Померла дитина, яку вчора шукали в Нововолинську

39 8339

2-місячна Валя, яку психічно нездорова бабуся забрала вчора на прогулянку у візку о 12-й годині і яку поліція після напружених пошуків повернула батькам о 17-й, померла сьогодні вранці в нововолинській лікарні.

Що трапилось із малою – ще не відомо. Учора, кажуть, виглядала здоровою.

Народилась 1 лютого 2017 року.

Бабусю  вчора після розшуку госпіталізували у психіатричне відділення.

Поліція й медики з’ясовують обставини і причину смерті немовляти.

РАДАР висловлює щире співчуття батькам Валі та всій родині.

У тему:

Раптова смерть, пояснень жодних

Бабусю з немовлям у візку, які зникли в Нововолинську, знайшли

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
39 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

Соцмережі вибухнули співчуттями.
Natali Petrenko: Співчуття батькам! Тримайтесь, сил вам! Хай спочиває у спокої малесеньке янголятко!
Oksana Sulima: Божечко! Нехай янголятку там буде добре…

Еразм
5 років тому

Співчуття батькам.

Аміна
5 років тому

Більше 5 тисяч переглядів… Люди в своїй більшості здатні співчувати, а ще більше здатні боятись… Це дійсно і сумно,і страшно. Страшно за своїх діток. Невідомо, яким чином після прогулянки немовля втратило шанс на життя, але ми проводимо паралель із психічно хворою бабусею… Не можна судити про те, яким чином стався факт такої прогулянки, бо люди з такими хворобами мали б мати потрібне лікування і унеможливлення того, що хтось поруч постраждає.
Страшно, коли задуматися, що психічно хворі люди чималої кількості гуляють неконтрольовано вулицями міста, якими так само гуляють і наші діти. Що хворій людині може взбрести в голову – невідомо… а діти гуляють…
Якщо задуматись, то як, починаючи із себе, можна змінити ситуацію навіть у нашому місті? У нас багато чого неконтрольовано: і наркомани, і квартирні крадіжки…легше всього сказати: починайте з себе. А думається тільки: який у нас кругом бардак – як у державі, так і в місті!

Сусідка
5 років тому

Люди добрі про що ви говорите!!! Бабуся з цією і рештою діточок там постійно була, гуляла (бувало таке, що вночі з каляскою її можна було побачити). Вони над тією бабусею просто знущалися, їсти їй не давали,зять душив її, виганяв з квартири. Мати Оксана цих дітей не раз залишала на ту саму бабусю,а сама не відомо куди могла зникнути на пару днів. Сусіди бувало,що їй їсти виносили на двір, а вона ховаючи, відносила це внукам своїм. Батьків біля дітей ніколи нема так само, як і догляду. Бабуся, хоч і психічно хвора але вона завжди прала їм одежу,гуляла і постійно біля них знаходилась. Батькам (якщо їх можна так назвати) таке враження, що просто було і є всеодно. Крім цієї маленької, залишилось ще троє дівчаток, потрібно терміново з цією сім’єю щось робити,а дітей відібрати у батьків. Дітки там родяться майже через рік, а толку і догляду від батьків ніякого. Нехай відповідні служби підуть і подивляться,що там в квартирі робиться. Поліція там частенько буває. Справді, дуже шкода діток і це маленьке, ні в чому не винне янголятко…..

Ольга
5 років тому
Відповісти  Сусідка

Ой яка добра сусідка!чому нікому не по скаржитись? “Чи моя хата скраю?”…А як горе -так зразу зявилась “добра людина”

таня
5 років тому
Відповісти  Ольга

да зразу винні сусіди !!!! а ти одне з другим по своїх сусідах ходиш чи хліба купити чи в хаті прибрати ні ….. зараз напише а чого я маю ходити то й не кажиЙ!!!!!!!!!!!!!! от як воно дурне то й трогати не хочеться бо прийде вночі поб’є окна чи поріже і в нього жовта карточка………

Таня
5 років тому
Відповісти  таня

Брихня не сусиди а ***** ще нихто незадумоеться що кожнои людини чекае сплетни зводити вси вмиють

Знайомий
5 років тому

Добрі люди це неправда Мати Оксана завжди дбала про Дітей Завжди були накормляни сама завжди дітям прала одяг завжди діти були охайні Дітей надовго не покидала, а мати Оксани ніколи не допомагала по Хатній роботі, її мати тільки деколи гуляла з Дітьми тільки вдень, а мати Оксана ніколи дітей не пускала вночі матір свою з дитиною.
Чому Люди добрі як дитині стало зле Скорая їхала дві години на скору дзвонили по пару раз

Цікаво
5 років тому
Відповісти  Знайомий

Батьки безвідповідальні! Знаючи що в бабусі психічне захворювання відпустили бабусю з коляскою, та треба було що пять хвилин дивитися де вона і що вона, я б такій людині, навіть психічно хворій рідній матері, дитину грудну не довірила. За те що залишили дитину в небезпеці, батьків судити треба.

Ольга
5 років тому
Відповісти  Цікаво

А можливо вас засудити.”Не суди и не судим будешь”.Знаєте таке?

таня
5 років тому
Відповісти  Цікаво

згідна!!!!! в мене адекватні батьки і дитині майже 4 і то гонюсь як вс.. віник коли наполі бо вона таке може зробити, що на голову не налазить і вони їй ради не дадуть, а до року я взагалі на вулицю її з кимось не пускала тільки зі мною!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ольга
5 років тому
Відповісти  Знайомий

Питання до швидкох:чому до грудної дитинки так довго їхали?чому не прийняли ніяких реанімаційних заходів???Можливо це був спазм гортані???Чи у нас “лікар”це просто професія???

Ольга
5 років тому

А ви “сусідка”чому не підказати нічого Оксані?Ви дуже”доброзичлива”!Не дай Бог,вам пережити таку трагедію яка сталась в цій сім’ї.Чому ви-сусідка,ні разу не спитали чи потрібна допомога-не матеріальна ,а можливо моральна?А брудом поливати,так ви перша!Люди!!!де ваше співчуття???Яка б Оксана не була мати,но вона мати!і в неї горе!!!І зараз їй потрібна допомага і підтримка!!!А в даній ситуації вина швидкої допомоги!!!Поможет і підскажіть ,что потрібно писати скаргу в прокуратуру!!!Де гарантія,що завтра швидка так само буде надавати допомогу нашим дітям?????

Цікаво
5 років тому
Відповісти  Ольга

А ви шановна відасте свою дитину психічно хворій людині? Навряд. В неі якісь материнські відчуття є, що це небезпека немовляті? Маму не жалко ні на краплю, а немовля дуже жаль, воно не винне.

Ольга
5 років тому
Відповісти  Цікаво

Коли потрібно,то вона була адекватна (Таня)і в цей день також.А про материнські відчуття не вам судити.А ви знаєте;що Оксана ні разу не підняла руку на своїх дітей,все для дітей старалась.А чому научила її Таня за все життя??Ви взагалі втрачали хоть когось рідного? ??А то таке відчуття,що у вас взагалі немає співчуття!що ви черта людина!І до речі, своїх дітей я довіряю лише собі!!!!Тому що я знаю, що таке втрачати і як не впасти у відчай! !!Я знаю як це боляче,коли земля провалюєтя з під ніг, і коли думаєш що всім все одно на твою біду,і тоді находяться люди які можуть підтримати (вам цього не зрозуміти).Тому мені шкода і Оксану,і її сім і малишку .Де ваша людяність???

Сусідка
5 років тому
Відповісти  Ольга

Ольга, я переконана, що ви її подружка !!! Що ви тут пишете, захищаєте. Люди, які поруч з ними живуть підтвердять все те, що я раніше і зараз описала, що там робиться і хто є хто… Оксана, на контакт з людьми не сильно іде, а тільки має таких незрозумілих подруг як ви. Враження складається лише одне, що дітей вони там родять тільки за того, щоб отримувати грошову допомогу і жити за ці дитячі гроші. Чому чоловік її ніде не працює , але позволяє собі кожного дня попивати не по одній бутилці пива,та курити цигарки???? За які гроші він це робить-звичайно дитячі. Ці батьки жодного дня не працювали, чому??? А діткам їсти треба, вдягатися треба, купити бодай якісь цукерки, а далі що…..Брудом цю сім’ю ніхто не поливає, а говоримо лише правду і це, що бачимо і є насправді. І мати її Таня, постійно з дітками була, з самого ранку і до пізної ночі її можна було побачити з коляскою. Я ще раз повторюсь ОЛЬГА, не потрібно захищати свою БЕЗВІДПОВІДАЛЬНУ подружку.

Ольга
5 років тому
Відповісти  Сусідка

Впевнені ви можете бути в собі.А вас “шановна “я не ображала.І за такі слова”незрозумілих подруг як ви”можна понести відповідальність.Так ,щоб було вам подумати :ст ККУ 151 “умисне поширення завідомо недостовірних відомостей, що ганьблять честь і гідність іншої особи”.

Ольга
5 років тому
Відповісти  Сусідка

До речі, я не її подруга.Ви ж сусідка-повинні знати,я взагалі проживаю в іншому місті

Наталка
5 років тому
Відповісти  Ольга

такі тупі виправдання, що реально здається , що ви подружка або сама та безвідповідальна мама… не пишіть дурниць. Бо факти говорять самі за себе. Скидати на хвору бабусю дітей а потім ще з неї винну робити, це абсурд.
Можливо та горе-мама має причини , що стала такою, але це не виправдання, бо сталося жахливе

Цікаво
5 років тому
Відповісти  Ольга

Чому ви намагаєтеся виправдати батьківську халатність? Людяність і жалість є но не до батьків. Я можу виправдати все, і зрозуміти почуття Оксани б, бо сама нею стала, на два дні пізніш, і спорити з вами не буду і жаліти іі також. Тут кожен залишиться при своій думці

КУМА НІла
5 років тому
Відповісти  Ольга

на любить НЕ людям судити Оксану а Бог є на світі і Бог знає як кума моя ставиться до своїх дітей.і в неї мама ходь і хвора .але вона адекватна і сображає що робить і вона любить свої своїх онуків її мама завжди помагає з дітьми вона ніколи не скривдила.І кума моя дуже любить своїх діток і я люблю свої похресницю Оксанусю .Кума Оксана хороша мати і хароша людина найкраща .Бо я її дуже добре знаю як в мене було горе вона мене підтримала в тяжку хвилину як в мене померла бабуся,,А сусідка її пише не правду про Оксану

Ольга
5 років тому

Я одного не розумію,де у людей поміщається стільки гидотності. Стаття про те, що не стало маленької дівчинки , принцесочки; про те, що у Бога мало янголяток і Він захотів забрати до себе Валюшку!!!Агов !!!Люди-СХАМЕНІТЬСЯ!!!не тут потрібно обговорювати Оксану і її чоловіка!!!!

Сусідка
5 років тому
Відповісти  Ольга

По-перше, Ольга , не потрібно лякати ніякою відповідальністю і ККУ 151. Вас ніхто не ображав і навіть не думав, а по- друге писали лише правду про цю сім’ю. По – третє, якщо Ви, шановна, живете в іншому місті ( хоча це, мало ймовірно) , то Ви б, не могли так багато знати, хто коли і з ким гуляв, прав, годував!!! Вже достатньо цієї писанини, ця сім’я у всіх на очах, і всі все бачать, заспокойтесь…. Ще раз повторюсь, найбільше шкода ні в чому не винних діточок… Вони не винні, що в них такі халатні батьки!

editor
5 років тому
Відповісти  Сусідка

Керівник міськвідділу поліції запевнив мене сьогодні, що жодного протоколу по цій родині не складали. На обліку в соцслужбах родина перебуває лише як багатодітна, а не як неблагополучна.
Шановне жіноцтво, закликаю припинити недоречну суперечку. Батькам, бабусі й без того дуже важко.

Ольга
5 років тому
Відповісти  editor

Я вас запевняю,що їм дуже важко!Адже цю дитинку Дуже любили.І будь-яка жінка (а тим паче мати)зрозуміє почуття мами і бабусі.

Наталка
5 років тому
Відповісти  editor

звичайно, а який пртокол,якщо ніхто не жалівся… дочекаються ще біди і тоді складуть, так все в Україні. Купа неблагополучних сімей, а на паперах – все чисто і благополучно

Ольга
5 років тому
Відповісти  Сусідка

Залиште в спокої сім’ю.Я проживаю в Києві,а про них знаю .Оскільки спілкуючись з людьми з вашого міста!Ви “СУСІДКА”хоть раз чимось допомогли???Я і мої знайомі допомагають,і не тільки їм.Займатися благодійністю,замість того щоб дл когось лізти в сім’ю!!!

Знайомий
5 років тому

Сусідкі не дай боже вам такий Празник, як в них. Ви, видно, ніколи не втрачали близької людини. Це для батьків горе. Як вам не соромно, в них біда, а ви обливаете їх брудом.

Таня
5 років тому

А ви сусидко думайте що говорите коли у вас горя немае то можна обсуждати ихню симю и цю симью ми добре знаемо и оксана хороша мати и дитинка померла своею смертю в ций смерти нихто невинин .Вична память немовлятку.

Таня
5 років тому

Спивчуття батькам.

Віка
5 років тому

Читаю коментарі і дивуюсь, звідки в людей стільки жовчі, ненависті, бажання засудити, облити брудом? Адже все що ви “судді” написали, випустили у Всесвіт повернеться вам. карми ніби немає, але вона працює. Люди іноді своїми язиками самі на себе накликають лихо.
Сталось лихо в сім’ї, тут лише співчуття та жаль може бути, а не думки доморощених “експертів” з того, як правильно жити.
Якщо взяти кожну сім’ю, то в кожній сім’ї свої проблеми, радощі та біди.
Про що ви-люди думаєте та говорите- все те рано чи пізно прийде у ваші сім’ї, це Закон Всесвіту такий.
З давніх давен у такій біді нормальні та притомні люди підтримували та співчували.
З чого у вас серця?

Наталка
5 років тому
Відповісти  Віка

а коли знов щось в тій сімї станеться, то ви почнете писати – А чому відразу не били на сполох і не перевіряли умови ,в яких живе сімя, і чи дійсно тато не працює там і вживає алкоголь та курить???
Якщо пише Ольга що допомагає тій сімї , значить дійсно там є проблеми… і не лише фінансові, якщо батьки здорові і не працює тато

Таня
5 років тому

Оксано ми вси за тебе и хай у тебе сталося,горе ми вси тоби спивчуваемо ати правильно робишь що неским дила немаеш бо подруги це враги и сусиди це други враги яки неможуть тебе пидтримати а тильки сплетни зводити хай кажен дивиться що в нього робиться в симьи ане бруд збирати нихто незнае що кого чекае .А твоя кровиночка хай з богом спочивае и земля ии пухом…

Кума Катя
5 років тому

Кума Катя я христила в них дитину и я з наю що симьи благополучна а то що пишуть це все брихня и оксана все тримае на своих плечах ще всим би таки силу мати и за все думае сама и гроши вона постийно мае бо знае що треба на завтришний день не ии мати думае як хлиба заробити а вона сама ато що ии мати ледаща то ии вси кумовля про це знають.и свои дитей вона любить и доглядае я в неи жила то все бачила на свои очи яка вона мати. и тощо сусидка пише бред то ви мене вибачте я б тоже зтакими сусидами и дило немала и неспилкувалася .А Валюшка хай спочивае з богом вична ии память….

Наталка
5 років тому
Відповісти  Кума Катя

дай Бог, щоб все було правдою . Хай все в них налагодиться, може завдяки цим коментарям батьки звернуть увагу на своє життя…

наталка
5 років тому
Відповісти  Наталка

вична память янголятку……
к

кума наташа
5 років тому

я кума наташа знаю щоб неписали в них горе а обсуждати нетреба нихто незадумуеться що пише и все це брихня симья благополучна и мати любить своих дитей и з собеза до них приходили не раз и сказали що умови для дитей нормальни и я запевняю оставить симью в спокои им и так нелегко и хай кажен дивиться на себе и на свои симьи…………….вична память………….

editor
5 років тому
Відповісти  кума наташа

ви дуже хороша кума, Наталю.

Кума Катя
5 років тому

Я запевняю вас, Наталко, якщо ви не знаете, то нема чого вам писати якогось бреда. Кожна сім’я як може, так і живе в наш час. Якщо ви родичка, то чому ви не прийшли й матеріально не допомогли? І залиште сім’ю в спокої. А Валюшку ми ніколи не забудемо, вічна пам’ять янголятку.