Про японську паску і ще дещо

3 658

– Коли я перестану доживати на вул. Інтернаціональній і почну жити на вул. Героїв Небесної сотні?

запитує в мене  92-річна неходяча Марія Петрівна Мацеха (Сиротюк), репресована за сталінських часів.

– Доведеться потерпіти до японської паски, – відповідаю я з гумором (її, як відомо, не буває взагалі).

 

24.05.2016 р. вул. Інтернаціональна  згідно з законом України “Про декомунізацію” була врешті-решт перейменована  на вул. Героїв Небесної сотні. Але таблички на будинках лишилися старі – міська влада не виконує власних рішень.

Я пропоную шановній Марії Петрівні  пришвидшити процес перейменування. Пишу плакатним пером  потрібну назву і з онуком  пані Марії – Павлом закріплюю на будинку №5.

 

Зосим Колбун, Марія Мацеха (Сиротюк) та її онук Павло

 

Пригадую, що у цьому домі жив  колись  один із фундаторів Нововолинського руху – Коваль Іван Пилипович (давно покійний), і думаю, що його душа дивиться з небес і схвалює цю акцію.

А шановна п.Марія просить іще нагадати міським владцям, що, попри неодноразові її прохання встановити пандус і лавочку біля під’їзду, вони так і не спромоглися це зробити.

Зосим Колбун, першорухівець, краєзнавець

Від РАДАРА:

Анатолій Бідзюра надіслав кілька фото у тему, додаємо:

 

 

Як полюбляє казати наш міський голова В.Сапожніков, цитуючи класика, РОЗРУХА – В ГОЛОВАХ.

Питається, у чиїй же голові така розруха?..

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
3 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ Бідзюра
5 років тому

Це саботаж міським головою В.Сапожніковим та його командою рішень сесії міської ради та прийнятого Верховною радою антикомуністичного закононодавства, абсолютно однозначно. А ще – колабораціонізм. По-простому кажучи – це шкідництво на користь східного сусіда із яким Україна вже четвертий рік веде війну за свої автохонні території. Місцеві депутати мовчать, ніби заціпило, хоча більше аніж рік тому вони й прийняли саме це рішення. Я точно буду подавати на мера до суду. До іваничівського районного або до Володимир-Волинського міського.

editor
5 років тому

Додали сюди світлини від А.Бідзюри. І питаннячко для мера.

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому

Ще 24 травня 2016 року, за № 8\18 міська рада ухвалила рішення “Про перейменування вулиць міста” за підписом В.Сапожнікова. Депутатики наші проголосували – і забулись. Як завжди. Вочевидь, так ніхто нічого й не починав робити. Спохватились місцеві владці аж 1 грудня, бо потрібно було рапортувати про виконання “Закону України про декомунізацію”, який нашому меру-партійцю, ніби кислиця в роті. І ось, 01 грудня 2016 року на сесії міськради, депутати змінюють своє попереднє рішення і вже новим документом № 12\43 затверджують список вулиць на перейменування за підписом знову ж таки В.Сапожнікова. Контроль покладають на В.Рожелюка. Перелік вулиць для зміни назви підписує А.Сторонський, як секретар міської ради. Великав трійця у зборі! І знову, із 01.12. 2016 року по нинішній час, ніхто нічого майже, не робить. Ось якби та перейменовувались вулиці іменами Л.Берії чи Й. Сталіна чи на Великого Терору … Ну, нічого. Наших наймитів ми змусимо працювати так, як вимагає Конституція і закони держави. Якщо ж ні – підуть геть.