Про що ви хочете спитати у керівників поліції?

95 4043

Нововолинці, мешканці Благодатного, така цікава справа.

З ініціативи депутата міської ради Володимира Шаповала відбудеться публічна розмова без недомовок із т.в.о. начальника Нововолинського відділення поліції Сергієм Галащуком.

Буде такий собі круглий стіл із гострими кутами. Уже на цьому тижні.

Депутат і кілька активістів поставлять руба не лише свої запитання, а й ваші.

Отож задавайте! Тут у коментарях.

Підполковник поліції Галащук пообіцяв відповісти.

РАДАР простежить. 🙂

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
95 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Тетяна
3 років тому

Коли наркопритони закриєте? Що заважає вам посадити бариг?

Михайло
3 років тому
Відповісти  Тетяна

-Ніколи.
-Доля в наркобізнесі.

анти чобіт
3 років тому
Відповісти  Тетяна

садять тих хто не платить

Олександр
3 років тому
Відповісти  Тетяна

А “зірки” підполковника не завеликі, як для Нарковолинська і результатів?

Ірина
3 років тому
Відповісти  Тетяна

Про що ви говорите? Міліція особисто підвозить до будинку наркоторговців. (

Катеринка
3 років тому

Також цікавить питання наркоманії в місті. Шприців на вулицях більше як недопалків. Ви з ними боретеся чи може співпрацюєте?

Михайло
3 років тому
Відповісти  Катеринка

-Скоро поставимо контейнери для утилізації використаних шприців…
-Може співпрацюємо.

Дмитро
3 років тому

Коли наркотики перестануть торговать? Скільки справ розкрито по крадіжкам ?

Михайло
3 років тому
Відповісти  Дмитро

-А ви за те щоб наркотики роздавали задарма?Так не можна,а як же бізнес?
-…….

Мешканка
3 років тому
Відповісти  Дмитро

Крадіжки – це проблема Нововолинська. З власного досвіду говорю- вони не розкриваються. Робиться тільки видимість роботи.

Жителька
3 років тому
Відповісти  Дмитро

А не скільки! Всі справи в шухлядах пилом припадають,а відповідь від них чуємо одну: Працюємо!

Оля
3 років тому

Доброго дня. Цікавить справа Ш-ло, який обкрадав гаражі… суд переноситься вже 2-й рік.. Ш-ло втік…. знаю, що у одного потерпівшого ваші поліцейські забрали колеса від машини, які Ш-ло вкрав, як доказ до справи. І більше двох років він не може іх забрати.. ви посилаєте в прокуратуру, прокуратура посилає ще далі…:))) де колеса? Вони хоч є ще у вас на збереженні? Як іх забрати??? Адже суда немає і так і не буде мабуть.. все ж куплено!!!! Віддайте людині!!!

Олег
3 років тому
Відповісти  Оля

Цього ш…. поліція затримувала на гарячому 2 рази ,перший раз він сидів під домашнім арештом, а коли затримали повторно на гаражі ,його взяли під варту, але його батьки згідно закону внесли заставу десь біля 40 тис грн і він опинився знову на волі без будь яких обмежень в пересуванні.Після цього поліція провела ще кілька обшуків у нього та інших приміщеннях , котрими він користувався де вилучили викраденого майна приблизно з 30-ти гаражів на суму понад 300 000 грн.Дане майно (не без допомоги Радара) було впізнане потерпілими та повернуто їм. Хто з потерпілих приходив ,то бачив скільки там всього було. Ш…… не маючи ніяких обмежень в пересуванні ,спокійно поїхав у Росію і досі там знаходиться.

fenix
3 років тому
Відповісти  Олег

моїх тільки три речі знайшли а обікрав бусом вивозив з гаража, питання де решта???? акумулятор свій знайшов на металобрухті його конфіскувала опергрупа а далі що ?????

Володимир
3 років тому

Чому поліція позволяє місцевим хуліганам ,іншим неадекватним громадянам , поводитися з собою мягко кажучи некоректно, при вас можуть хамити , висловлюватися нецензурно ,ображати правоохоронців і інших людей , а представники поліції тихенько стояти ? на вашій стороні закон і зброя, наприклад випадок в Базиліку.
Так хто в місті головний?

Олена
3 років тому
Відповісти  Володимир

А чому ніхто з присутніх не написав заяву, а адміністратор закладу повідомила, що ніякого порушення громадського порядку в закладі НЕБУЛО!!!???

Фея
3 років тому
Відповісти  Олена

Тому що у нас такі люди і такий у них менталітет по принципу “моя хата скраю”. Це точно так, як і в тому випадку, коли селяни категорично проти того, щоб поступатись своїми інтересами при розробці нових родовищ нафти і газу в Україні, коли вони категорично проти видобутку цих природних корисних копалин, бо, бачте, їхні паї і їхні шкурні інтереси для них вищі від інтересів держави і всього населення разом узятих.
Потрібна державна програма, яка буде захищати свідків у особливо небезпечних ситуаціях, потрібно піднімати рівень свідомості і відповідальності серед населення. Потрібно прийняти закон, який предбачатиме хоча би адміністративне покарання / штраф / за несприяння слідству, спротив державним програмам розробки родовищ і, відповідно, за посібництво злочинним угрупуванням і продажним чиновникам.
Ця проблема глибока і широка, але факт залишається фактом – населення ліниве, боягузливе, аморфне, зовсім ніяке і з дуже низькою свідомістю і не розуміє, що такою своєю позицією тільки грає на руку злочинців різних мастей і рангів.
Кілька днів тому я зіштовхнулася з подібною ситуацією, тому цей коментар правдивий на 100%.

справедливий
3 років тому
Відповісти  Володимир

депутати які там відпочивали незробили ні одного зауваження і від написань заяв відмовилась при чому тут поліція яка діє при написанні заяви

Ульріх
3 років тому

Коли в Благодатному буде участковий?

Небайдужий
3 років тому
Відповісти  Ульріх

В них нема коштів на квоти,зате живуть вони не аби як.

Марко
3 років тому

Чому ігрові автомати по місту не закривають?
до того ж весь час там проводять своє “дозвілля” неповнолітні. розпивають і тд.

Оксана
3 років тому

Небесної сотні 5…продають… Наркомани цілодобово… Всі бачать і знають, крім нашої ” доблесної” поліції…
Паша – Оля – поліція – “КАМАНДА”
ДЕГРАДАЦІЯ повна, жах!!!

Вікторія
3 років тому

Коли нарешті надійдуть письмові відповіді на численні заяви до поліції та буде притягнуто до відповідальності винного, який чинив насилля?

Олег
3 років тому
Відповісти  Вікторія

Ви про,що конкретно

Вікторія
3 років тому
Відповісти  Олег

А що, Ви навіть не знаєте хто, коли і скільки разів писав заяви? А ті заяви, які надходять рекомендованими листами де? У смітнику? Працівник поліції викликав до себе з приводу цієї справи, “наговорив”мені сам такої маячні на статтю, та так ніхто нікого не притягнув до відповідальності. Прекрасно працюєте, що ж тут скажеш.
П.С. Якщо не знаєте яка саме справа, то напишіть нарешті відповіді усім, хто звертався до вас з письмовими заявами, дивись, і розберетесь, про що мова. Чи надати письмову відповідь на письмову заяву, згідно чинного законодавства, вже не входить у ваші обов’язки?

Василь
3 років тому
Відповісти  Вікторія

Заяв та повідомлень надходить до поліціі щодня близько 30-40, кожен слідчий мае криміняльних проваджень 200 -250 то представте собі не вихожить все в памяті тримати, а на рахунок відповіді то вони надсилаються , можливо шось з почтою ,якщо вона Вам необхідна то можете прийти і нададуть копію

Вікторія
3 років тому
Відповісти  Василь

Василь, може досить брехати? Відповіді на заяви не надходять.
Вам у пам’яті нічого тримати не потрібно, у вас купа комп’ютерів, все систематизовано. А ви що, досі працюєте з зошитом під пахвою? Тоді, звичайно, які можуть бути питання. Хто чи що тут хворе тоді?
По закону ви зобов’язані ПИСЬМОВО відповідати на протязі 10 днів, у складніших справах протягом 30 днів на УСІ, без виключень, письмові заяви, це ваші прямі обов’язки надсилати відповіді, уявляєте? А не вирішувати свої муткі та матюкатись у комірчині чергового. За 10 хвилин, поки чекала під тими дверима ваші “оновлені поліцейські” так матюкались, що стіни червоніли, їм навіть не заважало те, що 2 сторонні жінки стояли у тому прєдбанніку. Ні сорому, ні знань етики, ні розуміння щонайелементарніших правил поведінки поліцейського на робочому місці. Бридко!

Олександр
3 років тому
Відповісти  Василь

Василь, а Ви хто? Є закон України про звернення… Якщо ви “адвокат” поліції, то дуже поганий, а якщо поліцейський-то і Ви і ваше керівництво ні на що не здатні і найкращий вихід-відставка. Ці зірки не для Вас.

Жителька
3 років тому
Відповісти  Василь

Нам уже шостий рік відповідь поштою йде і ніяк не дійде! Ну блін,а я то думаю хто тут винен? Пошта,не працює!🤣

Про що Ви
3 років тому

Про що ви хочете спитати у керівників поліції?
1.Коли в мiстi перестане правити “беспредел”?

Василь
3 років тому
Відповісти  Про що Ви

Думаю ,що тоді коли й в усій краіні

Жителька
3 років тому
Відповісти  Василь

Ви починайте з себе,зі свого міста,тоді і країна зміниться!

анти чобіт
3 років тому

яке покарання понесли люди(виконком) за необгрунтоване підвищення цін на теплову енергію на 3.6% і на централізоване опалення на 4%?і якщо не понесли то чому?

Фея
3 років тому
Відповісти  анти чобіт

З приводу необгрунтованих підвищень тарифів необхідно звертатись до антимонопольного комітету

Потерпілий
3 років тому

Коли будуть розкриті злочини на гаражах і квартирах?

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому

Пане С. Галащук! Близько трьох місяців тому, зі ініціативи Виконавчої служби Волині та моєї – на невстановлену особу :)) виконавчого комітету (керівник – міський голова Віктор Сапожніков)_Нововолинської міської міської ради, було відкрито кримінальну справу за невиконання рішення суду про ненадання відповіді на інформаційний запит Бідзюри А.М., щодо продажу (роздаровування, дерибан?) комунального майна членів територіальної громади м. Нововолинська – земельних ділянок, споруд, бюджетних коштів тощо, за цілу низку років.
Окрім того, у “Постанові” Апеляційного суду м. Львова, було рішення (вимога про це теж містилася у моєму судовому позові) про негайне і обов’язкове розміщення публічних даних, згідно вимог Конституції та антикорупційноого та іншого законодаства України про використання комунального майна громади та її коштів на офіційному сайті Нововолинської міської ради.
Рішення суду не виконане. Кримінальна справа не дорозслідувана (слідча НВ ВП ГУНП Хома А.В.) Винні у посадовому злочині, службові особи місцевого виконавчого комітету, не названі.
Прошу надати мені офіційну письмову відповідь про долю та хід розслідування згадуваної кримінальної справи, внесеної до ЄРДР, на відому вам адресу чи мою ел. пошту. Або зателефонувати за № 31104. Змушений зауважити, що у випадку закриття цієї резонансної кримінальної справи, буду подавати до суду за бездіяльність на державних службовців Нововолинського ВП і поновлення такої.

анти чобіт
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

чи у нововолинську перед законом не всі рівні?

Небайдужий
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Не вже не зрозуміло,що рулить мерія і вони ігнорують любі рішення судів,та хоч київського,банда яка сама карає тільки тих хто проти них.

Семен
3 років тому

Чомусь всi справи за незалежнiсть Украïни Або завiсли,Або перезагружаться безкiнечно?

пенсіонерка
3 років тому

Коли нарешті переловлять дачних злодюг або закриють точки збору металобрухту і цим все вирішиться вмить \

Скупка
3 років тому
Відповісти  пенсіонерка

Напевно закриють тоді коли магазини,ринок і т.д. вони мають документи на прийом вторинноі сировини і платять податок

Олег
3 років тому
Відповісти  Скупка

Це не скупки втор сировини, а скупка краденого металу, бо не краденого вже ніде не залишилось. І вони добре знають що беруть крадене, але бабло очі закриває. Так там раз прийди і зроби інвентаризацію, там краденого буде 99%.

Скупка
3 років тому
Відповісти  Олег

Згідний з Вами ,а ще є ломбарди так тим взагалі га все плювати там 99 відсотків краденого,але знову усе законно.Скупщик металу хоть каже поліціі хто приніс виріб а в ломбарді взагалі морозяться

Валентина
3 років тому

Коли закриють цілодобовий кіоск “НАРКОТА” за адресою Небесної Сотні 5

Ірина
3 років тому

Коли у селищі Благодатне припинять торгувати незаконно спиртом та самогонкою??? Селищному голові байдуже. Люди зробили собі чималий бізнес!!!

Михайло
3 років тому
Відповісти  Ірина

коли ви перестанете боятись і принесете заяву до нас з адресами і прізвищами

Лондон
3 років тому
Відповісти  Михайло

Говорити цікавіше. В гаражах вже накрили, до слова . А як питання про поліцію, то як буде вирішено питання з відеонаглядом в Нововолинську.

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Михайло

Точно. Дуже цікаве і актуальне, я б сказав, животрепетне запитання. Люди! Чому і кого ви боїтесь? СССР давно нема. Ви живете у вільній країні. “Епоха сапогізму” закінчується!

Вікторія
3 років тому
Відповісти  Михайло

І коли поліція дасть письмову гарантію, що імена та прізвища тих, то заявив на ранок не будуть відомі усьому кримінальному світу, і людині, яка заявила ненароком не відірвуть голову, не підріжуть, не виб’ють зуби, коли вона з булкою хліба буде йти з магазину.

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Вікторія

На жаль, немає такої гарантії. Як і гарантій невитоку оперативної інформації зі Нововолинського відділення поліції.

Людмила Зіменко
3 років тому
Відповісти  Михайло

Коли у мого,вже тепер покійного, сусіда, збирались наркомани і було страшно жити, ходити і спати, то участковий по нашому телефонному дзвінку приходив, наркоманів ганяв вдень, а ввечері вони знову сходились до тієї квартири, як мухи до меду. Не допомагало ніщо, поки ми тому сусіду не відключили газ, а ще була відключена електрика за борги раніше, то вже тоді наркомани там збиратись перестали.
Чому поліція не могла нічого тоді зробити? Чи не хотіла?

Оксана
3 років тому

Шановні я прошу вас,незнаю як казати,як писати.Вулиця Небесної Сотні 5,перший поверх,продають наркотики через вікно і вдень і вночі,вже та стежка до того вікна “кайфу”скоро ровом стане,знають про це певно і діти знають всі але шаеовна поліція до цього часу і незакрила того вікна.Дорогі якщо ви незробите щось в найближчий час,то це ознака вашої бездіяльності або вашої співпраці.

Лондон
3 років тому

Цікаво, хто завтра прийде на зустріч крім Галащука і Шаповала?

Ігор Кова...
3 років тому

Скільки це буде тривати того Чечена недавно затримали на Закарпаті і знов напевно родич з луцька порішав інформація точна

Ігор Ков...
3 років тому
Відповісти  Ігор Кова...

У Вінниці начальник ДАІ був Павло Солоненко. Це той родич, що помагав по ДТП?

Анастасія В.
3 років тому

Зустріч за круглим столом з гострими кутами уже відбулась?

справедливий
3 років тому
Відповісти  Анастасія В.

наскільки мені розповіли депутати, Галащук дав змістовні та зрозумілі відповіді, а також висловив свої досить непогані ідеї щодо порядку в місті

Ірина
3 років тому

Чому на місцевому ринку постійно *працюють*карманники*??? Чому немає порядку так як наприклад в Любомлі_там стражі порядку всім роздають свої візитки з номером тел. в разі чого одразу реагують на злочин!

Галина Українка
3 років тому

Хочу запитати пана поліціянта,коли вони накінець стануть працювати???? Коли почнуть шукати вкрадені телефони,велосипеди,знаходити злодіїв,що обкрадають квартири,нищать машини! І всі добре знають,що поліція поіменно знає цих злочинців! А чому нічого не робить,бо кришує злодіїв за таку собі мзду! Це народ теж знає і тому ще більше ненавидить аваковських псів,бо на кращу назву вони не заслуговують!
Коли вони стануть хоч частково відпрацьовувати свою зарплату з народної кишені??? Якщо не вміють працювати,то геть з органів,трутнів нам не треба!

Олег
3 років тому
Відповісти  Галина Українка

Приходьте Ви і хай Ваші діти приходять на роботу у поліцію і покажете,як потрібно працювати. На рахунок телефонів, велосипедів та всього іншого то шукають і находять їх кожного дня, можете прийти поцікавитись.Скажу Вам також те,що колись в 80-х роках чисельність Нововолинської міліції була за 200 чоловік ,одніеї патрульноі служби було майже 40 чоловік це при цьому що злочинів скоювалось в рази менше і суд садив тоді майже усіх навіть за злочини невеликої тяжкості .Зараз працівників аби 50 назбиралось, а тих що безпосередньо розкривають злочини то і 10 не набереться.

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Олег

А якщо взяти до уваги страх перед місцевою владою і небажання працювати – то вийде абсолютний нуль.

Жителька
3 років тому
Відповісти  Олег

Нехай ваші поліцейські не протирають штани у кабінетах,а відпрацьовують зарплату! Останній раз я бачила в місті двох поліцейських майже два роки назад і це було на день шахтаря!🤣І це було настільки дивно,наче побачила невідь що,декілька раз оглянулась! Поліцейські уже стали для нас неймовірним явищем!🤣🤣🤣

Анатоль _ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Жителька

Ви праві “Жителько”. Побачити поліцая на вулицях Нововолинська, стає екзотикою. Так, нібито, вони кенгуру.