Удостоїлась аж кількох хвилин нервового згадування про мене, безробітну волонтерку, на звіті нововолинського міського голови в залі міськради.

І сусідства з “біотуалетами” в заголовку на сайті, який обслуговує нардепа Гузя.

ОК, відповім.

Нововолинський міський голова  розлого розповів про колишню співпрацю з екс-радницею.

 

“Сьогодні це демократія. Багато хто пише не відповідаючи за те, що написав, і багато чого оплачується. Колись був “Нововолинськ Діловий”, потихеньку закляк. Зараз є “Радар”, на який не зайдеш спростувати або висловити свою думку…

Можна радник, можна зрадник, можна по-різному говорити про Камишникову. Скажу так: коли в 2010-му році Партія Регіонів розмістила інформацію, що мене в кайданки взяли і посадили, то вона мені ввечері дзвонить і каже: “Віктор Борисович, давайте зустрінемося, давайте порадимося, так же не можна, коли отак ллють бруд на вас”. Зустрілися. Вона каже: “Піднімайте якісь структури, давайте якось виходьте на Тимошенко”. То вона отакі поради давала”, – зазначив Віктор Сапожніков.

 

Цитата з ресурсу Гузя

На відміну від Сапожнікова, у мене з пам’яттю все гаразд. Дуже добре пам’ятаю той січневий недільний ранок 2010 року, коли Віктор Борисович особисто, без секретарок, зателефонував мені додому і попросив терміново прийти в міськраду.

Я працювала тоді радником міського голови. Не його особистим радником/порадником – радником міського голови, відчуйте відмінність! І на пропозицію Сапожнікова обійняти цю посаду пристала аж після кількамісячних роздумів. Ризикнула своєю опозиційною репутацією у сподіванні на те, що вдасться щось зробити не для мера особисто – для міста, для людей.

Отже, неділя 24 січня 2010 року. Прийшла. На другому поверсі виконкому нікогісінько, крім мера.

Сапожніков  був дуже занепокоєним. Аж надто детально розповів мені свою версію скандалу, що вибухнув у Нововолинську.  Ішлося про його затримання й арешт за хабар.

 

 

Народне радіо стверджувало, що це сталось ось у цьому кабінеті наприкінці робочого дня у п’ятницю. І що мера у кайданках доправили в Луцьк – у слідчий ізолятор.

Сапожніков у тривалій конфіденційній розмові зі мною все категорично відкидав, натякав на підступні інтриги свого першого заступника (той виявився геть ні до чого!) , на політичну складову (регіонали грандіозним скандалом вдало скористалися). І наостанок ПОПРОСИВ мене написати щось на кшталт спростування.

Людина довірлива, я повірила, що  ці руки не мали кайданок. Звикла, що до мене звертаються скривджені несправедливо.

А що поганих порад нікому не даю, то підказала безпідставно оббріханому деякі ходи у відповідь. На першій же після “кайданок” прес-конференції він однією з моїх порад скористався…

А того недільного ранку Сапожніков почувався так невпевнено, виглядав так спаплюжено і так потребував термінової інформаційної підтримки, що запропонував мені ноутбук – річ тоді рідкісну й дуже дорогу. Ноутбук, як я зрозуміла, лишиться мені назовсім – як подяка за порятунок політичного тру… потопельника.

Від ноутбука з  мерського плеча я відмовилась. Статтю написала за своїм старезним компом – щиро й надурняк. Скандал за кілька тижнів ущух.

А за кілька років джерела, яким повністю довіряю, в деталях розповіли мені зовсім іншу версію того корупційного скандалу. Я оприлюднила її тут, на РАДАРІ: “СКАНДАЛЬНІ КАЙДАНКИ, МЕР І ХАБАР. ЩО ЦЕ БУЛО?”

І саме про неї згадав Зосим Колбун на звіті міського голови, запитавши Сапожнікова: “Чи подаватимете в суд на Камишникову за цю статтю?”

А що там подавати. Написано акуратно. Колбун хотів, як я розумію, спитати у Сапожнікова зовсім інше: чи були ті кайданки, врешті-решт? Але не ризикнув… і спитав про статтю.

А Сапожніков у своїй паскудній єзуїтській манері замість відповісти по суті став звично обгаджувати мене. Він так робить завжди, коли нема чим крити: кидає тінь на опонента.

 

 

Так от,  я йому “ввечері” не телефонувала й зустрітись не пропонувала, ні-ні. 🙂  Зателефонував він сам! І зустрітись-порадитись попросив сам!

Можу ще чимало цікавого пригадати, й не лише про Сапожнікова. Ну, а зараз спростую ще одну брехню міського голови, поширену “Бугом”.

Хто-хто, а редактор того “Бугу” знає, що для сайта “Нововолинськ діловий” я написала понад тисячу матеріалів – БЕЗОПЛАТНО. Так само пишу й на РАДАРІ.

Справді, “багато чого оплачується”, щедро оплачується! – і це знову ж таки добре відомо медіаобслузі нардепа.

Але не всі продаються, ось у чім фішка.

Приємно, що мені – вже втретє безробітній – досі присвячує такі розлогі пасажі міський голова. Приємно, що моя скромна персона досі слугує брендом, заманухою для інтернет-користувачів.

І Сапожніков, і той цілий ресурс нардепа слідом за “порталом” однаково підленько воюють зі мною. Це означає: РАДАР, який тримається на голому ентузіазмі, а не на тіньових коштах, їм таки заважає. І спільну мову з Сапожніковим “команда Гузя“, коли треба, знаходить-таки. Попри вдавану фронду і медіапіну.

Адже на сесіях депутати з цієї команди сидять тихенько, як миші. Дивляться в рота Сапожнікову. І там панує мир, жуйка, одобрямс.

А іронічну статейку про мерський звіт можна десять разів перекрити прямим лакузним ефіром із Сапожніковим, Сторонським і т.д. Чи пафосними монологами шісток мера. Їхня брехня на “Бузі” спрямована саме проти мене.

Наостанок. Жодного коментаря чи статті Сапожніков РАДАРУ не надсилав. Тому хай не бреше, що “на РАДАР не зайдеш спростувати чи висловити свою думку”.

Ти ж не заходив, чоловіче. Стрьомно, страшно. Це тобі не на “Бузі” чи ТТІ про чергові досягнення розводитись.

На РАДАРІ запобігати перед тобою ніхто не буде.

Наталя Камишникова

У тему:

Скандальні кайданки, мер і хабар. Що це було?..

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: