Це фото Катерини Литкіної – юної красуні з Нововолинська.

Вона могла б уже закінчити перший курс львівського вишу, могла б трохи згодом вийти заміж, народити коханому сина і доньку.

Могла б стати обличчям відомих видань чи брендів – її чарівність вражає. Могла б поїхати в Італію до бабусі, походити Римом чи Неаполем.

Побачити світ, здійснити море мрій.

Її життя обірвали два виродки. Тіло Каті знайшли на териконі третьої шахти – неподалік від її будинку.

Виродкам світить тюрма, але вони чомусь впевнені: їх відмажуть. Хай навіть і посадять – вони вийдуть на волю в розквіті сил. Адже були її ровесниками – ну, майже.

Минув рівно рік, відколи вони її вбили. Таку красу. Таку довірливу і світлу душу.

 

 

Бог тієї ночі, мабуть, міцно спав. Не спав диявол.

“Ось і минув рік. Вбивці так і не покарані. Це був тяжкий рік, сповнений сліз, відчаю, розчарування і ненависті. Ненависті до вбивць, до їхніх родин і адвокатів, і навіть до себе…

Чому не відчула, не змогла попередити й відвернути цієї страшної події. Повернути б усе назад, щоб усе було, як раніше, щоб моя донечка жила. В неї було ще все життя попереду, скільки ще мало бути щасливих моментів….

 

 

Але все обірвалося в одну мить… і тільки уві сні я можу почути, побачити, обійняти її.

 

 

У такі моменти не хочеться прокидатись і залишитись там назавжди, тоді вщухає біль, душевний біль, якого не лікує жодна таблетка.

Моя донечко, я так за тобою скучаю.

 

 

Це був тяжкий рік, я знову вчилася і вчуся жити, жити без своєї принцески”,написала на своїй фейсбук-сторінці Вікторія Литкіна.

Разом із рідними Каті, разом із усім Нововолинськом РАДАР сподівається: виродків покарають.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: