“Прогнали Януковича – проженемо і цих падлюк!” – заявляють селяни у Грушеві

8 1317

Депутату Нововолинської міськради Віктору Яремі –

особистому другові нововолинського міського голови Сапожнікова

присвячується

– Як відкривається мисливський сезон – у нашому селі ешелон машин, страшне, що робиться! На дорогу навіть вийти не можна! – бідкається багатодітна мама Валентина Данилькевич.

Та навала джипів на розбитій сільській дорозі – то ще дрібниця порівняно зі збитками, яких щороку завдають селянам дикі кабани. Саме на кабанів полюють численні гості й господарі приватної фірми – ТзОВ «Павлівське мисливське господарство”. 

Розводять хижаків єгері цього ж господарства. Однак природного корму і підкормки кабанюрам давно бракує. Тому вони вчащають на городи і поля.

Що у Грушеві, що у сусідніх селах нічні набіги вепрів стали буденним трилером. Особливо хоробрі фермери розкладають уночі багаття, аби відлякати непроханих гостей. Та по полях уздовж лісу  у пітьмі довго не набігаєшся. А відстрілювати кабанів без ліцензії не дозволяє закон.

Отак законослухняні селяни стали заручниками вепрів і…  свинського ставлення заїжджих крутеликів до людської біди.

– Хочете, хлопці, стріляти – ідіть на схід і там стріляйте! – радять громадський активіст із Іванич  Петро Нагайовський  і мешканець Грушева Ростислав Матвійчук  любителям адреналіну, які внадилися сюди на панське полювання. – А як є потрава на полях і городах – заплатіть, хлопці!

Хто ж ті “хлопці”, які чхають із мисливської вишки на проблеми селян?

Засновниками ТзОВ “Павлівське мисливське господарство” є небідні люди. Рибак Олександр Анатолійович, Торчило Сергій Леонтійович, Ярема Віктор Романович, Павлюк Анатолій Семенович…

Один має в Нововолинську мережу аптек і брата-митника, другий “тримає” автосервіс, третій – ціле кабельне телебачення в Нововолинську, фермерське господарство, мережу продовольчих магазинів…

Про господарів мисливської фірми і їхніх гостей ми ще поговоримо. А крик душі мешканців Іваничівщини – на відео.

 

 

 

Наталя Камишникова, листопад 2014-го

Післямова

Повторюю цей сюжет нині, в березні 2017-го, на численні прохання селян Іваничівського району.

До речі, деякі засновники ТзОВ уже змінились. А  проблеми лишилися!

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
8 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
4 років тому

Ольга Кондратюк:

Головне не просто прогнати, а судити, щоб іншим не повадно було! А, найголовніше, треба включити мізки і обрати до владних органів розумних, порядних та освічених людей, здатних та бажаючих працювати на Україну!

Ігор Желізко
4 років тому

Її немає, вона в могилі, але лунають її думки лікаря психіатра Кравець Христини, моєї дружини, або як її в народі називали Львівська жінка. Так, так це саме ця яку жорстоко побили в Нововолинську очевидно щоб заволодіти її майном ті, про кого вона вмираючи написала. Читайте ось тут, думайте, зважуйте та дійте : http://h.ua/story/85223/

Анатоль_ Бідзюра
4 років тому

Мде-пц. Там не тільки у Грушеві проблеми. А й у Милятині, Трубках, Самоволі… Де новітні латифундисти скупили ліси та землі. І наші, нововолинські вмочили у ту справу носа.

editor
4 років тому

На мапі Анатолій Миколайович Бідзюра для немісцевих позначив червоним прямокутником зону панських полювань…

Ігор Желізко
4 років тому

Я не розумію, як громада цього не бачить, ми різні люди, одні рятують тварин, а інші їх вбивають. Мисливець той що насолоджуючись вбиває беззахистних тварин він так само ставиться і до людей своїми поведінковими реакціями і ніколи окрім обману на толерантній поведінці, здирництва, паталогічної жадібності до майна за рахунок приниження та обкраданні людей чи громади, кращого від таких ви ніколи не дочекаєтесь. Бо в них переважає розрахунок власного егоїзму над совісю, а в нормальних людей ж навпаки, совість є як вищий прояв її інтелекту.

Анатоль_ Бідзюра
4 років тому
Відповісти  Ігор Желізко

Міська громада, Ігоре Миколайовичу все бачить, проте, мовчить ніби у рот води набрала. Як завжди. Громада читає на “Радарі” викривальні публікації Н.Камишнікової, і… німіє від страху. Й знову мовчить. Громада знає, що Бідзюра судиться у Львові, Володимирі, Іваничах і Нововолинську із В.Сапожніковим та А.Сторонським – ось вже більше, як півтора року і… не знаходить слів, щоби його підтримати. Громада знає про все, що їй треба знати. Навіть, як влада вкрала у Вас “Львівську жінку”. І знову ж таки мовчить, ніби піймана у тенета риба. Її члени, пограбовані, доведені до відчаю та старцівської торби ніколи не підуть проти нинішньої місцевої влади. Вони, скоріше, готові добровільно повіситись або втопитись зі власної волі, аніж зробити це! Чому!? – запитаєте ВИ. Тому, що ЦЕ НОВОВОЛИНСЬКА громада. Нічого іншого вона не вміє, не хоче і не буде робити – тільки мовчати і терпіти. Це її хрест. :)))

editor
4 років тому

Марія Гайдук:
Потрібно організовуватись і діяти спільно, тим більше, що у вас є громада. Один в полі не воїн.

editor
4 років тому

О, як цікаво. З лободи лізуть ріжки… тетеішки. 🙂
ttishka.tanya, хто б подумав.