У ЦНАПі розвели сепаратизм!

14 2483

Уже хотів було викликати поліцію, але…

Сьогодні довелось оформляти деякі документи в нововолинському центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП). Зареєструвати  ще раз документи по земельній ділянці (чесно, вже дістало).

Відвідувачів у ЦНАПі не було, лише клерки щось робили за комп’ютером.

 

 

– Я хочу у вас зарееєструвати ось ці документи.

– Так ви з Іванич, то чого не їдете в Іваничі? – відповіла  жінка за третім столиком. – Ви всі тут ходите та ходите, у нас цілі папки з Іванич!

– Почекайте, закон дозволяє мені в будь-якому центрі адмінпослуг у регіоні здавати й отримувати документи, поняття приписки не існує.

– Чого ви всі сюди лізете, їдьте в Іваничі!

– Чому маю їхати туди-сюди 40 км, якщо я можу здати папери тут? Ви відмовляєте? Кажіть прямо, я викликаю поліцію – хай фіксують та з’ясовують, чи не порушуєте ви мої права.

(Мабуть, та поліція для чогось створена, не тільки щоб  по 100 грн. брати, коли приїздить київський автобус, із небораків, які під’їхали за сумками рідних під знак? –  подумав я (для Литвина)  🙂

– Зараз подзвоню реєстратору, – сказала Оксана, так звали цю дівчину.

 

 

По телефону чулися лише вже знайомі фрази:

– Із Іванич, 40 км не хоче їхати, я говорила, знаю, дістали… в нього брати… документи?

– Що сказали? питаю.

– Можна брати.

– А до кого дзвонили, хто дає благословення: брати чи не брати?

– Не скажу, бо ще неприємності матиму, до реєстратора дзвонила, в нас там їх двоє…

 

 

Я пішов до начальниці ЦНАПу – почути її коментар відносно “сепаратизму” підлеглих, які ділять людей на першосортних нововолинців і другосортних іваничівців.

Пані відповіла, що в них першочергові нововолинці, а інші – в другу чергу!!!

 – Тож «першочергові» означає, що має бути черга! а черги не було! і від мене тупо не хотіли приймати документи тому, що я тимчасово став “другосортним”, – обурююсь

– Ну, у вас прийняли, – каже вона, – чого ви хочете?

– Спробували б вони не прийняти, ото було б весело, поліцію точно викликав би.

Згадалися веселі моменти з життя, коли поліція складала протокол і за менші гріхи…

Найбільше мене вкур*или ксерокси. Приніс документи з копіями паспорта. Клерк навіть і не глянула – знову погнала робити… копії паспорта.

– Так у вас на столі он ксерокс стоїть, то й зробіть. 

– Не положено,  лише по службових справах.

 – А я до вас на побачення прийшов?..  так виходить?

Потім начальниця ЦНАПу пояснила, що їм бракує тонеру та паперу…

 

 

Уявіть, яка країна Дуриляндія.

Влупили мільйон грошей на ремонт, посадили працівників, платять  оклади і соцнавантаження, але  не мають грошей на папір і тонер… в голові не вкладається. І зітхають:

– Нам тут взагалі потрібно, щоб якийсь підприємець надавав послуги з ксерокопіювання, нам не можна гроші брати.

– Ну, чесно, з вашим Гройсманом… я навіть не уявляю, скільки має коштувати 1 копія, якщо мінімальна зарплатня 3000 грн., податку та соцнавантаження ще плюс 1500, і це без оренди та витратників….

Але є позитив.

Бачачи нерозуміння начальниці, що ділити людей не можна, я пішов до керуючої справами виконкому Магдисюк Вікторії. Чиновниця уважно вислухала, погодилася, що ділити людей за місцем проживання неприпустимо, та пообіцяла вилікувати “сепаратизм” своїх колег.

Як кажуть, поживемо – побачимо . У вівторок забирати документи…. 🙂

Написав, бо, може комусь знадобитись. А то розведуть ледацюги – і доведеться їхати за 40 км…

Р.S. До мера. Борисовичу, а ви поставте внизу обмінник валюти і чарочну, там же і ксерокс. Буде три в одному:  і по чарчині можна буде кинути за бордюри, які безбожно кришаться, і гривню в долари перевести, і ксерокс не шукати…

Андрій Рязанов

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
14 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
відеонаглядач
4 років тому

О! це ви ще не пробували зареєструватись (прописатись) у свою власну квартиру без будинкової книги (яка законодавчо як документ відмінена ще в 2013 році) …. Це ще те шоу під назвою ” а доведіть мені що ви праві!”, аке супроводжується вивченням інструкцій правил і закону працівників які це мають знати і тоді вони з вами погодяться. Щось схоже на ЗНО. Або їм просто лінь, а ви вивчіть і розкажіть що їм робити….

Аміна
4 років тому
Відповісти  відеонаглядач

Вірно підмічено, що в такий центр потрібно йти, знаючи не тільки свої права щодо отримання послуги, за якою прийшов, а ще і усі нормативні документи, що стосуються такого питання. От в даному випадку автор статті хотів перереєструвати документи на землю, значить, мав вивчити Земельний кодекс, Цивільний кодекс, Положення про ЦНАП, Закон про поліцію, ну, і ще декілька Інструкцій, а ще-випити якесь заспокійливе перед походом до державної установи, яка нібито створена для полегшення життя громадян.
Насправді з власного досвіду, з досвіду знайомих людей – у більшості випадків таких відвідин по справах такі походи закінчуються втратою здоров’я – нерви ж бо не залізні- в багатьох випадках так званих спеціалістів нововолинського центру з натяжкою можна назвати СПЕЦІАЛІСТАМИ.
Бо люди, що мають виконувати певні обов’язки та знати чимало нормативних актів, – цього просто не відають, і таке враження, що й навчатись не спішать. Можливо, в інших містах і є справжні спеціалісти таких адміністративних справ, та в нашому місті із цим проблеми, від того і нерви – спеціалістів від того, що з них хочуть те, про що вони не відають, клієнтів від того, що не можуть отримати бажане, яке їм обіцяно із створенням такого центру.
Респект автору за таку статтю, сподіваємось, що і керуюча справами міськвиконкому, і начальник центру таки вивчать закон, що регламентує діяльність центру, та дослідять Положення щодо його роботи і проведуть навчання своїх працівників на предмет обізнаності. А ще – немаловажно: проведуть із працівниками бесіду щодо професійної етики та культури спілкування із відвідувачами центру, бо складається враження, що там сидять княгині, а приходять до них холопи.
Згадалися слова: працівники державних структур часто-густо забувають або й не хочуть знати, що зарплату отримують із податків тих же людей, які приходять вирішувати свої питання і прагнуть позитивного результату, а не “відфутболювання”.

editor
4 років тому
Відповісти  відеонаглядач

а можна детальніше про скасування будинкової книги?

Влодарчик Руслан
4 років тому
Відповісти  editor

мала бути створена міграційна служба, мала бути одна спільна база… а так пшик. Тому і досі користуються будинковими книгами, бо по-іншому буде колапс

відеонаглядач
4 років тому
Відповісти  editor

Будинкова книга не вимагається при реєстрації як документ з 1 січня 2013 року відповідно до
НАКАЗ 22.11.2012 № 1077Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України 18 грудня 2012 р. за № 2109/22421
Про затвердження Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів…… Як наслідок усі вимоги ТАК ЗВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ ЦНАПУ. (які не читають закони) є безпідставні…..

editor
4 років тому
Відповісти  відеонаглядач

дай вам Боже здоров’я, чітко пояснили.

editor
4 років тому

Марина Пилипюк: а до чого тут сепаратизм ? такими словами треба думати де розкидатись! виходить що у нас у всіх держзакладах сепаратизм чи як? тому що всі постійно вимагають папірчик на папірчик

Рязанов
4 років тому
Відповісти  editor

“Сепарати́зм (від лат. separatus — відокремлення) — політика і практика відокремлення,
Я вважаю, що до мої права пробували дискримінувати, бо “належав” до іншої територіальної громади. Про це мені чітко пояснили, якби я був з Нововолинської громади, проблем не було б, а так треба вирішувати, “брати чи не брати”.
Почитайте тут за сепаратизм:
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B7%D0%BC

ХІРУРГ
4 років тому
Відповісти  editor

А сепаратизм до того, що співробітники ЦНАПу відділилися від Іваничівщини, порушуючи закон. На цій землі стоїть Нововолинськ. Тут віднайшов своє щастя і збудував віллу (перепрошую – орендує у рідного племінника) та карколомну кар’єру В.Б. Сапожніков – міський голова зі Снєжного на Донбасі. Він не хотів, спочатку, і під синьо-жовте знамено ставати, все мацаючи квитка КПСС біля яйц***ів . А потім став і стоїть донині. Чого не зробиш заради грошей, влади і слави! Потрібно було тобі Андрію, таки викликати поліцаїв і скласти протокол.

editor
4 років тому

Олена Баглай: А з Луцьким ЦНАПом теж таке буває, особливо при зверненні за паспортами!! Там сама начальниця в людей талончики з рук вириває, бо приймають тільки 30 чоловік в суботу, і це 3 працівники з 8 до 15 год!!!!

Посадовець
4 років тому

Зимнівський ЦНАПчик за неповний рік заробив для громади майже 200 тис.грн. Це на замітку засідателям робочих місць!!! Не подобається – звільни робоче місце та шуруй на Польщу.

editor
4 років тому
Відповісти  Посадовець

Респект зимнівському ЦНАПу!

Оксана
4 років тому

я так само доводила в Нововолинській поліклініці що прописка не має значення. Є місце проживання. Вже дістали ті старі комуністи своїми старими радянськими “замашками”

editor
4 років тому
Відповісти  Оксана

ви молодець. Посилайтесь на Конституцію. І довго з клерками не дискутуйте – одразу до їхнього начальства.