та протиправні дії! І мало того: сужуся із ним та виконкомом, який він очолює, ось вже майже два роки. Маю декілька судових рішень, що доводять ніби 2 х 2 сказане мною, і які В.Сапожніков не хоче виконувати. І сам судиться із Державою Україна, презентуючи у НОВОВОЛИНСЬКУ ЇЇ ІНТЕРЕСИ. Ви бачили де-небудь, незажерливу місцеву владу? Але, вже такої гидкої та жадібної, як у нас, ви не знайдете ніде

editor
4 років тому

Світлана: Близько 14-ї год. Веселов зі своїми прибічниками був у міськвиконкомі. Цікаво чому.

чл.правління
4 років тому

Слухала диктофонний запис цього дійства. Вже не дивуюсь нічому, але обурена: якою любов’ю потрібно любити дачний масив, щоб так колотити його стільки часу?..

editor
4 років тому
Відповісти  чл.правління

якою любов’ю? Хворобливою…

Дачник
4 років тому

Літо в розпалі. Переважна більшість людей має купу роботи. Дачники мирно копошаться на своїх грядках. Тільки пану Веселову зі своєю гоп-компанією комуністичних недобитків немає чим зайнятися. Мають купу вільного часу, бо як інакше пояснити ці їхні витівки? Краще б займалися в такі моменти тим, що й наші брати молодші 🙂 Їм Статут до одно місця, як кажуть, бачу ціль не бачу перешкод. Незважаючи на те, що цьому “веселуну” на зборах дачники вже показали, що не хочуть обирати його головою, він все одно лізе і лізе. Баламутить і підбурює людей. Певно, дійсно відчуває якусь підтримку з міськвиконкому. До речі, а десь можна ознайомитися з рішенням Нововолинського суду і ухвалою апеляційного суду Волинської області? Цікаво, на якій підставі вони визнають нечинними звітно-виборні збори у “Прикордоннику”?

editor
4 років тому
Відповісти  Дачник

Рішення суду: прийшло не стільки людей, скільки має бути згідно зі статутом.
Я вангую, що такої кількості не збере ніхто й ніколи.
Але це НЕ підступні ігри тих, хто вносив зміни у статут. Це тупа вимога закону – така кількість учасників зборів, яку нереально зібрати.

чл.правління
4 років тому

В офіс садівництва ще не надійшло рішення апеляційного суду.Тільки тоді правління спираючись на це рішення проведе засідання та буде діяти згідно закону.

Leka
4 років тому

Навіть на фейковій Веселово-Ушаруковській конференції 18.06 люди, які її відвідали, говорили про те, що треба допрацювати рік і на зимовій конференції вже вирішувати питання голови та правління. Але ж зрозуміло, що будь-яке рішення не на користь «веселої компанії» потягне за собою знову суди та скандали…
Треба просто виключити Веселових та Ушаруків із членів садівництва до затвердження загальними зборами, а якщо люди погодять, то відключити їм всі послуги – і до побачення..Дістали вже…
Звертаюсь знову до молоді,НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖІ. Ці брехливі і непорядні, на мою думку, люди саботують роботу масиву вже багато років, ДАВАЙТЕ ДАМО ЇМ ВІДСІЧ ВРЕШТІ-РЕШТ!

editor
4 років тому

Любомир Середа: А мені, до одного місця, хто буде при владі. Давай воду, електрику. а хто керує? Так хоч сам Сапожников. Для чого ця істерія?
Наталя: Так от і я міркую: навіщо крик, гвалт, заміна замків, судова тяганина? Сіли, полічили, домовилися про спокійну прозору роботу.

царь
4 років тому

Ума в чела нет, наверно, гг, вот и чудит

чл.правління
4 років тому

Напочатку року правлінням було прийнято рішення -створити умови і згідно статуту впроваджувати збори уповноважених.Протокол 1 п.9 від25.02.2017р.Це десять садівників обирають одного представника-уповноваженого,який і буде їх представником на зборах уповноважених.На масиві є оголошення про проведення на кожній лінії зборів та обрання на них старшого лінії в обов’язки якого має входити співпраця з кожним дачником на своїй лінії та правлінням.Жодної кандидатури на цей момент не подано,що говорить про пасивність наших садівників.

editor
4 років тому

Сьогодні знову в офісі “Прикордонника” побувала поліція. Цього разу її викликала група громадян, яку дачники іменують “весела компанія”. Деталі згодом.