Про що ви хочете спитати у керівників поліції?

111 3996

Нововолинці, мешканці Благодатного, така цікава справа.

З ініціативи депутата міської ради Володимира Шаповала відбудеться публічна розмова без недомовок із т.в.о. начальника Нововолинського відділення поліції Сергієм Галащуком.

Буде такий собі круглий стіл із гострими кутами. Уже на цьому тижні.

Депутат і кілька активістів поставлять руба не лише свої запитання, а й ваші.

Отож задавайте! Тут у коментарях.

Підполковник поліції Галащук пообіцяв відповісти.

РАДАР простежить. 🙂

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

111
Коментуймо!

3000
24 Коментарі теми
87 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
43 Автор коментаря
Тетяна

Коли наркопритони закриєте? Що заважає вам посадити бариг?

Михайло

-Ніколи.
-Доля в наркобізнесі.

Василь

А ти Михайло якщо знаєш щось конкретно то сходи в ввб, сбу і розкажи ,думаю будуть вдячні тобі

анти чобіт

садять тих хто не платить

Олександр

А “зірки” підполковника не завеликі, як для Нарковолинська і результатів?

Ірина

Про що ви говорите? Міліція особисто підвозить до будинку наркоторговців. (

Катеринка

Також цікавить питання наркоманії в місті. Шприців на вулицях більше як недопалків. Ви з ними боретеся чи може співпрацюєте?

Михайло

-Скоро поставимо контейнери для утилізації використаних шприців…
-Може співпрацюємо.

Дмитро

Коли наркотики перестануть торговать? Скільки справ розкрито по крадіжкам ?

Михайло

-А ви за те щоб наркотики роздавали задарма?Так не можна,а як же бізнес?
-…….

Василь

Я думаю ,що тоді коли іх ніхто не буде купляти, а що до крадіжок то розкриваються кожен день і не по одній, ще б іх так садили

Жителька

Ага розкриваються,аби не так! П’ять років назад влізли в хату і поцупили 2 компа і трішки грошей,до цих пір “шукають”. Літом вкрали велисопед в під’їзді( наркоман під’їзду відкрив двері ‘ друзям “вночі),признався в поліції кому,до цих пір ‘” шукають”,недавно наркоман в аптеці у чоловіка витяг з кишені телефон і він пам’ятає хто за ним стояв і дуже притулився до нього. Так поліція навіть фоторобот не зробила! А знаєте чому? Бо в тій аптеці продають наркоту навіть малолітнім! Це вам ні про що не говорить???Ненавижу цю так звану поліцію,бо вони хабарники і бариги,пси аваковські!А ви не смішіть нікого,що щодня розкривають!

Мешканка

Крадіжки – це проблема Нововолинська. З власного досвіду говорю- вони не розкриваються. Робиться тільки видимість роботи.

Жителька

А не скільки! Всі справи в шухлядах пилом припадають,а відповідь від них чуємо одну: Працюємо!

Оля

Доброго дня. Цікавить справа Ш-ло, який обкрадав гаражі… суд переноситься вже 2-й рік.. Ш-ло втік…. знаю, що у одного потерпівшого ваші поліцейські забрали колеса від машини, які Ш-ло вкрав, як доказ до справи. І більше двох років він не може іх забрати.. ви посилаєте в прокуратуру, прокуратура посилає ще далі…:))) де колеса? Вони хоч є ще у вас на збереженні? Як іх забрати??? Адже суда немає і так і не буде мабуть.. все ж куплено!!!! Віддайте людині!!!

Олег

Цього ш…. поліція затримувала на гарячому 2 рази ,перший раз він сидів під домашнім арештом, а коли затримали повторно на гаражі ,його взяли під варту, але його батьки згідно закону внесли заставу десь біля 40 тис грн і він опинився знову на волі без будь яких обмежень в пересуванні.Після цього поліція провела ще кілька обшуків у нього та інших приміщеннях , котрими він користувався де вилучили викраденого майна приблизно з 30-ти гаражів на суму понад 300 000 грн.Дане майно (не без допомоги Радара) було впізнане потерпілими та повернуто їм. Хто з потерпілих приходив ,то бачив скільки там всього було. Ш……… Читати далі »

fenix

моїх тільки три речі знайшли а обікрав бусом вивозив з гаража, питання де решта???? акумулятор свій знайшов на металобрухті його конфіскувала опергрупа а далі що ?????

Володимир

Чому поліція позволяє місцевим хуліганам ,іншим неадекватним громадянам , поводитися з собою мягко кажучи некоректно, при вас можуть хамити , висловлюватися нецензурно ,ображати правоохоронців і інших людей , а представники поліції тихенько стояти ? на вашій стороні закон і зброя, наприклад випадок в Базиліку.
Так хто в місті головний?

Василь

Володимире ! “Базилік” (бувший “Міраж”), вочевидь, належить Сапожнікову В.Б. ( Наталя підставна особа-адміністратор.).Цим все сказано.
Ви хочете, щоб пішла реклама: ” Не ходіть в “Базилік”, Вас там можуть побити, образити і т.д.” Там якщо кого і заб’ють, то поліція Вам розкаже, що труп з двору принесли, а працівники “Базиліку” надали йому всю першу допомогу.

Яяяяяяяя

Базилік навряд Сапожнікова, базилік це мережа ресторанів, в Луцьку є декілька і у Нововолинську один, франшиз вони не продають (їздив до них в Луцьк взнавати) я впевнений що у вас неправдива інформація

Небайдужий

Базилік як раз і має відношення до мера міста та його кума Гаврилюка,бо Наталка є людиною саме Гаврилюка

Олена

А чому ніхто з присутніх не написав заяву, а адміністратор закладу повідомила, що ніякого порушення громадського порядку в закладі НЕБУЛО!!!???

Фея

Тому що у нас такі люди і такий у них менталітет по принципу “моя хата скраю”. Це точно так, як і в тому випадку, коли селяни категорично проти того, щоб поступатись своїми інтересами при розробці нових родовищ нафти і газу в Україні, коли вони категорично проти видобутку цих природних корисних копалин, бо, бачте, їхні паї і їхні шкурні інтереси для них вищі від інтересів держави і всього населення разом узятих. Потрібна державна програма, яка буде захищати свідків у особливо небезпечних ситуаціях, потрібно піднімати рівень свідомості і відповідальності серед населення. Потрібно прийняти закон, який предбачатиме хоча би адміністративне покарання / штраф… Читати далі »

справедливий

депутати які там відпочивали незробили ні одного зауваження і від написань заяв відмовилась при чому тут поліція яка діє при написанні заяви

Ульріх

Коли в Благодатному буде участковий?

Небайдужий

В них нема коштів на квоти,зате живуть вони не аби як.

Марко

Чому ігрові автомати по місту не закривають?
до того ж весь час там проводять своє “дозвілля” неповнолітні. розпивають і тд.

Оксана

Небесної сотні 5…продають… Наркомани цілодобово… Всі бачать і знають, крім нашої ” доблесної” поліції…
Паша – Оля – поліція – “КАМАНДА”
ДЕГРАДАЦІЯ повна, жах!!!

Василь

Усі бачуть знають а прийти і дати покази в поліціі та згодом підтвердити іх у суді немае нікого

Інна

Можна подумати ви прийдете і їм щось зробите. А людям жити і жити там ще. Вже до того дойшло що по під’їзду страшно пройтись, не кажучи щоб просто дитину випустити погуляти.

Василь

То що ви пропонуєте? Згідно закону

Жителька

А толку???

Вікторія

Коли нарешті надійдуть письмові відповіді на численні заяви до поліції та буде притягнуто до відповідальності винного, який чинив насилля?

Олег

Ви про,що конкретно

Вікторія

А що, Ви навіть не знаєте хто, коли і скільки разів писав заяви? А ті заяви, які надходять рекомендованими листами де? У смітнику? Працівник поліції викликав до себе з приводу цієї справи, “наговорив”мені сам такої маячні на статтю, та так ніхто нікого не притягнув до відповідальності. Прекрасно працюєте, що ж тут скажеш.
П.С. Якщо не знаєте яка саме справа, то напишіть нарешті відповіді усім, хто звертався до вас з письмовими заявами, дивись, і розберетесь, про що мова. Чи надати письмову відповідь на письмову заяву, згідно чинного законодавства, вже не входить у ваші обов’язки?

Василь

Заяв та повідомлень надходить до поліціі щодня близько 30-40, кожен слідчий мае криміняльних проваджень 200 -250 то представте собі не вихожить все в памяті тримати, а на рахунок відповіді то вони надсилаються , можливо шось з почтою ,якщо вона Вам необхідна то можете прийти і нададуть копію

Вікторія

Василь, може досить брехати? Відповіді на заяви не надходять. Вам у пам’яті нічого тримати не потрібно, у вас купа комп’ютерів, все систематизовано. А ви що, досі працюєте з зошитом під пахвою? Тоді, звичайно, які можуть бути питання. Хто чи що тут хворе тоді? По закону ви зобов’язані ПИСЬМОВО відповідати на протязі 10 днів, у складніших справах протягом 30 днів на УСІ, без виключень, письмові заяви, це ваші прямі обов’язки надсилати відповіді, уявляєте? А не вирішувати свої муткі та матюкатись у комірчині чергового. За 10 хвилин, поки чекала під тими дверима ваші “оновлені поліцейські” так матюкались, що стіни червоніли, їм навіть… Читати далі »

Олександр

Василь, а Ви хто? Є закон України про звернення… Якщо ви “адвокат” поліції, то дуже поганий, а якщо поліцейський-то і Ви і ваше керівництво ні на що не здатні і найкращий вихід-відставка. Ці зірки не для Вас.

Василь

То може Ви з Вікторіею прийдете працювати до поліціі і надасте відповіді на усі 8-10 тис повідомлень громадян коли Вам за рік не видали жодного листка не кажучи вже про компютер ,принтер і заправку до нього, а на рахунок того що хто зобовязаний то я впевнений що Ви теж не все виконуете що зобовязані

Вікторія

Нехай продадуть на запчастини усі ті потовчені в аваріях з вини “нової реформованої…” Пріуси, дивись, і гроші знайдуться і на папір, і на картриджі, ще й на конверти залишиться. Ви тут горбатого не ліпіть, на жалість теж можете не тиснути, не вірю. А якщо ви не здатні виконувати свої посадові обов’язки, то звільніть місце тим, хто може. За Вікторію не турбуйтесь так, і атестацію пройшла б, і обов’язки виконувала б, і папір би вибила де потрібно. Це ж ким потрібно бути , щоб пояснювати відсутність відповідей на заяви потерпілих, браком паперу та заправки до принтера? І це людина на державній… Читати далі »

Анатоль_ БІДЗЮРА

Вам “Василю”, вочевидь, дуже вигідно відсутність оперативної роботи і реагування на письмові заяви громадян в Нововолинському відділі поліції, пояснювати браком картриджів, паперу (пального, штатних працівників…) тощо. А може, у вас і зброї та боєприпасів до неї не вистачає? То ви не соромтеся, напишіть – ми скинемося і купимо. :)))
Ви – державні службовці, не надаючи письмових офіційних відповідей платникам податків, за рахунок яких живете, – дико порушуєте “ЗАКОН УКРАЇНИ ПРО ЗАЯВИ І ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН”. Вам відомо про це, захисники законності та правопорядку, юристи із вищою освітою?
Навіщо нам антиконституційні та протизаконні поліцаї в Нововолинську?

Жителька

Нам уже шостий рік відповідь поштою йде і ніяк не дійде! Ну блін,а я то думаю хто тут винен? Пошта,не працює!🤣

Про що Ви

Про що ви хочете спитати у керівників поліції?
1.Коли в мiстi перестане правити “беспредел”?

Василь

Думаю ,що тоді коли й в усій краіні

Жителька

Ви починайте з себе,зі свого міста,тоді і країна зміниться!

анти чобіт

яке покарання понесли люди(виконком) за необгрунтоване підвищення цін на теплову енергію на 3.6% і на централізоване опалення на 4%?і якщо не понесли то чому?

Фея

З приводу необгрунтованих підвищень тарифів необхідно звертатись до антимонопольного комітету

Потерпілий

Коли будуть розкриті злочини на гаражах і квартирах?

Василь

Всі 100 відсотків-ніколи ,а скільки в 2018 квартир та гаражів було розкрито , скажу немало, деякі вже на зоні ,інші поки в сізо, ну а немала частина отримала умовні терміни , таке правосуддя

Анатоль_ БІДЗЮРА

Пане С. Галащук! Близько трьох місяців тому, зі ініціативи Виконавчої служби Волині та моєї – на невстановлену особу :)) виконавчого комітету (керівник – міський голова Віктор Сапожніков)_Нововолинської міської міської ради, було відкрито кримінальну справу за невиконання рішення суду про ненадання відповіді на інформаційний запит Бідзюри А.М., щодо продажу (роздаровування, дерибан?) комунального майна членів територіальної громади м. Нововолинська – земельних ділянок, споруд, бюджетних коштів тощо, за цілу низку років. Окрім того, у “Постанові” Апеляційного суду м. Львова, було рішення (вимога про це теж містилася у моєму судовому позові) про негайне і обов’язкове розміщення публічних даних, згідно вимог Конституції та антикорупційноого та… Читати далі »

анти чобіт

чи у нововолинську перед законом не всі рівні?

Небайдужий

Не вже не зрозуміло,що рулить мерія і вони ігнорують любі рішення судів,та хоч київського,банда яка сама карає тільки тих хто проти них.

Семен

Чомусь всi справи за незалежнiсть Украïни Або завiсли,Або перезагружаться безкiнечно?

пенсіонерка

Коли нарешті переловлять дачних злодюг або закриють точки збору металобрухту і цим все вирішиться вмить \

Скупка

Напевно закриють тоді коли магазини,ринок і т.д. вони мають документи на прийом вторинноі сировини і платять податок

Олег

Це не скупки втор сировини, а скупка краденого металу, бо не краденого вже ніде не залишилось. І вони добре знають що беруть крадене, але бабло очі закриває. Так там раз прийди і зроби інвентаризацію, там краденого буде 99%.

Скупка

Згідний з Вами ,а ще є ломбарди так тим взагалі га все плювати там 99 відсотків краденого,але знову усе законно.Скупщик металу хоть каже поліціі хто приніс виріб а в ломбарді взагалі морозяться

Валентина

Коли закриють цілодобовий кіоск “НАРКОТА” за адресою Небесної Сотні 5

Василь

Тоді коли Ви і ще хтось з сусідів прийдете в поліцію напишите заяву Вас допитають як свідків ну і потім ще надцять разів сходите в суд

Інна

Пане Василю так може , слухаючи ваші перли, нам поліція не потрібна взагалі? З таким ставленням скоро люди візьмуть в свої руки правосуддя. І тоді не буде тих наркопритонів, не будуть красти на дачах і в квартирах, бо не буде чим красти.

Василь

Ви особисто готові взяти правосуддя в свої руки? Якщо так то дуже прошу до нас на роботу. Але завчасно вивчить сьогоднішні закони. Те що говориться має бути підтверджено свідками , заявами, доказами, а не домислами і простими словами. Підозру про злочин підписує прокуратура, вирок виносить суд.

Настя

Молодець хвала тобі ….і всім працівникам які стараються…..

Анатоль_ БІДЗЮРА

До “Василя”. Як це “…взяти правосуддя у свої руки”? Незрозуміло. По-перше, друге й третє… – а хто нам його дасть? Більшість населення не має вищої юридичної освіти і досвіду. І чи ми ще бажаємо те (правосуддя) у такому вигляді, як воно у нас існує, в свої руки брати? :))) Щоби бути суддею, о-го-го яку голову треба мати! І вдвічі більшу, щоби “пользувати” місцеву владу, викручуючи навиворіт Конституцію та українське законодавство в інтересах “жирних котів”. Ну й себе – коханих, не забути. Я знаю про що кажу. Потрібні реформи в правоохоронній та судових системах на вседержавному рівні. Їх штучно гальмують, ось… Читати далі »

Василь

Так отож .. більшість не має освіти тому саме простіше кричати зробіть щось. А якщо закони не дають «зробити щось». Розстріляти всіх чи що? «Щось» важко зробити з теперішніми законами. За «щось» потім буде перевищення посадових повноважень бо «вони» ж добре знають свої права. Винний не тільки поліцаї а ті закони які існують. Уявіть що підозру про злочин можна вручити лише за погодження прокурора та в присутності адвоката… а далі можна придертися за крапку яка стоїть не в тому місці.

Інна

Якщо ці нарики хочаб доторкнуться чи хоча б щось зроблять моїм дітям, то я не буду чекати поки наша поліція щось буде типу робити по закону. Тоді як ви кажете я візьму правосуддя в свої руки. Да у нас навіть якщо лізуть до тебе в квартиру,а ти дав по голові, то садять тебе, а не того, хто заліз. А по поводу піти і написати, чи заявити на тих хто продає, так у нас наскільки все корупційне, що через годину до вас прийдуть його друзі- торчки і тоді в кращому разі обійдеться реанімацію.

Настя

Краде президент краде рада крадуть депутати а чому людям не можна….Краде коптюк краде автодор ….митники прокурори ..навіть порядок в голові …бере взятки голова заксу…паспортного стола .мрео …. а винні начальник міліції і наркомани….

Настя

А сервіс центр мвс за чиї кошти побудували і де він їх взяв????

Ірина

Коли у селищі Благодатне припинять торгувати незаконно спиртом та самогонкою??? Селищному голові байдуже. Люди зробили собі чималий бізнес!!!

Михайло

коли ви перестанете боятись і принесете заяву до нас з адресами і прізвищами

Лондон

Говорити цікавіше. В гаражах вже накрили, до слова . А як питання про поліцію, то як буде вирішено питання з відеонаглядом в Нововолинську.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Точно. Дуже цікаве і актуальне, я б сказав, животрепетне запитання. Люди! Чому і кого ви боїтесь? СССР давно нема. Ви живете у вільній країні. “Епоха сапогізму” закінчується!

Вікторія

І коли поліція дасть письмову гарантію, що імена та прізвища тих, то заявив на ранок не будуть відомі усьому кримінальному світу, і людині, яка заявила ненароком не відірвуть голову, не підріжуть, не виб’ють зуби, коли вона з булкою хліба буде йти з магазину.

Анатоль_ БІДЗЮРА

На жаль, немає такої гарантії. Як і гарантій невитоку оперативної інформації зі Нововолинського відділення поліції.

Василь

В тому то й причина, що злочинець та адвокат ознайомлюеться з матеріалами провадження і бачить адреси прізвища свідків .Про це неодноразово піднімалось питання але все лишилось як є. Так що гарантіі ніякоі. Як би млжна було посадити людину за те зо в інтернеті хтось щось на нього написав то вже б усі сиділи

Вікторія

То які питання до людей? Я теж знаю, де наркотою торгують, а сказати не наважусь, бо немає гарантії, що мене завтра не заріжуть, а мою дитину у притулок відправлять. Дякую, Анатоль, та я не збираюсь грудьми на дзот.

Людмила Зіменко

Коли у мого,вже тепер покійного, сусіда, збирались наркомани і було страшно жити, ходити і спати, то участковий по нашому телефонному дзвінку приходив, наркоманів ганяв вдень, а ввечері вони знову сходились до тієї квартири, як мухи до меду. Не допомагало ніщо, поки ми тому сусіду не відключили газ, а ще була відключена електрика за борги раніше, то вже тоді наркомани там збиратись перестали.
Чому поліція не могла нічого тоді зробити? Чи не хотіла?

Василь

Ви напевно хотіли зоб участковий прийшов і іх там розстріляв.Ми б теж не проти, нажаль не має права

Вікторія

Тому своє безсилля поліцейські справляють на потерпілих від насилля жінках? А на колишніх чоловіках- садистах можна й непогану копійчинку заробити, так? Браво!

Людмила Зіменко

Ні, я не хотіла щоб у квартирі під моєю квартирою до усього того, що там було ще й стріляли, але навіщо тоді телефонувати участковому, давати адреси, прізвища, коли результату нуль? Та і на що тоді участковий має право, на які дієві засоби впливу на таку нечисть?

Вікторія

Може ці адреси потрібні поліції лише для того, щоб знати нову точку, де можна зібрати дохід? Бо ж ці точки процвітають.
Скільки було обшуків та вилучень, а наркотою торгують цілодобово, збут налагоджено, як по годиннику- конспераційний стук, двері відчинились на декілька секунд і клієнт пішов. Стук, декілька секунд, пішов…без свят, вихідних, відпустки та лікарняних.

Оксана

Шановні я прошу вас,незнаю як казати,як писати.Вулиця Небесної Сотні 5,перший поверх,продають наркотики через вікно і вдень і вночі,вже та стежка до того вікна “кайфу”скоро ровом стане,знають про це певно і діти знають всі але шаеовна поліція до цього часу і незакрила того вікна.Дорогі якщо ви незробите щось в найближчий час,то це ознака вашої бездіяльності або вашої співпраці.

Морфін

Сколько платит Чичен вам?И кому конкретно? Два трупака ниразу ни сидел, а может больше,’Вимагательство,тежелое телесние,наркотики,шантаж. Організатор групировки, организотор ограблений Нова Почта … Как так?!Ведь всем извесно что он,а он на свободе. Его любовница не здала? А может ви плохо работаете?или вам не вигодно

Дімон

За аварію експерт отримав 2000дол…і ще 4000 жінка загиблого зробили що був п,яний і справу закрили….це не …… і людського нічого не мае….

РАДАР

Ви про яку аварію? Про збитого на смерть біля автостанції я знаю. Там цього Вовочку, що був за кермом, Шостак відмазував захищав. Родичі загиблого, по-моєму, не отримали нічого.
А друга смерть?

Аліна

Колись зарізав в дозі людину . З своїми дружками.

Красава

Ти бачив як він давав на лапу експерту? Як не бачив то не кажи!

Василь

Він файний агент …..псевдонім ….шахтар….і вся банда така сама….

Лондон

Цікаво, хто завтра прийде на зустріч крім Галащука і Шаповала?

Ігор Кова...

Скільки це буде тривати того Чечена недавно затримали на Закарпаті і знов напевно родич з луцька порішав інформація точна

Ігор Ков...

У Вінниці начальник ДАІ був Павло Солоненко. Це той родич, що помагав по ДТП?

Анастасія В.

Зустріч за круглим столом з гострими кутами уже відбулась?

справедливий

наскільки мені розповіли депутати, Галащук дав змістовні та зрозумілі відповіді, а також висловив свої досить непогані ідеї щодо порядку в місті

Ірина

Чому на місцевому ринку постійно *працюють*карманники*??? Чому немає порядку так як наприклад в Любомлі_там стражі порядку всім роздають свої візитки з номером тел. в разі чого одразу реагують на злочин!

Галина Українка

Хочу запитати пана поліціянта,коли вони накінець стануть працювати???? Коли почнуть шукати вкрадені телефони,велосипеди,знаходити злодіїв,що обкрадають квартири,нищать машини! І всі добре знають,що поліція поіменно знає цих злочинців! А чому нічого не робить,бо кришує злодіїв за таку собі мзду! Це народ теж знає і тому ще більше ненавидить аваковських псів,бо на кращу назву вони не заслуговують!
Коли вони стануть хоч частково відпрацьовувати свою зарплату з народної кишені??? Якщо не вміють працювати,то геть з органів,трутнів нам не треба!

Василь

Фільмів передивилась. Чому ще не написала що треба заглянути в комп і там є вся інформація хто де коли. Назвіть країну де немає злочинів? Злочини розкриваються але не в тій кількості як хотілося б.

Жителька

Фільмів передивились мабуть ви! Де поліція в фільмах пиячить з закинутими ногами на стіл! Нічого ви не розкриваєте,ніяких справ,може одну з тисячі,так про людське око! А знаєте чому? Бо вам це не вигідно! Очевидно крохи хліба з бандитського столу набагато більші за вашу зарплату!

Василь

Злочинців знаєте навіть і ви. А докази маєте? Чи лише «десь щось чула», « бо так хтось десь сказав»або «він бандит бо я так думаю»

Вікторія

Бідолашні! Та займіться хоча б для початку тими справами, у яких і докази є і злочинці відомі. Що ж Ви морозитесь та переливаєте з пустого в порожнє. Мої маленькі ображені та безпорадні поліцейські чоловічки, ви мене розчулили і я вирішила надати вам бєзвоздмєздно(як казала Сова у мультику про Вінні Пуха)майстер-клас з юридичних питань, бо вочевидь, ви не ознайомлені бодай з елементарними змінами у законодавстві. Можу регулярно безкоштовно, а не так, як наші місцеві зажерливі адвокати, розжовувати нові норми та статті. Пишіть, мої перелякані, нечисленні та безпорадні. І, почнемо: Закон “Про запобігання та протидію домашньому насильству” набув чинності ще з січня… Читати далі »

Олег

Закон дозволяє когось викинути на вулицю? Може навпаки жертву насилля поселяють у спеціальному притулку який мусить бути і є в великих містах. Бо це юридичний нонсенс без доказів когось викинути на вулицю з його квартири, так і до рейдерства недалеко, шукаємо чоловіка з квартирою, робим собі побої, визиваємо поліцію і по ваших словах поліція не розбираючись зразу викидає начебто “кривдника” з квартири, квартира ваша, суди роками тягнем. Вам не смішно з цього, а ну приведіть номер закону де дозволено виселяти по заяві когось з по праву належної квартири чи будинку?

Вікторія

Олег, я вам привела закон, а не свої інсинуації. Вчитайтесь вдумливо.
Вам взагалі пояснюють норми, закони та нові статті чи у поліції всі дії по наітію або як карта ляже?
По реакції “Олега” тепер зрозуміло, що з поліцією…Пічаль.

Олег

То ви рахуєте якщо мене жінка вдарить, я визиваю поліцію і поліція не розбираючись, пише припис і викидає жінку зимою на вулицю, хай під домом на вулиці мерзне, де вона буде жити нікого не обходить. Так ви хочете щоб закон діяв?

Петро

Хто обмежувальний припис виносить? Хто висуває підозру? Хто приймає рішення про арешт ? Хто приймає рішення про позбавлення волі?
Просто цікаво

Вікторія

Петро, якщо “просто цікаво”, то читайте, ось посилання на закон:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2229-19

Петро

Я про сам процес питаю. Не зрозуміло хто припис має виносити.. хто виносить рішення про арешт… хто саме визначає кого висиляти з квартири… яки державний орган? Поліція? Прокуратура? Суд? Міськвиконком? Соцбес?

Олег

Там по закону не арешт, а виселення, а точніше вигнання з належного по праву помешкання, а потерпіла сторона яка на помешкання прав немає зовсім, може там проживати, а власника на вулицю. О так в нас по навибирають у раду різних тупих особ, вони втають важними і думають що професійні юристи, а понаприймають дурі яку самі потім пояснити не можуть бо в законі є 2 взаємовиключних момента. стаття 14 5) надання відповідно до компетенції постраждалим особам соціальних послуг, медичної, соціальної, психологічної допомоги на безоплатній основі, сприяння наданню правової допомоги, а також забезпечення тимчасового притулку для таких осіб та їхніх дітей у… Читати далі »

Петро

Це поліція прийде до хати і має когось висилити? Це як? Силоміць вивести людину з хати і що далі? Сказати іти на всі чотири сторони? Чи посилити у себе у відділку…? Хто приймає рішення про виселення ? Хто приймає рішення яка сторона винна в домашньому конфлікті?

Анатоль_ БІДЗЮРА

До поліцая “Василя.” Я частенько, зі своїми друзями, писав заяви у “оновлену і пролюстровану” по аваковському зразку, нововолинську поліцію\міліцію. Жодного разу, (жодного!) належним чином, там не реагували на повідомлення про злочини. Навіть на мою заяву про погрозу вбивством… Відповіді від державних службовців, якими є співробітники Нововолинського ВП ГУНП надходили зі трьох-чотирьох-місячним запізнення, або й взагалі не надходили. І це правоохоронці, так би мовити, що присягали на вірність народу України і живуть за кошти громадян, яким повинні служити і захищати їх від протиправних посягань місцевої влади, яка зрослась зі кримінально-мафіозними структурами? Надати вам офіційні документи – всі до єдиного? Обклеїте ними… Читати далі »

Олег

Приходьте Ви і хай Ваші діти приходять на роботу у поліцію і покажете,як потрібно працювати. На рахунок телефонів, велосипедів та всього іншого то шукають і находять їх кожного дня, можете прийти поцікавитись.Скажу Вам також те,що колись в 80-х роках чисельність Нововолинської міліції була за 200 чоловік ,одніеї патрульноі служби було майже 40 чоловік це при цьому що злочинів скоювалось в рази менше і суд садив тоді майже усіх навіть за злочини невеликої тяжкості .Зараз працівників аби 50 назбиралось, а тих що безпосередньо розкривають злочини то і 10 не набереться.

Анатоль_ БІДЗЮРА

А якщо взяти до уваги страх перед місцевою владою і небажання працювати – то вийде абсолютний нуль.

Жителька

Нехай ваші поліцейські не протирають штани у кабінетах,а відпрацьовують зарплату! Останній раз я бачила в місті двох поліцейських майже два роки назад і це було на день шахтаря!🤣І це було настільки дивно,наче побачила невідь що,декілька раз оглянулась! Поліцейські уже стали для нас неймовірним явищем!🤣🤣🤣

Анатоль _ БІДЗЮРА

Ви праві “Жителько”. Побачити поліцая на вулицях Нововолинська, стає екзотикою. Так, нібито, вони кенгуру.