– Вранці провели обшуки вдома в усіх чотирьох нападників і доправили всіх у відділок! Зараз допитуємо!

Таку новину повідомив РАДАРУ т.в.о.начальника Нововолинського відділення ГУ НП у Волинській області підполковник поліції Сергій Галащук.

Усі четверо виявилися юними спортсменами. Трьом – по 17 років, четвертому – 19. Всі закінчили школу, ще ніде не працюють, один навчається у Нововолинському ВПУ (віднедавна – центр профтехосвіти).

Мешкають у  Нововолинську.

19 жовтня ввечері близько 19-ї години вони йшли центром міста. На пожежній площі побачили нетверезого чоловіка. Вирішили, що це наркоман і його треба провчити. Всім гуртом кинулися до нього, він побіг, вони – навздогін.

 

Зупинка на пожежній площі, той самий бордюр. Фото А.Бідзюра

 

Пасажири “13-ки”, яка прибула на площу, бачили, як із-за великого білого автобуса (можливо, шахтного) вибігає молодик, а за ним женуться четверо хлопців.

Навпроти гаража пожежно-рятувальної служби нападники його наздогнали, вдарили кілька разів руками, а тоді старший ще вдарив ногою. Той упав, стукнувшись головою об бетонний бордюр.

Дві тріщини у черепі.

Працівник рятувальної служби кинувся до нього, викликав швидку. Пасажирка “13-ки” закричала водієві, щоб зупинив маршрутку, вибігла й теж спробувала привести Юрія до тями.

Він трохи оклигав, міг уже говорити, але не зміг пояснити, чому на нього напали. Сам нічого не розумів.

Далі ви знаєте – РАДАР розповідав.

“Швидка”, лікарня, рентген, “нічого такого страшного, прийдеш до нас завтра, як будеш тверезий”, удосвіта знову “швидка”, знову лікарня, реанімація, операція… і дві доби між життям і смертю.

Він помер уночі 22 жовтня, так і не вийшовши з коми.

 

 

Про перебування Юрія Дейнеки в лікарні  РАДАР розповість окремо.

А зараз – про мотиви групового злочину.

Юні спортсмени вирішили по-своєму боротися з наркоманією, яка вже затопила місто. Бити, щоб мало не видалось. Бити гуртом, ясна річ.

Скільки наркозалежних вони провчили до 19 жовтня – невідомо. Але каральні функції вони виконували й ПІСЛЯ побиття Юрія – кілька днів поспіль.

Щоправда, ніхто з побитих у поліцію не поскаржився.

РАДАР ці борці не читали, про смерть людини від їхніх рук і ніг не знали… аж поки поліція не прибула сьогодні вранці до них із обшуком.

Ну, принаймні так кажуть, що не знали.

Старший із них (отой, що вдарив Дейнеку ногою) займається кікбоксингом. Йому світить серйозна кримінальна стаття – умисне спричинення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть людини. Інших притягнуть лише за хуліганство.

Звісно, для родин затриманих усе це -шок.

А на Поліссі, у Камінь-Каширському районі, тихо плаче мама Юрія. У неї було десятеро дітей, лишилося восьмеро. Не так давно помер молодший брат Юрка, а тепер до брата пішов і Юрій.

У 2009-2011 роках Дейнека служив у Морозовичах на прикордонній заставі. За контрактом.

Потім працював на “Вербені”, виїздив на заробітки.

 

 

Осиротіли одразу троє дітей.

Від першого шлюбу в нього 9-річна донечка Олександра, він про неї дбав, надсилав їй на Вінниччину посилки…

Від другого шлюбу (теж розлучилися) – двоє малих: 5-річний Артем  і 2-річна Євгенія. Їхня мама Леся мешкає в Тишковичах.

РАДАР попросив її повідомити номер картки для допомоги малим. Леся Дейнека вирішила, що справедливо буде надати два рахунки: свій і першої дружини ЮріяТетяни.

Переказати кошти на допомогу малим ви можете за цими реквізитами:

Дейнека Леся
Картка Приватбанку  4149499107473207
Мазуренко Тетяна
Картка Приватбанку   5168 7573 0138 4634.

 

Спасибі поліції за оперативне розкриття злочину.

Та щось мені видається, ці спортсмени в нашому гуманному суді відбудуться легким переляком…

 

Наталя Камишникова

Будь-яке використання цього матеріалу – лише з дозволу автора

У ТЕМУ:

Чоловіка побили до смерті у центрі Нововолинська. Біля “Аміго” й рятувальної служби. ОНОВЛЕНО

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: