Гонорар посередника за ліві «послуги» становив 250-300 євро з КОЖНОЇ оборудки!

 

Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарництві завідувача одного з районних секторів та головного спеціаліста міського підрозділу міграційної служби у Волинській області.

Правоохоронці встановили, що посадовці за посередництва керівника однієї з туристичних агенцій організували схему отримання хабарів за оформлення документів для виїзду за кордон.

Співробітники СБУ спільно з прокуратурою задокументували отримання неправомірної вигоди посадовцями через посередника за сприяння в оформленні довідки про проживання у 30-кілометровій прикордонній зоні для місцевої жительки, яка не мала на те законних підстав.

Також оперативники спецслужби зафіксували факт отримання зловмисниками хабара за сприяння в оформленні закордонного паспорта на підставі недостовірних документів.

Встановлено, що лише гонорар посередника за «послуги» становив 250-300 євро з оборудки.

 

 

Під час обшуків за місцем проживання та роботи фігурантів справи правоохоронці вилучили гроші, недійсні печатки і штампи, які використовувались при оформленні фіктивних документів.

 

Головний спеціаліст працює тут – у міському відділі.

А хто ж завідувач районного відділу? Де був другий обшук?

 

Розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання щодо оголошення зловмисникам про підозру та обрання запобіжного заходу. Тривають слідчі дії.

 

Прес-служба УСБУ у Волинській області

Фото міськвідділу ДМС – А.Бідзюра

У ТЕМУ:

Маски-шоу в двох паспортних столах. Обшук у Нововолинську

Прочитав сам? Поділись з іншими: